Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Markéta Nausch Sluková
včera 15:02
beachvolejbal mistrovství evropy

Kolocová a Kvapilová stříbro z ME neobhájí, skončily sedmnácté

Obhájkyně stříbrných medailí Kristýna Hoidarová Kolocová a Michala Kvapilová prohrály na mistrovství Evropy v plážovém volejbalu v prvním kole play off s Ruskami Jevgenijí Ukolovovou a Jekatěrinou Birlovovou 11:21, 19:21. Na šampionátu v Nizozemsku tak obsadily 17. místo. Další dva české páry budou o postup do osmifinále usilovat později.

Kristýna Kolocová
17.07.
me obhájkyně titulu

Kolocová s Kvapilovou začaly boje mistrovství Evropy vítězstvím

Obhájkyně stříbra Kristýna Hoidarová Kolocová s Michalou Kvapilovou zahájily mistrovství Evropy v beachvolejbalu přesvědčivým vítězstvím. Polky Jagodu Gruszczyňskou a Aleksandru Gromadowskou přehrály na úvod skupiny F v Haagu 21:10 a 21:14.

Kristýna Kolocová
17.07.
mistrovství evropy jasná výhra

Beachvolejbalistky Kolocová s Kvapilovou zahájily ME výhrou!

Obhájkyně stříbra Kristýna Hoidarová Kolocová s Michalou Kvapilovou zahájily mistrovství Evropy v beachvolejbalu přesvědčivým vítězstvím.

Barbora Hermannová a Markéta Nausch Sluková
aktualizováno 24.06.
beachvolejbal parádní úspěch

Sluková s Hermannovou vyhrály turnaj World Tour v Ostravě!

Barbora Hermannová a Markéta Nausch Sluková vyhrály turnaj Světového okruhu v plážovém volejbalu v Ostravě. Ve finále zvítězily nad kanadským párem Heather Bansleyová, Brandie Wilkersonová 17:21, 21:15, 15:13. České hráčky na World Tour triumfovaly podruhé ve společné kariéře.

Ondřej Perušič
24.06.
fivb světový pohár

Obrovská smůla: Schweiner a Perušič těsně prohrálii boj o bronz

Ondřej Perušič s Davidem Schweinerem obsadili na ostravském turnaji Světového okruhu v plážovém volejbalu čtvrté místo a zaznamenali nejlepší výsledek na soutěžích čtyřhvězdičkové kategorie. V dramatickém utkání o bronz prohráli s ruským párem Konstantin Semjonov, Ilja Lešukov 21:14, 18:21, 24:26.

Barbora Hermannová a Markéta Nausch Sluková
aktualizováno 23.06.
fivb beachvolejbal

Sluková s Hermannovou jsou v semifinále! Ostrava jim svědčí

Barbora Hermannová a Markéta Nausch Sluková postoupily na Světovém okruhu v plážovém volejbalu v Ostravě do semifinále a budou tak ve hře i v neděli.

Beachvolejbalisté nad Vídní
aktualizováno 06.06.
video báječný nápad

Na tohle si ještě nikdo netroufl: Beachvolejbal na obřím kole!

Jsou věci, nad kterými zůstává rozum stát a tahle je jednou z nich. Beachvolejbalisté Clemens Doppler a Alex Horst vyrazili zpropagovat blížící se klání Major Serie, které bude hostit právě rakouská metropole. A zapinkali si přímo na vídeňském obřím kole!

Markéta Sluková a Barbora Hermannová
03.03.
novasport fort lauerdale

Sluková s Hermannovou skončily ve čtvrtfinále. Finále bude brazilské

Turnaj Světového okruhu beachvolejbalistek v americkém Fort Lauerdale bude mít brazilské finále. O první titul sezony se střetnou páry Barbara – Fernanda a Taiana Lima – Carol Horta. České duo Hermannová – Sluková skončilo ve čtvrtfinále.

Kristýna Kolocová a Michala Kvapilová
aktualizováno 01.03.
novasport fort lauerdale 2018

Sezona beache začíná: Kolocová a Kvapilová postupují ze skupiny!

Kristýna Hoidarová Kolocová a Michala Kvapilová mají za sebou start do nové sezony na světovém fóru. Na turnaji v americkém Fort Lauderbale postoupily ze základní skupiny.

Markéta Sluková a Kristýna Kolocová
aktualizováno 24.11.
bez frází velká zpověď

Konec Kiki a Maki? Sluková po letech řekla, jak to opravdu bylo

Je to už dva a půl roku, kdy se rozešla jedna z nejvýraznějších dvojic českého sportu. Beachvolejbalistky Kiki a Maki spolu odehrály na plážových hřištích 10 sezón. Jenže v roce 2015 přišel dramatický rozchod. Po dlouhé době se o něm rozpovídala Markéta Sluková pro web Bez frází…