Reklama
Reklama

Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Lukáš Vácha
aktualizováno 27.03.
fotbal restart

Nechtěný rebel Vácha štěstím bez sebe! Opět trénuje s áčkem Sparty

Fotbalový záložník Lukáš Vácha patřil ve Spartě k oporám. Jenže po příchodu italského trenéra Andrey Stramaccioniho musel vyklidit skříňku a putoval na hostování do Liberce. Nový sparťanský trenér Pavel Hapal však povolal Váchu zpět a s týmem opět trénuje i Jonathan Biabiany.

Tetování fotbalistů
11.09.
fotky tetování fotbalistů

Fotbaloví králové kérek: Kdo jich na sobě má nejvíce? PŘEHLED

Fotbalisté a tetování, to už je skoro automatické spojení. U nás i ve světě už jsou jen světlé vyjímky, které se tomuto trendu brání. Někteří mají jen malá a nepatrná tetování, ale jsou i tací, na kterých jejich nepokreslenou kůži jen těžko najdete. My jsme pro vás našli ty, kteří díky svým tetováním prosluli.

Lukáš Vácha
04.09.
fotbal mění klub

Záložník Vácha prodloužil ve Spartě. Odchází ale na hostování!

Fotbalista Lukáš Vácha prodloužil kontrakt s pražskou Spartou do konce roku 2018. Letos na podzim ho však fanoušci v rudém dresu už neuvidí. Odchází totiž na hostování.

Prásk.tv píše:

Lukáš Vácha
čtěte o tématu Lukáš Vácha na Prásk.tv
Sparta Praha
aktualizováno 30.08.
restart nezůstal kámen...

ROZPAD původní Sparty: Vácha byl(a) poslední tečka, zvykejte si

Nemusíte být zrovna fotbalovým fajnšmekrem, abyste pochopili, že pražská Sparta prošla za poslední měsíce doslova radikální obměnou. Ta začala od trenéra a zatím končí u záložníka Lukáše Váchy, který se v úterý dozveděl, že s ním trenér do budoucna nepočítá. Kdo z hráčů, na kterých dříve tým stavěl, vlastně v sestavě zůstal?

Andrea Stramaccioni a Lukáš Vácha
aktualizováno 29.08.
Fotbal Nepočítá s ním

Už nechoď, řekl Stramaccioni Váchovi. Ital se ho chce zbavit!

Záložník Sparty Lukáš Vácha byl ikonou letenského klubu. Jenže přišly nové časy a s nimi i italský kouč Andrea Stramaccioni. Ten podle deníku Sport už o Váchovy služby nestojí a měl mu prý oznámit, že už nemá chodit ani na trénink. Sbohem Letné má dát i Václav Kadlec a Marc Janko.

Horst Siegl, Lukáš Vácha a sparťanští fanoušci
aktualizováno 01.03.
Diskuze Příprava na zápas

Pařil Vácha před zápasem? Má zastání od Siegla i fanoušků!

Záložník pražské Sparty Lukáš Vácha měl být podle deníku extra.cz před utkáním s Jabloncem v klubu Uhelna, kde ten večer probíhal koncert rapperů Jamese Colea a Oriona. Sám Vácha potvrdil, že v klubu byl, ale popřel, že by požíval alkohol. Zastání obdržel i od mnoha fanoušků a také od Horsta Siegla, který si jinak velké servítky nebere.

Lukáš Vácha
aktualizováno 27.02.
má problém to je morálka!

Příprava na zápas v Jablonci? Sparťan Vácha pařil v klubu!

Tak takhle probíhá příprava fotbalisty, jehož tým bojuje o prvoligový titul! Místo aby se soustředil na důležitý zápas v Jablonci, šel si záložník Lukáš Vácha užívat do klubu.

Lukáš Vácha zpívá koledu
aktualizováno 19.12.
Videa Vánoční nálada

Sparťané zpívali koledu! Zasmějte se i u dalších vánočních videí

Patří to k Vánocům. Cukroví, atmosféra, koledy i srandovní videa. Fotbalisté Sparty se pokusili zazpívat koledu a sami můžete posoudit, jak se jim to povedlo. Hráči to vzali sportovně a s humorem. Existují však i další vánoční videa, které vás jistě pobaví, připomeňme si je!

Zprávy ze Sparty
aktualizováno 11.11.
Zprávy z týmu Potěší i naštve

Sparta: Zraněné opory, Dočkal má stopku, gólmani jsou zpět!

Spartu před koncem podzimní části svazují zranění klíčových hráčů. Do konce letošního roku zbývají ještě tři kola, do kterých navíc nebude moci zasáhnout vykartovaný Bořek Dočkal. Jedna pozitivní zpráva se přeci jen objevila. Brankáři David Bičík a Marek Štěch se zase navrátili do plného tréninkového zatížení.

Lukáš Vácha zve na ženský fotbal
10.10.
video bude tam taky

Před pár dny posílal ke sporáku, teď zve Vácha na ženskou LM!

Ženy ke sporáku nepůjdou. Alespoň ne sparťanské fotbalistky. Ty totiž za pár dní nastoupí k utkání Ligy mistrů. A jako nadšený propagátor ženské fotbalové soutěže se ukázal Lukáš Vácha. Ten přitom ještě před pár dny posílal do kuchyně rozhodčí Lucii Ratajovou.

 

Reklama