Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Tory Brunning
13.05.
Ragbista Nemohli mu pomoci

Smrt během zápasu: Mladík (20) zkolaboval, oživovali ho marně!

Čerstvě dvacetiletý ragbista Tory Brunning zemřel během zápasu. Novozélandský talent se zhroutil a lékařům se ho nepodařilo oživit. Příčina jeho smrti zatím není známá.

Tomáš Ripcsik
14.09.
Blog Názory expertů

Tomáš Ripcsik: Pozvánka? Další kolo play-off australské NRL!

V minulém týdnu jsme na Nova Sport a Voyo mohli sledovat všechny čtyři zápasy prvního kola play-off nejlepší světové soutěže Rugby League. Utkání nabídla neskutečně kvalitní a ohromně vyrovnanou podívanou. Opět se potvrdilo, že každý může porazit každého. A že předvídat vítězství jakéhokoliv týmu je skoro bláhovost.

Tomáš Ripcsik
aktualizováno 07.09.
NOVASPORT ragbyová slavnost

Play-off NRL Telstra Premiership startuje, osm týmů chce trofej

Tento víkend na Nova Sport a Voyo budete moc sledovat první zápasy jedinečné australské soutěže v Rugby League NRL Telstra Premiership.

Prásk.tv píše:

Selfie v pravý moment - 1
čtěte o tématu rugby na Prásk.tv
Rugby
aktualizováno 31.08.
nova sport vysíláme

Rugby tento víkend: Začíná Aviva Premiership a Guinness PRO14

Už tento víkend začíná první kolo anglické Aviva Premiership a nově evropsko-africké soutěže Guinness PRO14.

Tomáš Ripcsik
aktualizováno 27.05.
Blog Názory expertů

Další finálový víkend je tu: Aviva Premiership a Guinness PRO12!

Už zítra v sobotu 27. 5. nám vyvrcholí obě nejvyšší britské soutěže, které můžeme sledovat na Nova Sport a Voyo. V anglické Aviva Premiership se do finále probojovaly nejlepší dva týmy základní části, Wasps a Exeter Chiefs. V britsko-italské provinční soutěži Guinness PRO12 si v semifinálích lépe vedly týmy Munster a Scarlets.

Brett Kimmorley
aktualizováno 24.03.
Podpora Těžké období

Svět rugby pláče: Bývalá hvězda přišla o manželku, truchlí i dcery!

Rugby, to je velká komunita, držící pospolu. To teď ukázala i v těžkých chvílích, které prožívá společně s bývalou hvězdou a australským reprezentantem Brettem Kimmorleym. Tomu po dlouhém boji s nemocí zemřela manželka, která po sobě zanechala i čtyři dcery.

Ali Williams
25.02.
drogy má problém

Přistižen při činu! Světového šampióna zatkli za nákup kokainu

Na pořádný problém si zadělala legenda světového ragby Ali Williams. Pětatřicetiletého Novozélanďana, který má ve sbírce i trofej pro mistra světa, totiž ve Francii zatkli za nákup kokainu.

Ragbistky se vyfotily nahé
aktualizováno 06.11.

GALERIE: Nahé ragbistky

Srdcařky! Jinak snad nejde přezdívat ragbistky anglického Hertfordshire. Jejich klub se ocitl ve finanční tísni a aby o něj dívky nepřišly, rozhodly se pro pořádnou věc. Nafotily totiž momentky na hřišti, ale byly přitom nahé. Na sobě měly pouze kopačky a v ruce míč. Proč? Snímky se použijí do kalendáře, z jehož prodeje by měla týmu kápnout nějaká ta koruna.

Bryan Sperry a jeho touchdown
aktualizováno 23.09.
video splněný sen

Dojemná chvíle. Téměř 90letý veterán si došel pro touchdown

Bryan Sperry nastoupil do zápasu amerického fotbalu po téměř sedmi desetiletích. Válečný veterán ze druhé světové války hned zaznamenal nejúžasnější touchdown v zápase absolventů. Podívejte se na tento netradiční moment!

Adrenalin
aktualizováno 08.09.
program velký výběr

NOVA Sport 2 jede dál! Na co se můžete těšit v neděli?

Nový sportovní kanál NOVA Sport 2 se rozjíždí na plné obrátky. Po sérii přímých přenosů, kterým vévodilo utkání pětinásobných fotbalových mistrů světa z Brazílie či ragbyový šlágr Anglie - Irsko, si pojďme připomenout, co vás čeká na obrazovkách dnes.