Tenistky na galavečeru Turnaje mistryň
aktualizováno 20.10.
Turnaj mistryň Luxusní galavečer

Tenistky za modelky: Sexy byla Kvitová i Plíšková. Která nejvíc?

Turnaj mistryň začíná v Singapuru už v neděli. Osm nejlepších tenistek světa už je v dějišti, kde proběhl slavnostní galavečer. Místo raket a tenisek se hráčky hodily do gala a jedna byla krásnější než druhá. Slušelo to více Karolíně Plíškové? Nebo Petře Kvitové? Hlasujte pro vaši favoritku v anketě na konci článku.

Petra Kvitová s Karolínou Plíškovou
aktualizováno 19.10.
tenis Vrchol sezony

Nemilosrdný los Turnaje mistryň. Češky na sebe narazí už ve skupině

České tenistky Petra Kvitová a Karolína Plíšková jsou na Turnaji mistryň v Singapuru společně v Bílé skupině. O postup do semifinále budou hrát s obhájkyní titulu Dánkou Caroline Wozniackou a Ukrajinkou Elinou Svitolinovou. Hrát se začne v neděli 21. října.

Martina Navrátilová a Karolína Plíšková
18.10.
Tenis Kariéra a herní styl

Navrátilová se pustila do Plíškové: Tímto zklamala tenisovou legendu!

Martina Navrátilová se znovu opřela do české jedničky Karolíny Plíškové. Pro oficiální web WTA se rozpovídala o herním stylu šestadvacetileté tenistky, ale i o jejím projevu na kurtu, kteří mnozí kritizují kvůli tomu, že Plíšková neprojevuje emoce.

Plíšková má jistý Turnaji mistryň! V Singapuru bude sedm Češek

Karolína Plíšková má přes brzké vyřazení v Moskvě jistý start na Turnaji mistryň. Její konkurentka na poslední postupové místo Kiki Bertensová z Nizozemska totiž svůj úvodní duel na turnaji v ruské metropoli rovněž nezvládla a ve druhém kole vypadla s Aljaksandrou Sasnovičovou.

aktualizováno 17.10.
wta boj o turnaj mistryň

Plíšková utrpěla debakl, za postup do Singapuru děkuje rivalce

Boj o postup na Turnaj mistryň do Singapuru neměla Karolína Plíšková po svém vystoupení na turnaji v Moskvě ve svých rukou. Duel s velezkušenou Verou Zvonarevovou se jí nevydařil a prohrála 1:6 a 2:6. Naštěstí v dalším zápase zaváhala i její rivalka Kiki Bertensová a tak česká tenistka slaví.

14.10.
Tenis Turnaj v Tchien-ťinu

Plíšková nezvládla finále. O Turnaj mistryň bude muset ještě bojovat!

Tenistka Karolína Plíšková prohrála ve finále v čínském Tchien-ťinu s Francouzkou Caroline Garciaovou 6:7, 3:6 a přišla o možnost si v předstihu zajistit účast na Turnaji mistryň. O postup na vrchol sezony v Singapuru musí bojovat ještě na turnaji v Moskvě, který začne v pondělí. Čtyřhru v Tchien-ťinu vyhrála česká tenistka Květa Peschkeová s Američankou českého původu Nicole Melicharovou.

13.10.
Tenis Turnaj v Číně

Plíšková v Tchien-ťinu porazila Bacsinszkou a je ve finále!

Tenistka Karolína Plíšková si v Tchien-ťinu zahraje o třetí titul v sezoně a postupem do finále udělala další krok k účasti na Turnaji mistryň. Nasazená jednička čínského turnaje si v semifinále přesně za hodinu hry poradila 6:2 a 6:1 se Švýcarkou Timeou Bacsinszkou.

12.10.
tenis singapur se blíží

Plíšková má Turnaj mistryň na dosah! V Číně už je v semifinále

Tenistka Karolína Plíšková je opět o krok blíže účastni na Turnaji mistryň. V čínském Tchien-ťinu porazila Britku Katie Boulteriovou 5:7, 6:0 a 6:3 a postoupila do semifinále turnaje.

10.10.
tenis turnaj v číně

Plíšková s přehledem postoupila do čtvrtfinále! Stačilo jí 55 minut

Tenistka Karolína Plíšková na turnaji v čínském Tchien-ťinu porazila ve 2. kole Slovinku Polonu Hercegovou 6:1 a 6: a bez problémů postoupila do čtvrtfinále.

aktualizováno 08.10.
tenis světové žebříčky

Plíšková si na žebříčku polepšila! Siniaková má nové maximum

Česká tenistka Karolína Plíšková si polepšila v umístění na světovém žebříčku, kde jí momentálně patří šestá příčka. V pořadí pro Turnaj mistryň drží poslední osmou postupovou pozici s těsným náskokem před Nizozemkou Kiki Bertensovou.