Fanoušek Atlanty Hawks
včera 10:46
borec král večera

Ten tým je sice nejhorší v celé NBA, ale fanoušky má stále úžasné. V Atlantě navíc diváci tradičně soutěží o auto. Když o přestávce trefíte koš z půlky hřiště, je kára vaše!

Tomáš Satoranský
aktualizováno včera 16:18
basketbalová noc

Satoranský dal 11 bodů, NBA ale zase uhranul výkon Westbrooka

Tomáš Satoranský opět dostal šanci předvést své umění a v nočním zápase Washingtonu s LA Clippers zaznamenal 11 bodů. Přispěl tím k vítězství Wizards 100:91. Washington se znovu mohl opřít o uzdravenou hlavní oporu Joshe Walla a podruhé v řadě zvítězil.

LeBron James
15.12.
nba noční zápasy

LeBron si poradil s Lakers, Durant zachraňoval Golden State

Basketbalisté Clevelandu vyhráli nad LA Lakers v poměru 121:112 a největší podíl na výhře měl LeBron James. Ten dokázal soupeři nasázet 25 bodů, 12 doskoků a 12 asistencí, takže mohl slavit triple-double.

Prásk.tv píše:

Fanynka na basketu
čtěte o tématu NBA na Prásk.tv
14.12.

Washingtonu se vrátil kapitán, ale Satoranskému prostor zůstal

Basketbalisté Washingtonu zvítězili 93:87 nad Memphisem a to i s kapitánem Johnem Wallem, který se do sestavy vrátil po zranění kolene. Právě na jeho pozici hrál v předchozích zápasech Tomáš Satoranský, kterému však i po návratu Walla dal trenér důvěru a poslal českého hráče do hry na 15 minut.

13.12.

Washington se Satoranským opět nezvládl závěr a prohrál

Basketbalisté Washingtonu prohráli v NBA další utkání v samém závěru. Tentokrát nestačili na Brooklyn, kterému na jeho palubovce podlehli 98:103. Tomáš Satoranský odehrál 21 minut a připsal si osm bodů, čtyři doskoky a tři asistence.

NBA
aktualizováno 12.12.

Poslední Chicago překvapilo celou NBA! Vyšláplo si na Boston

Basketbalisté Chicaga Bulls porazili v pondělním utkání NBA Boston Celtics 108:85 a postarali se o překvapení. Hosté sice hráli bez Kyrieho Irvinga, ale i tak bylo vítězství nejhoršího týmu Východní konference NBA překvapením.

Victor Oladipo
11.12.

Indiana si poradila s Denverem. Skvělý Oladipo nasázel 47 bodů!

Basketbalisté Indiany v nedělním utkání NBA porazili Denver 126:116 a to hlavně zásluhou rozehrávače Victora Oladipa. Ten si vylepšil osobní rekord, když soupeři nasázel 47 bodů.

10.12.
NBA Výsledky NBA

NBA: Satoranský odmítl být hrdinou Washingtonu

Český basketbalista Tomáš Satoranský byl smutným hrdinou svého Washingtonu při dramatickém utkání na palubovce Los Angeles Clippers, Satoranský odehrál v dresu hostů jako střídající hráč 27 minut a zaznamenal 11 bodů, šest doskoků a šest asistencí, v poslední minutě ale neproměnil důležité trestné hody a jeho tým tak těsně prohrál.

Indiana vs. Cleveland
09.12.
NBA Basketbalový večer

Cleveland prohrál v Indianě. Klubový rekord tak neposunul!

Cleveland nestačil ve večerním utkání na Indianu a prohrál těsně 102:106. Tím se Cavaliers připravili o vytvoření nového klubového rekordu v počtu vyhraných zápasů v řadě, který vyrovnali v minulém klání. Nejvíce byl vidět Victor Oladipo z Indiany, který zaznamenal 33 bodů.

08.12.

Washington zvítězil ve Phoenixu, Satoranský hrál přes 20 minut

Basketbalisté Washingtonu vyhráli na palubovce Phoenixu 109:99 i s Tomášem Satoranským v sestavě, který zaznamenal dva body a pět asistencí.