Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Tomáš Ripcsik
Aktualizováno 27.5. 2017 10:46
Blog Názory expertů

Další finálový víkend je tu: Aviva Premiership a Guinness PRO12!

Už zítra v sobotu 27. 5. nám vyvrcholí obě nejvyšší britské soutěže, které můžeme sledovat na Nova Sport a Voyo. V anglické Aviva Premiership se do finále probojovaly nejlepší dva týmy základní části, Wasps a Exeter Chiefs. V britsko-italské provinční soutěži Guinness PRO12 si v semifinálích lépe vedly týmy Munster a Scarlets.

Brett Kimmorley
Aktualizováno 24.3. 2017 13:16
Podpora Těžké období

Svět rugby pláče: Bývalá hvězda přišla o manželku, truchlí i dcery!

Rugby, to je velká komunita, držící pospolu. To teď ukázala i v těžkých chvílích, které prožívá společně s bývalou hvězdou a australským reprezentantem Brettem Kimmorleym. Tomu po dlouhém boji s nemocí zemřela manželka, která po sobě zanechala i čtyři dcery.

drogy má problém

Přistižen při činu! Světového šampióna zatkli za nákup kokainu

Na pořádný problém si zadělala legenda světového ragby Ali Williams. Pětatřicetiletého Novozélanďana, který má ve sbírce i trofej pro mistra světa, totiž ve Francii zatkli za nákup kokainu.

Prásk.tv píše:

Nova Sport 2 - 11
čtěte o tématu rugby na Prásk.tv
Ragbistky se vyfotily nahé
Aktualizováno 6.11. 2016 18:06

GALERIE: Nahé ragbistky

Srdcařky! Jinak snad nejde přezdívat ragbistky anglického Hertfordshire. Jejich klub se ocitl ve finanční tísni a aby o něj dívky nepřišly, rozhodly se pro pořádnou věc. Nafotily totiž momentky na hřišti, ale byly přitom nahé. Na sobě měly pouze kopačky a v ruce míč. Proč? Snímky se použijí do kalendáře, z jehož prodeje by měla týmu kápnout nějaká ta koruna.

Bryan Sperry a jeho touchdown
Aktualizováno 23.9. 2015 10:10
video splněný sen

Dojemná chvíle. Téměř 90letý veterán si došel pro touchdown

Bryan Sperry nastoupil do zápasu amerického fotbalu po téměř sedmi desetiletích. Válečný veterán ze druhé světové války hned zaznamenal nejúžasnější touchdown v zápase absolventů. Podívejte se na tento netradiční moment!

Adrenalin
Aktualizováno 8.9. 2015 13:53
program velký výběr

NOVA Sport 2 jede dál! Na co se můžete těšit v neděli?

Nový sportovní kanál NOVA Sport 2 se rozjíždí na plné obrátky. Po sérii přímých přenosů, kterým vévodilo utkání pětinásobných fotbalových mistrů světa z Brazílie či ragbyový šlágr Anglie - Irsko, si pojďme připomenout, co vás čeká na obrazovkách dnes.

Collins ragby
Aktualizováno 6.6. 2015 16:55
Děsivá autonehoda

Populární ragbista natočil legrační video, den poté nečekaně zemřel

Haka. Tradiční maorský bojový tanec, kterým se ragbisté nabuzují před utkáním. Pro malou sešlost rodičů s dětmi ho reprezentant Nového Zálandu Jerry Collins předvedl pro pobavení. Je to ale poslední vzpomínka na něj. Den po natočení videa tragicky zahynul se svou ženou při autonehodě. Tříměsíční dcerka je v kritickém stavu v nemocnici.

Rugbistka zranění
Aktualizováno 6.6. 2015 14:38
Takhle se to dělá!

Kráska a rugby: Ošklivě si zlomila nos, přesto hrála dál

Georgia Page chtěla při zápase přeprat dvě soupeřky najednou, ale z nerovného souboje si nakonec odnesla jen ošklivě zlomený nos a zakrvácený obličej. Utkání však bez větších problémů pohledná rugbistka dohrála.

Smrt Dannyho Jonese
Aktualizováno 4.5. 2015 16:36
Rugby League smutní

Otci dvojčat se na hřišti zastavilo srdce. Oživování nepomohlo

Odehrál pouhé čtyři minuty. Pak Danny Jones zkolaboval na postraní lajně hřiště. Hvězdě Keighley Cougars se stal zápas s London Skolars osudným. Tragédii neodvrátila ani velká snaha lékařů.

Rychlý ragbista
Aktualizováno 3.4. 2015 13:10
VIDEO USAIN BOLT SE TŘESE

Vrtule v zadku a motory v nohách! Ragbistovi (15) to fakt běhá

Tyrese Johnson-Fisher je velkou budoucností rugby, protože na hřišti už v tak mladém věku zcela dominuje. Je mu 15, ale neztratil by se ani mezi dospěláky.