Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Vladimír Růžička a Marie Růžičková
11.11.
Hokej Spokojená rodina

Dojemný vzkaz Marie od Vladimíra Růžičky: Za co mu poděkovala?

Trenér hokejového Chomutova Vladimír Růžička má volno. Je totiž reprezentační pauza. Může se tak věnovat své měsíční dcerce a manželce Marii. Ta je i nadále aktivní na sociálních sítích a s fanoušky se dělí o fotky své rodiny. K jedné z nich napsala poděkování na adresu svého manžela, se kterým je po všech stránkách velmi šťastná a u něj to není naopak.

Vladimír Růžička
aktualizováno 11.10.
hokej první dojmy

Novopečený otec Vladimír Růžička přiznal, proč nebyl u porodu!

Trenér chomutovských Pirtátů Vladimír Růžička se stal včera potřetí otcem. Jeho manželka Marie přivedla na svět krásnou holčičku Lejlu. Porod ale neprobíhal úplně ideálně a Růžička se pro web Blesk svěřil, proč nemohl být přítomen u porodu.

Jan Rutta v Chicagu
10.10.
video úžasný start

Elegán, o kterém netušili: Nová česká hvězda v NHL boří mýty

Jak je možné, že na něj přišli až teď? Vždyť je mu už 27 let! NHL se učí jméno českého hokejisty Jana Rutty. Asi už jste zaznamenali, že ve třech zápasech dal dva góly. Ale dál? Ty statistiky jsou úchvatné!

Prásk.tv píše:

Vladimír Růžička - 2
čtěte o tématu Vladimír Růžička na Prásk.tv
Vladimír Růžička
10.10.
hokej gratulujeme

Trenér Růžička je potřetí otcem! Světu se pochlubil FOTKOU

Hokejový trenér chomutovských Pirátů Vladimír Růžička se stal potřetí otcem! Jeho manželka Marie dnes v ranních hodinách porodila dceru Lejlu.

Vladimír Růžička
10.08.
Potomek Hokejový rod

Brzy bude Růžička trojnásobný otec. Teď se navíc stal dědečkem!

Trenér hokejového Chomutova Vladimír Růžička zažívá pořádně pestré životní období. V červnu si vzal svou partnerku Marii, s tou na začátku července oslavil její narozeniny, společně čekají dceru a do toho se olympijskému vítězovi z Nagana narodil vnouček Vladimír třetí.

Svatby 2017
21.07.
anketa královna mezi nevěstami

Svatby roku 2017: Který sportovec si vzal největší kočku?

Jen před pár dny jsme vás informovali o zasnoubení bývalé tenistky Kláry Koukalové s moderátorem Televizních novin Petrem Suchoněm. Tuto dvojici tak náročné svatební plánování teprve čeká. To však pro některé jiné sportovní kolegy neplatí. Jaké významné osobnosti českého sportu už do toho v roce 2017 praštily? Podívejte se sami!

Vladimír Růžička a manželka Marie
01.07.
Láska Modré z nebe

Růžička se plácl přes kapsu: Své Marii nadělil drahé dárky! FOTO

Manželka Vladimíra Růžičky Marie oslavila narozeniny ve velkém stylu. Radost jí udělala hora dárků, které od hokejového trenéra dostala. A že se vítěz z Nagana pořádně plácl přes kapsu, o tom se můžete přesvědčit na fotografii v tomto článku. Nechyběly šperky, kabelka či křišťálové srdce.

Vladimír Růžička s přítelkyní Marií měli svatbu na zámku Červený hrádek
aktualizováno 10.06.
galerie blahopřejeme!

Kouč Chomutova Růžička vlezl do chomoutu! Tady si bral svou Marii

Vztah Vladimíra Růžičky s přítelkyní Marií se proměnil v manželský. Zamilovaná dvojice si své "ano" řekla v krásném prostředí zámku Červený hrádek.

Vladimír Růžička a jeho nastávající žena odtajnili pohlaví miminka!
aktualizováno 09.06.
Šťastný pár Budou svoji

"Růžičkovi" odtajnili den před svatbou pohlaví miminka! FOTO

Snoubenka hokejového trenéra Chomutova Vladimíra Růžičky Marie prozradila pohlaví jejich miminka. Pro někoho bude možná velikým zklamáním, že na cestě není chlapeček a zároveň tak třeba další hokejová legenda po tatínkovi, nýbrž holčička.

Vladimír Růžička a David Kočí
25.05.
Hokej

Růžičky nový ochránce a rádce? K Pirátům přichází ex-bitkař Kočí!

Do hokejového Chomutova míří bývalý vyhlášený bitkař z NHL David Kočí. Ten od nové sezony povede starší dorost Pirátů. Není však vyloučeno, že by to mohl být mezikrok k tomu, aby se časem dostal na extraligovou střídačku, kde stál po boku Vladimíra Růžičky.