Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Zlatan Ibrahimovic
08.07.
video major league soccer

Gól! To je další odpověď Zlatana. Bořek Dočkal takové štěstí neměl

Navzdory vrcholícímu mistrovství světa některé soutěže jedou dál. Třeba taková Major League Soccer prožila další báječný zápas hvězdného Los Angeles Galaxy. A samozřejmě i gól Zlatana Ibrahimoviče, už jedenáctý v sezoně!

David Beckham a Zlatan Ibrahimovic
07.07.
ms 2018 dobří kámoši

Šílená sázka! Zlatan a Beckham se vsadili, kam jeden druhého pozve?

Ve Švédsku a v Anglii zřejmě není větších fotbalových celebrit. A teď se Zlatan a David Beckham vsadili. Celý svět je zvědavý na to, co se stane, když Anglie porazí Švédy ve čtvrtfinále mistrovství světa. Nebo to bude naopak?

Zlatan Ibrahimovič
22.05.
fotbal už se zase předvedl

Zlatanova druhá strana mince: Soupeři dal facana a šel ven!

Švádský fotbalista Zlatan Ibrahimovič je bezesporu geniálním hráčem, který pobláznil celou MLS. Jenže v posledním zápase LA Galaxy už také stihl ukázat svoji odvrácenou tvář, když dal soupeři facku a byl okamžitě vyloučen!

Zlatan Ibrahimovic
16.05.
23 jmen mistrovství světa

Švédové nominovali na MS, Zlatan ale chybí! Manažer vysvětlil proč

Fotbaloví fanoušci jsou možná hodně smutní. Mistrovství světa bude bez Zlatana Ibrahimoviče. Hvězdný útočník totiž chybí v konečné nominaci Švédska. A to navzdory tomu, že před pár týdny naznačil, že by ho start v Rusku lákal.

Zlatan Ibrahimovic a Bořek Dočkal
11.05.
žebříček tak to prostě je

Odhalení platů v zámořské MLS: Sorry Zlatane, Bořek bere víc!

Zní to neuvěřitelně, ale čísla nelžou. Americká média zveřejnila platy hráčů fotbalové Major League Soccer a ta data opravdu překvapila! Mysleli jste si, že Zlatan dostal nejlepší kontrakt? Kdepak, i český středopolař Bořek Dočkal bere v Philadelphii víc!

Zlatan Ibrahimovič
15.04.
fotbal Přesná hlavička

VIDEO: Zlatan září i v zámoří, takhle sestřelil Chicago!

Hvězdný fotbalista Zlatan Ibrahimovič je světový fenomén, který dobyl Evropu a nyní si získává srdce fanoušků i v zámořské MLS. V ní naposledy sestřelil přesnou hlavičkou tým Chicaga.

Zlatan Ibrahimovic
01.04.
video neskutečná premiéra

Zlatanova fantazie i ofsajd! Dva góly, kterými si otevřel dveře v USA

Zlatan Ibrahimovič se během premiéry v zámořské Major League Soccer stal miláčkem publika. V losangeleském derby mezi týmy Galaxy a FC hned dvakrát skóroval a pomohl svým barvám otočit z 0:3 na 4:3.

Zlatan Ibrahimovič
28.03.
fotbal je to pán

Fotbalový Rambo?! Ne, to jen střelec Zlatan opět baví fanoušky!

Švédský kanonýr a jeden z nejvýraznějších hráčů světa Zlatan Ibrahimovič se nedávno upsal Los Angeles Galaxy, kde velmi originálně oznámil svůj příchod. Teď se ale na internetu objevil v reklamě, která jeho smysl pro humor posouvá ještě o úroveň dál!

Zlatan Ibrahimovic
aktualizováno 23.03.
Fotbal Velké ego

Ibrahimovič odchází do LA Galaxy. Přestup oznámil zase originálně!

Spekulace z posledních dní se potvrdily. Zlatan Ibrahimovič po předčasném konci v Manchesteru United odchází hledat fotbalové štěstí do Spojených států. Přesune se do losangeleského klubu Galaxy, za který už v minulosti nastupovala řada evropských hvězd. Švédský útočník oznámil svůj přestup s typickým sebevědomím.

Zlatan Ibrahimovic
aktualizováno 22.03.
nečekané tohle nikdo nechtěl

Je konec, Zlatan končí v United! Klub s ním rozvázal smlouvu

Fotbalový kanonýr Zlatan Ibrahimovič už zřejmě nikdy Premier League nevyhraje. Manchester United totiž se švédským útočníkem s okamžitou platností rozvázal smlouvu. Fotbalová superstar informaci také potvrdila na svém instagramu...