Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Karolína Plíšková
Aktualizováno Včera 07:56
světová jednička za velkou louží

New York leží Plíškové u nohou! Je ozdobou náměstí Times Square

Tenistka Karolína Plíšková se začátkem týdne stala oficiálně světovou jedničkou. Netrvalo dlouho a ve Spojených státech její podobizna ozdobila slavné newyorské náměstí Times Square!

Karolína Plíšková
Aktualizováno Předevčírem 07:22
video o tenise a o životě

VELKÝ ROZHOVOR: Karolína Plíšková, nejlepší světová tenistka

Karolína Plíšková se v pondělí stala oficiálně světovou tenisovou jedničkou. Během uplynulého roku vyhrála čtyři turnaje. Byla ve finále US Open, v semifinále French Open a 9x porazila soupeřku z elitní desítky. A i proto je královnou.

pozvánka exkluzivně

Interview s Karolínou Plíškovou! Jaké je být světovou jedničkou?

Karolína Plíšková se v pondělí stala oficiálně světovou tenisovou jedničkou. Během uplynulého roku vyhrála čtyři turnaje. Byla ve finále US Open, v semifinále French Open a 9x porazila soupeřku z elitní desítky. A i proto je královnou.

Prásk.tv píše:

Karolína Plíšková a Michal Hrdlička - 2
čtěte o tématu Karolína Plíšková na Prásk.tv
Karolína Plíšková
Aktualizováno 18.7. 2017 16:26
wta velký přehled

Plíšková je královnou tenisu. Ale jak dlouho na trůnu může zůstat?

Karolína Plíšková je první českou světouvou jedničkou historie. Na prvním místě má na Simone Halepovou z Rumunska těsný náskok 185 bodů. Ale už brzy přijde čas obhajoby. Jak dlouho si udrží pozici světové jedničky?

gratulace žebříček wta

Je to oficiální! Karolína Plíšková je novou tenisovou jedničkou

Česká tenistka Karolína Plíšková je oficiálně světovou jedničkou. Před druhou Rumunkou Simonou Halepovou má na WTA žebříčku náskok 185 bodů.

Selfie Oslavička

Pastrňák krátil čekání na smlouvu: Osobně popřál světové jedničce!

David Pastrňák se stal nejlepším českým hokejistou letošní sezony. Za to byl oceněn Zlatou hokejkou, kterou získal jako historicky nejmladší vítěz - je mu jednadvacet let. Momentálně čeká v České republice na nový kontrakt, který mu připravuje jeho Boston Bruins. Čas si teď zkrátil tím, že zašel na soukromou oslavu Karolíny Plíškové, která se radovala z toho, že se v pondělí stane světovou tenisovou jedničkou.

Tenis Tisková konference

Karolína Plíšková má o vítězce Wimbledonu jasno. Tohle je její tip!

Karolína Plíšková se v pondělí stane oficiálně nejlepší tenistkou světa. Na dnešní tiskové konferenci popsala své pocity, ale také prozradila, koho tipuje jako vítězku letošního Wimbledonu.

Karolína Plíšková
Aktualizováno 14.7. 2017 11:13
tajnosti světová jednička

Co jste možná nevěděli o Karolíně Plíškové: Tátu měla za mřížemi!

V pondělí se Karolína Plíšková stala historicky první Češkou, která se stala světovou hráčkou, na trůnu po Wimbledonu vystřídala Němku Angelique Kerberovou. Teď zažívá radost, ale prožila si i těžké časy. Věděli jste, že Plíšková nemá maturitu nebo, že byl její otec ve vězení?

Karolína Plíšková
Aktualizováno 12.7. 2017 16:35
video poděkování všem

Plíšková poslala vzkaz z Monte Carla: Prozradila, co má v plánu

Karolína Plíšková se v pondělí stane oficiálně nejlepší tenistkou světa, ale už od úterního večera odpovídala na gratulace z celého světa. Ve středu pak poslala do světa i poděkování všem, kteří jí podporovali na cestě na tenisový trůn.

Petra Kvitová a Karolína Plíšková
Aktualizováno 12.7. 2017 12:17
přehledně velké srovnání

Kvitová vs. Plíšková: Proč se jedničkou stala jen Karolína?

Na první grandslamový titul Karolína Plíšková ještě čeká, přesto je světovou jedničkou. To Petra Kvitová už dvakrát vyhrála Wimbledon. Jenže pocty stát se nejlepší hráčkou světa, se jí nepoštěstilo. Proč to tak je a je opravdu Plíšková nejlepší?