Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Caster Semenyaová
aktualizováno 14.02.
Atletika Kauza pohlaví

Je to muž nebo žena? IAAF se postaví proti Semenyaové

Na oválu poráží ženy, slýchá ale, že je muž. Proti Caster Semenyaové se postaví světová atletická federace proti jihoafrické běžkyni. Podle IAAF je totiž Caster „biologický muž“.

Caster Semenyaová
18.08.
Atletika Vybraná společnost

Atletická smetánka v Ostravě. Přijede i Semenyaová!

V nominaci Afriky na atletický Kontinentální pohár v Ostravě nechybí osmistovkařka Caster Semenyaová či sprinterská hvězda Marie Josée Ta Louová. Obě shodou okolností čeká 8. a 9. září dvojstart v individuálních disciplínách a k tomu účast ve štafetě.

Caster Semenyaová
25.04.
Už zase Důvod k obavám

Hormonální léčba nebo končíš: Caster se bojí nového pravidla!

Caster Semenyaová a další atletky s vyšší hladinou mužských hormonů mohou mít se závoděním utrum. Atletická federace IAAF má ve čtvrtek oznámit nové pravidlo, které by nařizovalo zmíněným sportovkyním závodit na tratích od 400 metrů do jedné míle, podrobit se léčbě, která bude zaměřena na snížení množství testosteronu v těle.

Caster Semenyaová
aktualizováno 08.08.
atletika nová studie

Semenyaová má podle lékařů výhodu! Proč je rychlejší?

Věčné dohady okolo jihoafrické atletky Caster Semenyaové jsou znovu tématem číslo jedna. Poté, co šestadvacetiletá běžkyně vybojovala bronzovou medaili na 1500 metrů, musí opět čelit otázkám ohledně pohlaví. Lékaři navíc odhalili, co přesně její mužské rysy způsobuje.

Caster Semenyaová
01.08.
Atletika Otázka pohlaví

Semenyaová: Mám hluboký hlas, ale nejsem muž. Čurám jako žena!

Caster Semenyaová, úřadující olympijská šampionka, chce na mistrovství světa v Londýně urvat zlatý double na tratích 800 i 1 500 metrů. Jihoafrická běžkyně, o které se v minulosti spekulovalo, jestli je žena nebo muž, si stojí jasně za svým. Je žena a je si tím jistá, spekulace na toto téma ji uráží.

Caster Semenyaová
aktualizováno 09.01.
svatba kdo se v tom vyzná?!

Nejsem chlap, vztekala se atletka. Teď se vdala v mužských šatech!

Dlouhou dobu se atletka Caster Semenyaová snažila přesvědčit ostatní, že je skutečně žena. Po sérii testů mohla závodit a co víc, na olympiádě v Riu dokonce vybojovala zlatou medaili v závodě na 800 metrů. Teď se jí splnil další sen. Konečně se vdala, jenže v mužských šatech!

Jarmila Kratochvílová a Caster Semenyaová
aktualizováno 21.08.
úleva pořád je to o parník

Rekord se otřásal, chyběl kousek! Jarmila ale může být ještě klidná

Ufff. Tak to bylo těsné! No, těsné. Pouhé dvě vteřiny! Olympiáda v Riu viděla v běhu na 800 metrů žen nejlepší výkon za posledních 8 let. A jak hodně se vlastně přiblížila Jihoafričanka Caster Semenyaová české atletické legendě Jarmile Kratochvílové?

Caster Semenyaová
aktualizováno 14.05.
GALERIE Budí to rozruch

Má penis, útočili na kontroverzní atletku Semenyaovou. Ta teď chystá svatbu. VÍME S KÝM

Jihoafrická běžkyně Caster Semenyaová, mistryně světa a stříbrná medailistka v běhu na 800 metrů se chystá vstoupit do manželství. Dohodla už dokonce i výši loboly, poplatku za odvedení nevěsty. Bere si totiž svoji snoubenku, atletku Violet Raseboyaovou.