nova sport noc v nba

Pětatřicátý triple-double a zápis do historie! Westbrook zase řádil

Russell Westbrook je v letošní sezóně nezastavitelný. V noci na dnešek dosáhl už svého pětatřicátého triple-double v probíhajícím ročníku a navíc se jedinečným způsobem zapsal do historie NBA.

Chicago projelo dobře rozehraný zápas, tým navíc zasáhlo úmrtí

Basketbalisté Chicaga neprožili úplně ideální večer. Jednak prohráli dobře rozehraný zápas na palubovce Toronta 120:122 a co hůř, ve stejný večer zasáhla klub zpráva o smrti bývalého generálního manažera Jerryho Krause. Ten dovedl Bulls k šesti mistrovským titulům.

Washington i se Satoranským prohrál a přišel o 2. místo

Basketbalisté Washingtonu v souboji s Bostonem podlehli 102:110 a připravili se tak o možnost přeskočit na druhou příčku Východní konference. Domácí Celtics táhl Isaiah Thomas, který přispěl 25 body. Za Wizards odehrál český rozehravač Tomáš Satoranský 7 minut.

Prásk.tv píše:

Fanynka na basketu
čtěte o tématu NBA na Prásk.tv

Tři hráči Cavaliers rozebrali Lakers! Celkem dali 101 bodů

Basketbalisté Clevelandu zvítězili v nedělním utkání NBA na palubovce Los Angeles Lakers 125:120. Největším tahákem večera bylo nezastavitelné trio LeBron james, Kyrie Irving a Kevin Love. Dohromady tihle tři hráči totiž soupeři nasázeli 101 bodů!

Shaquille ONeal
Aktualizováno 20.3. 2017 08:52
kriste pane myslí to vážně

Přepište učebnice! Legenda NBA O'Neal si myslí, že Země je placatá

Člen basketbalové síně slávy, který vyhrál, co se dalo a stal se legendou, sportovní značkou a ikonou pro miliony fanoušků po celém světě. Shaquille O'Neal je zkrátka pojem, který v NBA nemá obdoby. Jenže léta strávená s basketbalovým míčem zřejmě zanechala na Shaqovi své a dva metry dvacet měřící Američan si myslí, že Země je placatá!

Tomáš Satoranský
Aktualizováno 19.3. 2017 08:58
NBA Basketbalový večer

Washington podlehl Charlotte. Satoranský hrál znovu jen chvilku!

Basketbalisté Washingtonu se v posledních zápasech trápí. Ze čtyř třikrát prohráli a to i dnes v noci, kdy nestačili na Charlotte. Hornets na své palubovce vyhráli 98:93. Jediný český zástupce v NBA Tomáš Satoranský odehrál jen něco málo přes 5 minut a v nich nebodoval.

novasport noc v nba

Washington se vrátil do vítězné pohody! Satoranský ale jen tleskal

Basketbalisté Washingtonu přerušili dvouzápasovou sérii nezdarů a doma přehráli Chicago 112:107, Wizards míří do play off, ale Tomáš Satoranský opět sledoval zápas jen ze střídačky.

Westbrook se dalším triple-doublem přiblížil k rekordu!

Hvězda Oklahomy Russell Westrbrook je opět o něco blíže historickému zápisu. Svým v pořadí už 34 triple-doublem v této sezoně, se přiblížil Oscaru Robertsonovi, který jich v sezoně 1961-62 zaznamenal celkem 41. Oklahoma vyhrála nad Torontem 123:102.

Aktualizováno 16.3. 2017 10:53

Washington nezvládl závěr a padl s Dallasem, Satoranský bodoval

Basketbalisté Washingtonu nestačili na domácí palubovce na soupeře z Dallasu. Přestože Wizards měli zápas dobře rozehraný, nezvládli závěr a prohráli 107:112. Tomáš Satoranský stihl za šest minut dva body.

Cleveland Cavaliers
Aktualizováno 15.3. 2017 12:38

Cleveland s klidem slavil proti Detroitu. Warriors se trápili s Philou!

Ani Cleveland, ani Golden State se nevezou na zrovna nejúspěšnější vlně. I když oba celky stále vedou své konference, v posledních zápasech nejsou tak suverénní. To sice v nočních utkáních Cleveland vyvrátil, ale Golden State se s Philadelphií na vítězství hodně na trápil. Warriors nakonec vyhráli těsně 106:104.