Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Carles Puyol
26.06.
ms 2018 pořádný trapas

Legendárního Puyola nepustili do televize. Nelíbila se jim jeho hříva!

Kdo by si nepamatoval bývalého kapitána a obránce Barcelony Carlese Puyola. Ten měl během probíhajícího mistrovství světa spolukomentovat zápas španělské reprezentace proti Íránu, ale do studia nebyl vpuštěn kvůli své image!

Carles Puyol
26.06.

GALERIE: Carles Puyol a jeho legendární vlasy

Bývalého obránce Carlese Puyola nepustili do televize kvůli jeho vlasům.

Carles Puyol
aktualizováno 14.07.
fotbal Ostrý faul

Nenávist i po letech, Puyol v exhibici zlikvidoval legendu!

Takovou koncentraci fotbalových legend na několika metrech čtverečních publikum určitě dlouho nevidělo. Hvězdy jako Owen, Ballack nebo Gilberto Silva se sjely na turnaj v malé kopané do Londýna a předvádějí to samé, co před lety na trávnících za špičkové kluby. A někteří doslova. Carles Puyol dal v zápase s Anglií Nevillovi šlapák přímo na koleno.

Henry best of
22.12.
Pověsili kopačky na hřebík

Pro tyto slavné fotbalisty byl rok 2014 posledním v kariéře

Sbírali jednu trofej za druhou, řadu let je obdivovaly milióny fanoušků po celém světě. Kariéra fotbalisty ale není nekončená. Podívejte se, kteří slavní hráči pověsili kopačky na hřebík v končícím roce 2014.

Carles Puyol a Vanesa Lorenzo
aktualizováno 30.07.
galerie kapitán barcelony

Puyol se vrhl na nový sexy sport! Takhle cvičí s partnerkou

Carles Puyol sice pověsil kopačky na hřebík, ale rozhodně nezahálí! Bývalý kapitán Barcelony poslal do světa obrázek, na kterém ukazuje, že je stále ve formě a věnuje se trochu jinému sexy sportu.

Carles Puyol
aktualizováno 17.05.
video návrat do minulosti

VIDEO: Puyol dostal dárek na rozloučenou! Poznáte toho vlasáče?

Fotbalová Barcelona se oficiálně rozloučila s Carlesem Puyolem. Dlouholetý kapitán bude ještě večer sledovat, jak jeho klub bude s Atlétikem Madrid bojovat o další španělský titul. Dárek, který dostal, ho ale musel potěšit.