Ott Tänak
19.08.
wrc mistrovství světa

Estonec Tänak má sezónní hattrick! Triumfoval i na Německé rally

Estonský jezdec Ott Tänak obhájil vítězství v Německé rallye a oslavil třetí triumf v této sezoně mistrovství světa. Pilot Toyoty uhájil v závěrečné třetí etapě první místo před dotírajícím Belgičanem Thierrym Neuvillem, vedoucí muž šampionátu zaostal na druhém místě o 39,2 sekundy.

Ott Tanäk
29.07.

Finskou rallye vyhrál Tänak, v čele šampionátu zůstal Neuville

Finskou rallye vyhrál estonský jezdec Ott Tänak s toyotou, druhého Nora Madse Östberga porazil o více než půl minuty. V čele seriálu zůstal po osmi odjetých závodech Belgičan Thierry Neuville, který skončil až devátý.

Nehoda vozu na Rally Železné hory
aktualizováno 29.07.
neštěstí snad budou v pořádku

Děsivá nehoda na české rally. Pro posádku manželů letěl vrtulník!

Velmi nepříjemnou nehodou začala sobotní druhá rychlostní zkouška Rally Železné hory. Před 10 hodinou dopolední vyletěli ve voze Renault Clio mimo trať předjezdec se svou partnetrkou. Po nárazu do stromu zůstal vůz skoro sešrotovaný.

100 tisíc diváků na Rally Bohemia! Závodníky dělily desetiny sekundy

Další díl magazínu Czech Rally 2018 dokumentuje jubilejní 45. ročník Rally Bohemia Mladá Boleslav.

Ze speciálu Jana Dohnala zbyl jen plech
aktualizováno 17.06.
video tohle se nemělo stát

Za 5 minut zbyl jen plech! Takhle shořelo rallyové auto za miliony!

Na Rally Hustopeče prožil hodně smutnou chvíli velezkušený matador Jan Dohnal. Na deváté erzetě mu zničehonic shořel opečovávaný závodní speciál. Škody jsou do milionů..

Jan Kopecký
16.06.
suverén mistrovství čr

Rally Hustopeče vyhrál Kopecký. Naháněl ho rival ze Slovenska

Vítězem Petronas Rally Hustopeče se stal suverén republikového šampionátu Jan Kopecký. Už před první erzetou skončil jeho největší konkurent Václav Pech a tak se na stříbrné pozici umístil Slovák Martin Koči.

Jan Kopecký
09.06.
Motorsport Italská rallye

Kopecký v Sardinii vede WRC2, celkově je osmý. Lídrem je Ogier!

Úřadující mistr světa Sébastien Ogier z Francie dál útočí na čtvrtý triumf v Italské rallye, kterým by vyrovnal rekord krajana Sébastiena Loeba. Po druhé etapě se ale na Sardinii jeho náskok v čele před Belgičanem Thierrym Neuvillem ztenčil na 3,9 sekundy.

Czech rally se Sandrou Pokornou
aktualizováno 26.05.
video rychlá závodnice

Czech Rally 2018: 4. díl představí nejrychlejší ženu české rally!

Rallyesport už dávno není pouze mužskou záležitostí. Ženy nejčastěji působí jako navigátorky. Řidičky jsou v letošním šampionátu dvě, a jednou z nich je Sandra Pokorná. Ta v nádherném Subaru pravidelně poráží i mužské kolegy - to platilo i na Rallye Český Krumlov.

Nehoda českých závodníků v Africe
aktualizováno 20.04.

Brněnský rallyový závodník měl se svým vozem strašlivou nehodu během rallye v africkém Maroku. On i jeho spolujezdec David Křípal jsou naštěstí v pořádku.

Magazín Czech Rally
aktualizováno 18.04.
magazín uniklo z natáčení

Czech rally 2018: Další díl vám ukáže zákulisí z rally Šumava!

Fanoušci české rally se mohou těšit na další díl nového magazínu Czech rally 2018. V něm si přijdou na své opravdoví fajnšmekři, protože v něm mimo jiné uvidí, co teď dělá sedminásobný mistr republiky Václav Pech.