Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Pavel Kadeřábek
dnes 20:20
fotbal další zájemce

Kadeřábek do Premier League? Po Juventusu se ozvali i z Anglie!

Dalšího zájemce má bývalý sparťanský obránce Pavel Kadeřábek. Po italském Juventusu krouží okolo českého reprezentanta i anglický celek Leicester City.

Tomáš Vaclík
05.12.
fotbal Postup Basileje

Liga mistrů: Vaclík se Suchým slaví postup s Basilejí!

Fotbalisté Tomáš Vaclík a Marek Suchý se s Basilejí probojovali do osmifinále Ligy mistrů. V play off jsou také Manchester United, Juventus a AS Řím.

Pavel Kadeřábek
aktualizováno 29.11.
fotbal přestup do itálie

Kadeřábek do Juventusu? Podle italských médií je na seznamu

V létě Juventusu nevyšel dlouho avizovaný přestup Patrika Schicka, který nakonec zamířil do konkurenčního AS Řím. Podle italských médií má však "Stará dáma" zájem o českého obránce Hoffenheimu Pavla Kadeřábka.

Jaroslav Tvrdík
19.11.
fotbal Pohled Tvrdíka

Slavia bude jako Juventus! Učíme se od nejlepších, vzkázal Tvrdík

Plánovanou tiskovou konferenci na tento týden sice šéf Slavie Jaroslav Tvrdík nakonec zrušil, o své dojmy se ale s fanoušky podělil aspoň prostřednictvím obsáhlého rozhovoru na webových stránkách klubu.

Patrik Schick
03.08.
seriál milionový fotbalista

Případ Schick pokračuje: Český talent čeká v Juve nová prohlídka!

Bláznivý příběh přestupu Patrika Schicka ze Sampdorie Janov má zřejmě další pokračování. Italská média informují o tom, že český fotbalista má v pondělí podstoupit novou lékařskou prohlídku.

Jakub Jankto
29.07.
talent kam může jít?

Giganti stojí frontu na Jankta! Agent řekl, kdo o něj má zájem

Záložník Udine Jakub Jankto si na nezájem evropských klubů nemůže stěžovat. A rozhodně nejde o žádné průměrné kluby, Mladého českého fotbalistu by rádi měli ve svém týmu na proslulých evropských adresách.

Patrik Schick
21.07.
kauza aha, tak proto

Proč Schick nepřestoupil? Agent Paska prozradil pravý důvod!

Mohl to být druhý nejdražší přestup českého hráče do zahraniči. Patrik Schick však z italské Sampdorie do Juventusu nepřestoupil, kvůli údajné srdeční vadě, kterou mu měli lékaři odhalit při vstupní lékařské prohlídce. Agent Pavel Paska pro web atkuálně.cz prozradil, co bylo pravým důvodem, proč z dohody sešlo.

Miroslav Penner a jeho syn Nicolas
19.07.
kariéra potatil se

Táta proslul superúčesem, syna teď Sparta prodává do Juventusu

I když to není Patrik Schick, tak přece jen jeden český fotbalista do Juventusu míří. Je jím teprve šestnáctiletý Nicolas Penner. A pokud vám to jméno něco říká, tak větříte dobře. Jeho otec je rozhodně legendou české ligy.

Patrik Schick
19.07.
záhada když je potřeba klid

Berou, neberou? Schick šel na ryby, čeká co bude dál

Patrik Schick musí být v dnešních dnech jedním z nejsmutnějších českých sportovců. Už už se schylovalo k megapřestupu do slavného Juventusu Turín, jenže italský velkoklub z předběžné dohody vycouval. A jak to vzal talentovaný fotbalista? Na svůj instagram umístil výstižný obrázek...

Patrik Schick
aktualizováno 18.07.
klenot drama nekončí

Patrik Schick je zdravý, má to ale háček. Juve ho už nechce!

Patrik Schick si zcela jistě oddechl. Pár týdnů žil v nejistotě, jak je to s jeho zdravím. Právě na základě lékařské prohlídky se zadrhl jeho přestup do Juventusu. V úterý sice italská media vydala zprávu, že český fotbalista je fit, jenže večer pak přesto Juventus od dohody odstoupil.