Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Jan Velart
Aktualizováno 5.4. 2017 15:45
blog kde se stala chyba?

Jan Velart: Olympijský výbor si za odmítnutí NHL může sám

Zimní Olympiáda v Pchjongčangu bez hráčů NHL? Teď už zdá se čirá realita. Nejslavnější hokejová liga oznánila, že své vyslance tentokrát nechá doma. I když vlna kritiky se snáší hlavně na NHL, na vině je spíš Mezinárodní olympijský výbor.

Jan Velart
Aktualizováno 7.3. 2017 10:40
blog názory expertů

Jan Velart: Kdybych byl hokejovým manažerem v NHL, tak...

Na Floridě v těchto dnech probíhá setkání všech generálních manažerů, kteří se snaží přijít na to, jak vylepšit hokej v NHL. Seřadil jsem některé jejich návrhy podle toho, jak mě oslovily.

Columbus Blue Jackets
Aktualizováno 20.1. 2017 19:50
blog rozmazlený tým

Jan Velart: Úspěch Columbusu? Jednoduché, prostě netrénují!

Na přelomu roku Columbus válcoval jeden tým za druhým, vyhrál 16 zápasů v řadě a málem překonal 24 let starý rekord Pittsburghu. I teď se pořád drží na špičce tabulky. Nyní se rozběhla diskuse, zdali za úspěchem stojí jedna novinka, kterou zavedl trenér John Tortorella. Zrušil ranní předzápasové tréninky!

Jan Velart
Aktualizováno 7.1. 2017 09:18
blog názory expertů

Columbus: Série byla vynikající, ale to hlavní přijde nyní

Spusťte oponu, show skončila. Columbus ve čtvrtek v noci prohrál a jeho vynikající série se zastavila na 16 zápasech. Nebude tedy atakovat 24 let starý rekord Pittsburghu, který byl jen o jednu jedinou výhru lepší. Nevadí. I tak se na Blue Jackets snáší chvála odevšad. Důležitější než série samotná je ale to, jak bude hrát Columbus nyní. To ho teprve bude definovat jako tým.

Jan Velart
Aktualizováno 24.10. 2016 19:03
blog názory expertů

Jan Velart: Po předkrmu hlavní chod? Pastrňák ohromně válí!

První dvě sezony Davida Pastrňáka v Bostonu, to bylo jako ochutnávat degustační menu. Servírují vám vybrané lahůdky, ale je jich málo, říká komentátorský expert Jan Velart.

Jan Velart
Aktualizováno 13.10. 2016 15:49
blog slovo experta

Jan Velart: 7 odvážných předpovědí na novou sezonu NHL

Nový ročník nejprestižnější hokejové soutěže NHL je tady a o své prognózy se podělil i dlouholetý hokejový expert Jan Velart. Koho tipuje na vítěze letošního ročníku, nebo kdo z českých hráčů podle něj posbírá nejvíce bodů se dozvíte v jeho blogu.

BLOG: Státní hymnou k vítězství! Týmy NHL sází na národní cítění

Silný mezzosoprán zní v montrealské Bell Centre. Oh, Canada......! Operní pěvkyně Ginnette Renoová ví, že když vloží do svého hlasu vše, strhne masy diváků na tribuně. Hráči Canadiens pak nastoupí s podporou ohromné energie. V pěti ze sedmi domácích zápasů to dokázali přetavil v úvodní gól, který padl během prvních 11 minut. To není náhoda.