nova sport vc německa

Márquez vyhrál v Německu už osmkrát v řadě. Češi jsou bez bodů

Český motocyklista Jakub Kornfeil nedosáhl na body ve Velké ceně Německa. Skončil na osmnácté příčce a v této sezóně tak zatím bodoval pouze v jednom závodě. Na okruzích už popáté v tomto ročníku vládl Joan Mir. Nebodoval ani další český zástupce, Karel Abraham v MotoGP skončil sedmnáctý.

Karel Abrahám
Aktualizováno 1.7. 2017 17:17
MotoGP Sachsenring

Abraham skončil v kvalifikaci dvacátý, Kornfeil devatenáctý!

Karel Abraham skončil v kvalifikaci před Velkou cenou Německa dvacátý. Na Sachsenringu si naopak pole position v MotoGP vyjel Marc Márquez. Ve třídě Moto3 skončil na devatenáctém místě Jakub Kornfeil. První místo slavil Španěl Aron Canet. Samotný závod začíná zítra a vy ho budete moci sledovat na stanici Nova Sport 1 od 10:50.

novasport mistrovství světa

Znovu mimo body: Kornfeil se trápí, i v Assenu dojel na chvostu

Jakub Kornfeil dojel v motocyklové Velké ceně Nizozemska sedmnáctý a nebodoval posedmé z osmi letošních závodů Moto3. Druhé vítězství v kariéře si v Assenu připsal Španěl Arón Canet.

Karel Abraham
Aktualizováno 24.6. 2017 16:19
MotoGP Assen

Kornfeil zajel svou nejlepší letošní kvalifikaci. Abraham má 18. místo!

Jakub Kornfeil zajel v Nizozemsku svou nejlepší kvalifikaci v letošní sezoně. I přes deštivé počasí skončil třináctý. V nedělním závodě Moto3 odstartuje český jezdec z páté řady. Karel Abraham skončil v kvalifikaci MotoGP na 18. místě.

nova sport vc katalánska

Češi mají v Barceloně co zlepšovat. Abraham odstartuje osmnáctý

Českým jezdcům se ve vedru v Barceloně příliš nedařilo. Karel Abraham nepostoupil v MotoGP do druhé části kvalifikace a odstartuje z 18. místa, Jakub Kornfeil vyrazí v Moto3 z 29. příčky.

LeMans Velká cena Francie

Kornfeil v restartovaném závodu bodoval. Dojel si pro 11. místo!

Český motocyklista Jakub Kornfeil obsadil ve Velké ceně Francie ve třídě Moto3 jedenácté místo a vybojoval první body v letošní sezoně mistrovství světa silničních motocyklů. Vítězství v restartovaném a zkráceném závodu slavil Joan Mir, jenž si díky třetímu triumfu v sezoně upevnil vedení v průběžném pořadí.

Jakub Kornfeil
Aktualizováno 7.5. 2017 14:55
nova sport vc španělska

Kornfeil skončil ve Španělsku 18., Abraham získal jeden bod

Napínavý závěr nabídla motocyklová Velká cena Španělska v kategorii Moto3. V samotném finiši se do čela dostal domácí Aron Canet a vyhrál svoji první velkou cenu. Český závodník Jakub Kornfeil dojel osmnáctý. Bodu se dočkal Karel Abraham, který dojel v kategorii MotoGP patnáctý.

nova sport motocykly

Velká cena Španělska: Abraham odstartuje ze sedmé řady

Český motocyklista Karel Abraham skončil v kvalifikaci třídy MotoGP na Velkou cenu Španělska na 19. místě, ještě o dvě příčky níže byl v kategorii Moto3 Jakub Kornfeil.

Aktualizováno 23.4. 2017 22:01
MotoGP Závody v Americe

Králem Austinu je popáté Márquez! Abraham závod nedokončil

Jakub Kornfeil skončil v závodě kategorie Moto3 v americkém Austinu na 23. místě. Karel Abram, který vyjel do závodu s naštípnutým kotníkem a natrženým meniskem po pádu v tréninku, závod nedokončil. V Texasu už popaté vládl Marc Márquez.

škoda mistrovství světa

Kornfeil znovu mimo body. Nesvědčila mu ani Argentina

Jakub Kornfeil obsadil 18. místo ve Velké ceně Argentiny a ani ve druhém závodě v sezoně motocyklového mistrovství světa kategorie Moto3 nebodoval.