Barbora Strýcová
06.06.
tenis Paráda!

Hlaváčková se Strýcovou jsou v Paříži v semifinále čtyřhry

Andrea Sestini Hlaváčková a Barbora Strýcová postoupily do semifinále čtyřhry na French Open a je jasné, že český tenis bude mít v Paříži zastoupení v deblovém finále. Druhý nasazený pár, který vyřadil slovinsko-španělskou dvojici Katarina Srebotniková, Lara Arruabarrenaová 6:3, 6:1, se o postup do boje o titul utká s krajankami Kateřinou Siniakovou a Barborou Krejčíkovou.

Andrea Hlaváčková
23.05.
Tenistka Prozradila plány

Chci komentovat, ale bojím se českých diváků, říká Hlaváčková!

Tenistka Andrea Sestini Hlaváčková se připravuje na život po kariéře. Ne, že by snad s tenisem chtěla v dohledné době skončit, ale je dobré myslet dál. Dnes moderovala tiskovou konferenci, na které kajakář Josef Dostál prozradil své plány. Chtěla by komentovat. Proč se obává reakcí českých diváků? A komu bude fandit na Wimbledonu? Nejen o tom mluvila v rozhovoru pro televizi Nova.

Andrea Hlaváčková na turnaji v Sydney
12.01.
tenis finále

Hlaváčková s parťačkou skončily pod vrcholem a titul nevybojovaly!

Tenistka Andrea Sestini Hlaváčková s novou tchaj-wanskou spoluhráčkou Čchan Jüng-žan v Sydney titul nevybojovaly. Ve finále podlehly kanadsko-čínskému páru Gabriela Dabrowská, Sü I-fan 3:6, 1:6.

Lidsky složité? Babosová také vysvětluje konec s Hlaváčkovou

Vyhrály Turnaj mistryň, staly se nejlepším deblovým párem světa. Přesto končí a Andrea Hlaváčková po triumfu přiznala, že vítězky spolu moc dobře nevycházely. K rozchodu se ale vyjadřuje i Timea Babosová.

aktualizováno 30.10.
nové duo tenisová budoucnost

Kdo k šampiónce Hlaváčkové? Ve hře je světová jednička!

Nejlépe, jak mohla, ukončila sezónu Andrea Hlaváčková. Česká tenistka po boku s Timeou Babosovou ovládla čtyřhru na Turnaji mistryň. S koncem sezóny se ale zároveň naskytla otázka, s kým bude rodačka z Plzně tvořit dvojici příští rok.

aktualizováno 29.10.
gratulace! deblová paráda

Hlaváčková vyhrála Turnaj mistryň deblistek! Díky obratu ve finále

Andrea Hlaváčková slaví životní úspěch! Společně s Timeou Babosovou dokázala vyhrát Turnaj mistryň ve čtyřhře. Finálový duel v Singapuru dokázal česko-maďarský pár vyhrál nad Kiki Bertensovou a Johannou Larssonovou 2:1 na sety.

26.10.
tenis turnaj v singapuru

Hlaváčková s Babosovou jsou na Turnaji mistryň v semifinále!

Tenistka Andrea Hlaváčková s Maďarkou Timeou Babosovou porazily v úvodním utkání čtyřhry na Turnaji mistryň v Singapuru španělsko-slovinský pár María José Martínezová, Andreja Klepačová 6:3, 6:4 a postoupily do semifinále.

20.10.
tenis čtyřhra

Hlaváčková má formu! S parťačkou získala titul na turnaji v Moskvě

Česká tenistka Andrea Hlaváčková s deblovou parťačkou Maďarkou Timeou Babosovou ovládly turnaj v Moskvě. Před Turnajem mistryň si tak dodaly sebedůvěry, když ve finále čtyřhry porazily americko-britský pár Nicole Melicharová, Anna Smithová 6:2, 3:6 a 10:3.

05.10.
tenis další želízko

Hlaváčková si zahraje na Turnaji mistryň! V deblu s Babosovou

Andrea Hlaváčková se stala již čtvrtou českou tenistkou, která si letos zahraje na prestižním Turnaji mistryň. V Singapuru se představí ve čtyřhře v páru s Maďarkou Timeou Babosovou.

Andrea Hlaváčková a Lucie Hradecká
aktualizováno 12.09.
tenis H+H proti sobě

Slavily spolu velké triumfy, teď ale Hradecká Hlaváčkovou smetla!

Společně získaly olympijské stříbro, radovaly se i na grandslamových turnajích. Tentokrát však Andrea Hlaváčková a Lucie Hradecká stály proti sobě jako soupeřky. Los je svedl dohromady už v prvním kole turnaje v Quebecu. A vyhrála druhá jmenovaná.