Nehoda českých závodníků v Africe
aktualizováno 20.04.

Brněnský rallyový závodník měl se svým vozem strašlivou nehodu během rallye v africkém Maroku. On i jeho spolujezdec David Křípal jsou naštěstí v pořádku.

Magazín Czech Rally
aktualizováno 18.04.
magazín uniklo z natáčení

Czech rally 2018: Další díl vám ukáže zákulisí z rally Šumava!

Fanoušci české rally se mohou těšit na další díl nového magazínu Czech rally 2018. V něm si přijdou na své opravdoví fajnšmekři, protože v něm mimo jiné uvidí, co teď dělá sedminásobný mistr republiky Václav Pech.

Jak se točí magazín Czech rally 2018
aktualizováno 13.04.
magazín 1. díl

Czech rally 2018: Ukážeme vám zákulisí výroby závodního auta!

V našem prvním dílem magazínu Czech Rally 2018 jsme vám ukázali novinky, jezdce a techniku pro letošní sezónu. Dále jsme se podívali do děje prvního závodu letošní sezóny u nás Kowax Valašské rally a mohli jste vidět zákulisí výroby nového designu závodního speciálu.

Prásk.tv píše:

Dopravní nehoda - ilustrační foto
čtěte o tématu rally na Prásk.tv
Magazín Czech rally 2018
aktualizováno 01.04.
magazín novinka pro fanoušky

Radek Mazal: Nový pořad o české rally na Nova Sport bude bavit!

Neopakovatelný zvuk motorů, vůně benzínu a spálených pneumatik, k tomu tisícovky nadšených fanoušků. Taková byla první soutěž nové sezony Mistrovství České republiky v rally ve Valašském Meziříčí. Je až nečekaně krásné počasí a my točíme nový sportovní pořad na Nova Sport - Czech rally 2018!

Polská rally 2
20.03.
Polsko To jste ještě neviděli

Divoká rally: Jezdec málem sejmul diváky, ti mu pak pomohli na trať!

Závod rally s názvem Darvit Walimska Wiosna 2018 se mnohým fanouškům motorsportu zapíše do paměti na dlouhou dobu. Jezdec Marcin Szatanik s historickým Fiatem 126p v zatáčce vyjel z trati a jeho vozidlo skončilo ve škarpě. Stalo se to jen kousek od diváků, kterým se naštěstí nic nestalo. Ti navíc nelenili a ihned běželi k místu nehody, aby Fiata dostali zpátky na trať. To se jim povedlo a Szatanik vesele pokračoval v závodě.

Gabriela Novotná
17.01.
smůla bojovala do konce

Krutých 90 km se zlomenou klíční kostí! Pak českou hrdinku zastavili

Motorkářka Gabriela Novotná na Dakaru předčasně končí. První česká závodnice historie rally si zlomila klíční kost 90 kilometrů před cílem 10. etapy. Do cíle sice dojela, ale další pokračování jí rozmluvili lékaři.

Gabriela Novotná a její havárie na Dakaru
aktualizováno 15.01.
video gabriela novotná

Drama na Dakaru: Motorkářku z Česka srazili, pak dostala pomoc!

Mohla to být obrovská tragédie, nakonec má z příběhu české motorkářky Gabriely Novotné tradiční Dakar úžasnou story o vzájemném respektu a pomoci mezi závodníky. Video, které spatřilo světlo světa v pondělí, se stalo hitem.

Ingrassa - Ogier
29.10.
wrc mistrovství světa

Ford slaví po 36 letech! A Ogier pomalu dohání fenoména Loeba

Francouz Sébastien Ogier získal na Britské rallye popáté za sebou titul mistra světa v automobilových soutěžích. S fordem vyhrál jako první pilot od roku 1981, kdy Fin Ari Vatanen triumfoval s escortem. Staronový šampion si celkové vítězství zajistil v předposledním dílu seriálu, který vyvrcholí za tři týdny v Austrálii.

Jan Hradecký
16.10.
Smrt závodníka

Tragédie na rally v Namibii: Při nehodě zemřel český podnikatel

Při tragické nehodě zemřel v pátek 13. října v africké Namibii český podnikatel a závodník Jan Hradecký. Při nehodě s ním ve voze cestovala jeho žena Dana, ta naštěstí utrpěla jen lehká zranění. Hradeckému už záchranáři nedokázali pomoci.

Nehoda na rally (ilustrační foto)
16.09.
tragédie závod zrušili

Rally v Dánsku má dvě oběti. Za volantem byl 73letý řidič!

Závod v rallysprintu v dánském městě Randers skončil smutně. Poté, co jedno z aut vyjelo mimo trať, zemřeli dva mladí diváci. Případ vyšetřuje policie.