Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

FK Zbuzany
18.05.
Fotbal Divize C

Podnapilý sudí v divizi? Nadýchal policii, panáka měl prý po zápase!

Fotbalová divize C, konkrétně zápas Živanic a Zbuzan, musela řešit policie. Hostujícímu trenérovi Zbuzan Lubošovi Urbanovi se nezdál výkon rozhodčího Lukáše Tryzny. Měl se chovat podnapile a z jeho úst byl prý během zápasu cítit alkohol. Test, kterému se sudí podrobil policistům, byl pozitivní. Háček je ale v tom, že proběhl až po skončení zápasu. Tryzna přiznal, že si dal panáka, ale právě až po závěrečném hvizdu.

Karolína Plíšková
18.05.
Tenistka Příliš moc emocí

Vzteklá Plíšková zná svůj trest: Toto zaplatí za rozbitý umpire!

Karolína Plíšková už zná svůj trest za rozbitý umpire a výbuch emocí směrem k rozhodčí, která špatně zahlásila aut, a ten prakticky rozhodl zápas v neprospěch české hráčky. Ženská tenisová asociace WTA udělila Plíškové pokutu a podle jejího manažera a partnera Michala Hrdličky jde o šestimístnou částku.

Marián Jelínek a Karolína Plíšková
18.05.
Tenistka Rozmlácený umpire

Výbuch Plíškové? Už jsem to u ní čekal, tvrdí mentální kouč Jelínek!

V posledních dnech se to řeší stále dokola. Karolína Plíšková a její výbuch na kurtu, kdy kvůli špatnému posouzení autu rozmlátila raketou umpire. Své k tomu řekl i mentální kouč české tenistky Marian Jelínek. Ten tvrdí, že se konečně emočně projevila, a že něco podobného čekal. Byla to prý jen otázka času.

Prásk.tv píše:

Claudia Romani - 18
čtěte o tématu rozhodčí na Prásk.tv
Pavel Julínek
17.05.
Fotbal Nasazení rozhodčích

Julínek bude pískat Plzeň: Vážně? Vždyť jí pomáhal, zuří fanoušci!

V sobotu se hraje předposlední kolo české nejvyšší soutěže, ve kterém si mohou fotbalisté Plzně zajistit titul. Hrají doma s Teplicemi, a pokud uspějí, budou slavit. Veřejnost ale pohoršilo nasazení rozhodčích na tento důležitý zápas. Píská ho totiž Pavel Julínek, tedy sudí, který v minulosti mnohokrát chyboval a několikrát k prospěchu Viktorie.

Karolína Plíšková
17.05.
Tenistka Rozmlácený umpire

Zahraniční média píší o Plíškové: Frustrovaná hvězda a její brutality!

Rozzuřená, ukřivděná nebo smyslu zbavená tenisová hvězda! Takhle se mluví o české tenisce Karolíně Plíškové, která po včerejším prohraném zápase vzteky rozbila rozhodčí umpire. Jak řeší její výstup zahraniční média? Podívejte se v tomto článku.

Karolína Plíšková
17.05.
Tenis Záchvat vzteku

Reakce na Plíškovou: Konečně emoce, buranství i chápu tě, Kájo!

Už asi každý viděl video, na kterém je rozzuřená Karolína Plíšková. Ta rozmlátila v zápase s Marií Sakkariovou raketou umpire. Byla naštvaná na rozhodčí, která chybovala, když zahlásila za stavu 5:5 aut, který evidentně nebyl. Šlo o moment, který prakticky rozhodl zápas v neprospěch české tenistky. Na celou situaci reagují lidé na sociálních sítích a tak, jako vždy, mají i v tomto případě rozdílné názory.

Karolína Plíšková a Marta Mrozinská
aktualizováno 16.05.
video rozmlácený umpire

Případ Plíšková: Kdo se Karolíny zastal a co říká sestra Kristýna?

Karolína Plíšková už ví, co je být světovou jedničkou, nebo jak chutná vítězství ve Fed Cupu. V Římě ale zažila první velkou křivdu kariéry a po prohře s Řekyní Marií Sakkariovou rozmlátila umpire. Co se teď bude dít a jak na emotivní okamžiky reaguje tenisový svět?

Sudí Obradovič
aktualizováno 15.05.
Fotbal Ivánku, kamaráde?

Rozhodčí nařídil divnou penaltu. Pak policie vydala zatykač! VIDEO

Sudí Srdjan Obradovič převedl v zápase nejvyšší srbské ligy skandální výkon. Domácímu Spartaku Subotica napomohl odpískáním dvou penalt k vítězství. Policejní orgány nezahálely a Obradoviče obvinily z trestného činu!

Zbyněk Proske a Jimmy Corcoran
aktualizováno 15.05.
smutné to se jen tak nevidí

Český sudí vyloučil gólmana, který chytil penaltu! Proč to udělal?

Jestli fotbal ještě něco nezažil, tak už si může odškrtnout další bizarní záležitost. V hlavní roli je tentokrát český rozhodčí Zbyněk Proske a sedmnáctiletý gólman Irska Jimmy Corcoran. Ten se stal na pár sekund hrdinou, chytil penaltu v rozstřelu. Jenže namísto uznání ho český arbitr vyloučil…

Arda Turan
12.05.
Fotbal Dlouhý distanc

Slavný Turan přestřelil: Sudímu chtěl dát ránu, padl rekordní trest!

Když předvedete zkrat, jaký předvedl Arda Turan, rozhodčí na nic nehledí. Ani na slavné jméno na dresu. Turan neudržel nervy na uzdě. V zápase jeho Basaksehiru se Sivassporem řval na pomezního sudího, do kterého i strčil. Následovala červená karta, ale málem i šarvátka s hlavním rozhodčím. Toho Turan chtěl trefit pěstí. Teď padl trest a je v rámci tureckého fotbalu rekordní.