Tomáš Berdych
dnes 07:28
tenis nedařilo se

Smolné Cincinnati: Končí Berdych, Strýcová i Šafářová

Tomáš Berdych nezvládl první kolo turnaje v americkém Cincinnati s Argentincem Juanem Martínem del Potrem. Dál neprošla ani Barbora Strýcová, která nestačila na Jekatěrinu Makarovovou. Lucie Šafářová nestačila na domácí Sloane Stephensovou.

Karolína Plíšková
aktualizováno 09.08.
tenis Rogers Cup

Premiéru v roli jedničky Plíšková zvládla výborně! Dál jde i Šafářová

Českým tenistkám turnaj v Torontu i nadále svědčí. Do třetího kola postoupily jak Lucie Šafářová, tak Karolína Plíšková. Ta odehrála vůbec první soutěžní zápas poté, co se stala novou světovou jedničkou.

Lucie Šafářová
24.07.
trest každému měří stejně

Známá tvář nepomohla. Policie trestala tenistku Šafářovou!

Slavné jméno, známá tvář, sportovní úspěchy. Nic z toho nepomohlo tenistce Lucii Šafářové při nedávném setkání s policisty při jedné z cest na Slovensko. Strážci pořádku totiž nehleděli na to, koho před sebou mají, a úspěšné české hráčce vzali řidičský průkaz.

Prásk.tv píše:

Gabriela Pantůčková - 1
čtěte o tématu Lucie Šafářová na Prásk.tv
Lucie Šafářová mluví o Wimbledonu
02.07.
grandslam co řekli o wimledonu

Lucie Šafářová o Wimbledonu: Tráva je tam prostě perfektní!

Tenisový Wimbledon se blíží, začíná už 3. července a vy ho budete moci sledovat na stanicích Nova Sport. Přichystali jsme pro vás bohatý program a v akci uvidíte i české hráče. Lucie Šafářová řekla, jak moc pro ni znamená hrát na slavném turnaji.

Lucie Šafářová a Maud Watsonová
aktualizováno 26.06.
video netradiční souboj

Zpět do minulosti: Šafářová zdolala první vítězku Wimbledonu!

V Anglii dostali skvělý nápad a vytvořili retro prostředí, do kterého přenesli Lucii Šafářovou. Ta se tak mohla utkat s první vítězkou prestižního tenisového turnaje Wimbledonu Maud Watsonovou. Tradiční hru s tenisákem, sítí a dnešními raketami ale opravdu nečekejte, tady šlo o něco úplně jiného.

Petra Kvitová a Lucie Šafářová
aktualizováno 24.06.
Tenis Turnaj Birmingham

Šafářová kvůli zranění skrečovala, Kvitová je díky tomu ve finále!

Semifinále mezi českými tenistkami Petrou Kvitovou a Lucií Šafářovou skončilo předčasně. Druhá jmenovaná totiž na začátku druhého setu zápas skrečovala kvůli poraněnému stehennímu svalu. Kvitová je tak na turnaji v anglickém Birminghamu ve finále.

Petra Kvitová
aktualizováno 23.06.
bojovnice aegon classic

Povedený den v Birminghamu: Šafářová vyzve v semifinále Kvitovou!

České tenistky Lucie Šafářová i Petra Kvitová jsou v semifinále turnaje v anglickém Birminghamu. První jmenovaná porazila 2:1 Darju Gavrilovovou a druhá pak Kristinu Mladenovicovou 2:0. České hráčky si navíc v další fázi turnaje zahrají proti sobě.

aktualizováno 17.06.
Tenis WTA Nottingham

Šafářová prohrála tříhodinovou bitvu v Anglii. Zvítězila Vekicová!

Česká tenistka Lucie Šafářová prohrála téměř tři hodiny trvající bitvu s Chorvatkou Donnou Vekicovou. Dva sety včetně toho posledního rozhodovaly tiebreaky. Ve finále turnaje WTA Nottingham, který se hraje na trávě, bude tak hrát Vekicová s Johannou Kontaovou.

aktualizováno 16.06.
wta příprava na wimbeldon

Bojovnice! Šafářová přežila kanára, pak ale dokázala postoupit

Lucie Šafářová postoupila na tenisovém urnaji v Nottinghamu do semifinále. Ve čtvrtfinále porazila Bulharku Cvetanu Pironkovovou 6:3, 0:6 a 6:4.

Lucie Safarova
13.06.

Šafářová se raduje. V Anglii na trávě porazila Minovou 2:1!

Česká tenistka Lucie Šafářová vyhrála na turnaji WTA v Nottinghamu proti Američance Grace Minové 6:3, 6:7 a 6:2. V dalším zápase na rodačku z Brna bude čekat Su-Wei Hsiehová z Tchaj-wanu.