Fotbalisté Sparty
aktualizováno 17.04.
první liga zajímavá statistika

Potvrzeno čísly: Sparta v druhé půli nemá sílu, nejlepší je Slavia

Jedna fotbalová pravda říká, že o výsledku rozhoduje hlavně druhý poločas. Pohled na statistiky první fotbalové ligy právě v hodnocení druhé půle naplno odhaluje slabiny a přednosti jednotlivých týmů. Největší sílu má Slavia, naopak Sparta tápe hlavně směrem dopředu.

Josef Hušbauer a David Limberský
16.04.
drama fotbalová liga

Už jen PĚT BODŮ rozdílu: Co teď čeká Plzeň a Slavii v boji o titul?

Další ztráta, náskok se tenčí. Fotbalová Plzeň žije v nejistotě i přesto, že zachránila skoro ztracený zápas se Spartou. Mohlo to být ještě horší. Ale může náskok pěti bodů Viktorii do konce sezony vydržet?

Fotbalová Slavia a Miňo Stoch
aktualizováno 13.04.
boj o titul fotbalová liga

Slavia děkuje Stochovi a Plzeň má vzkaz: Ztráta už je jen 4 body!

Fotbalisté Slavie po mizerném úvodu otočili zápas s Karvinou a po vítězství 3:2 ztrácí na Viktorii Plzeň už jen 4 body. Hlavním strůjcem tříbodového zisku byl Miroslav Stoch, který dal dva góly a asistoval u třetího. Zápasy Jihlavy se Zlínem a Teplic s Mladou Boleslaví skončily remízou 1:1.

Prásk.tv píše:

Juraj Valach
čtěte o tématu Slavia Praha na Prásk.tv
Slavia Praha nebo Viktoria Plzeň?
aktualizováno 10.04.
řeč čísel jak tohle dopadne?

VELKÝ PŘEHLED: Hazarduje Plzeň? Titul Slavie už není utopie!

Viktoria Plzeň hazarduje se svým náskokem v první fotbalové lize. Po podzimu měla na čele o 14 bodů víc, než konkurenční týmy Slavie s Olomoucí. Jenže v polovině jara už se náskok také o polovinu ztenčil. Může opravdu tým Pavla Vrby přijít o titul?

Trenérské trio
04.04.
fotbal ono se to nějak dokope samo

Velkokluby jsou na jaře poloviční! HLASUJTE, který hraje nejhůř

Jarní část naší nejvyšší fotbalové soutěže nabídla už nejedno výsledkové překvapení. Bohužel na ně ale doplácí fanoušci třech tuzemských velkoklubů - Sparty, Slavie a Plzně. Ti jen nevěřícně kroutí hlavou, co to jejich milované týmy na jaře na hřišti předvádí.

Ubong Ekpai
aktualizováno 01.04.
senzace fotbalová liga

Zlín vykradl Slavii! Škoda nedal penaltu, trest přišel v nastavení

Fotbalisté Slavie pohrdli možností stáhnout náskok vedoucí Viktorie Plzeň a po prohře 1:2 se Zlínem ztrácí na první příčku stále devět bodů. Zlín dokázal poprvé vyhrát pod vedením trenéra Vlastimila Petržely a zastavil čtyřzápasovou šňůru proher. Milan Škoda zahodil penaltu.

Fotbalistky Slavie Praha
28.03.
fotbal čtvrtfinále

Slávistky s Wolfsburgem remizovaly. V Lize mistrů ale končí

Fotbalistky pražské Slavie se do semifinále prestižní Ligy mistryň nepodívají. Po úvodní prohře 0:5 jim úterní remíza s Wolfsburgem 1:1 na postup nestačila a s pohárovou soutěží se tak loučí.

Fotbalistky Slavie v Lize mistryň
22.03.
škoda liga mistryň

Fotbalistky Slavie narazily na silný Wolfsburg, dostaly BÚRA

Fotbalistky Slavie v úvodním čtvrtfinále Ligy mistryň prohrály na hřišti dvojnásobného vítěze soutěže Wolfsburgu 0:5. Odveta se bude hrát ve středu v Edenu a svěřenkyně trenéra Pavla Medynského by musely vyhrát o šest branek, aby mohly myslet na postup mezi čtyři nejlepší celky soutěže.

Rozhodčí Pavel Královec při derby
17.03.

otbalisté Sparty ztratili ve šlágru 21. ligového kola v pražském derby tříbrankový náskok a se Slavií remizovali 3:3. Letenští vedli po dvou trefách zimní posily Nicolaeho Stanciua a vlastní brance Tomáše Součka v půli 3:0, ale hosté v posledních 20 minutách srovnali.

Derby Sparta - Slavia
aktualizováno 17.03.
superzápas fantastická podívaná

Úžasné derby: Rozhodla penalta v 95. minutě. Nařídili ji po videu!

Na 289. fotbalové derby pražských S se jen tak nezapomene. V první půli zářil Rumun Nicolae Stanciu, který zařídil všechny tři góly Letenských. Pak ale Sparta vyklidila pole a vedení 3:0 ztratila. Vyrovnání zařídil v páté minutě nastavení z penalty nařízené po prozkoumání videa Milan Škoda.