key biscayne dobrá práce

Velká česká jízda: Šafářová i Plíšková jsou ve čtvrtfinále v Miami

Prestižní tenisový turnaj v Miami zatím hodně dobře vychází českým tenistkám. Už do čtvrtfinále se probojovaly Karolína Plíšková i Lucie Šafářová. Ta dokonce vyřadila nasazenou čtyřku Dominiku Cibulkovou.

Karolína Plíšková
Aktualizováno 18.3. 2017 09:10
bojovnice velká škoda

Plíškovou zastavila ruská mašina. Sen o Indian Wells se rozplynul

Karolína Plíšková prohrála na tenisovém turnaji v Indian Wells v semifinále s Ruskou Světlanou Kuzněcovovou 6:7, 6:7. Odveta za říjnovou prohru na Turnaji mistryň se světové trojce nepodařila a stejně jako loni skončila v Kalifornii těsně před branami finále.

tenisový turnaj skvělá forma

Plíšková v Indian Wells vyřídila Muguruzaovou a je v semifinále!

Tenistka Karolína Plíšková v Indian Wells válí! Stejně jako v loňském roce postoupila do semifinále turnaje. ťřetí hráčka světa zdolala Španělku Garbiňe Muguruzaovou po setech 7:6 , 7:6 a o finále si zahraje s Ruskou Světlanou Kuzněcovovou.

Prásk.tv píše:

Karolína Plíšková a Michal Hrdlička - 2
čtěte o tématu Karolína Plíšková na Prásk.tv
turnaj indian wells

Plíšková už je ve čtvrtfinále! Soupeřka se zranila a zápas vzdala

Tenistka Karolína Plíšková si na turnaji v americkém Indian Wells zahraje ve čtvrffinále. Nedobrovolně ji k tomu pomohla švýcarská soupeřka Timea Bacsinzská, která za stavu 5:1 pro Plíškovou duel vzdala.

Karolína Plíšková postoupila do osmifinále! Naopak Kristýna končí

Tenistka Karolína Plíšková postoupila na turnaji v americkém Indian Wells do osmifinále. Po dvou hodinách přešla přes Rumunku Irinu-Camelii Beguovou 6:4 a 7:6.

Přání k narozeninám
Aktualizováno 9.3. 2017 12:53
tenisový svět myslí na ni

Štěstí, zdraví a splněné sny! Petře Kvitové popřály i její soupeřky

Tenistka Petra Kvitová včera oslavila své 27. narozeniny a kromě rodiny a blízkého okolí, jí samozřejmě gratuloval i celý tenisový svět. Světové hráčky jako Agniezska Radwaňská, Angelique Kerberová, Simone Muguruazová a samozřejmě i Karolína Plíšková, poslali Petře srdečné video.

Aktualizováno 18.2. 2017 17:49
wta turnaj v dauhá

Karolína Plíšková slaví další titul! Wozniackou porazila i v mikině

Tenistka Karolína Plíšková slaví další letošní titul. Po lednovém triumfu v Brisbane vyhrála i turnaj v Dauhá. Ve finále si poradila s dánskou tenistkou Caroline Wozniackou 6:3 a 6:4.

Tenis Česko vs. Španělsko

Dnešku vládnou Češky: Na Fed Cupu postupují do semifinále!

České tenistky zvítězily v utkání 1. kola Fed Cupu nad Španělskem a postoupily do semifinále. Rozhodující třetí bod přidala v ostravské hale Barbora Strýcová, která porazila v souboji týmových dvojek Laru Arruabarrenaovou 6:4 a 6:4. Předtím v duelu jedniček v úvodní dnešní dvouhře zvítězila Karolína Plíšková nad Garbiňe Muguruzaovou hladce za hodinu a dvě minuty 6:2 a 6:2.

FED CUP 1. den: Strýcová prohrála, Plíšková ale vyrovnala!

České tenistky hrají po prvním dnu 1. kola Světové skupiny Fed Cupu se Španělskem 1:1. O vyrovnání se v Ostravě postarala domácí jednička Karolína Plíšková, která po odvráceném setbolu v druhé sadě zdolala Laru Arruabarrenaovou 6:4 a 7:5. V úvodní dvouhře podlehla Barbora Strýcová světové sedmičce Garbiňe Muguruzaové 0:6, 6:3 a 1:6.

Aktualizováno 30.1. 2017 08:15
světový žebříček nové pořadí

Máme světovou trojku! Plíšková si polepšila, Serena opět královnou!

Australian Open opět zamíchalo pořadím mezi tenisty na světovém žebříčku. Zatímco Tomáš Berdych vypadl z elitní desítky a momentálně figuruje na 12. místě žebříčku ATP, Karolína Plíšková se v pořadí WTA vyhoupla na třetí místo, což je její kariérní maximum.