Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Lucie Šafářová a Maud Watsonová
Aktualizováno 26.6. 2017 14:55
video netradiční souboj

Zpět do minulosti: Šafářová zdolala první vítězku Wimbledonu!

V Anglii dostali skvělý nápad a vytvořili retro prostředí, do kterého přenesli Lucii Šafářovou. Ta se tak mohla utkat s první vítězkou prestižního tenisového turnaje Wimbledonu Maud Watsonovou. Tradiční hru s tenisákem, sítí a dnešními raketami ale opravdu nečekejte, tady šlo o něco úplně jiného.

Petra Kvitová a Lucie Šafářová
Aktualizováno 24.6. 2017 13:16
Tenis Turnaj Birmingham

Šafářová kvůli zranění skrečovala, Kvitová je díky tomu ve finále!

Semifinále mezi českými tenistkami Petrou Kvitovou a Lucií Šafářovou skončilo předčasně. Druhá jmenovaná totiž na začátku druhého setu zápas skrečovala kvůli poraněnému stehennímu svalu. Kvitová je tak na turnaji v anglickém Birminghamu ve finále.

Petra Kvitová
Aktualizováno 23.6. 2017 17:54
bojovnice aegon classic

Povedený den v Birminghamu: Šafářová vyzve v semifinále Kvitovou!

České tenistky Lucie Šafářová i Petra Kvitová jsou v semifinále turnaje v anglickém Birminghamu. První jmenovaná porazila 2:1 Darju Gavrilovovou a druhá pak Kristinu Mladenovicovou 2:0. České hráčky si navíc v další fázi turnaje zahrají proti sobě.

Prásk.tv píše:

Gabriela Pantůčková - 1
čtěte o tématu Lucie Šafářová na Prásk.tv
Lucie Šafářová
Aktualizováno 17.6. 2017 20:55
Tenis WTA Nottingham

Šafářová prohrála tříhodinovou bitvu v Anglii. Zvítězila Vekicová!

Česká tenistka Lucie Šafářová prohrála téměř tři hodiny trvající bitvu s Chorvatkou Donnou Vekicovou. Dva sety včetně toho posledního rozhodovaly tiebreaky. Ve finále turnaje WTA Nottingham, který se hraje na trávě, bude tak hrát Vekicová s Johannou Kontaovou.

Lucie Šafářová
Aktualizováno 16.6. 2017 20:07
wta příprava na wimbeldon

Bojovnice! Šafářová přežila kanára, pak ale dokázala postoupit

Lucie Šafářová postoupila na tenisovém urnaji v Nottinghamu do semifinále. Ve čtvrtfinále porazila Bulharku Cvetanu Pironkovovou 6:3, 0:6 a 6:4.

Tenis WTA Nottingham

Šafářová se raduje. V Anglii na trávě porazila Minovou 2:1!

Česká tenistka Lucie Šafářová vyhrála na turnaji WTA v Nottinghamu proti Američance Grace Minové 6:3, 6:7 a 6:2. V dalším zápase na rodačku z Brna bude čekat Su-Wei Hsiehová z Tchaj-wanu.

virál sociální sítě

Šafářová s parťačkou baví postelovou scénkou celý internet!

Lucie Šafářová a Bethanie Matteteková-Sandsová jsou opět vládkyně čtyřhry. Po vítězství na Roland Garros slaví už svůj třetí grandslamový titul a tak mají pochopitelně důvod k radosti. Po senzační výhře pak vypustily na internet vtipné video, kde si ze sebe dělají legraci.

Lucie Šafářová a Bethanie Matteková-Sandsová
Aktualizováno 11.6. 2017 12:57
fantazie roland garros

Třetí grandslam v řadě! Lucka a Betty vládnou tenisovému světu

Lucie Šafářová se svou americkou spoluhráčkou Betty Mattekovou-Sandsovou dál válí! Na Roland Garros vyhrály turnaj deblů a zapsaly už třetí grandslamové vítězství v řadě!

video to chtělo trpělivost

Šílená výměna! K výhře Šafářovou s Mattekovou nasměroval maraton

Lucie Šafářová se svou americkou parťačkou Bethanií Mattekovou-Sandsovou si zahrají v Paříži o titul. Klíčovým momentem v boji o postup do finále přitom byla nezvykle dlouhá výměna.

Tenis Roland Garros

Čtyřhra v Paříži: Šafářová je s Mattekovou-Sandsovou ve finále!

Česká tenistka Lucie Šafářová je na French Open ve finále čtyřhry. S Američankou Bethanií Mattekovou-Sandsovou porazily v pařížském semifinále dosud suverénní tchajwansko-švýcarský pár Chan Yung-jan, Martina Hingisová 6:4, 6:2 a budou usilovat o třetí grandslamový titul za sebou. Skončily však Hradecká se Siniakovou.