Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

virál sociální sítě

Šafářová s parťačkou baví postelovou scénkou celý internet!

Lucie Šafářová a Bethanie Matteteková-Sandsová jsou opět vládkyně čtyřhry. Po vítězství na Roland Garros slaví už svůj třetí grandslamový titul a tak mají pochopitelně důvod k radosti. Po senzační výhře pak vypustily na internet vtipné video, kde si ze sebe dělají legraci.

Rafael Nadal
Aktualizováno 11.6. 2017 17:55
gratulace roland garros

Nadal je znovu králem antuky! Ve finále povolil jen šest gamů

Rafael Nadal se naprosto suverénním způsobem vrátil stal vítězem grandslamového Roland Garros. Špěnelský antukový král vyhrál French Open už podesáté, což se nikdy vhistorii nikomu nepovedlo. Ve finále přitom zničil Stana Wawrinku ze Švýcarska poměrem 6:2, 6:3 a 6:1!

Lucie Šafářová a Bethanie Matteková-Sandsová
Aktualizováno 11.6. 2017 12:57
fantazie roland garros

Třetí grandslam v řadě! Lucka a Betty vládnou tenisovému světu

Lucie Šafářová se svou americkou spoluhráčkou Betty Mattekovou-Sandsovou dál válí! Na Roland Garros vyhrály turnaj deblů a zapsaly už třetí grandslamové vítězství v řadě!

video to chtělo trpělivost

Šílená výměna! K výhře Šafářovou s Mattekovou nasměroval maraton

Lucie Šafářová se svou americkou parťačkou Bethanií Mattekovou-Sandsovou si zahrají v Paříži o titul. Klíčovým momentem v boji o postup do finále přitom byla nezvykle dlouhá výměna.

Jelena Ostapenková
Aktualizováno 10.6. 2017 17:35
french open finále dvouhry

Famózní obrat! 4:6, 0:3, přesto Ostapenková v Paříži triumfovala

Velký obrat se podařil lotyšské tenistce Jeleně Ostapenkové. Nenasazená hráčka ve finále French Open prohrávala se Simonou Halepovou 4:6 a 0:3, přesto se ale nakonec raduje z vítězství.

Tenis Roland Garros

Čtyřhra v Paříži: Šafářová je s Mattekovou-Sandsovou ve finále!

Česká tenistka Lucie Šafářová je na French Open ve finále čtyřhry. S Američankou Bethanií Mattekovou-Sandsovou porazily v pařížském semifinále dosud suverénní tchajwansko-švýcarský pár Chan Yung-jan, Martina Hingisová 6:4, 6:2 a budou usilovat o třetí grandslamový titul za sebou. Skončily však Hradecká se Siniakovou.

Stan Wawrinka
Aktualizováno 9.6. 2017 17:40
Tenis French Open

Wawrinka vyřadil světovou jedničku Murrayho. Je ve finále!

Švýcarský tenista Stan Wawrinka porazil v semifinále Roland Garros současnou světovou jedničku Andyho Murrayho. I když dvakrát vyhrál až v tiebreaku, nakonec Britovi skoro nadělil kanára (7:6, 3:6, 7:5, 6:7 a 6:1). Po pěti setech se nakonec radoval z postupu do finále!

super french open

Tři hráčky v semifinále! Češky na Roland Garros září ve čtyřhře

Česká tenistka Lucie Šafářová postoupila s Američankou Bethanií Mattekovou-Sandsovou do semifinále čtyřhry Roland Garros a mají spolu šanci vyhrát třetí grandslamový turnaj v řadě. Ve čtvrtfinále pařížského grandslamu uspěly také Lucie Hradecká s Kateřinou Siniakovou.

Karolína Plíšková
Aktualizováno 7.6. 2017 16:38
french open čtvrtfinále

Další krok k trůnu! Výhra ve dvou setech a Plíšková je v semifinále

Tenistka Karolína Plíšková postoupila do semifinále French Open. Ve čtvrtfinálovém utkání přehrála domácí Caroline Garciovou 7:6, 6:4. Pokud by zvládla i následující utkání, stala by se světovou jedničkou.

french open čtyřhry

Češky válí! Šafářová v semifinále, Hradecká/Siniaková smetly dvojky

Česká tenistka Lucie Šafářová postoupila spolu s Američankou Bethanií Mattekovou-Sandsovou do semifinále čtyřhry Roland Garros. Ve čtvrtfinále pařížského grandslamu dnes uspěla také dvojice Lucie Hradecká, Kateřina Siniaková.