Karolína Plíšková
06.07.
wimbledon 2018 5. den

Plíšková senzačně otočila a postupuje, končí však tři Češky!

5. hrací den Wimbledonu nebyl pro českého fanouška úplně šťastný. Vypadly totiž hned tři Češky - Kateřina Siniaková, Barbora Strýcová a Lucie Šafářová. Kdo se však raduje je Karolína Plíšková, která senzačně otočila zápas s Rumunkou Mihaelu Buzărnescuovou.

Lucie Šafářová a Bethanií Matteková-Sandsová
aktualizováno 05.07.
wimbledon 2018 ženská čtyřhra

Šafářová na úvod s uzdravenou Bethanií vyhrála zápas čtyřhry!

Lucie Šafářová s Američankou Bethanií Mattekovou-Sandsovou vstoupily po obnovení spolupráce vítězně do Wimbledonu. Pětinásobné grandslamové šampionky ve čtyřhře, přezdívané Team Bucie, na londýnské trávě zdolaly v prvním kole šestnácté nasazené Ukrajinku Ljudmylu Kičenokovou a Allu Kudrjavcevovou z Ruska 7:6 a 7:5.

02.07.
wimbledon 1.den

PROGRAM VYSÍLÁNÍ: V akci české tenistky ale i Roger Federer!

Dnes začíná nejstarší tenisový turnaj Wimbledon a na stanicích Nova Sport můžete sledovat přímé přenosy. V akci bude v pondělí k vidění hned pět českých tenistek v čele s Karolínou Plíškovou.

Prásk.tv píše:

Gabriela Pantůčková - 1
čtěte o tématu Lucie Šafářová na Prásk.tv
Petra Kvitová
29.06.

Před zahájením slavného Wimbledonu proběhla tradiční party, kde se světové tenistky předvedly ve večerních šatech.

29.06.
wimbledon 2018 fotky uvnitř

Češky zazářily na wimbledonském večírku! Kvitová byla k nepoznání

Nejslavnější tenisový gradslam Wimbledon začíná už po víkendu a před jeho zahájením byl na programu tradiční večírek. Na něm se světové tenistky předvedly ve večerních šatech a Češky rozhodně nezapadly, ale spíše naopak! Podívejte se v galerii, jak to slušelo třeba Petře Kvitové.

Lucie Šafářová
19.06.
tenis turnaj na mallorce

Šafářové se před Wimbledonem na trávě daří! Postoupila do 2. kola

Tenistce Lucie Šafářové se vydařilo úvodní kolo turnaje na Mallorce, kde na trávě porazila ukrajinskou soupeřku Martu Kosťukovou 6:4, 7:5 a postoupila do druhého kola.

31.05.
Tenis Roland Garros

Česká bitva: Šafářová vedla, Plíšková ale otočila a postupuje!

Karolína Plíšková porazila v českém derby na Roland Garros Lucii Šafářovou a bude hrát osmifinále pařížského grandslamu. Šafářová přitom vyhrála první set a byla nepříjemná i v tom druhém. Plíšková však ve třetí sadě potvrdila roli favoritky a vyhrála ji jasně 6:1. Na světovou šestku čeká v dalším dějství turnaje vítězka zápasu Maria Šarapová/Donna Vekičová.

Barbora Krejčíková a Karolína Plíšková
aktualizováno 28.05.
french open roland garros

Plíškovou trápila česká rivalka. Na French Open postupuje i Šafářová

Karolína Plíšková porazila v prvním kole grandslamového French Open krajanku Barboru Krejčíkovou 7:6 a 6:4, ale na vítězství se natrápila. Její další soupeřkou bude Lucie Šafářová, která zdolala domácí hráčku Jessiku Ponchetovou.

21.05.
wta moc hezký návrat

Tři měsíce otazníků a nemocí: Teď je Šafářová je zpět a vítězí!

Tři měsíce nikdo netušil, zda se a kdy se vrátí. Ale Lucie Šafářová ukázala, jaká je bojovnice. Ve francouzském Štrasburku se jí povedl comeback na tenisové dvorce, po dlouhé nemoci dokázala vyhrát třísetovou bitvu nad Ruskou Marinou Mělnikovovou.

24.04.
tenis slabá imunita

Co je se Šafářovou?! Fanoušci nechápou, proč je pořád nemocná

Tenistka Lucie Šafářová vynechá nadcházející turnaj WTA v Praze, který předloni vyhrála. Důvodem jsou zdravotní problémy, které souvisejí s její slabou imunitou. A není to zdaleka poprvé, kdy jedenatřicetiletá hráčka odpískala turnaj kvůli nemoci...