Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Patrik Schick
03.08.
seriál milionový fotbalista

Případ Schick pokračuje: Český talent čeká v Juve nová prohlídka!

Bláznivý příběh přestupu Patrika Schicka ze Sampdorie Janov má zřejmě další pokračování. Italská média informují o tom, že český fotbalista má v pondělí podstoupit novou lékařskou prohlídku.

Jakub Jankto
29.07.
talent kam může jít?

Giganti stojí frontu na Jankta! Agent řekl, kdo o něj má zájem

Záložník Udine Jakub Jankto si na nezájem evropských klubů nemůže stěžovat. A rozhodně nejde o žádné průměrné kluby, Mladého českého fotbalistu by rádi měli ve svém týmu na proslulých evropských adresách.

Patrik Schick
21.07.
kauza aha, tak proto

Proč Schick nepřestoupil? Agent Paska prozradil pravý důvod!

Mohl to být druhý nejdražší přestup českého hráče do zahraniči. Patrik Schick však z italské Sampdorie do Juventusu nepřestoupil, kvůli údajné srdeční vadě, kterou mu měli lékaři odhalit při vstupní lékařské prohlídce. Agent Pavel Paska pro web atkuálně.cz prozradil, co bylo pravým důvodem, proč z dohody sešlo.

Miroslav Penner a jeho syn Nicolas
19.07.
kariéra potatil se

Táta proslul superúčesem, syna teď Sparta prodává do Juventusu

I když to není Patrik Schick, tak přece jen jeden český fotbalista do Juventusu míří. Je jím teprve šestnáctiletý Nicolas Penner. A pokud vám to jméno něco říká, tak větříte dobře. Jeho otec je rozhodně legendou české ligy.

Patrik Schick
19.07.
záhada když je potřeba klid

Berou, neberou? Schick šel na ryby, čeká co bude dál

Patrik Schick musí být v dnešních dnech jedním z nejsmutnějších českých sportovců. Už už se schylovalo k megapřestupu do slavného Juventusu Turín, jenže italský velkoklub z předběžné dohody vycouval. A jak to vzal talentovaný fotbalista? Na svůj instagram umístil výstižný obrázek...

Patrik Schick
aktualizováno 18.07.
klenot drama nekončí

Patrik Schick je zdravý, má to ale háček. Juve ho už nechce!

Patrik Schick si zcela jistě oddechl. Pár týdnů žil v nejistotě, jak je to s jeho zdravím. Právě na základě lékařské prohlídky se zadrhl jeho přestup do Juventusu. V úterý sice italská media vydala zprávu, že český fotbalista je fit, jenže večer pak přesto Juventus od dohody odstoupil.

Patrik Schick
aktualizováno 17.07.
kam půjde? nemocný nebo zdravý

Válka o Schicka: Prodáme ho jinam a za víc, říká šéf Sampdorie

Patrik Schick už pózoval v tričku Juventusu, ale k přestupu dost možná ani nedojde. Komplikace při zdravotní prohlídce a otálení s potvrzením transferu vyprovokovaly šéfa Sampdorie Janov a ten začal vyhrožovat.

Patrik Schick
aktualizováno 13.07.
nejistota zdravotní prohlídka

Schick podstupuje nové testy: Má možná problémy se srdcem

Patrik Schick byl hodně blízko přestupu do Juventusu Turín. Bohužel ve středu vyšlo najevo, český fotbalistovi neprošel zdravotní prohlídkou. Podle italských médií byly vykazovala nepřirozené hodnoty činnost jeho srdce. Nové testy podstupuje český supertalent dnes.

Patrik Schick
aktualizováno 12.07.
průšvih velké komplikace

Přestup Schicka možná padne! Neprošel zdravotními testy?

Může to být největší přestup českého fotbalisty od dob Pavla Nedvěda, jenže Patrik Schick možná do Juventusu nepůjde. Vychází najevo, že supertalentovaný útočník neprošel lékařskou prohlídkou.

Dani Alves slaví gól v Lize mistrů
30.06.
Fotbal legenda pokračuje

Dani Alves se loučí s Juve, namířeno má prý za Guardiolou!

Nejlepší roky zkušeného 34letý obránce už jsou sice i tam, i tak opět směřuje do klubu ze světové špičky. Lodivod Manchesteru City Pep Guardiola ho lanaří do svého kádru a Brazilec prý není proti. Oba se velice dobře znají, nad hlavu společně zvedali dvě trojefe pro vítěze Ligy Mistrů a strávili spolu v Barce pěknou řádku let.