Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Markéta Sluková a Barbora Hermannová
03.03.
novasport fort lauerdale

Sluková s Hermannovou skončily ve čtvrtfinále. Finále bude brazilské

Turnaj Světového okruhu beachvolejbalistek v americkém Fort Lauerdale bude mít brazilské finále. O první titul sezony se střetnou páry Barbara – Fernanda a Taiana Lima – Carol Horta. České duo Hermannová – Sluková skončilo ve čtvrtfinále.

Kristýna Kolocová a Michala Kvapilová
aktualizováno 01.03.
novasport fort lauerdale 2018

Sezona beache začíná: Kolocová a Kvapilová postupují ze skupiny!

Kristýna Hoidarová Kolocová a Michala Kvapilová mají za sebou start do nové sezony na světovém fóru. Na turnaji v americkém Fort Lauderbale postoupily ze základní skupiny.

Markéta Sluková a Kristýna Kolocová
aktualizováno 24.11.
bez frází velká zpověď

Konec Kiki a Maki? Sluková po letech řekla, jak to opravdu bylo

Je to už dva a půl roku, kdy se rozešla jedna z nejvýraznějších dvojic českého sportu. Beachvolejbalistky Kiki a Maki spolu odehrály na plážových hřištích 10 sezón. Jenže v roce 2015 přišel dramatický rozchod. Po dlouhé době se o něm rozpovídala Markéta Sluková pro web Bez frází…

Michala Kvapilová a Kristýna Kolocová
aktualizováno 03.09.
odveta neuvěřitelná story

Velký příběh: Kiki porazila Maki a s novou parťačkou má zlato!

Kristýna Kolocová to dokázala! Před dvěma lety se stala neptřebnou a skončila v hvězdném páru s Markétou Slukovou. Revanš přišel na mistrovství republiky, společně s novou parťačkou Michalo Kvapilovou získaly zlato. Poražený zůstal pár Hermannová - Sluková.

Markéta Sluková a Barbora Hermannová
aktualizováno 25.08.
nova sport beachvolejbal

Sluková s Hermannovou končí v Hamburku 5.! Nestačily na Brazilky

Finálový turnaj beachvolejbalové World Tour v Hamburku skončil pro české hráčky Markétu Nausch Slukovou a Barboru Hermannovou ve čtvrtfinále. V něm nestačily na brazilské soupeřky Agathu a Dudu, kterým podlehly dvakrát 16:21.

Sluková-Hermannová
aktualizováno 25.08.
nova sport beachvolejbal

Sluková a Hermannová jsou ve čtvrtfinále World Tour v Hamburku!

Beachvolejbalistky Markéta Sluková a Barbora Hermannová postoupily do čtvrtfinále finálového turnaje World Tour. Kolocové s Kvapilovou se naopak mezi nejlepší páry postoupit nepodařilo.

Kristýna Kolocová
24.08.
beachvolejbal finále světové série

Po výhře přišla porážka. Kolocová s Kvapilovou jsou v osmifinále

Beachvolejbalistky Kristýna Hoidarová Kolocová s Michalou Kvapilovou postoupily ze skupiny do osmifinále finálového turnaje Světové série v Hamburku. Nejprve si poradily se Švýcarským párem, pak nestačily na Němky.

Markéta Nausch Sluková a Kristýna Hoidarová Kolocová
22.08.
Plážový volejbal MČR

To bude souboj: Kiki proti Maki a v Praze, zahrají si o sta tisíce!

Začátkem září se v rekreačním areálu ve Strašnicích uskuteční vrchol domácích soutěží beachvolejbalu. V Gutovce si o titul zahrají nejlepší české páry, které jsou navíc ve velké formě. Bude na vrcholu Markéta Nausch Sluková s Barborou Hermannovou nebo Kristýna Hoidarová Kolocová s Michalou Kvapilovou? Zvládnou pozici favorita Ondřej Perušič s Davidem Schweinerem? Prestižní turnaj UNIQA Mistrovství České republiky se rozehraje 1. září. Finále je na programu v neděli 3. září.

Kristýna Kolocová
aktualizováno 20.08.
zpověď odstrčená hvězda

Máme na to, ví Kolocová. Stříbro z Evropy je prý další motivace

Je zpátky a je šťastná. Kristýna Kolocová Hoidarová ví, že svět beachvolejbalu se pro ní nezavřel. Poté, co zůstala nepotřebnou v páru Kiki a Maki, našla novou spoluhráčku a po roce tréninku byla společně s Michalou Kvapilovou blízko titulu mistryně Evropy.

Michala Kvapilová a Kristýna Kolocová
aktualizováno 20.08.
gratulace mistrovství evropy

Kolocová a Kvapilová mají stříbro z Evropy. Padly až ve finále

Je to příběh jako z pohádky. Kristýně Kolocové se opět klaní svět beachvolejbalu. Poté, co se stala nepotřebnou v páru Kiki a Maki, našla novou parťačku a společně s Michalou Kvapilovou se stala vicemistryní Evropy!