Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Násilí na dostihovém závodišti v Ascotu
aktualizováno 15.05.
Dostihy Nechutné scény

Anglie v šoku: Gentlemani se rvali na královském závodišti! VIDEO

Na dostihovém závodišti v Ascotu se strhla hromadná bitka několika desítek diváků. K incidentu přitom došlo jen týden po podobné rvačce v Goodwoodu. Ascot je nejslavnějším závodištěm na Britských ostrovech, závody se zde konají pod patronací královny Alžběty II.

Hnědák Maskul
aktualizováno 05.12.
dostihy smutná zpráva

Vítěz Velké pardubické je po smrti! Bylo mu 23 let

Minulý týden uhynul dvojnásobný vítěz Velké pardubické Maskul. Úspěšný závodní kůň, který na dostizích vydělal přes sedm milionů korun, bylo 23 let. Informaci jako první přinesl web fitmin.cz.

Michael Owen, žokej
aktualizováno 24.11.
respekt to je výzva!

Žokej co hrál za Liverpool i Real! Slavný kanonýr má novou kariéru

Býval a stále je fotbalovou celebritou. Dodnes mohl běhat na slavných stadionech. Jenže Micheal Owen se rozhodl pro změnu. Učaroval mu svět koní a už má za sebou první dostihy. A ne ledajaké!

Prásk.tv píše:

Microdave - nejmenší kůň světa
čtěte o tématu dostihy na Prásk.tv
Velká pardubická na kole
16.10.
Velká cyklistická

Koně vystřídali cyklisté: Podívejte, jak překonali překážky na kole!

Před týdnem se na pardubickém závodišti jela už 127. Velká pardubická. Na trasu legendárního dostihového závodu se teď vydali také cyklisté. Bezmála 6 metrů dlouhý a hlavně 160 centimetrů vysoký Taxis překonávat nemuseli, ale i tak byl závod velmi náročný.

Josef Váňa
12.09.
přiznání legenda perlí

Váňa zklamal fanoušky: Letos Pardubickou nejedu, mám pupek

Velká Pardubická bude mít za pár týdnů o atrakci méně. Legendární žokej Josef Váňa oznámil, že letošní nejslavnější dostih v Česku nepojede. Prý má velký pupek. Řekl to v rozhovoru pro Radiožurnál.

Kůň Peruán
aktualizováno 17.08.
dostihy legenda

Odešel trojnásobný šampion Velké Pardubické. Bylo mu 29 let

Po dlouhých 29 letech zemřel jeden z nejslavnějších dostihových koní u nás. Trojnásobný vítěz Velké Pardubické z dostihového centra Zámrsk, kůň Peruán se už prohání po nebeských pastvinách.

Nikas a Marek Stromský
aktualizováno 01.02.
kauza jak to vlastně bylo?

Doping z Pardubické stále bez řešení! Majitel Nikase odmítl milion

Zástupci společnosti Troubecká hospodářská nabídli u přerovského soudu v kauze diskvalifikovaného vítěze Velké pardubické Nikase žalobcům 1,5 milionu korun. Mimosoudní vyrovnání však majitel koně Petr Kupka i trenér Stanislav Popelka odmítli!

Conor McGregor
24.01.
video proč to dělá?

Zacílil McGregor na fanynky? Ve videu se ukázal úplně nahý!

Conor McGregor se zdá být jako neřízená střela. Svérázný šampíón UFC tentokrát znovu šokoval, když se objevil ve videu úplně nahý! Fanynky určitě budou rády, co ale k tomuto kroku rodáka z Dublinu vedlo?

Rebecca Black
aktualizováno 18.12.
Dostihy Velké neštěstí

Strašná zpráva: Žokejka zemřela při dostihu, viděly to její děti

Při nedělních dostizích na Novém Zélandě se stala obrovská tragédie. Zemřela při nich žokejka Rebecca Blacková, co hůř, jejímu smrtelnému pádu přihlížely její děti. Osudný se jí stal hipodrom Tapanui Racing Club v Gore.

Marek Stromský a Nikas
aktualizováno 28.11.
kauza probíhá soud

Ještě to nekončí: Doping z Velké Pardubické je znovu na scéně!

Přerovský okresní soud dnes otevřel spor týkající se diskvalifikace vítězného koně Nikase z loňského ročníku Velké pardubické kvůli dopingu. Majitel koně Petr Kupka podal společně s trenérem Stanislavem Popelkou a žokejem Markem Stromským žalobu na společnost Troubecká hospodářská.