Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Coco Vandevegheová
12.11.
finále tenisová klasika

Fed Cup rozhodla až čtyřhra: Američanky na trůnu střídají Česko

Americké tenistky vyhrály finále Fed Cupu v Minsku nad domácím Běloruskem 3:2 na zápasy a získaly osmnáctou trofej v historii. Rekordmanky soutěže vystřídaly na trůnu vítězky z předchozích třech let Češky, které vyřadily v dubnovém semifinále.

Karolína Plíšková a Barbora Strýcová
aktualizováno 17.10.
zrada muselo to ven

Poslední vzkaz: Fed Cup budu hrát klidně s Karolínou, říká Strýcová

Jak to bude s českým fedcupovým týmem? Poté, co Karolína Plíšková přebrala trenéra své krajance Barboře Strýcové, to vypadá na malou válku v českém táboře. Strýcová ale uklidňuje, že na kurt se v barvách Česka ráda postaví klidně vedle své rivalky.

Martina Hingisová, Karolína Plíšková a Lucie Hradecká
20.09.
výzva hodně těžký los

Přijede na Fed Cup Hingisová? České tenistky čeká Švýcarsko!

České tenistky se v prvním kole příštího ročníku Fed Cupu utkají se Švýcarskem. Hrát se bude 10. a 11. února a výběr kapitána Petra Pály bude mít výhodu domácího prostředí. Rozhodl o tom dnešní los.

Prásk.tv píše:

Petr Suchoň a Klára Koukalová - 17
čtěte o tématu Fed Cup na Prásk.tv
Markéta Vondroušová
aktualizováno 23.04.
Fed Cup Semifinále

Vondroušová vykřesala naději. Ve čtyřhře však Češky padly!

Vítězná jízda českých tenistek ve Fed Cupu skončila v Americe. Obhájkyně titulu prohrály v oslabené sestavě v semifinále s výběrem USA 2:3 na zápasy. V rozhodující čtyřhře podlehly Kateřina Siniaková a v soutěži debutující Kristýna Plíšková na zelené antuce v Tampě dvojici Bethanie Matteková-Sandsová, Coco Vandewegheová po setech 2:6 a 3:6.

Markéta Vondroušová
aktualizováno 22.04.
fed cup semifinále

Vondroušová první zápas prohrála, Siniaková vyrovnala! ČR - USA 1:1

České tenistky vstoupily do semifinálového utkání s USA porážkou. Talentovaná Markéta Vondroušová podlehla Coco Vandeveghové 0:2 na sety. První český bod ale získala ve druhém zápase Kateřina Siniaková, která porazila Shelby Rogersovou 2:0.

České tenistky
22.04.
Tenis Hlasujte o vítězce

ANKETA: Tým pro Fed Cup: Která ze 4 českých tenistek je nejhezčí?

Petr Pála se musí tentokrát na Fed Cupu obejít bez tradičních opor. Karolína Plíšková, Petra Kvitová, Barbora Strýcová, Lucie Šafářová i Lucie Hradecká hrát nebudou, omluvily se z různých důvodů. Jenže je tady nová, půvabná čtveřice Češek ve složení Kristýna Plíšková, Denisa Allertová, Kateřina Siniaková a Markéta Vondroušová. Která z nich je podle vás nejhezčí? Hlasujte na poslední stránce tohoto článku.

Markéta Vondroušová
aktualizováno 13.04.
tenis má formu

Příslib pro Fed Cup! Mladá Češka smetla o 173 míst lepší hráčku

Fakt, že největší české tenisové hvězdy nebudou k dispozici pro semifinálové utkání Fed Cupu proti USA, nemusí být nutně problémem. Dokazuje to teprve sedmnáctiletá Markéta Vondroušové, které se před její premiérou v týmové soutěži daří.

Český fedcupový tým
aktualizováno 12.04.
tenis boj o finále

Semifinále Fed Cupu bez hvězd, kapitán Pála povolal mládež!

Nejlepší české tenistky na semifinále Fed Cupu do USA nepojedou. Pro utkání, které se bude hrát 22. a 23. dubna na antuce na Floridě, jsou v nominaci Kateřina Siniaková, Kristýna Plíšková, Denisa Allertová a Markéta Vondroušová. Na dnešní tiskové konferenci to oznámil kapitán českého týmu Petr Pála.

České tenistky a Petra Kvitová
12.02.
Fed Cup Dojemný vzkaz

Kvitová fandila Češkám na dálku. Jak je povzbudila? VIDEO

Po výhře Karolíny Plíškové nad Muguruzaovou a výhře Barbory Strýcové nad Arruabarrenaovou, postoupily české tenistky do semifinále Fed Cupu. K dispozici však nemohla být Petra Kvitová, která se od prosincového přepadení stále léčí se zraněním levé ruky. Kvitová alespoň držela palce na dálku.

Barbora Strýcová
12.02.
Tenis Česko vs. Španělsko

Dnešku vládnou Češky: Na Fed Cupu postupují do semifinále!

České tenistky zvítězily v utkání 1. kola Fed Cupu nad Španělskem a postoupily do semifinále. Rozhodující třetí bod přidala v ostravské hale Barbora Strýcová, která porazila v souboji týmových dvojek Laru Arruabarrenaovou 6:4 a 6:4. Předtím v duelu jedniček v úvodní dnešní dvouhře zvítězila Karolína Plíšková nad Garbiňe Muguruzaovou hladce za hodinu a dvě minuty 6:2 a 6:2.