Spolupráce Karolíny Plíškové a kondičního trenéra Marka Všetíčka po necelých devíti měsících končí. Tenistka to oznámila na svých oficiálních internetových stránkách.

aktualizováno 03.11.
velká škoda nečekaná ztráta

Plíšková je zraněná! Češky budou hrát finále Fed Cupu bez opory

Česká tenisová dvojka Karolína Plíšková kvůli natrženému lýtkovému svalu a obnoveným chronickým problémům se zápěstím nenastoupí ve finále Fed Cupu proti USA. Kapitán Petr Pála do týmu povolal deblistku Barboru Krejčíkovou.

Češky na Fed Cupu
31.10.
tenis finále fed cupu

České tenistky nastoupí v nejsilnější sestavě, USA bez hvězd

České tenistky budou ve finále Fed Cupu proti Spojeným státům americkým reprezentovat Petra Kvitová, Karolína Plíšková, Kateřina Siniaková a Barbora Strýcová.

Prásk.tv píše:

Zemřel Václav Hrdlička
čtěte o tématu Karolína Plíšková na Prásk.tv
aktualizováno 27.10.
wta hodně smutný zápas

Plíškové uniklo finále Singapuru: Kanár, pak smutná prohra!

Karolína Plíšková neuspěla ve výborně rozehraném semifinále Turnaje mistryň a stejně jako loni si o titul v Singapuru nezahraje. V utkání s Američankou Sloane Stephensovou sice získala úvodních osm gamů, ale nakonec prohrála 6:0, 4:6 a 1:6.

25.10.
wta turnaj mistryň

Plíšková poprvé porazila Kvitovou, v Singapuru bude hrát semifinále!

Tenistka Karolína Plíšková zvládla lépe český duel na Turnaji mistryň a postoupila do semifinále. Pro Petru Kvitovou po prohře 3:6 a 4:6 turnaj v Singapuru skončil. S Plíškovou postoupila Ukrajinka Elina Svitolinová, které stačilo proti Dánce Caroline Wozniacké získat set, ale obhájkyni titulu porazila 5:7, 7:5, 6:3 a s třemi výhrami ovládla Bílou skupinu.

aktualizováno 23.10.
tenis Černý den v Singapuru

České prohry na Turnaji mistryň: Šanci má stále Plíšková i Kvitová

Jen jedna, nebo žádná z českých tenistek nemusí projít do semifinále Turnaje mistryň. Petra Kvitová i Karolína Plíšková dnes v Singapuru prohrály a ve čtvrtek je čeká vzájemný souboj. Blíže k postupu má Plíšková, ale dvousetová výhra dá naději i Kvitové.

Tenistky na galavečeru Turnaje mistryň
aktualizováno 20.10.
Turnaj mistryň Luxusní galavečer

Tenistky za modelky: Sexy byla Kvitová i Plíšková. Která nejvíc?

Turnaj mistryň začíná v Singapuru už v neděli. Osm nejlepších tenistek světa už je v dějišti, kde proběhl slavnostní galavečer. Místo raket a tenisek se hráčky hodily do gala a jedna byla krásnější než druhá. Slušelo to více Karolíně Plíškové? Nebo Petře Kvitové? Hlasujte pro vaši favoritku v anketě na konci článku.

Petra Kvitová s Karolínou Plíškovou
aktualizováno 19.10.
tenis Vrchol sezony

Nemilosrdný los Turnaje mistryň. Češky na sebe narazí už ve skupině

České tenistky Petra Kvitová a Karolína Plíšková jsou na Turnaji mistryň v Singapuru společně v Bílé skupině. O postup do semifinále budou hrát s obhájkyní titulu Dánkou Caroline Wozniackou a Ukrajinkou Elinou Svitolinovou. Hrát se začne v neděli 21. října.

Martina Navrátilová a Karolína Plíšková
18.10.
Tenis Kariéra a herní styl

Navrátilová se pustila do Plíškové: Tímto zklamala tenisovou legendu!

Martina Navrátilová se znovu opřela do české jedničky Karolíny Plíškové. Pro oficiální web WTA se rozpovídala o herním stylu šestadvacetileté tenistky, ale i o jejím projevu na kurtu, kteří mnozí kritizují kvůli tomu, že Plíšková neprojevuje emoce.

17.10.
tenis velká úleva

Plíšková má jistý Turnaji mistryň! V Singapuru bude sedm Češek

Karolína Plíšková má přes brzké vyřazení v Moskvě jistý start na Turnaji mistryň. Její konkurentka na poslední postupové místo Kiki Bertensová z Nizozemska totiž svůj úvodní duel na turnaji v ruské metropoli rovněž nezvládla a ve druhém kole vypadla s Aljaksandrou Sasnovičovou.