Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Jevgenij Malkin přispěl na oběti neštěstí v Magnitogorsku
aktualizováno 09.01.
nhl Krásné gesto

Malkin přispěl na oběti neštěstí, poctu vzdal i nápisem na bruslích

Jevgenij Malkin je skvělým hokejistou a teď navíc ukázal, že je také člověkem se srdcem na správném místě. Pozůstalým obětem neštěstí v Magnitogorsku poslal přes milion a čtvrt korun.

Cal Clutterbuck
11.12.
Paradoxní situace

Schytal ránu pukem do hlavy, jeho spoluhráč dopadl ještě hůř

Blokovat střelu Jevgenije Malkina je vždycky risk. A když vás rána trefí do hlavy, je to vždycky malér. Stalo se to i obránci Islanders Thomasi Hickeymu. Hůř než on skončil jeho spoluhráč, který se po následném zmatku také zvedal z ledu velmi těžce.

Jevgenij Malkin
11.03.
NHL I to se stává

Nejsmolnější vlastňák v NHL: Malkin se tomu jen smál! VIDEO

I v nejprestižnější hokejové soutěži světa se občas stanou takové kuriozity, které byste čekali spíše někde na rybníku. Přesvědčila se o tom i ruská hvězda Jevgenij Malkin. Ten v zápase proti Edmontonu dal svůj asi nejpozoruhodnější gól v kariéře. Vlastně, dali si ho sami hráči Oilers.

Richard Pánik
aktualizováno 02.03.
oslava hokeje kandidát na gól roku

Nazdar, jak se máš?! Pánik si finesou povodil Malkina a zavěsil

V zápase NHL mezi Chicagem a Pittsburgem padlo celkem pět gólů. O tři z nich se postarala hvězda domácích Patrick Kane a další připsal na konto Blackhawks slovenský útočník Richard Pánik. Při opakovaném záběru je navíc vidět, jakým způsobem si slovenský všeuměl poradil s hvězdou Pittsburghu Jevgenijem Malkinem. Vidět to jednou je zkrátka málo.

Malkin
aktualizováno 30.11.
video rozjásal davy

Malkin uchvátil celou NHL: Tenhle gól se bude jen těžko překonávat!

Jevgenij Malkin měl asi dojem, že se o něm poslední dobou málo mluví. Jak jinak si vysvětlit tuhle parádní kličku, kterou předvedl v zápase Pittsburgu proti Edmontonu.

Jágr
04.02.
UZAVŘE SE KRUH?

Namlouvá si Pittsburgh Jágra? Šéfové se ptali hvězdného Malkina

Už jen měsíc zbývá do uzávěrky přestupů v NHL a mnohé naznačuje, že by dres mohl změnit i dvaačtyřicetiletý Jaromír Jágr. Jeho New Jersey se nedostane do play-off a veterána asi vymění za mladší hráče. Teď to navíc vypadá, že by se Jágrův příběh uzavřel do krásného kruhu. Zájem o něj má totiž Pittsburgh. Tedy klub, kde Jágr před pětadvaceti lety začínal.

Craig Adams a Jevgenij Malkin
aktualizováno 03.01.
video bitka na tréninku

KREV NA LEDĚ: Malkin se řezal s o 10 let starším SPOLUHRÁČEM

Jevgenij Malkin a Craig Adams jsou spoluhráči z Pittsburghu. Ale zrovna kamarádi to asi nebudou. Svědčí o tom krvavá Adamsova ústa a následní mlčení. Zato Malkin tvrdí, že se vlastně nic nestalo.

Jevgenij Malkin
16.05.
další posila

Malkin nám nemůže ublížit, říkají Rusové. Hvězda z NHL tak míří na MS

Hokejisty Ruska na mistrovství světa v Minsku posílí útočník Jevgenij Malkin. Forvard, pro kterého po vyřazení Pittsburghu skončila sezona v NHL, by měl do Běloruska přiletět v sobotu.

Malkin
15.05.
TO BY BYLA POSILA

Pittsburgh povolil Malkinovi start na mistrovství světa! Musí být ale zdravý

Hokejisty Ruska by na mistrovství světa v Minsku mohl posílit útočník Jevgenij Malkin z Pittsburghu. Vedení sborné má již souhlas od generálního manažera Penguins Raye Shera, sedmadvacetiletý hráč ale ještě musí projít výstupní lékařskou prohlídkou.