Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

anketa královna mezi nevěstami

Svatby roku 2017: Který sportovec si vzal největší kočku?

Jen před pár dny jsme vás informovali o zasnoubení bývalé tenistky Kláry Koukalové s moderátorem Televizních novin Petrem Suchoněm. Tuto dvojici tak náročné svatební plánování teprve čeká. To však pro některé jiné sportovní kolegy neplatí. Jaké významné osobnosti českého sportu už do toho v roce 2017 praštily? Podívejte se sami!

Láska Modré z nebe

Růžička se plácl přes kapsu: Své Marii nadělil drahé dárky! FOTO

Manželka Vladimíra Růžičky Marie oslavila narozeniny ve velkém stylu. Radost jí udělala hora dárků, které od hokejového trenéra dostala. A že se vítěz z Nagana pořádně plácl přes kapsu, o tom se můžete přesvědčit na fotografii v tomto článku. Nechyběly šperky, kabelka či křišťálové srdce.

Vladimír Růžička s přítelkyní Marií měli svatbu na zámku Červený hrádek
Aktualizováno 10.6. 2017 21:06
galerie blahopřejeme!

Kouč Chomutova Růžička vlezl do chomoutu! Tady si bral svou Marii

Vztah Vladimíra Růžičky s přítelkyní Marií se proměnil v manželský. Zamilovaná dvojice si své "ano" řekla v krásném prostředí zámku Červený hrádek.

Prásk.tv píše:

Vladimír Růžička a Marie Pavlovská
čtěte o tématu Vladimír Růžička na Prásk.tv
Vladimír Růžička a jeho nastávající žena odtajnili pohlaví miminka!
Aktualizováno 9.6. 2017 15:59
Šťastný pár Budou svoji

"Růžičkovi" odtajnili den před svatbou pohlaví miminka! FOTO

Snoubenka hokejového trenéra Chomutova Vladimíra Růžičky Marie prozradila pohlaví jejich miminka. Pro někoho bude možná velikým zklamáním, že na cestě není chlapeček a zároveň tak třeba další hokejová legenda po tatínkovi, nýbrž holčička.

Hokej

Růžičky nový ochránce a rádce? K Pirátům přichází ex-bitkař Kočí!

Do hokejového Chomutova míří bývalý vyhlášený bitkař z NHL David Kočí. Ten od nové sezony povede starší dorost Pirátů. Není však vyloučeno, že by to mohl být mezikrok k tomu, aby se časem dostal na extraligovou střídačku, kde stál po boku Vladimíra Růžičky.

Vladimír Růžička u soudu - 2
Aktualizováno 19.5. 2017 07:36
případ růžička zpronevěra

Trenér Růžička do vězení nepůjde! Zaplatil pokutu 400 tisíc

Hokejový kouč Vladimír Růžička se vyhne pobytu za mřížemi. Ten odvrátil zaplacením pokuty ve výši 400 tisíc korun, kterou dostal od soudu za zpronevěru. Informaci přinesl iRozhlas.cz.

Marie Paulina a Vladimír Růžička
Aktualizováno 29.4. 2017 17:35
překvapení bude velká sláva

Nové zprávy o miminku: Vláďa Růžička už ví, co se mu narodí!

Mají po sezoně a užívají si už jen jeden druhého. Navíc se chystá svatba a v březnu oficiálně oznámili, že čekají miminko. Vladimír Růžička se svou Marií Paulinou ale tentokrát nečeká hokejistu, miminko má být holčička!

Vladimír Růžička a přítelkyně Marie Pavlovská
Aktualizováno 5.4. 2017 13:51
hokejová romance tokají přes plexisklo

Růžička má při play off o těhotnou Marii strach. Ona se ale nebojí!

Hokejisté Chomutova po třetím semifinále play off extraligy snížili stav série s Libercem na 1:2 na zápasy, ale trenér Vladimír Růžička není zdaleka jediný, kdo se nad střídačkou nervózně vrtí. Velice často si můžete všimnout, že zamilovaný trenér prohodí pár slov a úsměvů se svojí přítelkyní Marií Pavlovskou, která sedává opodál a ze srdce fandí. V rozhovoru pro Blesk navíc přiznala, že pokud někdo z diváků na jejího milého nadává, neváhá se ozvat!

Piráti Chomutov a Vladimír Růžička
Aktualizováno 16.3. 2017 13:22
Extraliga Nový kandidát

Spasitel Růžička i skvělý obrat! Doveze se Chomutov až k titulu?

V sezoně 2014/2015 se Chomutov navrátil do extraligy. Od loňské sezony vede Piráty velezkušený Vladimír Růžička. Dost pravděpodobně se i díky jeho alchymii chomutovští hokejisté v osmifinále probrali z domácích debaklů (1:6 a 1:7) od Mladé Boleslavi a teď trápí Třinec. Ve čtvrtfinálové sérii vedou už 1:0. Dokráčí až k titulu?

Hokejová ostuda prosákla za hranice
Aktualizováno 11.1. 2017 18:44
trest logické řešení

Peníze, nebo vězení! Růžička má smůlu: Zpronevěra, potvrdil soud

Peněžitý trest 400.000 korun pro hokejového trenéra Vladimíra Růžičku za zpronevěru platí. Pravomocně ho dnes potvrdil pražský městský soud, který zamítl Růžičkovo odvolání. Když Růžička nezaplatí, půjde do vězení.