Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

2206869
aktualizováno 08.11.
video svět tahačů

Vršecký se stal mistrem Číny! Pro Číňany jsem mistr světa, směje se

Neuvěřitelný kousek se povedl českému truckerovi Davidu Vršeckému. Stal se potřetí za sebou mistrem Číny na okruzích. Vyhrál i poslední dva závody místního šampionátu. Jeho tým navíc triumfoval i v poháru konstruktérů.

2044530
aktualizováno 12.09.
novasport česká režie

Vršecký se stal mistrem Číny! Nedal nikomu šanci, neztratil bod

Český trucker David Vršecký se postaral o další rekordní zápis do historie motorsportu. Titul mistra Číny obhájil bez ztráty jediného bodu. V posledním podniku šampionátu mu k tomu pomohli i jeho týmový kolegové.

2023361
17.07.
video mistrovství evropy

Slovensko zažilo premiéru tahačů. Lacko byl dvakrát na bedně

Na slovenském Slovakiaringu se jelo poprvé v historii mistrovství Evropy tahačů a Češi se tam rozhodně neztratili. Adam Lacko pokřtil okruh druhým a třetím místem a upevnil si své vedení v celém šampionátu.

David Vršecký
14.06.
nova sport tahače

Šílenství v Číně: Vršeckého tam málem ušlapali! VIDEO

Český trucker David Vršecký se stává v Číně sportovní celebritou. V prvním podniku místního šampionátu tahačů vyhrál co se dalo, ale málem na to doplatil při tiskovce.

David Vršecký
aktualizováno 23.03.
Trucky Exhibice v Indii

Miláčkem publika v Indii se stal Vršecký! Ovládl celý závod. VIDEO

Exhibiční závod v Indii, který nečekaně ovládl David Vršecký a stal se rázem miláčkem publika. Český jezdec závodil proti elitě z prestižního anglického truckového šampionátu. Rozhodovalo patnácté kolo, které Vršecký zvítězil systémem start - cíl. Poté propukli obrovské ovace, které rodák z Roudnice nad Labem ještě nezažil.

David Vršecký
aktualizováno 04.05.
slavná rallye z mechanika pilotem

Další želízko v dakarské poušti! Startovat bude David Vršecký

Příští ročník slavné rallye Dakar čeká Paraguai, Bolívii a Argentinu. Na startu bude pochopitelně i početné zastoupení českých závodníků, kterých by mělo startovat více jak padesát. Největší naděje českých fanoušků jsou opět upřeny na tým Buggyra, jejichž barvy budou na Dakaru reprezentovat David Vršecký a Martin Kolomý.

Lackův tahač začal hořet přímo při závodě
08.09.
reportáž včas vyskočil

Drama na Hungaroringu! Lacko prchal z hořícího tahače

Jaké je to bát se o život poznal na vlastní kůži český trucker Adam Lacko. Na maďarském Hungaroringu začal hořet jeho tahač přímo při závodě. Naštěstí stačil z auta včas utéct.

David Vršecký (uprostřed)
aktualizováno 31.08.
voyo evropské trucky

Vypadává mu koleno, nemůže ani chodit. I tak Vršecký exceloval

Český trucker David Vršecký má po závodech v Mostě novou přezdívku. Teď mu všichni říkají Joffrey de Peyrac podle hlavního hrdiny z filmové série o Angelice. Celý šestý podnik mistrovství Evropy tahačů totiž prokulhal, přesto ale slavil vítězství.

Buggyra
18.04.
elita mezi tahači

Buggyra hlásí připraveno! Vršecký s Lackem testovali v Mostě

Evropská trucková špička se v uplynulých dnech a týdnech proháněla na severočeském okruhu v Mostě. Nechyběla zde ani dvojice českých jezdců týmu Buggyra International Racing System David Vršecký a Adam Lacko včetně testovacího pilota Jiřího Formana. Členové týmu hlásí týden před Valencií, že vše funguje jak má a můžeme vyrazit do boje!

1692850
07.10.
VIDEO 2x na stupních vítězů

Lacko na ME tahačů zářil a ve Španělsku zněla česká hymna

V předposledním podniku mistrovství Evropy tahačů zářil Adam Lacko. Ze čtyř závodů byl dvakrát na stupních vítězů. Právě kvůli němu se ve španělské Charamě hrála česká hymna.