Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

novasport mistrovství světa

Senzace! Rally na Sardinii vyhrál Estonec, Ogier nestačil

Estonský jezdec Ott Tänak s fordem vyhrál Italskou rallye a připsal si premiérový triumf v mistrovství světa. Do čela mu v sobotní druhé etapě pomohly potíže soupeřů z týmu Hyundai, v cíli měl náskok 12 sekund před Jarim-Mattim Latvalou z Finska. Jan Kopecký skončil na Sardinii desátý a vyhrál pořadí WRC2.

Havárie Miroslava Jakeše a Marcely Ehlové
Aktualizováno 28.3. 2017 19:47
video pořádné salto

VIDEO: Co si poví posádka rallyového vozu po letu přes střechu?

Jak prožívá posádka rallyového speciálu let přes střechu? Na Valašské rally měl těžkou bouračku pilot Miroslav Jakeš se spolujezdkyní Marcelou Ehlovou. Co si po těžkém dopadu řekli?

Kris Meeke v Mexické rally
Aktualizováno 13.3. 2017 12:13
video mexická rally

To byla kličkovaná: Vítěz cestou za triumfem musel projet parkoviště!

Svět rally zažil jeden z nejúchvatnějších závodů a to hlavně díky bizarnímu dojezdu Krise Meeka. tan triumfoval v Mexické rally ač těsně před cílem vyletěl z trati a nakonec se vrátil na cestu po kličkované na parkovišti!

Prásk.tv píše:

Dopravní nehoda - ilustrační foto
čtěte o tématu rally na Prásk.tv
Tragédie na Rally Monte Carlo
Aktualizováno 20.1. 2017 11:01
video šílená tragédie

Rally Monte Carlo začalo smrtí. Auto rozmačkalo diváka o skálu

První závod, první den nové sezony, první rychlostní zkouška. A hned tragédie! Svět motoristického sportu se zahalil do černého na slavné Rally Monte Carlo zemřel jeden z diváků. Vůz Haydena Paddona ho rozmačkal o skálu.

slavná rally parádní práce

Životní úspěch! Motocyklista Klymčiw skončil na Dakaru dvanáctý

Motocyklista Ondřej Klymčiw obsadil v konečném pořadí Rallye Dakar 12. místo, což je jeho životní maximum. Český jezdec v závěru útočil i na umístění v elitní desítce, ale nakonec za ní o necelé čtyři minuty zaostal. Kategorii motocyklů poprvé vyhrál britský závodník Sam Sunderland.

dakar slavný závod

Ani Kolomý nebo Loprais. Český prapor v Saltě držel Macík!

Martin Macík s kamionem Liaz obsadil osmé místo v osmé etapě Rallye Dakar a při návratu konvoje účastníků do Argentiny vybojoval nejlepší umístění mezi českými piloty. Na výrazně zkrácené trase z bolivijského Uyuni do Salty byl zhruba o šest a půl minuty pomalejší než vítězný Nizozemec Martin van den Brink.

rally slavný závod

Kolomý i Loprais ztratili, Dakar vede Kozlovský s Holanďany

Nizozemsko-česká posádka Martin van den Brink, Daniel Kozlovský, Marcel Blankestijn vyhrála druhou etapu Rallye Dakar a s kamionem Renault, který postavil český tým MKR Technology, se ujala vedení. Martin Kolomý dojel s tatrou osmý a celkově klesl s tříminutovým odstupem na třetí místo.

Libor Podmol
Aktualizováno 25.11. 2016 17:27
Dakar Nová zkušenost

Libor Podmol má další cíl! Možná se objeví na Dakarské rallye

Freestyle motokrosař Libor Podmol se v budoucnu plánuje zúčastnit Dakarské rallye. V následujícím ročníku nejtěžší motoristické soutěže pojede s týmem BARTH Racing v asistenčním voze, aby nasál atmosféru a poznal jihoamerické tratě. V roce 2018 se chce Podmol představit v motocyklové kategorii.

Martin Kolomý a Aleš Loprais
Aktualizováno 21.11. 2016 18:52
Rally Poprvé v jednom týmu

Loprais a Kolomý se chystají na Dakar. Vůbec poprvé společně!

V centru Prahy to dnes vypadalo jako na startu slavné dakarské rally. Ta odstartuje na začátku ledna poprvé v historii z Paraguaye a tým Buggyra ukázal své tatry. V nich prvně v jednom týmu pojedou Martin Kolomý a Aleš Loprais.

video to není sport pro něj

Hrůzostrašná nehoda na rally! Tenisová hvězda unikla smrti

Rally je nebezpečný sport, tomu věřte. Zvlášť pro ty, kteří nemají moc zkušeností a chtějí si na stará kolena najít novou zábavu. Argentinský tenista David Nalbandian už nějaký ten dolar vydělal, pověsil raketu na hřebíček a sedl do závodního speciálu...