Velký den pro Masláka: Krásnou Nellu požádal o ruku, řekla ano!

Ten vztah trvá něco přes rok. Pavel Maslák a jeho přítelkyně Nella Borovenová šli s pravdou ven v květnu 2017. Od té doby jejich lásce nic neubralo a pár se teď i zasnoubil.

Blaker Leeper
05.06.
atletika to je frajer

Nasadil nohy a porazil Masláka! Svět zírá na nového Pistoriuse

Pondělní atletický mítink na pražské Julisce nabídl atraktivní podívanou. Na Memoriálu Josefa Odložila totiž startoval i handicapovaný čtvrtkař Blake Leeper, který nejenže porazil Pavla Masláka, ale závod vyhrál!

Oscar Husillos a Pavel Maslák
aktualizováno 05.03.
hms nekompromisní verdikt

Záhada zlata pro Masláka: Lajna už je aut, atletika není fotbal!

Pavel Maslák je potřetí halovým mistrem světa na čtyřstovce. Sám přiznal, že zlato z Birminghamu pro něj má bronzovou příchuť a trochu litoval své soupeře. Proč vlastně byli Oscar Husillos a Lugelín Santos diskvalifikování?

Prásk.tv píše:

Sportovec
čtěte o tématu Pavel Maslák na Prásk.tv
Pavel Maslák
aktualizováno 03.03.
hme mistrovství světa

Maslák má zlatý hattrick na čtvrtce. Nikdo před ním to nedokázal!

Pavel Maslák se zapsal do historie halových mistrovství světa v atletice. Na světovém šampionátu v Birminghamu ovládl finále běhu na 400 metrů a triumfoval potřetí v řadě! Zlaté medaile na obtížné trati získal v letech 2014, 2016 i 2018!

Eliška Klučinová
aktualizováno 02.03.
HMS halové mistrovství evropy

Klučinová byla jen 58 bodů od bronzu! Maslák poběží finále

Vícebojařka Eliška Klučinová skončila na halovém mistrovství světa v atletice na čtvrtím místě a k medaili jí chybělo jen 58 bodů. Pro rodačku z Prahy jde o jeden z největších úspěchů kariéry. Pavel Maslák si pozdě večer vybojoval účast ve inále na 400 metrů.

Bralon Taplin a Pavel Maslák
hms mistrovství světa

Maslák má umeteno: Vyloučili šest jeho rivalů během jednoho běhu!

Dvojnásobný halový mistr světa v běhu na 400 metrů Pavel Maslák při obhajobě v Birminghamu postoupil přímo do semifinále. Jeho největší rival je navíc mimo hru, Bralona Taplina z Grenady diskvalifikovali, stejně jako všechny závodníky třetího rozběhu!

aktualizováno 21.02.
nominace mistrovství světa

Češi pošlou na halové MS 22 atletů, Maslák bude obhajovat zlato

Největší atletický podnik halové sezóny 2018 uspořádá už příští týden Birmingham ve Velké Británii. Atletická dráha birminghamské arény hostí pravidelně souboje světových hvězd a ani teď tomu nebude jinak. Mezi aspiranty na zlato se řadí i dva Češi.

Karel Kolář
aktualizováno 04.10.
R.I.P. smutná zpráva

Zemřela legenda české atletiky. Koláře překonal až Maslák

Česká atletika smutní. Ve středu přišla o výraznou osobnost a velmi úspěšného reprezentanta. Karel Kolář, který zářil na trati 400 metrů a přes tři desetiletí držel český rekord, zemřel po krátké vážné nemoci ve věku 61 let.

16.06.
atletika diamantová liga

Maslák doběhl v Oslu třetí, všem vyrazil dech šestnáctiletý talent!

Čtvrtkař Pavel Maslák doběhl třetí na mítinku Diamantové ligy v Oslu. Český rekordman časem 45,52 sekundy o desetinu zaostal za svým letošním maximem ze závodu v americkém Eugene. Při třetím letošním startu v prestižním seriálu poprvé skončil na stupních vítězů. Vyhrál dvacetiletý Baboloki Thebe z Botswany, který o pět setin pokořil hranici 45 sekund. Masláka porazil ještě Brit Matthew Hudson-Smith (45,16).

11.06.
mčr mistrovství republiky

Maslák má nový rekord! Třinec viděl i parádní hod Špotákové

Čtvrtkař Pavel Maslák na mistrovství republiky v Třinci vylepšil vlastní národní rekord na dvoustovce na 20,46 sekundy. Čtyři roky starý výkon zlepšil o tři setiny. Rekord šampionátu výkonem 21,61 metru překonal koulař Tomáš Staněk.