Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Neymar
14.08.
premiéra fanoušci šíleli

Neymar se v PSG uvedl gólem! Podívejte se, jak skóroval VIDEO

Nejdražší fotbalista historie Neymar při svém prvním startu za francouzský klub PSG přispěl gólem a přihrávkou k výhře 3:0 na hřišti Guingampu.

Neymar
aktualizováno 11.08.
oddychl si tak se dočkali

Platební příkaz uhrazen a Neymar může hrát. Kdy nastoupí za PSG?

Brazilský kouzelník Neymar může konečně nastoupit k soutěžnímu zápasu v dresu PSG, kam přestoupil za rekordní částku z Barcelony. Katalánský velkoklub už potvrdil, že mu v přepočtu skoro 5,8 miliardy korun přišlo na účet.

Neymar
05.08.
Fotbal Paris Saint-Germain

VIDEO: Přivítání Neymara v Paříži ve velkém stylu, tohle prohlásil!

Nejdražší přestup ve fotbalové historii se musí náležitě vytěžit. To moc dobře ví vedení Paris Saint-Germain, které na plném stadionu přivítalo novou posilu - brazilskou hvězdu Neymara. Ten však ještě kvůli administrativním záležitostem nenastoupil k 1. kolu francouzské Ligue 1 proti Amiens.

Prásk.tv píše:

Soraja Vucelic - 1
čtěte o tématu Neymar na Prásk.tv
Neymar
04.08.
platy je až druhý

Nejdražší přestup, ale ne nejvyšší plat! Kdo bere více než Neymar?

Fotbalová veřejnost se nestačí divit. Žebříček nejdražších fotbalových transferů má nového lídra. Stal se jím Neymar, který přestoupil z Barcelony do Paris St. Germain za částku dosahující téměř šest miliard korun. Jenže částka za přestup nejde ruku v ruce s platem pro samotného fotbalistu. Brazilský kanonýr se totiž nestane nejlépe placeným fotbalistou planety.

Neymar a majitel Paris St. Germain
04.08.
představení nová superstar

Neymar dostal v Paříži číslo 10: Cítil jsem, že je čas jít dál

Neymar je hráčem Paris St. Germain! Vše je potvrzeno, proběhlo už i představení fotbalové celebrity v novém klubu. Brazilská superstar bude nosit číslo 10 a poprvé možná nastoupí už v sobotu proti Amiens.

Neymar přestoupil z Barcelony do PSG
aktualizováno 03.08.
šílenost nejdražší přestup

Hotovo! Neymar podepsal s PSG. Barca inkasuje skoro 6 miliard

Přestup brazilské fotbalové superstar Neymara je hotovou věcí. Barcelona oznámila, že už inkasovala částku 5,8 miliardy korun od samotného fotbalisty. Tak vysoká byla výstupní klauzule. O pár desítek minut později už Neymar podepsal s Paris St. Germain pětiletou smlouvu.

Lionel Messi a Neymar
02.08.
fotbal dojemné rozloučení

DOJEMNÉ: Messi se rozloučil s Neymarem. Co pro něj udělal?

Kolem odchodu Neymara z Barcelony se toho v posledních dnech namluvilo hodně. Po dnešním oficiálním prohlášení španělského klubu se ale konečně všechny spekulace potvrdily. Schyluje se k nejdražšímu přestupu všech dob a mnoho fanoušků to brazilské hvězdě dost zazlívá. Spoluhráči z Barcy mu to však přejí. Důkazem je i video, které Lionel Messi umístil na svou sociální síť.

Neymar
02.08.
Fotbal Prohlášení klubu

Barcelona oficiálně: Neymar má povoleno odejít.Trénovat nemusí!

Už jsme vás během dopoledne informovali, že se Neymar na tréninku rozloučil se spoluhráči z Barcelony. Delší dobu se spekuluje o tom, že brazilská hvězda odejde ze Španělska do Paris Saint-Germain. Klub teď napsal na web oficiální prohlášení k celé situaci.

Neymar do PSG
02.08.
fotbal BEZ MOTIVACE

Neymar se přišel rozloučit s Barcelonou. Pak už ani netrénoval!

Ze zvěstí se stává realita. Brazilská hvězda Neymar má každým dnem přestoupit z Barcelony do Paris Saint-German. Teď tomu nasvědčuje i to, že se přišel s barcelonskými hráči i vedením rozloučit a už ani netrénoval.

Neymar
01.08.
už se to blíží stačí jen podepsat

Neymar už je jednou nohou v PSG! Oběd v Dubaji a foto jako důkaz

Brazilského fotbalistu Neymara už dělí nejspíš jen hodiny od největšího přestupu v dějinách. Poté, co pětadvacetiletý fotbalista opustil Asii, přistál soukromým tryskáčem v Dubaji, odkud se vydá na lékařskou prohlídku a pak už jen podepsat smlouvu s PSG.