Fotbalová poprava ve Vietnamu
Aktualizováno 22.2. 2017 14:34
video vietnamská liga

Fotbalová poprava! Brankář se při ní postavil k penaltě zády

Fotbalový svět se diví dalšímu obrovskému skandálu. Tentokrát došlo k bizarnímu závěru zápasu ve vietnamské V-league. Gólman odmítl chytat penaltu a tak se k ní otočil zády. A to nebylo vše!

FA Cup Na to nezapomene

Smolař dne: Útočník Hullu během minuty spálil dvě penalty! VIDEO

Ábel Hernandez, útočník Hullu, neproměnil v jednom zápase, během jedné minuty hned dvě penalty. Bylo to v souboji jeho týmu na hřišti Fulhamu. Na výsledku 1:4 v neprospěch hostů se ten zmíněný smolař už jen podepsal.

Betis vs. Barcelona
Aktualizováno 29.1. 2017 18:00
video neuvěřitelná chyba

Jak sudí zařízli Barcu: Neviděli penaltu, ani míč půl metru v bráně!

Fotbalová Barcelona pomalu začala stahovat náskok Realu Madrid, když přišel pořádný zářez! V utkání španělské La ligy zachránil Luis Suarez na hřišti Betisu v poslední minutě aspoň remízu, předtím ale sudí zavřeli oči při jasném faulu i míči za brankovou čarou!

Florent Malouda
Aktualizováno 17.12. 2016 16:48
Fotbal Amatér to dal lépe

Bojkot nebo smůla? Dvě zahozené penalty, jedna od hvězdy VIDEO

Dvě zahozené penalty bizarním způsobem. Byla to smůla nebo bojkot? Podle všeho to první a nestalo se to v žádné amatérské soutěži, ale v play off nejvyšší indické ligy. Jedním z potupených exekutorů byl navíc Florent Malouda, bývalá hvězda londýnské Chelsea.

První nařízená penalta po videorozboru
Aktualizováno 14.12. 2016 15:44
video fotbalová novota

Penalta po videu, tři minuty zkoumání. A pak přišla senzace!

Fotbalisté Kašimy jako první asijský tým v historii postoupili do finále mistrovství světa klubů. Japonský šampion v úvodním semifinále v Ósace nečekaně porazil kolumbijského favorita Atlético Nacional 3:0. V utkání ale přišla chvíle pro posouzení penalty podle videa!

Bořek Dočkal
Aktualizováno 9.12. 2016 12:05
Sparta Odpuštěno nebo ne?

I mistr Dočkal se někdy utne! Co na jeho penaltu říkají fanoušci?

Běžela pětašedesátá minuta závěrečného kola skupinové fáze Evropské ligy mezi Spartou a domácím Interem Milán. Po faulu na Davida Lafatu byla odpískána penalta, ke které se postavil záložník Bořek Dočkal, jenže ji neproměnil. Někteří fanoušci ho drží, jiní se na něj zlobí.

Geniální trik při penaltě
Aktualizováno 6.12. 2016 16:36
video skvělý kousek

Geniální trik! Fotbalista při penaltě převezl gólmana, ten neměl nárok

Úžasný kousek předvedl ve fotbalovém utkání Lee Trundle. Čtyřicetiletý fotbalista šel zahrávat pokutový kop. To, co ale v následujících vteřinách předvedl, nečekal určitě nikdo z přihlížejících diváků. A už vůbec ne brankář soupeře...

simulant
Aktualizováno 28.10. 2016 16:38
Fotbal Prošlo mu to

Letecký den v pokutovém území? Simulant roku je na světě! VIDEO

Tohle se nedělá! V pohárovém zápase mezi GKS Jastrzebie a Wigry Suwalki se stalo něco, co do fotbalu rozhodně nepatří. Útočník Wojciech Canibol nafilmoval pád přes brankáře, kterého se očividně ani nedotkl. A co víc?

Salto vzad při penaltě
Aktualizováno 15.10. 2016 11:49
video parádní kousek

Úžasná penalta: Kluk ze Singapuru se rozeběhl a všechny šokoval!

Tak tohle se opravdu často nevidí. Kopnout penaltu a udělat u toho ještě navíc takový parádní trik, to chce kumšt. Muhammad Sazali ze Singapuru to ale umí!

Jeff Bedenik
Aktualizováno 2.10. 2016 15:20
video neuvěřitelné kousky

Borec z 5. ligy nadchl vicemistry Evropy! Takhle čaroval při penaltě

Nikdy nechytal ve slavném klubu či reprezentaci, hraje až pátou nejvyšší soutěž, přesto se teď proslavil v zemi vicemistrů Evropy. A stačil mu k tomu jediný moment. Gólman Jeff Bedenik totiž předvedl opravdu nevídaný kousek.