Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Jiří Prskavec
17.06.
Troja Světový pohár

Další úspěch: Troju ovládl Přindiš, druhý skončil Prskavec!

Čeští kajakáři opět po roce ovládli pražský Světový pohár ve vodním slalomu. V Troji tentokrát zvítězil Vít Přindiš před králem předchozích dvou ročníků Jiřím Prskavcem. Dělilo je od sebe 83 setin, Prskavce o úspěšnou obhajobu připravila dvousekundová penalizace za dotyk branky.

Gabriela Koukalová
18.03.
gratulace světový pohár

Úžasná Gábina! Na stupně vítězek se dostala letos potřinácté

Biatlonistka Gabriela Koukalová dojela druhá ve stíhacím závodu Světového poháru v Oslu a potřinácté v sezoně vystoupila na stupně vítězů. Česká reprezentantka se na Holmenkollenu posunula na stříbrnou příčku ze čtvrtého místa po pátečním sprintu díky perfektní střelbě. První místo uhájila Finka Mari Laukkanenová.

Ester Ledecká
18.03.
gratulace krásná obhajoba

FANTAZIE: Ester Ledecká je nejlepší snowboardistkou světa!

Snowboardistka Ester Ledecká obhájila velký křišťálový glóbus za celkový triumf ve Světovém poháru v paralelních disciplínách. V německém Winterbergu byla v posledním závodu sezony druhá v paralelním slalomu a stejné místo ji patří i v celkovém hodnocení disciplíny.

Prásk.tv píše:

Tanec u tyče - muž
čtěte o tématu Světový pohár na Prásk.tv
Gabriela Koukalová
aktualizováno 17.03.
finiš světový pohár

SUPERFINIŠ: Koukalová nakonec urvala malý křišťálový glóbus!

Gabriela Koukalová zabojovala a na poslední chvíli ukořistila malý křišťálový globus pro vítězku Světového poháru v biatlonovém sprintu. Závod v Oslu dokončila na 4. místě, její hlavní konkurentka Laura Dahlmaierová závod pokazila a dojela mimo elitní třicítku.

Šárka Strachová
aktualizováno 11.03.
světový pohár Squaw Valley

Nejlepší výsledek v sezóně! Strachová dojela ve slalomu druhá

Šárka Strachová si ve Squaw Valley vyjela nejlepší umístění v letošní sezóně. Ve slalomu Světového poháru obsadila druhé místo za vítěznou Američankou Shiffrinovou. Uspěla i další Češka Martina Dubovská, která skončila devatenáctá.

Martina Sáblíková
29.01.
děkujeme! klobouk dolů

Úžasná Sáblíková: Světový pohár vyhrála pojedenácté v řadě!

Rychlobruslařka Martina Sáblíková vyhrála pojedenácté v kariéře Světový pohár na dlouhých tratích. Trojnásobná olympijská vítězka si triumf v seriálu zajistila druhým místem v závodě na 3000 metrů v Berlíně.

Karolína Erbanová - 10
aktualizováno 28.01.
světový pohár další úspěch

Rychlobruslařky válí! Erbanová v Berlíně znovu druhá, Sáblíková třetí

Rychlobruslařka Karolína Erbanová obsadila i ve druhém závodu na 500 metrů na Světovém poháru v Berlíně druhé místo. Stejně jako v pátek ji porazila jen Japonka Nao Kodairaová, za kterou česká reprezentantka zaostala o 71 setin sekundy. Třetí skončila Heather Bergsmaová z USA. Úspěch českých rychlobruslařek podtrhla třetím místem na patnáctistovce Martina Sáblíková.

Michal Krčmář
20.01.
biatlon světový pohár

Poslední střelba vzala medaili. Krčmář minul jednou a je osmý

Biatlonista Michal Krčmář skončil osmý ve vytrvalostním závodu Světového poháru v italské Anterselvě a posedmé v sezoně se vešel do elitní desítky. K tomu mu pomohla jen jedna chyba z dvaceti ran na střelnici. Zvítězil Rus Anton Šipulin o 41 vteřin před lídrem sezony Martinem Fourcadem z Francie, třetí skončil ukrajinský závodník Sergej Semenov.

Kateřina Nash
15.01.
cyklokros Světový pohár

Skvělá Kateřina Nash obsadila druhé místo ve Fiuggi!

Kateřina Nash obsadila druhé místo v závodě cyklokrosového Světového poháru ve Fiuggi. Po čtvrtém medailovém úspěchu v sezoně se devětatřicetiletá česká reprezentantka posunula v celkovém pořadí už na druhé místo.

Gabriela Koukalová a Eva Puskarčíková
aktualizováno 08.01.
Biatlon Světový pohár

SENZACE: "Masák" ovládla Koukalová, třetí Puskarčíková!

Vynikající závod s hromadným startem žen mají za sebou české reprezentantky Gabriela Koukalová a Eva Puskarčíková. Po vynikající střelbě v Oberhofu bere Koukalová další zlatou medaili, Puskarčíková skončila na bronzovém stupínku. Mezi Češkami dojela na druhém místě domácí Laura Dahlmaierová.