Jaroslav Tvrdík a radost Slavie
30.07.
trapas slovy šéfa klubu

Omlouvám se, píše šéf Slavie! Na vymyšlenou penaltu není pyšný

Slavia vyhrála první ligový zápas, ale není na to moc pyšná. Jediný gól dala z vymyšlené penalty. Vadí to i samotnému šéfovi červenobílých. Jaroslav Tvrdík po utkání poslal omluvu do Teplic.

David Lafata střílí penalty poslepu
18.07.
video prostě kanonýr

Penalty poslepu? Lafata si zavázal oči a pak se všichni divili!

Zavažte si oči, postavte si míč na penaltu a zkuste dát gól! Kolikrát se vám to povede z pěti pokusů? Sparťanský kapitán David Lafata se na soustředění v Rakousku utkal v bláznivé disciplíně s Robertem Muzzim, asistentem trenéra Stramaccioniho.

Fotbalová penalta
aktualizováno 18.06.
novoty zavede se to?

Čistý čas ve fotbale 2x30 není vše, nové pravidlo má mít i penalta!

Mezinárodní pravidlová komise IFAB se bude zabývat návrhem na zkrácení fotbalových zápasů na dva půlhodinové poločasy, během kterých by se zastavoval čas. Pro tuto změnu už je třeba i Petr Čech. Ale chystají se další!

Jordi Alba
aktualizováno 22.05.
video to se prostě nevidí

Vtip roku? Krtek zfauloval hvězdu Barcelony, prostě jasná penalta!

Real Madrid má zase mistrovský titul. Jenže ve Španělsku se mluví i o Barceloně a mezi fanoušky Bílého baletu s úsměvem. I v posledním kole la Ligy se to prostě neobešlo bez vymyšlené penalty. Ale narovinu: tohle byl opravdu majstrštyk v podání sudího.

Kuriózní penalta v Portugalsku
16.05.
video to se jen tak nevidí

Nehrál, přesto zavinil penaltu! U mistrů Evropy řeší kuriozitu

Ve svém životě už jste nejspíš viděli spoustu pokutových kopů. Ovšem následující situace, ke které došlo v portugalském fotbale, je opravdu hodně kuriózní. Ukázalo se totiž, že k tomu, abyste zavinili penaltu, ani nemusíte být na hřišti

Bořek Dočkal
aktualizováno 29.04.
video čínská liga

Ta byla přísná! Dočkal zavinil penaltu, dostal kartu a prohrál

Bořek Dočkal to nemá v Číně vůbec jednoduché. Jeho Che-nan se topí na sestupových příčkách a v posledním utkání s Kwang-čou český záložník zavinil penaltu, dostal žlutou kartu a musel skousnout krutou prohru 2:4.

Fotbalová poprava ve Vietnamu
aktualizováno 22.02.
video vietnamská liga

Fotbalová poprava! Brankář se při ní postavil k penaltě zády

Fotbalový svět se diví dalšímu obrovskému skandálu. Tentokrát došlo k bizarnímu závěru zápasu ve vietnamské V-league. Gólman odmítl chytat penaltu a tak se k ní otočil zády. A to nebylo vše!

Ábel Hernandez
30.01.
FA Cup Na to nezapomene

Smolař dne: Útočník Hullu během minuty spálil dvě penalty! VIDEO

Ábel Hernandez, útočník Hullu, neproměnil v jednom zápase, během jedné minuty hned dvě penalty. Bylo to v souboji jeho týmu na hřišti Fulhamu. Na výsledku 1:4 v neprospěch hostů se ten zmíněný smolař už jen podepsal.

Betis vs. Barcelona
aktualizováno 29.01.
video neuvěřitelná chyba

Jak sudí zařízli Barcu: Neviděli penaltu, ani míč půl metru v bráně!

Fotbalová Barcelona pomalu začala stahovat náskok Realu Madrid, když přišel pořádný zářez! V utkání španělské La ligy zachránil Luis Suarez na hřišti Betisu v poslední minutě aspoň remízu, předtím ale sudí zavřeli oči při jasném faulu i míči za brankovou čarou!

Florent Malouda
aktualizováno 17.12.
Fotbal Amatér to dal lépe

Bojkot nebo smůla? Dvě zahozené penalty, jedna od hvězdy VIDEO

Dvě zahozené penalty bizarním způsobem. Byla to smůla nebo bojkot? Podle všeho to první a nestalo se to v žádné amatérské soutěži, ale v play off nejvyšší indické ligy. Jedním z potupených exekutorů byl navíc Florent Malouda, bývalá hvězda londýnské Chelsea.