Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

bojové sporty v zápalu klání

Kickboxer vypnul soupeře zezadu, následovala pomsta diváků! VIDEO

Galavečer prestižní kickboxerské organizace Glory ve Francii doprovázely emoce. Když se při zápase bojovník Harut Grigorian naprosto nepochopitelně otočil ke svému soupeři Murthelu Groenhartovi zády, inkasoval tvrdý knockout. Ten ho poslal k zemi. To si ale nenechali líbit fanoušci poraženého Grigoriana, kteří se na nizozemského útočníka okamžitě vrhli.

Scott Marsden
Aktualizováno 14.3. 2017 18:13
tragédie hodně smutné

Byl ještě dítě! Po zápase zemřel v Anglii čtrnáctiletý kickboxer

Anglie se vzpamatovává z pořádné tragédie. Po víkendovém duelu zemřel mladý kickboxer Scott Marsden. Bylo mu pouhých 14 let...

Ronaldo se svým přítelem - 4
Aktualizováno 5.12. 2015 09:13
galerie odhalení

Šok pro fanynky! Ronaldo je prý gay, za svým přítelem denně létá

V zahraničí mají jasno. Nejlepší fotbalista světa posledních let je na kluky. S tvrzením přišla francouzská televizní stanice a mají pro něj jasné důkazy. Cristiano Ronaldo totiž téměř denně léta za svým marockým přítelem a spekulacím nahrávají i společné fotografie, které se objevují na sociálních sítích.

Prásk.tv píše:

Tyler Ford
čtěte o tématu kickbox na Prásk.tv
Kickbox
Aktualizováno 12.8. 2014 11:37
video TO MUSÍTE VIDĚT

NEJŠÍLENĚJŠÍ kickbox! Rány plechovým tácem i drsný kop do krku

Kickbox a všechny bojové sporty jsou pořádně tvrdým řemeslem. Toho si jsou však zápasníci dobře vědomi. Ale v tomto zápase se všechno jaksi zvrhlo. Jakákoliv úcta k soupeři a duch fair play byly ty tam. Posuďte sami.