Fotbalová penalta
Aktualizováno 18.6. 2017 13:38
novoty zavede se to?

Čistý čas ve fotbale 2x30 není vše, nové pravidlo má mít i penalta!

Mezinárodní pravidlová komise IFAB se bude zabývat návrhem na zkrácení fotbalových zápasů na dva půlhodinové poločasy, během kterých by se zastavoval čas. Pro tuto změnu už je třeba i Petr Čech. Ale chystají se další!

Jordi Alba
Aktualizováno 22.5. 2017 18:46
video to se prostě nevidí

Vtip roku? Krtek zfauloval hvězdu Barcelony, prostě jasná penalta!

Real Madrid má zase mistrovský titul. Jenže ve Španělsku se mluví i o Barceloně a mezi fanoušky Bílého baletu s úsměvem. I v posledním kole la Ligy se to prostě neobešlo bez vymyšlené penalty. Ale narovinu: tohle byl opravdu majstrštyk v podání sudího.

video to se jen tak nevidí

Nehrál, přesto zavinil penaltu! U mistrů Evropy řeší kuriozitu

Ve svém životě už jste nejspíš viděli spoustu pokutových kopů. Ovšem následující situace, ke které došlo v portugalském fotbale, je opravdu hodně kuriózní. Ukázalo se totiž, že k tomu, abyste zavinili penaltu, ani nemusíte být na hřišti

Bořek Dočkal
Aktualizováno 29.4. 2017 18:57
video čínská liga

Ta byla přísná! Dočkal zavinil penaltu, dostal kartu a prohrál

Bořek Dočkal to nemá v Číně vůbec jednoduché. Jeho Che-nan se topí na sestupových příčkách a v posledním utkání s Kwang-čou český záložník zavinil penaltu, dostal žlutou kartu a musel skousnout krutou prohru 2:4.

Fotbalová poprava ve Vietnamu
Aktualizováno 22.2. 2017 14:34
video vietnamská liga

Fotbalová poprava! Brankář se při ní postavil k penaltě zády

Fotbalový svět se diví dalšímu obrovskému skandálu. Tentokrát došlo k bizarnímu závěru zápasu ve vietnamské V-league. Gólman odmítl chytat penaltu a tak se k ní otočil zády. A to nebylo vše!

FA Cup Na to nezapomene

Smolař dne: Útočník Hullu během minuty spálil dvě penalty! VIDEO

Ábel Hernandez, útočník Hullu, neproměnil v jednom zápase, během jedné minuty hned dvě penalty. Bylo to v souboji jeho týmu na hřišti Fulhamu. Na výsledku 1:4 v neprospěch hostů se ten zmíněný smolař už jen podepsal.

Betis vs. Barcelona
Aktualizováno 29.1. 2017 18:00
video neuvěřitelná chyba

Jak sudí zařízli Barcu: Neviděli penaltu, ani míč půl metru v bráně!

Fotbalová Barcelona pomalu začala stahovat náskok Realu Madrid, když přišel pořádný zářez! V utkání španělské La ligy zachránil Luis Suarez na hřišti Betisu v poslední minutě aspoň remízu, předtím ale sudí zavřeli oči při jasném faulu i míči za brankovou čarou!

Florent Malouda
Aktualizováno 17.12. 2016 16:48
Fotbal Amatér to dal lépe

Bojkot nebo smůla? Dvě zahozené penalty, jedna od hvězdy VIDEO

Dvě zahozené penalty bizarním způsobem. Byla to smůla nebo bojkot? Podle všeho to první a nestalo se to v žádné amatérské soutěži, ale v play off nejvyšší indické ligy. Jedním z potupených exekutorů byl navíc Florent Malouda, bývalá hvězda londýnské Chelsea.

První nařízená penalta po videorozboru
Aktualizováno 14.12. 2016 15:44
video fotbalová novota

Penalta po videu, tři minuty zkoumání. A pak přišla senzace!

Fotbalisté Kašimy jako první asijský tým v historii postoupili do finále mistrovství světa klubů. Japonský šampion v úvodním semifinále v Ósace nečekaně porazil kolumbijského favorita Atlético Nacional 3:0. V utkání ale přišla chvíle pro posouzení penalty podle videa!

Aktualizováno 9.12. 2016 12:05
Sparta Odpuštěno nebo ne?

I mistr Dočkal se někdy utne! Co na jeho penaltu říkají fanoušci?

Běžela pětašedesátá minuta závěrečného kola skupinové fáze Evropské ligy mezi Spartou a domácím Interem Milán. Po faulu na Davida Lafatu byla odpískána penalta, ke které se postavil záložník Bořek Dočkal, jenže ji neproměnil. Někteří fanoušci ho drží, jiní se na něj zlobí.