Fotbalový klub Slavia Praha představil první dvě zimní posily. Do aktuálně vedoucího týmu ligové tabulky přišel Lukáš Masopust a Petr Ševčík. Oba dva podepsali smlouvu na tři a půl roku. Kromě nich ještě vršovický velkoklub jedná o příchodu stopera Alexe Krále.

Jablonec - Slavia Praha
aktualizováno 17.12.
fotbal fortuna liga

Slavia vyhrála v Jablonci! O výhře rozhodl Škoda a Hušbauer

Fotbalisté Slavie zvítězili v posledním utkání ligového podzimu v Jablonci 2:0 a před zimní pauzou znovu odskočili mistrovské Plzni v čele tabulky na rozdíl čtyř bodů. Skóre šlágru 19. kola a souboje dvou účastníků Evropské ligy otevřel z penalty v 18. minutě Milan Škoda a v 70. minutě přidal pojistku Josef Hušbauer.

Viktoria Plzeň a Slavia Praha
Evropská liga panuje spokojenost

Milosrdný los EL! Slavii čeká Genk, Plzeň vyzve Dinamo Záhřeb

Fotbalisté Viktorie Plzeň se v prvním kole play off Evropské ligy střetnou s Dinamem Záhřeb. Pražská Slavia změří síly s belgickým KRC Genk. Rozhodl o tom pondělní los soutěže ve švýcarském Nyonu.

České kluby stoupají žebříčkem: Evropu může hrát i PĚT TÝMŮ

České fotbalové kluby prožily plodný týden. Jsou z toho tedy postupy Plzně a Slavie do vyřazovacích bojů jarní části Evropské ligy. Tyto úspěchy se odrazily i v koeficientu Uefa, kde Česká republika poskočila na 16 příčku.

Fotbalisté Plzně
14.12.
fotbal los bude v pondělí

Soupeři pro Slavii a Plzeň v EL: Ve hře je Chelsea, Arsenal či Sevilla

Evropské poháry si z českých klubů na jaře zahrají pražská Slavia a plzeňská Viktoria. Po následujícím víkendu proběhne v pondělí los, který určí, s kým se čeští zástupci utkají. Už teď je však jasné, které týmy by to mohly být.

Stoch pomohl gólem k postupu Slavie
aktualizováno 13.12.
Fotbal Evropská liga

Slavia nedala šanci Petrohradu a zajistila si účast v jarní části

Fotbalisté pražské Slavie porazili v závěrečném šestém utkání skupiny Evropské ligy doma Petrohrad 2:0 a z druhého místa v tabulce postoupili do jarní vyřazovací fáze. Červenobílí rozhodli klíčové utkání s lídrem ruské ligy už v prvním poločase, kdy se v rozmezí devíti minut trefili Jaromír Zmrhal a Miroslav Stoch.

MOL Cup
fotbal Čtvrtfinále MOL Cupu

Slavia v poháru hraje opět doma, Sparta pojede do Teplic

V neděli si Sparta připsala v zápase s Teplicemi další ostudnou prohru a los čtvrtfinále MOL Cupu odsoudil letenské k dalšímu vzájemnému souboji. Své soupeře zná i Sparta, Baník nebo Bohemka.

Jaroslav Tvrdík
04.12.
fotbal personální změny

Tvrdík se stává mocnějším! Ve Slavii dostal funkci ředitele

Ve fotbalové Slavii dochází k personálním změnám. Funkci generálního ředitele opouští Martin Krob a jeho pravomoci přebírá Jaroslav Tvrdík, dosavadní předseda představenstva. Slavia také oznámila, že mění systém řízení a plnou odpovědnost za klub ponese představenstvo.

Opava - Slavia
aktualizováno 03.12.
první liga moc hezký zápas

Slavia v Opavě zvládla obrat! Na Spartu má už náskok 12 bodů

Fotbalisté Slavie vedou první ligu opět o čtyři body před Plzní a na Spartu už mají náskok propastných 12 bodů. Vděčí za to obratu na hřišti Opavy. I když prohrávali 1:2, dokázali vyhrát 3:2, domácí navíc dohrávali bez vyloučeného Smoly.

Bordeaux - Slavia
aktualizováno 29.11.
evropská liga zoufalý výkon

Bída Slavie v Bordeaux: Prohra znamená hazard s postupem!

Fotbalová Slavia hazarduje s postupem do jarní části Evropské ligy, na hřišti Girondins Bordeaux prohrála po slabém výkonu 0:2. Před posledním zápasem ve skupině dala šanci na postup svým rivalům. Doma proti Petrohradu musí bodovat.