Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Karolína Plíšková a Lucie Šafářová
aktualizováno 20.01.
grandslam australian open

Derby v Melbourne pro Plíškovou! Teď jí čeká další česká rivalka

Karolína Plíšková vyhrála český souboj třetího kola na grandslamovém Australian Open. Turnajová šestka neztratila v duelu s Lucií Šafářovou ani jednou servis a zvítězila po setech 7:6 a 7:5.

Karolína Plíšková
aktualizováno 18.01.
Tenis Australian Open

Plíšková bude hrát o osmifinále se Šafářovou. Postoupil i Berdych!

Tenistka Karolína Plíšková hravě zvládla druhé kolo grandslamového Australian Open a v boji o osmifinále narazí na krajanku Lucii Šafářovou. Postoupila i Barbora Strýcová a nezaváhal ani Tomáš Berdych. Ve druhém kole turnaj v Melbourne skončil pro Markétu Vondroušovou a Jiřího Veselého

Karolína Plíšková
16.01.
tenis australian open

Čtyři české tenistky postupily do 2. kola, radoval se i Veselý

Druhý den na Australian Open je opět ve znamení českých tenistek. Vstup do prvního grandslamu sezony zvládly Karolína Plíšková, Barbora Strýcová, Lucie Šafářová i Markéta Vondroušová.

Prásk.tv píše:

Gabriela Pantůčková - 1
čtěte o tématu Lucie Šafářová na Prásk.tv
Lucie Šafářová a Rob Steckley
16.12.
tenis dávka energie

Šafářová září štěstím! Vrátil se k ní trenér sympaťák a král selfíček

Lucie Šafářová oznámila příjemnou novinku. Od nového roku jí zase bude trénovat Kanaďan Rob Steckley, pod kterým dosáhla největších úspěchů ve své kariéře.

Lucie Šafářová
05.12.
tenis tenis

Šafářová a Kvitová dostaly znovu ocenění od tenistek

České tenistky jsou na světovém okruhu oblíbené, což dokazuje i předávání cen WTA za letošní rok. Lucie Šafářová získala Peachy Kellmeyer Player Service Award za práci a podporu ostatním hráčkám, Petra Kvitová pak Karen Krantzcke Sportsmanship Award za profesionální přístup na kurtu i mimo něj a fair play.

Lucie Šafářová
02.10.
tenis žebříček

Šafářová už není královnou deblu, pohoršili si i Berdych a Kvitová

Česká tenistka Lucie Šafářová opouští po šesti týdnech pozici světové jedničky ve čtyřhře. V čele ji vystřídá Švýcarka Martina Hingisová a česká tenistka klesla na třetí místo.

Lucie šafářová
26.09.
tenis je zraněná

Plíšková o post jedničky bojuje, Šafářová o něj v pondělí přijde

Zatímco šance Karolíny Plíškové na návrat na tenisový trůn v úterý večer ještě existovala, Lucie Šafářová už věděla, že naopak o primát přijde. Kvůli zranění totiž nebude obhajovat triumf ve Wu-chanu.

Lucie Šafářová
aktualizováno 17.09.
wta velká škoda

Smolný zápas: Šafářová v Quebeku skončila v semifinále

Lucie Šafářová si z Quebeku milion korun neodveze. Prohrála totiž semifinálový zápas s Maďarkou Timeou Babosovou 6:7 a 4:6.

Lucie Hradecká a Lucie Šafářová
16.09.
wta česká bitva

Lucie proti Lucii a pomsta za US Open? Šafářová jde za milionem

Před týdnem toho byly plné noviny. Lucie Hradecka a Lucie Šafářová byly aktérkami semifinále čtyřhry US Open, po kterém se mluvilo hlavně o copu prvně jmenované. Barbora Strýcová se pustila do své krajanky a vyčetla jí nefér hru. Šafářová se přidala. A teď děvčata stála proti sobě.

Lucie Šafářová a Lucie Hradecká
15.09.
tenis quebec

Kanada uvidí české derby. V duelu Lucií vyzve Hradecká Šafářovou

Turnaj v Quebecu má před sebou český souboj. O semifinále se spolu utkají Lucie Hradecká a Lucie Šafářová. První jmenovaná přitom musela v osmifinále otáčet duel proti domácí hráčce.