Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Simulant
09.02.
Hokej Krajský přebor

VIDEO: Kontakt tam (ne)byl. Hitem internetu je simulant z Třebové!

Teprve včera večer bylo na sociální síti zveřejněno video z Krajské ligy, které se rázem stalo hitem internetu a už ho viděly tisíce lidí. Brankář týmu HC Kohouti Česká Třebová si vyřizoval účty s jedním z hráčů Světlé nad Sázavou. Když už si sám nevěděl rady, nasimuloval pád, který je na tom všem tak zajímavý a úsměvný.

Michael Krmenčík
aktualizováno 19.09.
video pan nenapravitelný

Dala mu máma facku? Krmenčík už zase padal jako blbec!

Možná jste si to před necelými čtrnácti dny přečetli. Fotbalový útočník Michael Krmenčík se v hezkém a otevřeném rozhovoru přihlásil k nešvaru filmování pádů. A slíbil, že už to zkoušet nebude. Jenže přišel další důležitý ligový zápas a přišel další trapas.

simulant
aktualizováno 28.10.
Fotbal Prošlo mu to

Letecký den v pokutovém území? Simulant roku je na světě! VIDEO

Tohle se nedělá! V pohárovém zápase mezi GKS Jastrzebie a Wigry Suwalki se stalo něco, co do fotbalu rozhodně nepatří. Útočník Wojciech Canibol nafilmoval pád přes brankáře, kterého se očividně ani nedotkl. A co víc?

Prásk.tv píše:

Simulant
čtěte o tématu simulant na Prásk.tv
Malé děti napodobují Davida Lafatu
aktualizováno 23.04.
video inspirace pro děti

Lafatu mají za vzor! Žáčci napodobují jeho výstup z Dukly

Počínání Davida Lafaty ze středečního utkání Sparty na Dukle si brzo našlo odezvu. Okopávání gólmana Rady a následné simulování po brankářově lehkém "pohlavku" už napodobují malí fotbalisté. A pak, že Lafata přestal být vzorem...

Brankář z Ekvádoru simuluje
aktualizováno 13.03.
video simulant alias mrtvý brouk

KOMIK! Dělal mrtvého, aby nedostal červenou. Měl SMŮLU

Fotbalový brankář ekvádorského týmu se v jihoamerické obdobě Ligy mistrů postaral o pořádný poprask. Po střetu se soupeřem, kdy evidentě fauloval, zůstal ležet několik minut bezvládně na trávníku. Nyní si jeho herecké představení užívá celý internet.

Simulanti na ragby
aktualizováno 23.04.
tohle je ragby?

VIDEO: Ragybová facka pro simulanta!

Ragby je sport gentlemanů. To asi ještě nepochopili na ostrově Samoa. V tamním vypjatém šlágru si hráči nafackovali. Jenže ještě horší byla reakce jednoho z borců. Podobnou simulaci neumí snad ani někteří fotbaloví experti.