Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Hokej

Růžičky nový ochránce a rádce? K Pirátům přichází ex-bitkař Kočí!

Do hokejového Chomutova míří bývalý vyhlášený bitkař z NHL David Kočí. Ten od nové sezony povede starší dorost Pirátů. Není však vyloučeno, že by to mohl být mezikrok k tomu, aby se časem dostal na extraligovou střídačku, kde stál po boku Vladimíra Růžičky.

Vladimír Růžička u soudu - 2
Aktualizováno 19.5. 2017 07:36
případ růžička zpronevěra

Trenér Růžička do vězení nepůjde! Zaplatil pokutu 400 tisíc

Hokejový kouč Vladimír Růžička se vyhne pobytu za mřížemi. Ten odvrátil zaplacením pokuty ve výši 400 tisíc korun, kterou dostal od soudu za zpronevěru. Informaci přinesl iRozhlas.cz.

Marie Paulina a Vladimír Růžička
Aktualizováno 29.4. 2017 17:35
překvapení bude velká sláva

Nové zprávy o miminku: Vláďa Růžička už ví, co se mu narodí!

Mají po sezoně a užívají si už jen jeden druhého. Navíc se chystá svatba a v březnu oficiálně oznámili, že čekají miminko. Vladimír Růžička se svou Marií Paulinou ale tentokrát nečeká hokejistu, miminko má být holčička!

Prásk.tv píše:

Vladimír Růžička a Marie Pavlovská
čtěte o tématu Vladimír Růžička na Prásk.tv
Vladimír Růžička a přítelkyně Marie Pavlovská
Aktualizováno 5.4. 2017 13:51
hokejová romance tokají přes plexisklo

Růžička má při play off o těhotnou Marii strach. Ona se ale nebojí!

Hokejisté Chomutova po třetím semifinále play off extraligy snížili stav série s Libercem na 1:2 na zápasy, ale trenér Vladimír Růžička není zdaleka jediný, kdo se nad střídačkou nervózně vrtí. Velice často si můžete všimnout, že zamilovaný trenér prohodí pár slov a úsměvů se svojí přítelkyní Marií Pavlovskou, která sedává opodál a ze srdce fandí. V rozhovoru pro Blesk navíc přiznala, že pokud někdo z diváků na jejího milého nadává, neváhá se ozvat!

Piráti Chomutov a Vladimír Růžička
Aktualizováno 16.3. 2017 13:22
Extraliga Nový kandidát

Spasitel Růžička i skvělý obrat! Doveze se Chomutov až k titulu?

V sezoně 2014/2015 se Chomutov navrátil do extraligy. Od loňské sezony vede Piráty velezkušený Vladimír Růžička. Dost pravděpodobně se i díky jeho alchymii chomutovští hokejisté v osmifinále probrali z domácích debaklů (1:6 a 1:7) od Mladé Boleslavi a teď trápí Třinec. Ve čtvrtfinálové sérii vedou už 1:0. Dokráčí až k titulu?

Hokejová ostuda prosákla za hranice
Aktualizováno 11.1. 2017 18:44
trest logické řešení

Peníze, nebo vězení! Růžička má smůlu: Zpronevěra, potvrdil soud

Peněžitý trest 400.000 korun pro hokejového trenéra Vladimíra Růžičku za zpronevěru platí. Pravomocně ho dnes potvrdil pražský městský soud, který zamítl Růžičkovo odvolání. Když Růžička nezaplatí, půjde do vězení.

video bylo to tak doopravdy?

Peníze od Palaščáka? Sponzoring, tvrdí Růžička. Zase je u soudu

Před soudem opět stane hokejový trenér Vladimír Růžička. V jednu hodinu bude pražský městský soud řešit jeho odvolání proti pokutě 400 tisíc korun za zpronevěru.

Vladimír Růžička a přítelkyně Marie
Aktualizováno 26.12. 2016 16:42
Zásnuby Hokejový trenér

Necelý rok od smrti manželky: Růžička požádal partnerku o ruku

Láska jako řemen a asi ten nejhezčí dárek, co mohla dostat. Osmadvacetiletá Marie, přítelkyně o 25 let staršího hokejového trenéra Vladimíra Růžičky, byla u stromečku požádána o ruku. Pohledná brunetka nemohla odmítnout a své "Ano" řekla hned.

Vladimír Růžička u soudu - 3
Aktualizováno 27.9. 2016 13:40
soud zpronevěra

Konec legrace! Růžička musí zaplatit, jinak půjde do vězení

U obvodního soudu dnes vrcholilo soudní líčení s Vladimírem Růžičkou. Ten se dočkal vynesení rozsudku. A ten ho nepotěší.

Vladimir Ruzicka mladsi
Aktualizováno 19.9. 2016 15:49
extraliga vzpomínka

Vzpomínka na mámu. Růžička mladší změnil číslo svého dresu

Hokejista Vladimír Růžička mladší, který obléká dres Pirátů Chomutov, vyměnil číslo na svém dresu. Nově bude hrát s číslem 62 připomínající rok narození jeho maminky, která letos v únoru zemřela.