Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Tom Curry
16.02.
Ragby Ošklivý moment

Děsivé zranění a pak spousta krve: Máma ragbisty v hledišti brečela!

Ragby je tvrdý sport a zranění k němu patří. To, které však utrpěl dvacetiletý talent z Anglie Tom Curry, bylo opravdu hodně nepříjemné. V jednom ze soubojů, v utkání proti Francii, inkasoval úder do čela a pak jeho obličej zalila krev. To úplně neustála jeho maminka, která všemu přihlížela v hledišti, a při pohledu na krvácejícího syna ronila slzy.

Six Nations 2019
30.01.
nejslavnější turnaj rozpis zápasů

Six Nations je tady! Sledujte svátek ragby, začíná už tento týden

Six Nations, jeden z nejprestižnějších ragbyových turnajů, startuje tradičně začátkem února. Šest nejlepších týmů Evropy se proti sobě opět postaví v souboji o titul. I v letošním roce nabídnou stanice Nova Sport 1 a Nova Sport 2 divákům velkou porci zápasů.

Rugby
17.09.
Ragby šílenství na hřišti

Zápas připomínal divadlo: Šíleného naháče chytal Superman! VIDEO

Titulek zní sice šíleně, ale opravdu vystihuje to, co se dělo během ragbyového zápasu na Novém Zélandu. Souboj Otaga a Southland Stags, které nakonec vyhráli domácí, narušil šílený naháč. Ten vběhl na hrací plochu a vedle svých intimních partií ukázal i perfektní atletické dovednosti. Ochranka ho nemohla chytit a tak se z hlediště vynořil Superman, respektive člověk v jeho převleku, a muže zneškodnil.

Prásk.tv píše:

Selfie v pravý moment - 1
čtěte o tématu rugby na Prásk.tv
Rugby
21.07.
Tragédie Smutná zpráva

Měli mít zápas v cizině, ale zabil je heroin: Toto je závěr policie!

Ragbyový klub Durham City ze severovýchodní Anglie zasáhla smutná zpráva. Hned dva hráči z tohoto týmu totiž zemřeli před zápasem na Srí Lance. Ragbistovi, kterému bylo pětadvacet let, i jeho o rok staršímu spoluhráči, se stal osudný kokain.

Tým Zimbabwe
06.07.
rugby otřesné podmínky

Bojují o mistrovství světa, ale spí na ulici: Proč takhle protestovali?

Na sociálních sítích vyvolaly bouřlivé reakce fotky hráčů ragbyového týmu ze Zimbabwe, kteří spí místo na hotelu na ulici a to na svých kufrech. Důvod je ten, že Tunisko, jakožto země organizující kvalifikaci mistrovství světa, zajistila Zimbabwe otřesný hotel, ve kterém se nedalo bydlet.

Tory Brunning
13.05.
Ragbista Nemohli mu pomoci

Smrt během zápasu: Mladík (20) zkolaboval, oživovali ho marně!

Čerstvě dvacetiletý ragbista Tory Brunning zemřel během zápasu. Novozélandský talent se zhroutil a lékařům se ho nepodařilo oživit. Příčina jeho smrti zatím není známá.

Tomáš Ripcsik
14.09.
Blog Názory expertů

Tomáš Ripcsik: Pozvánka? Další kolo play-off australské NRL!

V minulém týdnu jsme na Nova Sport a Voyo mohli sledovat všechny čtyři zápasy prvního kola play-off nejlepší světové soutěže Rugby League. Utkání nabídla neskutečně kvalitní a ohromně vyrovnanou podívanou. Opět se potvrdilo, že každý může porazit každého. A že předvídat vítězství jakéhokoliv týmu je skoro bláhovost.

Tomáš Ripcsik
aktualizováno 07.09.
NOVASPORT ragbyová slavnost

Play-off NRL Telstra Premiership startuje, osm týmů chce trofej

Tento víkend na Nova Sport a Voyo budete moc sledovat první zápasy jedinečné australské soutěže v Rugby League NRL Telstra Premiership.

Rugby
aktualizováno 31.08.
nova sport vysíláme

Rugby tento víkend: Začíná Aviva Premiership a Guinness PRO14

Už tento víkend začíná první kolo anglické Aviva Premiership a nově evropsko-africké soutěže Guinness PRO14.

Tomáš Ripcsik
aktualizováno 27.05.
Blog Názory expertů

Další finálový víkend je tu: Aviva Premiership a Guinness PRO12!

Už zítra v sobotu 27. 5. nám vyvrcholí obě nejvyšší britské soutěže, které můžeme sledovat na Nova Sport a Voyo. V anglické Aviva Premiership se do finále probojovaly nejlepší dva týmy základní části, Wasps a Exeter Chiefs. V britsko-italské provinční soutěži Guinness PRO12 si v semifinálích lépe vedly týmy Munster a Scarlets.