Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Andrea Hlaváčková a Barbora Strýcová
07.10.
Tenis Turnaj v Pekingu

Zatím nejcennější titul v kariéře: Hlaváčková se Strýcovou slaví!

Andrea Sestini Hlaváčková a Barbora Strýcová vyhrály čtyřhru na elitním turnaji v Pekingu a slaví druhý společný a zatím nejcennější titul. Dvaatřicetileté plzeňské rodačky ve finále porazily kanadsko-čínský pár Gabriela Dabrowská, Sü I-fan 4:6, 6:4 a 10:8.

Andrea Hlaváčková a Barbora Strýcová
05.10.
tenis čtyřhra

Hlaváčková se Strýcovou si na turnaji v Pekingu zahrají o finále!

České deblistky Andrea Hlaváčková s Barborou Strýcovou si na turnaji v Pekingu zahrají o finále čtyřhry. Ve čtvrtfinále doslova vymetly kurt se slovinsko-španělský párem Andrejou Klepačovou, Maríou José Martínezovou s "kanárem" 6:3 a 6:0.

Barbora Strýcová
06.06.
tenis Paráda!

Hlaváčková se Strýcovou jsou v Paříži v semifinále čtyřhry

Andrea Sestini Hlaváčková a Barbora Strýcová postoupily do semifinále čtyřhry na French Open a je jasné, že český tenis bude mít v Paříži zastoupení v deblovém finále. Druhý nasazený pár, který vyřadil slovinsko-španělskou dvojici Katarina Srebotniková, Lara Arruabarrenaová 6:3, 6:1, se o postup do boje o titul utká s krajankami Kateřinou Siniakovou a Barborou Krejčíkovou.

Prásk.tv píše:

Andrea Hlaváčková - 5
čtěte o tématu Andrea Hlaváčková na Prásk.tv
Andrea Hlaváčková
23.05.
Tenistka Prozradila plány

Chci komentovat, ale bojím se českých diváků, říká Hlaváčková!

Tenistka Andrea Sestini Hlaváčková se připravuje na život po kariéře. Ne, že by snad s tenisem chtěla v dohledné době skončit, ale je dobré myslet dál. Dnes moderovala tiskovou konferenci, na které kajakář Josef Dostál prozradil své plány. Chtěla by komentovat. Proč se obává reakcí českých diváků? A komu bude fandit na Wimbledonu? Nejen o tom mluvila v rozhovoru pro televizi Nova.

Andrea Hlaváčková na turnaji v Sydney
12.01.
tenis finále

Hlaváčková s parťačkou skončily pod vrcholem a titul nevybojovaly!

Tenistka Andrea Sestini Hlaváčková s novou tchaj-wanskou spoluhráčkou Čchan Jüng-žan v Sydney titul nevybojovaly. Ve finále podlehly kanadsko-čínskému páru Gabriela Dabrowská, Sü I-fan 3:6, 1:6.

Andrea Hlaváčková a Timea Babosová
aktualizováno 31.10.
otevřeně lidské vztahy

Lidsky složité? Babosová také vysvětluje konec s Hlaváčkovou

Vyhrály Turnaj mistryň, staly se nejlepším deblovým párem světa. Přesto končí a Andrea Hlaváčková po triumfu přiznala, že vítězky spolu moc dobře nevycházely. K rozchodu se ale vyjadřuje i Timea Babosová.

Andrea Hlaváčková
aktualizováno 30.10.
nové duo tenisová budoucnost

Kdo k šampiónce Hlaváčkové? Ve hře je světová jednička!

Nejlépe, jak mohla, ukončila sezónu Andrea Hlaváčková. Česká tenistka po boku s Timeou Babosovou ovládla čtyřhru na Turnaji mistryň. S koncem sezóny se ale zároveň naskytla otázka, s kým bude rodačka z Plzně tvořit dvojici příští rok.

Andrea Hlaváčková a Timea Babosová
aktualizováno 29.10.
gratulace! deblová paráda

Hlaváčková vyhrála Turnaj mistryň deblistek! Díky obratu ve finále

Andrea Hlaváčková slaví životní úspěch! Společně s Timeou Babosovou dokázala vyhrát Turnaj mistryň ve čtyřhře. Finálový duel v Singapuru dokázal česko-maďarský pár vyhrál nad Kiki Bertensovou a Johannou Larssonovou 2:1 na sety.

Andrea Hlaváčková
26.10.
tenis turnaj v singapuru

Hlaváčková s Babosovou jsou na Turnaji mistryň v semifinále!

Tenistka Andrea Hlaváčková s Maďarkou Timeou Babosovou porazily v úvodním utkání čtyřhry na Turnaji mistryň v Singapuru španělsko-slovinský pár María José Martínezová, Andreja Klepačová 6:3, 6:4 a postoupily do semifinále.

Andrea Hlaváčková a Timea Babosová
20.10.
tenis čtyřhra

Hlaváčková má formu! S parťačkou získala titul na turnaji v Moskvě

Česká tenistka Andrea Hlaváčková s deblovou parťačkou Maďarkou Timeou Babosovou ovládly turnaj v Moskvě. Před Turnajem mistryň si tak dodaly sebedůvěry, když ve finále čtyřhry porazily americko-britský pár Nicole Melicharová, Anna Smithová 6:2, 3:6 a 10:3.