Barbora Krejčíková a Kateřina SIniaková
aktualizováno 27.10.
gratulace turnaj mistryň

Spanilá jízda: Česká bitva o finále pro Krejčíkovou se Siniakovou!

Barbora Krejčíková a Kateřina Siniaková si zahrají deblové finále Turnaje mistryň v Singapuru. Nejvýše nasazený pár porazil další českou dvojici Andrea Hlaváčková – Barbora Strýcová ve dvou setech 6:3 a 6:2.

Barbora Strýcová a Andrea Hlaváčková
25.10.
wta turnaj mistryň

O finále tenisového Turnaje mistryň si zahrají dva české páry!

Český tenis bude mít na Turnaji mistryň ve čtyřhře znovu zastoupení ve finále. V sobotním semifinále se v Singapuru střetnou světové jedničky Barbora Krejčíková a Kateřina Siniaková s dvojicí Andrea Sestini Hlaváčková a Barbora Strýcová.

Andrea Hlaváčková a Barbora Strýcová
07.10.
Tenis Turnaj v Pekingu

Zatím nejcennější titul v kariéře: Hlaváčková se Strýcovou slaví!

Andrea Sestini Hlaváčková a Barbora Strýcová vyhrály čtyřhru na elitním turnaji v Pekingu a slaví druhý společný a zatím nejcennější titul. Dvaatřicetileté plzeňské rodačky ve finále porazily kanadsko-čínský pár Gabriela Dabrowská, Sü I-fan 4:6, 6:4 a 10:8.

Prásk.tv píše:

Andrea Hlaváčková - 5
čtěte o tématu Andrea Hlaváčková na Prásk.tv
05.10.
tenis čtyřhra

Hlaváčková se Strýcovou si na turnaji v Pekingu zahrají o finále!

České deblistky Andrea Hlaváčková s Barborou Strýcovou si na turnaji v Pekingu zahrají o finále čtyřhry. Ve čtvrtfinále doslova vymetly kurt se slovinsko-španělský párem Andrejou Klepačovou, Maríou José Martínezovou s "kanárem" 6:3 a 6:0.

Barbora Strýcová
06.06.
tenis Paráda!

Hlaváčková se Strýcovou jsou v Paříži v semifinále čtyřhry

Andrea Sestini Hlaváčková a Barbora Strýcová postoupily do semifinále čtyřhry na French Open a je jasné, že český tenis bude mít v Paříži zastoupení v deblovém finále. Druhý nasazený pár, který vyřadil slovinsko-španělskou dvojici Katarina Srebotniková, Lara Arruabarrenaová 6:3, 6:1, se o postup do boje o titul utká s krajankami Kateřinou Siniakovou a Barborou Krejčíkovou.

Andrea Hlaváčková
23.05.
Tenistka Prozradila plány

Chci komentovat, ale bojím se českých diváků, říká Hlaváčková!

Tenistka Andrea Sestini Hlaváčková se připravuje na život po kariéře. Ne, že by snad s tenisem chtěla v dohledné době skončit, ale je dobré myslet dál. Dnes moderovala tiskovou konferenci, na které kajakář Josef Dostál prozradil své plány. Chtěla by komentovat. Proč se obává reakcí českých diváků? A komu bude fandit na Wimbledonu? Nejen o tom mluvila v rozhovoru pro televizi Nova.

Andrea Hlaváčková na turnaji v Sydney
12.01.
tenis finále

Hlaváčková s parťačkou skončily pod vrcholem a titul nevybojovaly!

Tenistka Andrea Sestini Hlaváčková s novou tchaj-wanskou spoluhráčkou Čchan Jüng-žan v Sydney titul nevybojovaly. Ve finále podlehly kanadsko-čínskému páru Gabriela Dabrowská, Sü I-fan 3:6, 1:6.

Andrea Hlaváčková a Timea Babosová
aktualizováno 31.10.
otevřeně lidské vztahy

Lidsky složité? Babosová také vysvětluje konec s Hlaváčkovou

Vyhrály Turnaj mistryň, staly se nejlepším deblovým párem světa. Přesto končí a Andrea Hlaváčková po triumfu přiznala, že vítězky spolu moc dobře nevycházely. K rozchodu se ale vyjadřuje i Timea Babosová.

aktualizováno 30.10.
nové duo tenisová budoucnost

Kdo k šampiónce Hlaváčkové? Ve hře je světová jednička!

Nejlépe, jak mohla, ukončila sezónu Andrea Hlaváčková. Česká tenistka po boku s Timeou Babosovou ovládla čtyřhru na Turnaji mistryň. S koncem sezóny se ale zároveň naskytla otázka, s kým bude rodačka z Plzně tvořit dvojici příští rok.

aktualizováno 29.10.
gratulace! deblová paráda

Hlaváčková vyhrála Turnaj mistryň deblistek! Díky obratu ve finále

Andrea Hlaváčková slaví životní úspěch! Společně s Timeou Babosovou dokázala vyhrát Turnaj mistryň ve čtyřhře. Finálový duel v Singapuru dokázal česko-maďarský pár vyhrál nad Kiki Bertensovou a Johannou Larssonovou 2:1 na sety.