Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Rugby
17.09.
Ragby šílenství na hřišti

Zápas připomínal divadlo: Šíleného naháče chytal Superman! VIDEO

Titulek zní sice šíleně, ale opravdu vystihuje to, co se dělo během ragbyového zápasu na Novém Zélandu. Souboj Otaga a Southland Stags, které nakonec vyhráli domácí, narušil šílený naháč. Ten vběhl na hrací plochu a vedle svých intimních partií ukázal i perfektní atletické dovednosti. Ochranka ho nemohla chytit a tak se z hlediště vynořil Superman, respektive člověk v jeho převleku, a muže zneškodnil.

Rugby
21.07.
Tragédie Smutná zpráva

Měli mít zápas v cizině, ale zabil je heroin: Toto je závěr policie!

Ragbyový klub Durham City ze severovýchodní Anglie zasáhla smutná zpráva. Hned dva hráči z tohoto týmu totiž zemřeli před zápasem na Srí Lance. Ragbistovi, kterému bylo pětadvacet let, i jeho o rok staršímu spoluhráči, se stal osudný kokain.

Tým Zimbabwe
06.07.
rugby otřesné podmínky

Bojují o mistrovství světa, ale spí na ulici: Proč takhle protestovali?

Na sociálních sítích vyvolaly bouřlivé reakce fotky hráčů ragbyového týmu ze Zimbabwe, kteří spí místo na hotelu na ulici a to na svých kufrech. Důvod je ten, že Tunisko, jakožto země organizující kvalifikaci mistrovství světa, zajistila Zimbabwe otřesný hotel, ve kterém se nedalo bydlet.

Prásk.tv píše:

Selfie v pravý moment - 1
čtěte o tématu rugby na Prásk.tv
Tory Brunning
13.05.
Ragbista Nemohli mu pomoci

Smrt během zápasu: Mladík (20) zkolaboval, oživovali ho marně!

Čerstvě dvacetiletý ragbista Tory Brunning zemřel během zápasu. Novozélandský talent se zhroutil a lékařům se ho nepodařilo oživit. Příčina jeho smrti zatím není známá.

Tomáš Ripcsik
14.09.
Blog Názory expertů

Tomáš Ripcsik: Pozvánka? Další kolo play-off australské NRL!

V minulém týdnu jsme na Nova Sport a Voyo mohli sledovat všechny čtyři zápasy prvního kola play-off nejlepší světové soutěže Rugby League. Utkání nabídla neskutečně kvalitní a ohromně vyrovnanou podívanou. Opět se potvrdilo, že každý může porazit každého. A že předvídat vítězství jakéhokoliv týmu je skoro bláhovost.

Tomáš Ripcsik
aktualizováno 07.09.
NOVASPORT ragbyová slavnost

Play-off NRL Telstra Premiership startuje, osm týmů chce trofej

Tento víkend na Nova Sport a Voyo budete moc sledovat první zápasy jedinečné australské soutěže v Rugby League NRL Telstra Premiership.

Rugby
aktualizováno 31.08.
nova sport vysíláme

Rugby tento víkend: Začíná Aviva Premiership a Guinness PRO14

Už tento víkend začíná první kolo anglické Aviva Premiership a nově evropsko-africké soutěže Guinness PRO14.

Tomáš Ripcsik
aktualizováno 27.05.
Blog Názory expertů

Další finálový víkend je tu: Aviva Premiership a Guinness PRO12!

Už zítra v sobotu 27. 5. nám vyvrcholí obě nejvyšší britské soutěže, které můžeme sledovat na Nova Sport a Voyo. V anglické Aviva Premiership se do finále probojovaly nejlepší dva týmy základní části, Wasps a Exeter Chiefs. V britsko-italské provinční soutěži Guinness PRO12 si v semifinálích lépe vedly týmy Munster a Scarlets.

Brett Kimmorley
aktualizováno 24.03.
Podpora Těžké období

Svět rugby pláče: Bývalá hvězda přišla o manželku, truchlí i dcery!

Rugby, to je velká komunita, držící pospolu. To teď ukázala i v těžkých chvílích, které prožívá společně s bývalou hvězdou a australským reprezentantem Brettem Kimmorleym. Tomu po dlouhém boji s nemocí zemřela manželka, která po sobě zanechala i čtyři dcery.

Ali Williams
25.02.
drogy má problém

Přistižen při činu! Světového šampióna zatkli za nákup kokainu

Na pořádný problém si zadělala legenda světového ragby Ali Williams. Pětatřicetiletého Novozélanďana, který má ve sbírce i trofej pro mistra světa, totiž ve Francii zatkli za nákup kokainu.