Kateřina Siniaková
12.11.
Tenistka Ze soukromí

Fandil hrdince Fed Cupu: Utajený přítel Siniakové odhalen! FOTO

Kateřina Siniaková vyhrála i třetí zápas českých tenistek proti Američankám ve finále Fed Cupu, když porazila Sofii Keninovou 7:5, 5:7 a 7:5. Poté propukla rovnou na kurtu v O2 aréně pořádná oslava. Siniaková běžela za svým týmem, ale také za rodinou. U té byl přítomen i Katky utajovaný přítel, kterého zachytily kamery a fotoaparáty.

Fed Cup
11.11.
Tenis Fed Cup

Siniaková to zvládla, Češky v Praze slaví 11. triumf ve Fed Cupu!

České tenistky vyhrály pošesté za osm let a pojedenácté v historii Fed Cup. Hrdinkou finále se při nachlazení Petry Kvitové stala Kateřina Siniaková, která v pražské O2 areně získala dva body a zasloužila se o triumf nad americkými obhájkyněmi titulu 3:0 na zápasy. Vítězný bod dvaadvacetiletá Siniaková získala v duelu se Sofií Keninovou, v kterém odvrátila dva mečboly a vyhrála 7:5, 5:7 a 7:5 za více než tři a půl hodiny.

Petra Kvitová
aktualizováno 09.11.
tenis To nečekala

Kvitovou nachlazení vyřídilo, prohrála i se staříkem o holi

Důvod, proč Petra nebude hrát v prvním dnu finále Fed Cupu? Ze hry ji vyřadilo nachlazení, které nestačila vyléčit. Druhým důvodem může být i to, že ji kvůli viróze v O2 areně porazil před zraky kamer i stařík o holi.

Konec divé Báry! Tenistka Strýcová se loučí s Fed Cupem

Tenistka Barbora Strýcová se rozloučí s fedcupovou kariérou. Ve 32 letech nastoupí v soutěži družstev naposledy ve víkendovém finále proti Američankám v pražské O2 areně. Dvojnásobná vítězka soutěže to oznámila dnes večer na slavnostním banketu na lodi pod Vyšehradem.

Petra Kvitová při Fed Cupu v Praze
06.11.
finále nepříjemné starosti

Další otazník Fed Cupu: Bude Kvitová fit? Trénovala jen 10 minut

České tenistky by rády v domácím prostředí opět vyhrály Fed Cup. Tradiční týmová soutěž družstev vyvrcholí o víkendu v pražské O2 areně finálovým duelem s USA. A trenér Petr Pála musel čelit otázkám, jak to vlastně vypadá s Petrou Kvitovou.

Pražská O2 arena přichystaná na Fed Cup
06.11.
finále překupníci na scéně

Lidé se zbavují lístků na Fed Cup! Za kolik se teď dají pořídit?

Víkendová sláva v O2 areně bude bez několika pozlátek a na trhu se najednou objevuje spousta volných vstupenek. Tenisoví fanoušci a možná i překupníci se pokouší zbavit lístků na finále Fed Cupu. Je jich plný web.

Karolína Plíšková
aktualizováno 03.11.
velká škoda nečekaná ztráta

Plíšková je zraněná! Češky budou hrát finále Fed Cupu bez opory

Česká tenisová dvojka Karolína Plíšková kvůli natrženému lýtkovému svalu a obnoveným chronickým problémům se zápěstím nenastoupí ve finále Fed Cupu proti USA. Kapitán Petr Pála do týmu povolal deblistku Barboru Krejčíkovou.

Fed Cup
24.07.
tenis los nového ročníku

Tvrdá odveta ve Fed Cupu: Na Češky opět čeká Halepová a spol.

České tenistky se v 1. kole příštího ročníku Fed Cupu utkají doma s Rumunkami, takže mohou narazit na aktuální světovou jedničku Simonu Halepovou. Zápas se bude hrát 9. a 10. února 2019.

22.04.

Skvělá Kvitová poslala Češky do finále. Kerberovou porazila 2:0!

Dominantní Petra Kvitová zajistila českým tenistkám vítězný bod v duelu s Německem a postup do finále Fed Cupu. Angelique Kerberovou ve Stuttgartu porazila dvakrát 6:2 a vybojovala svoji jubilejní třicátou výhru v soutěži družstev.

20.04.
tenis antuka

Semifinálový souboj Fed Cupu s Německem zahájí Kvitová

Petra Kvitová rozehraje semifinálový duel tenistek ve Fed Cupu proti domácímu Německu. Zápas s Julií Görgesovou na antuce ve Stuttgartu začne v sobotu v poledne.