James Harden
včera 08:33
nba a navíc měl triple-double

Mimozemský Harden zničil Lakers 50 body! LeBron mohl jen zírat

Tak to zase bylo jednou představení! Hvězda Houstonu James Harden dovedla svůj tým k heroickému vítězství 126:111 nad LA Lakers. Harden zaznamenal triple-double za 50 bodů. 11 asistencí a 10 doskoků! Nad tím LeBron James z Lakers mohl jenom smeknout klobouk.

Tomáš Satoranský
aktualizováno 13.12.
nba noční zápasy

Satoranského bylo všude plno! Boston ale vyhrál v prodloužení

Basketbalisté Washingtonu sehráli na domácí palubovce s Bostonem opravdu tuhý boj o každý míč a z výhry 130:125 v prodloužení se nakonec radovali hosté. Tomáš Satoranský nastoupil opět v základní sestavě a rozhodně byl vidět!

Chris Paul
12.12.

Houston konečně zabral! Paul zničil Portland triple-doublem

Basketbalisté Houstonu po třech porážkách v řadě konečně zabrali. Odnesl to Portland, který zdolali 111:104. Rockets jako vždy táhl James Harden, který soupeři nasízel 29 bodů.

Prásk.tv píše:

Fergie
čtěte o tématu NBA na Prásk.tv
11.12.

Satoranský opět zastupoval Walla, Washington však padl v Indianě

Basketbalisté Washingtonu prohráli na palubovce Indiany 101:109. Český rozehravač Tomáš Satoranský odehrál téměř 30 minut během kterých stihl 6 bodů, 5 doskoků a 4 asistence.

10.12.
nba těžká pozice

Satoranského čeká nová výzva! Dostane proti Indianě 40 minut?

Tomáš Satoranský už si pár týdnů užívá respektu trenéra i spoluhráčů v týmu Washingtonu Wizards. Dostává stále více prostoru na hřišti a zdá se, že porce času ještě poroste. Zranil se totiž hvězdný John Wall. A právě český univerzál by měl nastoupit na jeho místo.

Kawhi Leonard z Toronta
10.12.

Vedoucí Toronto prohrálo teprve podruhé! Porazilo ho Milwaukee

Aktuálně nejlepší celek NBA Toronto utrpělo druhou porážku v řadě, o kterou se postaral soupeř z Milwaukee, který vyhrál 104:99.

09.12.
NBA Basketbalová noc

Washington přerušil vítěznou jízdu. Wizards nestačili na Cleveland!

Basketbalisté Washingtonu v sobotu po třech výhrách za sebou podlehli na palubovce jednoho z nejslabších celků NBA Clevelandu 101:116. Tomáš Satoranský dostal důvěru opět v první pětce a za 27 minut zaznamenal sedm bodů, dva doskoky a pět asistencí.

LeBron James
08.12.
Basketbal Basketbalová noc

LeBron zářil, ale jeho Los Angeles prohrálo. Lakers nestačili na Spurs

Basketbalisté San Antonia Spurs oplatili v NBA Los Angeles Lakers středeční porážku. Spurs využili stejně jako dva dny předtím předtím Lakers ve Staples Center domácí palubovku a díky skvělému obratu v poslední čtvrtině zvítězili 133:120. Osm svěřenců kouče Gregga Popoviche nastřílelo dvouciferný počet bodů, nejvíce z nich DeMar DeRozan, který k 36 bodů přidal osm doskoků a devět asistencí. Na straně poražených měl LeBron James na kontě 35 bodů, osm doskoků a 11 asistencí.

Kyrie Irving
07.12.

Irving dotáhl Boston ke čtvrté výhře za sebou! Odnesli to Knicks

Basketbalisté Bostonu porazili New York Knicks 128:110 a v NBA už slaví čtvrté vítězství za sebou. Hlavním tahounem Celtics byl Kyrie Irving, který soupeři nasázel 22 bodů a přidal 8 asistencí.

06.12.
nba tak to má být

Satoranský nahradil Walla a byla to paráda! Odehrál nejlepší zápas

Nejlepší zápas v dosavadní sezoně NBA v dresu Washingtonu odehrál český rozehravač Tomáš Satoranský. Kvůli absenci kapitána Johna Walla odehrál téměř 39 minut, během kterých nasázel Atlantě 14 bodů, přidal sedm asistencí a čtyři doskoky. Wizards se na konci utkání radovali z výhry 131:117.