Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Fotbalista sejmul rozhodčího kvůli penaltě
16.10.
incident na hřišti

Fotbalista sejmul kvůli penaltě sudího. Ten skončil v nemocnici!

Kvůli nepochopitelnému útoku jednoho z hráčů na rozhodčího muselo být o víkendu ukončeno fotbalové utkání nižší soutěže na Třebíčsku. Rozhodčí utrpěl vážná zranění. Hráče kromě fotbalového trestu může za jeho útok čekat i vězení. Případ už vyšetřují policisté.

AC Sparta Praha - FC Viktoria Plzeň
16.10.
verdikt šlágr kola

Poškodili rozhodčí Spartu? Komise hodnotila sporné momenty!

Rozhodčí, kteří dostali na starost šlágr uplynulého ligového kola mezi Spartou a Plzní (0:1), zvládli svou práci dobře. Tak lze v kostce shrnout hodnocení jejich výkonů od komise rozhodčích.

Costa Nhamoinesu, Michael Ngadeu a Jan Jílek
aktualizováno 18.09.
derby nepovedlo se

Sudí derby nezvládli. Komise rozhodčích: Hrubě chybovali!

Fotbalové pražské derby se rozhodčím nepovedlo. Tak lze ve stručnosti shrnout komuniké komise rozhodčích, která v zápase Slavie proti Spartě našla ze strany sudích chyby na obou stranách. Nelíbil se jí neuznaný gól slávisty Milana Škody a fakt, že rozhodčí neposlal ze hřiště domácího Jana Bořila.

Prásk.tv píše:

Claudia Romani - 18
čtěte o tématu rozhodčí na Prásk.tv
Derby
aktualizováno 18.09.
dozvuky neuznaný gól

Chyboval jsem! Omlouvám se Slavii, přiznal asistent rozhodčího

Asistent rozhodčího Petr Blažej přiznal, že během nedělního derby mezi Slavií a Spartou chyboval, když v 29. minutě nedal sudímu Janu Jílkovi signál, aby uznal gól domácího Milana Škody.

Fanoušci Spartaku hodili po rozhodčím světlici
14.09.
video zbláznili se?

Šílená scéna v LM: Odpálená světlice těsně minula rozhodčího!

Nepříjemný zážitek má za sebou fotbalový rozhodčí Denis Aytekin. Ten měl velké štěstí, když jej světlice letící z kotle fanoušků moskevského Spartaku nezasáhla a dopadla těsně vedle něj.

Rozhodčí Karel Hrubeš
11.09.
Fotbal 1. fotbalová liga

Zasedání Komise rozhodčích FAČR: Sudí udělali spoustu chyb!

Komise rozhodčích trestala za chyby sudích, a že jich nebylo málo. Olomouc podle závěrů neměla mít uznána vyrovnávající branku na konečných 1:1. Rozhodčí Zbyněk Proske zase neuznal branku Dukly, která kvůli tomu prohrála v Jihlavě 2:3.

Bibiana Steinhaus
aktualizováno 08.09.
výzva jak to zvládne?

Německá Dáša? Bundesligu bude řídit policistka a přítelkyně sudího!

Česko mělo Dášu Damkovou. Jenže velký fotbal se v Evropě počítá na pět nejlepších lig a ty ještě žádná žena nepískala. Až teď. Do bundesligy naskočí Bibiana Steinhausová. Blondýna s přísným výrazem i zajímavým příběhem.

Ronaldo a Messi
aktualizováno 16.08.
trest dvojí metr

Ronaldo nesmí a Messi může?! Nespravedlnost rozdělila svět!

Zápas španělského superpoháru mezi Barcelonou a Realem Madrid stále žije červenou kartou, kterou od rozhodčího viděl Cristiano Ronaldo. Kromě vyloučení navíc dostal za strčení do sudího trest na dalších pět zápasů a právě to rozvířilo fanoušky. Lionel Messi totiž za podobný incident žádný trest nedostal.

Rudolf Baťa
10.08.
Český sport Upřímnou soustrast

Smutná zpráva: Zemřel rozhodčí a funkcionář Rudolf Baťa (89)!

Ve věku 89 let zemřel pan Rudolf Baťa. Byl to dlouholetý hokejový rozhodčí a také funkcionář českého fotbalového svazu. Informaci zveřejnil web fotbalové Sparty Praha.

Rozhodčí Pavel Orel v zápase Slavia - Teplice
aktualizováno 31.07.
průšvih tři hrubky

Neakceptovatelný výkon Orla! hřímá komise po zápase na Slavii

Rozhodčí Pavel Orel sklidil velkou kritiku od komise rozhodčích po víkendovém utkání prvního ligového kola mezi Slavií a Teplicemi. Komise mu v zápase vytýká celkem tři velké chyby.