Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Ester Sátorová a Tomáš Berdych
03.01.
instagram tenisový svět

Jel si Berdych jen pro startovné? Pochlubil se vzkazem o zlatokopce

Stačil jeden jediný zápas a už to má na stole. Tomáš Berdych bojuje se závistivými fanoušky, kteří mu nemohou přijít na jméno, když vidí fotky z luxusních destinací. A nedej bože, aby prohrál s outsiderem.

Losování turnaje ATP NextGen v Miláně
aktualizováno 06.11.
video trapas při losování

Najdi na mně písmenko, šmudlo! Tenis řeší sexistický skandál

Až na dno prý klesl tenis. Může za to slavnostní úvod finále ATP mladých hráčů, které se koná v Miláně. Los ostře sledovaného klání měl skandální a sexistický průběh. A někteří zaskočení mladíci na pódiu připomínali víc praktikanta Jindřicha Hlaváčka, než sebevědomé tenisty.

Karen Chačanov, Čung Hjon a Andrej Rubljov
aktualizováno 17.10.
top 8 Budoucí tenisové hvězdy

Kdo nahradí Rafu a Rogera? Kluci z východu a synové emigrantů

Jak dlouho ještě vydrží na tenisovém výsluní Roger Federer, Rafa Nadal a spol.? Sportovní celebrity sice stále vítězí, ale pomalu stárnou. Je to možná otázka budoucích pěti let, kdy budeme slýchat o nových hvězdách. Kdo je ta nová tenisová generace?

Rafael Nadal
aktualizováno 14.08.
atp žebříček

Nadal je po třech letech zase světovou jedničkou! Díky Rogerovi

Španělský tenista Rafael Nadal se za týden opět stane světovou jedničkou. K návratu na první místo žebříčku ATP po třech letech mu pomohlo odstoupení Rogera Federera z probíhajícího turnaje v Cincinnati. Švýcarská hvězda má problémy se zády.

Novak Djokovič
aktualizováno 04.11.
Nova Sport Tenisové šachy

Djokovič nestačil na Čiliče! Murray se tak přiblížil trůnu

Novak Djokovič není mezi semifinalisty turnaje v Paříži. Ve čtvrtfinále totiž prohrál s Marinem Čiličem ve dvou setech. Po dvou letech tak může suverénní Srb opustit čelo světového tenisového žebříčku.

Tomas Berdych
aktualizováno 31.10.
co s ním je?! nebere to konce

Krize a trápení! Berdych opustil světovou desítku, spasí ho Paříž?

Krize tenisty Tomáše Berdycha se stále prohlubuje po sérii tří porážek vypadl z elitní světové desítky. V ní se držel nepřetržitě od července roku 2010 a nyní klesl na 11. příčku. Karolína Plíšková si po Turnaji mistryň pohoršila o jednu pozici a patří jí tak šesté místo.

Tomáš Berdych
aktualizováno 24.10.
ATP Vídeň

Berdych na dně! Ve Vídni podlehl 107. hráči světového žebříčku!

Tomáš Berdych prohrál na třetím tenisovém turnaji za sebou hned svůj první zápas. Ve Vídni dnes v prvním kole nestačil na 107. hráče světového žebříčku Nikoloze Basilašviliho z Gruzie, kterému podlehl 4:6, 7:6, 5:7. Berdych, jenž plnil v rakouské metropoli roli nasazené dvojky, může po dalším nezdaru po více než šesti letech opustit první desítku pořadí ATP.

Novak Djokovič
aktualizováno 15.10.
video ATP Šanghaj

Roztřískaná raketa, rozervané triko! I kliďas "Djoker" ztratí nervy

Světové tenisové jedničce Novaku Djokovičovi se v semifinálovém utkání v Šanghaji nevedlo vůbec nic. A ač to není příliš jeho zvykem, frustraci dával najevo. A pořádně...

Novak Djokovič a Roberto Bautista-Agut
aktualizováno 15.10.
nova sport velké překvapení

Senzace v Šanghaji! Djokoviče vymetl z turnaje Španěl Bautista

Srbský tenista Novak Djokovič turnaj v Šanghaji nevyhraje. V semifinále jej zaskočil až devatenáctý hráč světa Roberto Bautista-Agut.

Radek Stepanek
aktualizováno 06.10.
nova sport atp tokio

Štěpánka zradila záda. Místo souboje generací se vrací do Prahy

Tenista Radek Štěpánek se musel odhlásit z turnaje v Tokiu. Tam se měl v osmifinále střetnout s Nickem Kyrgyiosem, nakonec se ale musel vzdát jak účasti ve dvouhře, tak deblu s Tomášem Berdychem. Na vině jsou bolavá záda.