Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Lucie Šafářová
05.12.
tenis tenis

Šafářová a Kvitová dostaly znovu ocenění od tenistek

České tenistky jsou na světovém okruhu oblíbené, což dokazuje i předávání cen WTA za letošní rok. Lucie Šafářová získala Peachy Kellmeyer Player Service Award za práci a podporu ostatním hráčkám, Petra Kvitová pak Karen Krantzcke Sportsmanship Award za profesionální přístup na kurtu i mimo něj a fair play.

Lucie Šafářová
02.10.
tenis žebříček

Šafářová už není královnou deblu, pohoršili si i Berdych a Kvitová

Česká tenistka Lucie Šafářová opouští po šesti týdnech pozici světové jedničky ve čtyřhře. V čele ji vystřídá Švýcarka Martina Hingisová a česká tenistka klesla na třetí místo.

Lucie šafářová
26.09.
tenis je zraněná

Plíšková o post jedničky bojuje, Šafářová o něj v pondělí přijde

Zatímco šance Karolíny Plíškové na návrat na tenisový trůn v úterý večer ještě existovala, Lucie Šafářová už věděla, že naopak o primát přijde. Kvůli zranění totiž nebude obhajovat triumf ve Wu-chanu.

Prásk.tv píše:

Gabriela Pantůčková - 1
čtěte o tématu Lucie Šafářová na Prásk.tv
Lucie Šafářová
aktualizováno 17.09.
wta velká škoda

Smolný zápas: Šafářová v Quebeku skončila v semifinále

Lucie Šafářová si z Quebeku milion korun neodveze. Prohrála totiž semifinálový zápas s Maďarkou Timeou Babosovou 6:7 a 4:6.

Lucie Hradecká a Lucie Šafářová
16.09.
wta česká bitva

Lucie proti Lucii a pomsta za US Open? Šafářová jde za milionem

Před týdnem toho byly plné noviny. Lucie Hradecka a Lucie Šafářová byly aktérkami semifinále čtyřhry US Open, po kterém se mluvilo hlavně o copu prvně jmenované. Barbora Strýcová se pustila do své krajanky a vyčetla jí nefér hru. Šafářová se přidala. A teď děvčata stála proti sobě.

Lucie Šafářová a Lucie Hradecká
15.09.
tenis quebec

Kanada uvidí české derby. V duelu Lucií vyzve Hradecká Šafářovou

Turnaj v Quebecu má před sebou český souboj. O semifinále se spolu utkají Lucie Hradecká a Lucie Šafářová. První jmenovaná přitom musela v osmifinále otáčet duel proti domácí hráčce.

Lucie Šafářová a Barbora Strýcová
07.09.
us open česká specialita

Šafářová a Strýcová jedou! Česká účast ve finále US Open je jistá

České tenistky mají na grandslamovém US Open jisté finále čtyřhry. Lucie Šafářová s Barborou Strýcovou postoupily do semifinále, v kterém se utkají s Lucií Hradeckou a Kateřinou Siniakovou.

Lucie Šafářová
05.09.
tenis zůstane první

Plíšková musí ještě bojovat. Šafářová už ale ví, že trůn udrží!

Tenistka Lucie Šafářová už má jistotu, že i po letošním US Open bude světovou deblovou jedničkou. S parťačkou Barborou Strýcovou totiž postoupily už do čtvrtfinále ženské čtyřhry a jejich soupeřky o prvenství, Jelena Vesninová a Jekatěrina Makarovová, v Americe skončily v osmifinále.

Karolína Plíšková
02.09.
Tenis US Open

Šafářová je v osmifinále. Plíšková se trápila, ale jde také dál!

Karolínu Plíškovou dělil jeden míč od vyřazení z grandslamového US Open, světová jednička ale odvrátila Číňance Čang Šuaj mečbol a zápas třetího kola vyhrála 3:6, 7:5 a 6:4. Do osmifinále postoupila i Lucie Šafářová, která si poradila s Japonkou Kurumi Naraovou 6:3 a 6:2.

Lucie Šafářová
01.09.
grandslam us open

Šafářová porazila Japonku a je ve třetím kole! Federer se opět trápil

Tenistka Lucie Šafářová si zahraje popáté v kariéře na grandslamovém US Open ve třetím kole. Češka si ve večerním utkání v New Yorku poradila ve druhém kole s Japonkou Nao Hibinovou 6:1, 3:6 a 6:2.