Andrea Hlaváčková a Timea Babosová
aktualizováno 31.10.
otevřeně lidské vztahy

Lidsky složité? Babosová také vysvětluje konec s Hlaváčkovou

Vyhrály Turnaj mistryň, staly se nejlepším deblovým párem světa. Přesto končí a Andrea Hlaváčková po triumfu přiznala, že vítězky spolu moc dobře nevycházely. K rozchodu se ale vyjadřuje i Timea Babosová.

Andrea Hlaváčková
aktualizováno 30.10.
nové duo tenisová budoucnost

Kdo k šampiónce Hlaváčkové? Ve hře je světová jednička!

Nejlépe, jak mohla, ukončila sezónu Andrea Hlaváčková. Česká tenistka po boku s Timeou Babosovou ovládla čtyřhru na Turnaji mistryň. S koncem sezóny se ale zároveň naskytla otázka, s kým bude rodačka z Plzně tvořit dvojici příští rok.

aktualizováno 29.10.
gratulace! deblová paráda

Hlaváčková vyhrála Turnaj mistryň deblistek! Díky obratu ve finále

Andrea Hlaváčková slaví životní úspěch! Společně s Timeou Babosovou dokázala vyhrát Turnaj mistryň ve čtyřhře. Finálový duel v Singapuru dokázal česko-maďarský pár vyhrál nad Kiki Bertensovou a Johannou Larssonovou 2:1 na sety.

Prásk.tv píše:

Andrea Hlaváčková - 5
čtěte o tématu Andrea Hlaváčková na Prásk.tv
26.10.
tenis turnaj v singapuru

Hlaváčková s Babosovou jsou na Turnaji mistryň v semifinále!

Tenistka Andrea Hlaváčková s Maďarkou Timeou Babosovou porazily v úvodním utkání čtyřhry na Turnaji mistryň v Singapuru španělsko-slovinský pár María José Martínezová, Andreja Klepačová 6:3, 6:4 a postoupily do semifinále.

20.10.
tenis čtyřhra

Hlaváčková má formu! S parťačkou získala titul na turnaji v Moskvě

Česká tenistka Andrea Hlaváčková s deblovou parťačkou Maďarkou Timeou Babosovou ovládly turnaj v Moskvě. Před Turnajem mistryň si tak dodaly sebedůvěry, když ve finále čtyřhry porazily americko-britský pár Nicole Melicharová, Anna Smithová 6:2, 3:6 a 10:3.

05.10.
tenis další želízko

Hlaváčková si zahraje na Turnaji mistryň! V deblu s Babosovou

Andrea Hlaváčková se stala již čtvrtou českou tenistkou, která si letos zahraje na prestižním Turnaji mistryň. V Singapuru se představí ve čtyřhře v páru s Maďarkou Timeou Babosovou.

Andrea Hlaváčková a Lucie Hradecká
aktualizováno 12.09.
tenis H+H proti sobě

Slavily spolu velké triumfy, teď ale Hradecká Hlaváčkovou smetla!

Společně získaly olympijské stříbro, radovaly se i na grandslamových turnajích. Tentokrát však Andrea Hlaváčková a Lucie Hradecká stály proti sobě jako soupeřky. Los je svedl dohromady už v prvním kole turnaje v Quebecu. A vyhrála druhá jmenovaná.

Andrea Hlaváčková a Kateřina Siniaková
10.09.
US Open ženská čtyřhra

Hradecká a Siniaková společný první titul neslaví! Ve finále padly

Český deblový pár Kateřina Siniaková/Lucie Hradecká ve finále ženské čtyřhry na US Open prohrály s dvojicí Martina Hingisová/Chan Yung-jan 3:6 a 2:6.

07.09.
us open boj o semifinále

Hlaváčková partu Češek nedoplní. S Babosovou končí ve čtvrtfinále!

Andrea Hlaváčková s Timeou Babosovou ukončily svou cestu letošním US Open ve čtvrtfinále. Nad jejich síly byl pár Mirzaová/Pengová, který vyhrál 7:6, 6:4.