Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Jan Velart
aktualizováno 22.09.
Blog Názory expertů

Jan Velart: Hokej v Číně? Zlatá horečka. Zájem bude stále vyšší!

Čína je pro NHL to samé, jako Aljaška pro zlatokopy 19.století. Slibuje zisky. Gigantické zisky. Zatím NHL sbírá jen drobky, co popadaly okolo, ale brzo se zakousne naplno do obřího koláče, který leží na stole. Je to jen otázka času.

Jan Velart
aktualizováno 16.07.
Blog Názory expertů

Muguruzaová: Vaše typická vítězka Wimbledonu, říká Jan Velart

Jestli jste měli rádi éru Martiny Navrátilové, Steffi Grafové nebo Sereny Williamsové, není současný ženský tenis není pro vás. Je to tenis plný překvapení a nejistoty. Čerstvá vítězka Wimbedonu to jen dokládá.

Jan Velart
15.07.
Blog Názory expertů

Tomáš Berdych nechal na kurtu všechno. A to stačí, říká Jan Velart

Tomáš Berdych má za sebou vynikající Wimbledon. Sice mu Novak Djokovič vzdal kvůli problémům s loktem, ale český tenista si postup do semifinále zasloužil. Stejně jako pochvalu za to, jak statečně se s Rogerem Federerem držel.

Jan Velart
aktualizováno 05.04.
blog kde se stala chyba?

Jan Velart: Olympijský výbor si za odmítnutí NHL může sám

Zimní Olympiáda v Pchjongčangu bez hráčů NHL? Teď už zdá se čirá realita. Nejslavnější hokejová liga oznánila, že své vyslance tentokrát nechá doma. I když vlna kritiky se snáší hlavně na NHL, na vině je spíš Mezinárodní olympijský výbor.

Jan Velart
aktualizováno 07.03.
blog názory expertů

Jan Velart: Kdybych byl hokejovým manažerem v NHL, tak...

Na Floridě v těchto dnech probíhá setkání všech generálních manažerů, kteří se snaží přijít na to, jak vylepšit hokej v NHL. Seřadil jsem některé jejich návrhy podle toho, jak mě oslovily.

Columbus Blue Jackets
aktualizováno 20.01.
blog rozmazlený tým

Jan Velart: Úspěch Columbusu? Jednoduché, prostě netrénují!

Na přelomu roku Columbus válcoval jeden tým za druhým, vyhrál 16 zápasů v řadě a málem překonal 24 let starý rekord Pittsburghu. I teď se pořád drží na špičce tabulky. Nyní se rozběhla diskuse, zdali za úspěchem stojí jedna novinka, kterou zavedl trenér John Tortorella. Zrušil ranní předzápasové tréninky!

Jan Velart
aktualizováno 07.01.
blog názory expertů

Columbus: Série byla vynikající, ale to hlavní přijde nyní

Spusťte oponu, show skončila. Columbus ve čtvrtek v noci prohrál a jeho vynikající série se zastavila na 16 zápasech. Nebude tedy atakovat 24 let starý rekord Pittsburghu, který byl jen o jednu jedinou výhru lepší. Nevadí. I tak se na Blue Jackets snáší chvála odevšad. Důležitější než série samotná je ale to, jak bude hrát Columbus nyní. To ho teprve bude definovat jako tým.

Jan Velart
aktualizováno 24.10.
blog názory expertů

Jan Velart: Po předkrmu hlavní chod? Pastrňák ohromně válí!

První dvě sezony Davida Pastrňáka v Bostonu, to bylo jako ochutnávat degustační menu. Servírují vám vybrané lahůdky, ale je jich málo, říká komentátorský expert Jan Velart.

Jan Velart
aktualizováno 13.10.
blog slovo experta

Jan Velart: 7 odvážných předpovědí na novou sezonu NHL

Nový ročník nejprestižnější hokejové soutěže NHL je tady a o své prognózy se podělil i dlouholetý hokejový expert Jan Velart. Koho tipuje na vítěze letošního ročníku, nebo kdo z českých hráčů podle něj posbírá nejvíce bodů se dozvíte v jeho blogu.

Hymna Montreal
27.05.

BLOG: Státní hymnou k vítězství! Týmy NHL sází na národní cítění

Silný mezzosoprán zní v montrealské Bell Centre. Oh, Canada......! Operní pěvkyně Ginnette Renoová ví, že když vloží do svého hlasu vše, strhne masy diváků na tribuně. Hráči Canadiens pak nastoupí s podporou ohromné energie. V pěti ze sedmi domácích zápasů to dokázali přetavil v úvodní gól, který padl během prvních 11 minut. To není náhoda.