Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Gabriellla Papadakisová
aktualizováno 19.02.

GALERIE: Krasobruslařku zradil kostým a odhalila ňadro

Francouzská krasobruslařka Gabriella Papadakisová se musela během jízdy s partnerem vypořádat s neposedným kostýmem.

Francouzská krasobruslařka
aktualizováno 19.02.
zoh 2018 příliš volný tanec

Krasobruslařce koukal na ňadro celý svět! Pak plakala. FOTO uvnitř

Dvaadvacetiletá francouzská krasobruslařka Gabriella Papadakisová zažila pořádný trapas. Během společné jízdy s partnerem Guillaumem Cizeronem, ji zradil kostým a musela skoro celé představení absolvovat s odhaleným ňadrem!

Krasobruslařka
12.02.
zoh 2018 to je nadělení

Vyděšená krasobruslařka: Při jízdě jí sklouzl kostýmek! VIDEO

Olympiáda je v plném proudu a 4. den nabídl kromě snowboardu a biatlonu také krasobruslení. Reprezentantce Jižní Koreje zkomplikoval vystoupení neposedný vrchní díl kostýmu, který jí sklouzl!

Prásk.tv píše:

Babička krasobruslařka
čtěte o tématu krasobruslení na Prásk.tv
Michal Březina
17.01.
škoda mistrovství evropy

Krasobruslařská smůla: Březina pokazil jízdu, Bělohradský končí

Českým krasobruslařům se krátký program na mistrovství Evropy nevydařil. Michal Březina zůstal patnáct bodů za osobním rekordem a v úvodní části soutěže obsadil desáté místo. Jiří Bělohradský skončil osmadvacátý a do pátečních volných jízd nepostoupil.

Radka Kovaříková a René Novotný
aktualizováno 16.03.
Trest Bývalý pár

Krasobruslařka Kovaříková má za násilí na manžela podmínku!

V roce 1995 se stala Radka Kovaříková se svým teď už bývalým manželem Reném Novotným mistryní světa. Jenže o 22 let později je všechno jinak a bývalý pár si nemůže přijít na jméno. Všechno to vyústilo až v násilí, vydírání a porušování domovní svobody. Tedy alespoň ze strany Kovaříkové, která si za tyto počiny vysloužila trest 27 měsíců s podmíněným odkladem na dva roky.

Gólman, který si zatancoval
17.01.
Hokej Taneční kreace

VIDEO: Gólman si spletl hokej s krasobruslením. Jak mu to šlo? 

Gólman ruského Čeljabinsku si spletl při tréninku chytání s krasobruslením. Možná ho k tomu přiměl zvuk vážné hudby. Nadání na bruslařské kreace očividně má a tak by ho možná ocenil i Tomáš Verner. Vše naštěstí zaznamenalo video, které poté bylo zveřejněno na internetu.

Katarina Wittová
aktualizováno 03.12.
GALERIE Katarina Wittová

Legenda krasobruslení slaví 50! Jak dnes vypadá kráska Wittová?

Říkali jí "nejkrásnější tvář socialismu", získala dvě zlaté olympijské medaile a když se svlékla pro Playboy, číslo úplně zmizelo z pultů. Podruhé v historii. Legendární německá krasobruslařka Katarina Wittová dnes slaví padesátiny.

Ája Vrzáňová
aktualizováno 30.07.
smutná zpráva odešla skvělá žena

Zemřela legendární Ája Vrzáňová, královna ledových arén

Nejen české sportovní prostředí zasáhla smutná zpráva. Ve věku 84 let zemřela krasobruslařská i sportovní legenda Ája Vrzáňová. Dvojnásobná mistryně světa emigrovala v roce 1950 do zámoří a komunistický režim se jí snažil vymazat z pamětí českých lidí.

Michal Březina
28.03.
škoda

Útok na medaili nevyšel. Březina skončil na MS patnáctý

Český krasobruslař chtěl na světovém šampionátu útočit na medaili. Po krátkém programu byl desátý a na bronzový stupínek ztrácel devět bodů.

Michal Březina
27.03.
mistrovství světa

Březina začal boj o světovou medaili. Má za sebou první den

Michal Březina je na mistrovství světa v krasobruslení v Šanghaji po krátkém programu desátý. Se známkou 76,84 zaostal o více než deset bodů za osobním maximem ze světového šampionátu v roce 2012.