Jiří Prskavec
09.09.
Vodní sporty Světový pohár

Prskavec je vítězem Světového poháru ve vodním slalomu

Český kajakář Jiří Prskavec se stal celkovým vítězem Světového poháru ve vodním slalomu. Mistr světa z roku 2015 a bronzový z olympijských her v Riu de Janeiro obsadil ve finále ve španělském Seu d'Urgell třetí místo, a to mu bohatě stačilo na to, aby udržel vedení. Poslední závod vyhrál Ital Giovanni De Gennaro.

Vendula Frintová
aktualizováno 02.09.
gratulace byla úžasná

Superúspěch: Frintová vyhrála závod SP v triatlonu!

Triatlonistka Vendula Frintová vyhrála závod Světového poháru v Karlových Varech. Česká reprezentantka v lázeňském městě vylepšila loňské stříbro.

Nicole Spirigová
23.08.
triatlon světový pohár

Do Karlových Varů míří olympijská vítězka a světové hvězdy triatlonu!

Do Karlových Varů má namířeno absolutní triatlonová elita. Na startu Světového poháru, který se uskuteční 2. září, figuruje olympijská vítězka Nicola Spirigová, evropský šampion Richard Varga, ale také královna českého triatlonu Vendula Frintová!

Adrenalinový sjezd lesem! Tak to vypadá, když se na kole řítí mistr

Francouz Loic Bruni podruhé zvítězil v závodě Světového poháru v kanadském Mont Sainte Anne. Na jeho vítěznou jízdu plnou adrenalinu se můžete podívat na videu.

08.07.
borec světový pohár

Poslední branka vzala Prskavcovi zlato! I tak má letos druhou placku

Kajakář Jiří Prskavec získal stříbro v Augsburgu a v sezoně Světového poháru vodních slalomářů vybojoval druhou medaili. Na vítězného Slovince Petera Kauzera, který si připsal rovněž dvousekundovou penalizaci za dotyk branky, ztratil 24 setin. Prskavec však chyboval až v poslední brance.

01.07.
Vodní slalom Světový pohár

Kajakář Prskavec získal bronz na Světovém poháru v Krakově

Kajakář Jiří Prskavec vybojoval bronz na Světovém poháru vodních slalomářů v Krakově. Porazili ho stejně jako před dvěma lety na olympijských hrách v Riu de Janeiro Brit Joseph Clarke a Slovinec Peter Kauzer. Všichni zvládli finálovou jízdu čistě.

Lukáš Helešic a Jakub Podrazil
24.06.
gratulace světový pohár

České překvapení: Helešic a Podrazil mají skalp vítězů olympiády!

Jakub Podrazil a Lukáš Helešic na dvojce bez kormidelníka poprvé v kariéře vyhráli závod Světového poháru ve veslování. Čeští reprezentanti triumfovali ve druhém dílu seriálu v rakouském Ottensheimu.

Skoky na lyžích v Liberci
aktualizováno 07.06.
průšvih marná snaha

Sorry, technické důvody: Svěťák skokanů v Liberci se ruší!

Návrat Světového poháru a letní Grand Prix ve skocích na lyžích do Liberce se v nadcházející sezoně neuskuteční. Mezinárodní lyžařská federace (FIS) to oznámila ve zprávě na svých internetových stránkách, na twitteru uvedla, že důvodem zrušení jsou technické a organizační důvody.

Marit Bjorgenová
06.04.
běžecké lyžování sbohem, legendo

Sběratelka olympijských medailí končí! Björgenová řekla dost

Norská běžkyně na lyžích Marit Björgenová ukončila v 38 letech kariéru, během níž získala mimo jiné rekordních 15 olympijských medailí a vyhrála 114 závodů Světového poháru.

Cyklokrosaři z Tábora
28.03.
skvělé návrat tradice

Do Tábora se vrací cyklokrosový svěťák! Pojede se na státní svátek

Velké plány mají pro rok 2018 v Táboře. Cyklo Team představil nové závodníky, nová kola a nové cíle pro sezonu. A strategie je jasná: Táborští chtějí vyhrávat! Navíc se do jihočeského města vrací Světový pohár, závod se pojede v sobotu 17. listopadu.