nova sport vc německa

Márquez vyhrál v Německu už osmkrát v řadě. Češi jsou bez bodů

Český motocyklista Jakub Kornfeil nedosáhl na body ve Velké ceně Německa. Skončil na osmnácté příčce a v této sezóně tak zatím bodoval pouze v jednom závodě. Na okruzích už popáté v tomto ročníku vládl Joan Mir. Nebodoval ani další český zástupce, Karel Abraham v MotoGP skončil sedmnáctý.

novasport mistrovství světa

Znovu mimo body: Kornfeil se trápí, i v Assenu dojel na chvostu

Jakub Kornfeil dojel v motocyklové Velké ceně Nizozemska sedmnáctý a nebodoval posedmé z osmi letošních závodů Moto3. Druhé vítězství v kariéře si v Assenu připsal Španěl Arón Canet.

Karel Abraham
Aktualizováno 24.6. 2017 16:19
MotoGP Assen

Kornfeil zajel svou nejlepší letošní kvalifikaci. Abraham má 18. místo!

Jakub Kornfeil zajel v Nizozemsku svou nejlepší kvalifikaci v letošní sezoně. I přes deštivé počasí skončil třináctý. V nedělním závodě Moto3 odstartuje český jezdec z páté řady. Karel Abraham skončil v kvalifikaci MotoGP na 18. místě.

Jakub Kornfeil
Aktualizováno 7.5. 2017 14:55
nova sport vc španělska

Kornfeil skončil ve Španělsku 18., Abraham získal jeden bod

Napínavý závěr nabídla motocyklová Velká cena Španělska v kategorii Moto3. V samotném finiši se do čela dostal domácí Aron Canet a vyhrál svoji první velkou cenu. Český závodník Jakub Kornfeil dojel osmnáctý. Bodu se dočkal Karel Abraham, který dojel v kategorii MotoGP patnáctý.

škoda mistrovství světa

Kornfeil znovu mimo body. Nesvědčila mu ani Argentina

Jakub Kornfeil obsadil 18. místo ve Velké ceně Argentiny a ani ve druhém závodě v sezoně motocyklového mistrovství světa kategorie Moto3 nebodoval.

Aktualizováno 30.10. 2016 06:03
nova sport VC Malajsie

První bedna v sezóně! Kornfeil dojel v Malajsii na druhém místě

Jakub Kornfeil dojel na Velké ceně Malajsie na druhém místě a zaznamenal tak nejlepší výsledek v probíhající sezóně.

Aktualizováno 15.10. 2016 08:59
nova sport VC Japonska

Třiadvacet jezdců ve vteřině! Ve vyrovnané kvalifikaci Kornfeil 21.

Velice vyrovnané byly kvalifikační boje na nedělní Velkou cenu Japonska v kategorii Moto3. Hned 23 jezdů se vtěsnalo do jediné sekundy, mezi nimi i Jakub Kornfeil, který do závodu odstartuje z jednadvacáté příčky.

Aktualizováno 11.9. 2016 16:22
nova sport velká cena

Kornfeil v Misanu výborně začal, bojoval o bednu, ale skončil pátý

Motocyklista Jakub Kornfeil obsadil ve Velké ceně San Marina páté místo v kategorii Moto3 a jen těsně zaostal za svým letošním maximem, kterým je čtvrtá příčka z německé Grand Prix. Na okruhu v Misanu vyhrál Jihoafričan Brad Binder, jenž si tak upevnil suverénní náskok v čele seriálu mistrovství světa.

novasport těsný finiš

Jen 46 tisícin od bodu! Kornfeil měl na Silverstone obrovskou smůlu

Jakub Kornfeil obsadil v motocyklové Velké ceně Británie v Moto3 první nebodované šestnácté místo. Český jezdec tak nenavázal na šestou pozici z Brna a potřetí v sezoně mistrovství světa vyšel naprázdno.

Aktualizováno 3.9. 2016 14:28
nova sport vc velké británie

Kornfeil vyjede do závodu v Silverstone z páté řady

Český motocyklista Jakub Kornfeil odstartuje do Velké ceny v Silverstone z patnácté příčky.