Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Lucie Šafářová
16.09.
Tenistka Nejde to

Šafářová ukončila sezonu: Kvůli Plekancovi? Ne, tohle je důvod!

Lucie Šafářová ukončila letošní sezonu. Znamená to i konec kariéry, o kterém se už dříve mluvilo? Těžko říct. Důvodem však není Tomáš Plekanec, jakožto tenistčin čerstvý partner, jak si možná mnozí mysleli, ale zdraví, které Šafářovou během sezony trápilo.

Tomáš Plekanec a Lucie Šafářová
06.09.
milenecké trable nemají to jednoduché

Plekanec může se Šafářovou jen do hotelu, doma sex mít nesmějí!

Rozvod hokejisty Tomáše Plekance a Lucie Vondráčkové se táhne už nějaký ten pátek. Zpěvačka se veřejnosti spíše stranní, ale útočník Montrealu randí s tenistkou Lucií Šafářovou, jenže ji nemůže vzít k sobě domů!

Lucie Šafářová a Tomáš Plekanec
30.08.
Nový pár? US Open

Šafářová promluvila o Plekancovi: K tomuto se otevřeně přiznala!

Vyměnil Lucii (Vondráčkovou) za jinou Lucii. Za Lucii Šafářovou. Nová žena v životě Tomáše Plekance prý ale nestojí za rozchodem slavných manželů. Hokejista Montrealu Canadiens za českou tenistkou každopádně odletěl do dějiště US Open, kde jí podporoval až do dnešního dne, kdy v singlové části vypadla. Šafářová o Plekancovi poprvé promluvila!

Prásk.tv píše:

Lucie Vondráčková a Lucie Šafářová - 1
čtěte o tématu Lucie Šafářová na Prásk.tv
Karolína Plíšková, Petra Kvitová a Lucie Šafářová
29.08.
Tenis Americky gradnslam

Češkám se zatím na US Open daří: Ve 2. kole větší účast, než vloni!

US Open odstartovalo a českým tenistkám se zatím daří. Až na Kristýnu Plíškovou a Marii Bouzkovou všechny postoupily do druhého kola amerického grandslamu. Češek je v turnaji tedy dál sedm, což je lepší, než vloni, kdy jich do druhé části turnaje postoupilo šest. Půjde jich dál více, než před rokem?

Karolína Plíšková
28.08.
tenis povedený vstup

Plíšková zahájila US Open vítězně! Dál jdou i další tři Češky

Tenistka Karolína Plíšková zvládla vstup do US Open. Osmá nasazená v prvním kole sice udělala osm dvojchyb a čtyřikrát přišla o servis, ale Zarinu Dijasovou z Kazachstánu porazila 6:4 a 7:6. Do druhého kola prošly i Lucie Šafářová, Barbora Strýcová a grandslamová debutantka Karolína Muchová. Se soutěží se první den z Češek rozloučila jen Marie Bouzková. Rumunka Simona Halepová vypadla na US Open jako první světová jednička v open éře hned v 1. kole.

Příspěvěk Lucie Šafářové
23.08.

GALERIE: Lucie Šafářová o sobě dala po dlouhé době vědět

Tenistka Lucie Šafářová po dlouhé době zveřejnila příspěvek na sociálních sítích.

Lucie Šafářová
23.08.
rozchod slavného páru záhadné sdělení

První vzkaz Šafářové fanouškům po provalení vztahu s Plekancem!

Tenistka Lucie Šafářová čelí v posledních dnech na sociálních sítích nechutným útokům z řad svých fanoušků. Hokejista Tomáš Plekanec totiž přiznal, že s ní udržuje vztah a tím rozpoutal doslova peklo protože z krachu jeho manželství s Lucií Vondráčkovou, viní veřejnost právě jedenatřicetiletou tenistku. Ta teď po hodně dlouhé době zveřejnila příspěvek na svém instagramu.

Lucie Vondráčková, Tomáš Plekanec, Lucie Šafářová
aktualizováno 22.08.
rozvod roku pletky s plekancem

Šafářové to fanoušci dávají sežrat! Rozvracečka manželství, píšou jí

Když se hokejista Tomáš Plekanec rozhodl, že celému světu sdělí svojí verzi příběhu, jak to vlastně bylo s rozchodem s Lucií Vondráčkovou, přiznal, že se posledních pár dní vídá s tenistkou Lucií Šafářovou. Ta zatím sice mlčí, ale fanoušci ne. Ti jí naopak nemohou přijít na jméno!

Fanoušci dávají Šafářové za vinu rozpad manželství
22.08.

GALERIE: Fanoušci se pustili do Lucie Šafářové

Tenistka Lucie Šafářová se stala terčem útoků od fanoušků, kteří jí dávají za vinu rozpad manželství hokejisty Tomáše Plekance a zpěvačky Lucie Šafářové.

Tomáš Plekanec, Lucie Šafářová a Lucie Vondráčková
aktualizováno 21.08.
krach manželství nové informace

Plekanec poprvé promluvil o rozchodu! Přiznal i novou lásku

Hokejista Tomáš Plekanec poté, co před 14 dny veřejně přiznal, že se s Lucií Vondráčkovou rozvádí, poprvé promluvil. Ve svém veřejném prohlášení dokonce přiznal, že se vídá s tenistkou Lucií Šafářovou, ale zároveň popřel, že by to byl důvod rozpadu manželství.