Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Lucie Vondráčková a Tomáš Plekanec
02.12.
Hádky okolo rozvodu

Plekanec vrací úder: Vondráčková ze mě dělala pitomce!

Tomáš Plekanec hlásí protiútok! Dlouho o jeho krachujícím manželství s Lucií Vondráčkovou mlčel a nechal mluvit jí. Teď se ale role obrátily a kladenský hokejista se do své bývalé partnerky pořádně opřel. „Dělá ze mě pitomce,“ štve Plekance.

Lucie Šafářová
21.11.
láska jako trám vztah s plekancem

Sexy Šafářová obrací internet naruby. Je zamilovaná až po uši!

Tenistka Lucie Šafářová je až po uši zamilovaná do hokejisty Tomáše Plekance a už na první pohled je vidět, že jí láska jen prospívá. Fotky propocených triček z kurtů teď na jejich sociálních sítích střídá jedno krásné selfie za druhým a nutno podotknout, že jedenatřicetiletá rodačka z Brna je k nepoznání!

Lucie Šafářová a Jaromír Jágr
19.11.
bude to boj ona má jasno

Šafářová ve válce s Jágrem! Plekance chce mít u sebe doma

Hokejista Tomáš Plekanec po návratu ze zámoří do Čech stále zvažuje, kam se budou ubírat jeho další hokejové kroky. Ve hře je Kladno, ale také brněnská Kometa, kde by ho pochopitelně ráda viděla jeho přítelkyně tenistka Lucie Šafářová.

Prásk.tv píše:

Lucie Šafářová a Tomáš Plekanec - 1
čtěte o tématu Lucie Šafářová na Prásk.tv
Lucie Šafářová a Tomáš Plekanec
12.11.
Čerstvý vztah Ze soukromí

Může za to láska? Šafářová sekne s tenisem, Pleky se loučil v NHL!

"Australian Open, jeden singl a debl a končím," těmito slovy oznámila Lucie Šafářová konec tenisové kariéry. "Kapitola v NHL pro mě skončila, s Montrealem jsme se domluvili na ukončení smlouvy," vyřkl jen pár dnů před tím na tiskové konferenci hokejista Tomáš Plekanec. A snad už každý v Česku ví, že tihle dva sportovci to dali dohromady. Ovlivnila jejich rozhodnutí silná láska?

Lucie Šafářová
10.11.
Tenis Tisková konference

Šafářová promluvila: Už ví, kdy ukončí kariéru, má ale ještě plány!

Tenistka Lucie Šafářová svolala před začátkem Fed Cupu tiskovou konferenci. Na té novinářům oznámila své plány i to, kdy se chystá ukončit svou kariéru. Chce ještě odehrát Australian Open a pak jeden singl a debl. Rozhodly zdravotní potíže.

Lucie Šafářová
16.09.
Tenistka Nejde to

Šafářová ukončila sezonu: Kvůli Plekancovi? Ne, tohle je důvod!

Lucie Šafářová ukončila letošní sezonu. Znamená to i konec kariéry, o kterém se už dříve mluvilo? Těžko říct. Důvodem však není Tomáš Plekanec, jakožto tenistčin čerstvý partner, jak si možná mnozí mysleli, ale zdraví, které Šafářovou během sezony trápilo.

Tomáš Plekanec a Lucie Šafářová
06.09.
milenecké trable nemají to jednoduché

Plekanec může se Šafářovou jen do hotelu, doma sex mít nesmějí!

Rozvod hokejisty Tomáše Plekance a Lucie Vondráčkové se táhne už nějaký ten pátek. Zpěvačka se veřejnosti spíše stranní, ale útočník Montrealu randí s tenistkou Lucií Šafářovou, jenže ji nemůže vzít k sobě domů!

Lucie Šafářová a Tomáš Plekanec
30.08.
Nový pár? US Open

Šafářová promluvila o Plekancovi: K tomuto se otevřeně přiznala!

Vyměnil Lucii (Vondráčkovou) za jinou Lucii. Za Lucii Šafářovou. Nová žena v životě Tomáše Plekance prý ale nestojí za rozchodem slavných manželů. Hokejista Montrealu Canadiens za českou tenistkou každopádně odletěl do dějiště US Open, kde jí podporoval až do dnešního dne, kdy v singlové části vypadla. Šafářová o Plekancovi poprvé promluvila!

Karolína Plíšková, Petra Kvitová a Lucie Šafářová
29.08.
Tenis Americky gradnslam

Češkám se zatím na US Open daří: Ve 2. kole větší účast, než vloni!

US Open odstartovalo a českým tenistkám se zatím daří. Až na Kristýnu Plíškovou a Marii Bouzkovou všechny postoupily do druhého kola amerického grandslamu. Češek je v turnaji tedy dál sedm, což je lepší, než vloni, kdy jich do druhé části turnaje postoupilo šest. Půjde jich dál více, než před rokem?

Karolína Plíšková
28.08.
tenis povedený vstup

Plíšková zahájila US Open vítězně! Dál jdou i další tři Češky

Tenistka Karolína Plíšková zvládla vstup do US Open. Osmá nasazená v prvním kole sice udělala osm dvojchyb a čtyřikrát přišla o servis, ale Zarinu Dijasovou z Kazachstánu porazila 6:4 a 7:6. Do druhého kola prošly i Lucie Šafářová, Barbora Strýcová a grandslamová debutantka Karolína Muchová. Se soutěží se první den z Češek rozloučila jen Marie Bouzková. Rumunka Simona Halepová vypadla na US Open jako první světová jednička v open éře hned v 1. kole.