Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Petra Kvitová
dnes 13:42
Tenis Fed Cup

Skvělá Kvitová poslala Češky do finále. Kerberovou porazila 2:0!

Dominantní Petra Kvitová zajistila českým tenistkám vítězný bod v duelu s Německem a postup do finále Fed Cupu. Angelique Kerberovou ve Stuttgartu porazila dvakrát 6:2 a vybojovala svoji jubilejní třicátou výhru v soutěži družstev.

Petra Kvitová
20.04.
tenis antuka

Semifinálový souboj Fed Cupu s Německem zahájí Kvitová

Petra Kvitová rozehraje semifinálový duel tenistek ve Fed Cupu proti domácímu Německu. Zápas s Julií Görgesovou na antuce ve Stuttgartu začne v sobotu v poledne.

Kdo to je na fotce?
aktualizováno 09.04.
kvíz kdo to je?

Poznáte maskovaného sportovce, který se chlubí tímhle úlovkem?

Čas od času jsou na sociálních sítích slavných sportovců k vidění zajímavé fotky. Ne pokaždé byste ale hned napoprvé poznali, kdo na nich je, protože i sporotovní celebrity umí své fanoušky pěkně překvapit. Kdo se skrývá v maskáčovaném oblečení s kaprem v ruce?

Prásk.tv píše:

Karolína Plíšková, Kristýna Plíšková a Petra Kvitová
čtěte o tématu Karolína Plíšková na Prásk.tv
Karolína Plíšková
28.03.
tenis poslední želízko

Plíšková se s Miami loučí! Ve čtvrfinále podlehla Azarenkové

Na turnaji v Miami skončila i poslední česká tenistka ve dvouhře Karolína Plíšková. Ta ve čtvrfinále turnaje podlehla Viktorii Azarenkové 5:7 a 3:6.

Petra Kvitová
27.03.
tenis rozdílné emoce

Kvitová na turnaji v Miami končí, Plíšková postoupila do čtvrtfinále

České tenistky na turnaji v Miami prožívaly rozdílné emoce. Zatímco Karolína Plíšková postoupila do čtvrtfinále turnajé poté, co její soupeřka Zarina Dijasová vzdala, Petra Kvitová nestačila na Jelenu Ostapenkovou a končí.

Karolína Plíšková
24.03.
Tenis Miami Open

Plíšková udolala Sie Šu-wej: V Miami postoupila do osmifinále!

Česká tenistka Karolína Plíšková porazila na turnaji v Miami Sie Šu-wej z Tchaj-wanu 6:4, 1:6 7:6. Rodačka z Loun tak postoupila do osmifinále, ve kterém se utká se Zarinou Diyasovou z Kazachstánu.

Karolína Plíšková
15.03.
tenis indian wells

Plíšková končí už ve čtvrtfinále! Z kurtu ji vyprovodila Japonka

Česká tenistka Karolína Plíšková na turnaji v americkém Indian Wells skončila už ve čtvrtfinále. V něm nestačila na japonskou hráčku Naomi Ósakaovou, které podlehla za hodinu a osmnáct minut 2:6 a 3:6.

Markéta Vondroušová
12.03.
tenis indian wells

Vondroušová s Plíškovou jsou v osmifinále! Kvitová končí

Karolína Plíšková a Markéta Vondroušová postoupily v Indian Wells do osmifinále, turnaj naopak skončil po první porážce po předchozích 14 výhrách pro Petru Kvitovou.

Petra Kvitová
10.03.
200 minut to snad není možné!

Prostě ženský tenis: Kvitová 78 výměn darovala a stejně vyhrála!

Ženský tenis někdy nemá logiku. Ale když jsou holky bojovnice, dá se uhrát všechno. Petra Kvitová je v osmifinále prestižního turnaje v Indian Wells i přesto, že vyrobila 18 dvojchyb a soupeřce darovala skoro 80 výměn!

Karolína Plíšková
22.02.
tenis předčasný konec

Plíšková v Dubaji končí! Ve čtvrtfinále nestačila na Kerberovou

Česká tenisová jednička Karolína Plíšková na turnaji v Dubají končí. Ve čtvrtfinále nestašila na Němku Agelique Kerberovou, které podlehla 4:6, 3:6.