Boj o Jankta a Baráka začal: Juve láká oba Čechy, debaklu navzdory!

Jak se zdá, boj o Jakuba Jankta začal. Český záložník ve službách Udinese se na nedávném reprezentačním srazu nechal slyšet, že jednání s hráči při bojích o záchranu bylo skandální. A této rozepře se zřejmě snaží využít Juventus a talentovaného záložníka získat do svých barev.

Oslavy Juventusu Turín
aktualizováno 21.05.
fotbal zákrok dne

Szczesny s trubkou baví internet! Fanoušci Juve mohou být v klidu

Fotbalisté Juventusu se při víkendových oslavách sedmého titulu projížděli městem na střeše autobusu. Polský brankář turínského velkoklubu Wojciech Szczesny dokonale pobavil fanoušky, když za jízdy chytil letící trubku, na kterou pak ještě oslavně zatroubil!

Gianluigi Buffon ještě v dresu Parmy
aktualizováno 20.05.
respekt loučení legendy

Poslední zápas za Juve! Vrátí se teď Gigi Buffon tam, kde začínal?

Fotbalová Itálie hltá dva velké příběhy a doufá, že se z nich stane jeden. Gianluigi Buffon se rozloučil s dresem Juventusu. Odehrál poslední zápas, oslavil i titul. Ale ještě neřekl, kam povedou jeho další kroky. Ale pozor! Do Serie A se vrací po třech postupech v řadě Parma! A právě tam Buffon začínal…

Gianluigi Buffon
17.05.
fotbal poslední zápas

Končí velká éra Gigiho: Bývalý manžel Šeredové opouští Turín!

Jedna dlouhá fotbalová éra končí. Gianluigi Buffon se po 17 letech rozloučí s Juventusem. Čtyřicetiletý brankář a kapitán nastoupí ke svému poslednímu utkání v domácím prostředí a to proti soupeři z Verony.

Mario Mandžukić
30.04.
Fotbal Ošklivý moment

Hnusný šlapák, díra v noze a velká bolest: Takhle trpěl Mandžukić!

Útočník Juventusu Mario Mandžukić na zápas proti Interu jen tak nezapomene. Skluzem ho fauloval Matias Vecino a doslova mu v 16. minutě rozpáral nohu. Chorvatský reprezentant se pak svíjel v bolestech. Když se z toho nejhoršího dostal, pokračoval a střídal až v 66. minutě. Vecino však šel ihned do sprch, jelikož dostal červenou.

Fanoušci na zápase Juventus vs. Neapol
aktualizováno 24.04.
video všichni radši utekli

To nikdo nečekal: Nejdojemnější chvíle historie fotbalových fans!

Nikdo vlastně nechápe, co se stalo, ale tahle scéna z jedné z turínských ulic vejde do dějin jako nejdojemnější chvíle v historii fotbalového chuligánství. To, co předvedli ultras Neapole a Juventusu, nemá obdoby.

Cristiano Ronaldo a Gigi Buffon
12.04.
fotbal krásné gesto

Ronaldo nejdřív kritizoval soupeře, pak se objal s Buffonem!

Představte si, že máte se svým týmem na dosah senzační postup v Lize mistrů a pak vás vyřadí penalta v nastaveném čase! Přesně takhle by se dal popsat včerejší pozápasový pocit hráčů vyřazeného Juventusu. To samé se ovšem nedá říct o jejich soupeři z Madridu. Konkrétně Cristiano Ronaldo nechápe reakce hráčů Juventusu. Podle něj byl pokutový kop v 93. minutě nařízený oprávněně.

Gianluigi Buffon vidí červenou kartu
aktualizováno 12.04.
video skandální zápas

Juve řeší křivdu po přísné penaltě, Buffona přišel obejmout i Ronaldo

Smutný a krutý večer prožil ve středu večer celý Juventus včetně gólmana Gianluigi Buffona. Úžasný zápas, ve kterém skoro Stará dáma senzačně zlomila Real Madrid, nedohrál. Po penaltě, kterou sudí Marc Oliver nařídil ve třetí minutě nastavení, dostal za sprchu nadávek červenou kartu.

Real Madrid - Juventus Turín
11.04.
fotbal Liga mistrů

Juventus byl blízko senzaci, penalta v závěru ale poslala dál Real!

Fotbalisté Realu Madrid v dramatické odvetě čtvrtfinále Ligy mistrů doma podlehli 1:3 Juventusu, ale díky úvodnímu triumfu 3:0 obhájci trofeje postoupili poosmé za sebou do semifinále. Turínský tým na Santiago Bernabéu vedl o tři góly a byl blízko nečekanému prodloužení, ale v osmé minutě nastavení rozhodl z penalty Cristiano Ronaldo.

Nůžky Cristiana Ronalda
aktualizováno 03.04.

Real v LM v repríze finále vyhrál díky Ronaldovi v Turíně 3:0

Fotbalisté Realu Madrid vyhráli v úvodním utkání čtvrtfinále Ligy mistrů na stadionu Juventusu Turín 3:0 a jsou jednou nohou v semifinále. Dva góly vstřelil Cristiano Ronaldo, jenž jako první v prestižní soutěži skóroval v deseti zápasech po sobě, třetí trefu přidal Marcelo. Italskému celku nevyšla odveta za loňské finále, které prohrál 1:4. Blízko k postupu je také Bayern Mnichov poté, co po otočce zvítězil 2:1 v Seville. Odvety se hrají příští středu.