Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Thomas Müller
13.12.
fotbal šílený moment

Krvelačný Müller! Soupeři rozpáral hlavu, vyloučení nechápal. VIDEO

Za takovýhle kop by se nemusel stydět ani nejslavnější představitel Kung fu Bruce Lee. Jenže Thomas Müller z Bayernu Mnichov si za něj nevysloužil filmového Oscara, ale červenou kartu.

Nepokoje v Aténách
aktualizováno 27.11.
Blízko k tragédii

Horor v Lize mistrů! Fanoušek Atén hodil do kotle Ajaxu Molotov

Do pořádného nebezpečí se dostali fanoušci Ajaxu Amsterdam v zápase Ligy mistrů v Aténách. Fanoušek domácího týmu se dostal až k sektoru hostů a hodil do něj Molotovův koktejl.

Abdelhakh Nouri
aktualizováno 21.08.
drž se smutný příběh

Po roce v kómatu se talent Ajaxu probudil! Poznal nás, říká bratr

Loni v létě prožívali v Ajaxu Amsterdam těžké chvíle. V přípravném utkání s Werderem Brémy zkolaboval Abdelhak Nouri. Po srdeční zástavě došlo u mladého fotbalisty k poškození mozku. Teď ale přišly zprávy, že mladík začal komunikovat se svými blízkými!

Justin a Patrick Kluivertové
12.06.
přestup šílené peníze

Kluivert junior trumfnul tátu: Při přestupu z Ajaxu stál šílený balík!

Fotbalový klan Kluivertů zapisuje do rodinné kroniky další velký přestup. Mladý Justin už pózoval se šálou AS Řím, kam přestoupil z Ajaxu Amsterdam. Přestupní částka vyšplhala na 18 milionů eur!

Jan Sýkora, Sara Sandeva a Václav Černý
aktualizováno 13.12.
galerie u repre zůstala

Velký fotbalový přestup! Mladičká hvězda Sára mění Ajax za Slavii

V českém fotbalovém prostředí proběhl za oponou jeden významný přestup. Ne, nemají ho na svědomí žádní agenti. Vše se točí kolem herečky Sary Sandevy. Ta mění Ajax Amsterdam za Slavii! Ještě nedávno se tulila na selfíčkách k Václavovi Černému. Teď ale přišla na slavnosti Slavie po boku Jana Sýkory.

Václav Černý
22.11.
fotbal nucená pauza

Fotbalista Černý musí s poraněným kolenem na operaci!

Český fotbalista Václav Černý, který momentálně působí ve službách nizozemského Ajaxu Amsterodam se v polovině prosince musí podrobit operaci pravého kolena. Reprezentant do 21 let se zranil v pohárovém utkání v německém Ausburgu.

Václav Černý
26.10.
video to nebylo hezké

Krutá diagnóza pro Černého: Přetržené vazy, sezona mu skončila

Je to pech! Konečně přišla šance a on jí chtěl chytnout za pačesy. Dal gól a pomalu slavil postup do dalšího kola holandského poháru. Pak se ale Václav Černý zranil. A vyšetření bohužel přineslo špatnou zprávu: přetržení předního zkříženého vazu…

Abdelhak Nouri
aktualizováno 13.07.
fotbal Tragédie

Nastal nejhorší scénář! Nouri má po kolapsu poškozený mozek

Tohle určitě fotbalová veřejnost slyšet nechtěla. Mladík Ajaxu Abdelhak Nouri zkolaboval minulý týden v přátelském zápase s Werderem Brémy. Jeho stav byl sice po včasném zákroku stabilizovaný, ale klub teď přišel se zdrcující zprávou. 20letý fotbalista utrpěl trvalé poškození mozku.

Abdelhak Nouri
aktualizováno 09.07.
Fotbalista Kolaps

Mladého fotbalistu Ajaxu oživovali. Zastavilo se mu srdce! VIDEO

Mládežnický reprezentant Nizozemska a naděje Ajaxu Amsterdam Abdelhak Nouri zkolaboval během přípravného zápasu. Dvacetiletý záložník měl podle doktorů zástavu srdce, ale díky včasnému zásahu je jeho stav stabilizovaný. Na trávníku fotbalistu oživovali přes čtvrt hodiny.

Fanoušci Ajaxu vytrhali po finále Evropské ligy sedadla
26.05.
Fotbal Evropská liga

United slavili, fanoušci Ajaxu házeli na "své" hráče sedačky! VIDEO

Vítězem letošního ročníku Evropské ligy se stal Manchester Untied a snad už každý fotbalový fanoušek ví, že díky tomu si zajistil automatickou účast v příštím ročníku soutěže Zlín. To není však všechno, co po se po finále stalo. Tak trochu zůstal opomenut Ajax Amsterdam, který v boji o cenou trofej prohrál. Fanoušci mu to neodpustili a na "své" hráče naházeli sedačky z tribun stadionu.