Karolína Plíšková
28.10.
Tenis Turnaj mistryň

Plíšková prohrála s Wozniackou. Ve finále Turnaje mistryň nebude!

Česká tenistka Karolína Plíšková do finále Turnaje mistryň nepostoupila. Dánce Caroline Wozniacké podlehla 6:7 a 3:6, přestože měla v úvodní sadě šest setbolů. Třetí nasazená Plíšková tak zároveň přišla o šanci zakončit rok jako světová jednička. Tou zůstane Rumunka Simona Halepová.

27.10.

Karolína Plíšková se v semifinále utká s Dánkou Wozniackou!

Česká tenistka Karolína Plíšková se v sobotním semifinále Turnaje mistryň utká s Dánkou Caroline Wozniackou. Rozhodla o tom výhra Ukrajinky Eliny Svitolinové 6:3 a 6:4 nad světovou jedničkou Simonou Halepovou, pro kterou soutěž končí.

Daniela Bedáňová, Jan Bedáň a sestry Plíškovy
26.10.
r.i.p. nasměroval je vzhůru

Smutek pro český tenis: Zemřel bývalý trenér sester Plíškových

Český tenis přišel jednu významnou osobnost. Ve středu zemřel Jan Bedáň, který před několika lety vedl tako trenér i sestry Karolínu a Kristýnu Plíškovy. Česko reprezentoval i v Davisově poháru.

Prásk.tv píše:

Karolína Plíšková, Kristýna Plíšková a Petra Kvitová
čtěte o tématu Karolína Plíšková na Prásk.tv
aktualizováno 26.10.
peníze turnaj mistryň

Prohrála 4 miliony za hodinu: Plíškové ale vlastně o nic nešlo

Po dvou vítězstvích na Turnaji mistryň Karolína Plíšková zápas s Jelenou Ostapenkou jasně prohrála. Získala pouhé čtyři gamy. Možná už šetřila síly na sobotní klání, kde půjde o vítězství v turnaji. Na kurtu ale nechala 3 miliony korun…

tenis turnaj mistryň

Plíšková zápas s Ostapenkovou vypustila, postup měla jistý

Tenistka Karolína Plíšková si na Turnaji mistryň na závěr základní skupiny připsala první prohru, po dvou jasných vítězstvích podlehla v Singapuru Lotyšce Jeleně Ostapenkové 3:6, 1:6. Postup do semifinále i prvenství ve skupině už měla Plíšková zajištěné, naopak Ostapenková byla už před utkáním z dalších bojů vyřazena.

aktualizováno 24.10.
paráda turnaj mistryň

Skvělá Plíšková je v semifinále! Porazila i vítězku Wimbledonu

Karolína Plíšková na Turnaji mistryň v Singapuru válí. Ve svém druhém utkání porazila Španělku Garbiňe Muguruzaovou 6:2 a 6:2 a zajistila si postup do semifinále. Ve druhém utkání dne vyhrála Venus Williamsová nad Jelenou Ostapenkovou 2:1 na sety.

22.10.

Plíšková začala skvěle. Venus Williamsovou porazila 2:0!

Tenistka Karolína Plíšková vstoupila do Turnaje mistryň v Singapuru vítězně. Světová trojka si dnes v Bílé skupině poradila s Američankou Venus Williamsovou a šampionku z roku 2008 zdolala dvakrát 6:2.

aktualizováno 20.10.
tenis rozlosováno

Karolína Plíšková se na Turnaji mistryň představí v těžší skupině

Tenistka Karolína Plíšková se na Turnaji mistryň utká v Bílé skupině stejně jako před rokem se Španělkou Garbiňe Muguruzaovou. Dnešní los určil, že se v Singapuru dále střetne s Američankou Venus Williamsovou z USA a vítězkou Roland Garros Jelenou Ostapenkovou z Lotyšska.