Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Vladimír Růžička
19.01.
Hokej korejská mise

Červenka s Vondrkou na olympiádě? Tohle si myslí Růžička

Ač už Vladimír Růžička na střídačce českého hokejového týmu nekoučuje, dění v nároďáku pozorně sleduje. Radost mu udělala i nominace dvou hráčů, se kterými má blízký vztah. Na Romana Červenku sám rád sázel, z Chomutova pak dostal šanci Michal Vondrka.

Lejla Růžičková
aktualizováno 11.01.
foto maminka se pochlubila

Už jí jsou tři měsíce! To je Lejla, krásná dcerka hokejové legendy!

Hokejový trenér Vladimír Růžička si doma v Chomutově užívá nových otcovských radostí. Malá Lejla roste jako z vody a její maminka oznámila oslavu třetího měsíce narození. Nutno říci, že maličká holčička je celá po tátovi!

Vladimír Růžička a Marie Růžičková
11.11.
Hokej Spokojená rodina

Dojemný vzkaz Marie od Vladimíra Růžičky: Za co mu poděkovala?

Trenér hokejového Chomutova Vladimír Růžička má volno. Je totiž reprezentační pauza. Může se tak věnovat své měsíční dcerce a manželce Marii. Ta je i nadále aktivní na sociálních sítích a s fanoušky se dělí o fotky své rodiny. K jedné z nich napsala poděkování na adresu svého manžela, se kterým je po všech stránkách velmi šťastná a u něj to není naopak.

Prásk.tv píše:

Vladimír Růžička - 2
čtěte o tématu Vladimír Růžička na Prásk.tv
Vladimír Růžička
aktualizováno 11.10.
hokej první dojmy

Novopečený otec Vladimír Růžička přiznal, proč nebyl u porodu!

Trenér chomutovských Pirtátů Vladimír Růžička se stal včera potřetí otcem. Jeho manželka Marie přivedla na svět krásnou holčičku Lejlu. Porod ale neprobíhal úplně ideálně a Růžička se pro web Blesk svěřil, proč nemohl být přítomen u porodu.

Jan Rutta v Chicagu
10.10.
video úžasný start

Elegán, o kterém netušili: Nová česká hvězda v NHL boří mýty

Jak je možné, že na něj přišli až teď? Vždyť je mu už 27 let! NHL se učí jméno českého hokejisty Jana Rutty. Asi už jste zaznamenali, že ve třech zápasech dal dva góly. Ale dál? Ty statistiky jsou úchvatné!

Vladimír Růžička
10.10.
hokej gratulujeme

Trenér Růžička je potřetí otcem! Světu se pochlubil FOTKOU

Hokejový trenér chomutovských Pirátů Vladimír Růžička se stal potřetí otcem! Jeho manželka Marie dnes v ranních hodinách porodila dceru Lejlu.

Vladimír Růžička
10.08.
Potomek Hokejový rod

Brzy bude Růžička trojnásobný otec. Teď se navíc stal dědečkem!

Trenér hokejového Chomutova Vladimír Růžička zažívá pořádně pestré životní období. V červnu si vzal svou partnerku Marii, s tou na začátku července oslavil její narozeniny, společně čekají dceru a do toho se olympijskému vítězovi z Nagana narodil vnouček Vladimír třetí.

Svatby 2017
21.07.
anketa královna mezi nevěstami

Svatby roku 2017: Který sportovec si vzal největší kočku?

Jen před pár dny jsme vás informovali o zasnoubení bývalé tenistky Kláry Koukalové s moderátorem Televizních novin Petrem Suchoněm. Tuto dvojici tak náročné svatební plánování teprve čeká. To však pro některé jiné sportovní kolegy neplatí. Jaké významné osobnosti českého sportu už do toho v roce 2017 praštily? Podívejte se sami!

Vladimír Růžička a manželka Marie
01.07.
Láska Modré z nebe

Růžička se plácl přes kapsu: Své Marii nadělil drahé dárky! FOTO

Manželka Vladimíra Růžičky Marie oslavila narozeniny ve velkém stylu. Radost jí udělala hora dárků, které od hokejového trenéra dostala. A že se vítěz z Nagana pořádně plácl přes kapsu, o tom se můžete přesvědčit na fotografii v tomto článku. Nechyběly šperky, kabelka či křišťálové srdce.

Vladimír Růžička s přítelkyní Marií měli svatbu na zámku Červený hrádek
aktualizováno 10.06.
galerie blahopřejeme!

Kouč Chomutova Růžička vlezl do chomoutu! Tady si bral svou Marii

Vztah Vladimíra Růžičky s přítelkyní Marií se proměnil v manželský. Zamilovaná dvojice si své "ano" řekla v krásném prostředí zámku Červený hrádek.