Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Jan Ullrich
11.08.
Cyklista Už zase problém

2x během týdne zadržen policií: Teď Ullrich napadl prostitutku!

Minulý pátek zadržela cyklistu Jana Ullricha policie na ostrově Baleáry, jelikož měl násilně vniknout do domu svého souseda, kterým byl podle španělských médií herec a režisér Til Schweiger. Od incidentu uplynul týden a historicky jediný německý vítěz Tour de France byl zadržen znovu. Tentokrát doma v Německu za to, že napadl na hotelovém pokoji prostitutku. Momentálně je hospitalizován na psychiatrii.

Jan Ullrich a Til Schweiger
aktualizováno 06.08.
drogy sousedi z německa

Zásah policie: Na dvůr hanebného pancharta vnikl cyklista Ullrich!

Bývalý německý cyklista Jan Ullrich má problém. Byl zatčen španělskou policií poté, co vnikl na sousední pozemek. Napadeným sousedem je německý herec Til Schweiger a někdejší úspěšný jezdec z Tour de France má štěstí, že Schweiger neřešil incident jako jeho nejznámější filmová postava Hugo Stieglitz.

Jan Ullrich
04.08.
Průšvihář Další problém

Ovládl Tour i olympiádu. Teď cyklistu Ullricha zatkla policie!

V Německu je to cyklistická legenda. Vždyť on je jediným Němcem v historii, který dokázal ovládnout Tour de France a navíc je olympijským vítězem. Jenže doby slávy Jana Ullricha jsou již minulostí a je tady naopak nepříjemná realita. Někdejší závodník byl zadržen policií za násilné vniknutí do domu svého souseda na ostrově Baleáry. Obětí má být známý německý herec.

Ullrichova nehoda
aktualizováno 02.06.
velký paradox

Při nehodě jí zranil syna. Reakce matky na čin cyklisty Ullricha vás překvapí!

Leckdo by řekl, že matka oběti dopravní nehody bude jejího viníka nenávidět. Život je ale plný paradoxů. Cyklista Jan Ullrich našel v ženě spřízněnou duši, která se teď dokonce stará o jeho děti.

Ullrichova nehoda
aktualizováno 21.05.
chyboval?

Masakr na silnici a může za něj OPILÁ cyklistická legenda Jan Ullrich!

BYL OPILÝ! Bývalý cyklistický mistr světa, olympijský vítěz i šampion Tour de France Jan Ullrich způsobil dopravní nehodu, při níž se zranili dva lidé. Švýcarská média uvádí, že měl v krvi 1,4 promile alkoholu.