Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Ronaldinho
aktualizováno 06.11.
pád na dno nebo finta?

Ronaldinho na mizině!? Na účtu má prý 150 korun a nemá ani pas

Svět mu ležel u nohou. Minimálně ten fotbalový, když válel za Barcelonu a v roce 2005 získal Zlatý míč pro nejlepšího fotbalistu světa. Brazilec Ronaldinho se dostal v rodné zemi do problémů a soud mu odebral cestovní pas.

Ronaldinho a jeho dvě snoubenky
aktualizováno 26.05.
neuvěřitelné další specialita

Ronaldinho to rozsekl: Bude svatba a má si vzít obě milenky!

Bývalá fotbalová superstar Ronaldinho se zasnoubil hned se dvěma dívkami a plánuje s nimi společnou budoucnost. A bulvár po celém světě má téma, které je opravdu třaskavé.

Ronaldinho
24.05.
fotbal prostě jižní amerika

Kanec Ronaldinho: Chystá svatbu, ale se dvěma ženami najednou!

Legendární brazilský fotbalista Ronaldinho byl miláčkem milionů fanoušků po celém světě. Jeho srdce však patří ne jedné, ale hned dvěma ženám, se kterými letos vstoupí do manželství.

Ronaldinho
24.05.

GALERIE: Legendární fotbalista Ronaldinho a jeho dvě snoubenky

Legendární fotbalista Ronadinho chystá svatbu, ale brát si bude hned dvě ženy najednou!

Ronaldinho
21.03.
fotbal politická dráha

Hledají si dobré bydlo? Politikem se touží stát i Ronaldinho!

Jen pár dní poté, co svět zaznamenal informaci o plánované kandidatuře Brazilce Romária na post guvernéra Ria de Janeira, oznámila cíl stát se vysokým politikem další brazislká fotbalová hvězda. Tentokrát touží po nějakém teplém místečku Ronaldinho!

Ronaldinho
aktualizováno 17.01.
fotbal nejhezčí góly

Ronaldinho končí. Takto bavil fanoušky na celém světě! VIDEO

Dodnes platí za jednoho z největších fotbalových "hračičků" na světě. Brazilec Ronaldinho, který největší slávu zažil v dresu španělské Barcelony, definitivně ukončil kariéru. Podívejte se na jeho nejhezčí akce, kterými bavil miliony fanoušků!

NBA
aktualizováno 25.10.
nba kdo je větší hvězda?

Hvězdné setkání! Ronaldinho dostal dres, ale komu asi fandí?

Není to tak dlouho, co bývalá hvězda Barcelony a miláček snad všech fotbalových fanoušků oznámila, že nebude pokračovat ve fotbalové kariéře. Důchod Ronaldinha ale nečeká, v Barceloně s ním počítají ve funkci ambasadora, ale zatím si tenhle věčně usměvavý chlapík užívá odpočinku a cestuje po světě. A protože je velký fanda do basketbalu, potkal se i s hvězdou NBA.

Ronaldinho
aktualizováno 10.09.
fotbalový kouzelník díky legendo

Miláček davů, co zesměšnil i Petra Čecha. Legenda končí kariéru!

Kdo by ho neznal. Fotbalový kouzelník, miláček davů a neuvěřitelný brazilský technik Ronaldinho oznámil, že ukončí kariéru. Šestatřicetiletý Brazilec řekl, že tato sezona je jeho poslední a po jejím konci už nebude s fotbalem pokračovat.

Ronaldinho
aktualizováno 18.07.
video dál rozdává radost

5 GÓLŮ a luxusní parádička k tomu. Ronaldinho září i na futsale!

Patřil mezi nejšikovnější fotbalisty, kteří kdy pobíhali po fotbalových trávnících. Ani po skončení kariéry ale Brazilec Ronaldinho nepřestal rozdávat radost. Dal se totiž na futsal. Teď v Indii, kde dává nádherné góly a díky své brilantní technice zvedá diváky ze sedadel.

Ronaldinho
aktualizováno 20.02.
legenda tanečník

Straky si vyhlédly blyštivý klenot! Do Anglie lákají vyhaslou hvězdu

Možná na něj mnozí z vás už dávno zapomněli. Držitel Zlatého míče, mistr světa ale hlavně famózní technik, který nejlepší léta své kariéry zažil v Barceloně pod vedením Franka Rijkaarda a po boku Samuela Eto'a. Celým jménem Ronaldo de Assis Moreira alias Ronaldihno. Anglický fotbalový klub Newcastle United láká zapomenutou hvězdu do Premier League a nabídl jí exkluzivní smlouvu!