Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Miroslav Palaščák měl dům v plamenech
27.06.
požár v praze dramatické chvíle

Zveřejnil nahrávku s Růžičkou, teď Palaščákovi vzplanul v noci dům!

Podnikatel Miroslav Palaščák, který se "proslavil" videonahrávkou, která otřásla důvěryhodností hokejového trenéra Vladimíra Růžičky, zažil doslova peklo! V noci mu totiž někdo nejspíš zápalil auto a oheň zasáhl i dům. Informoval o tom deník Blesk.

Vladimír Růžička
17.05.
Hokej Mistrovství světa

Zlatý kapitán a kouč Růžička: Naše síla je v útoku, fandit budu doma!

Na olympiádě v Naganu dovedl Vladimír Růžička českou reprezentaci jako kapitán ke zlatu. Na mistrovství světa jako hráč slavil celkové prvenství ještě v dobách Československa (1985 v Praze). Později vedl reprezentaci jako kouč a i v této funkci slavil zlato a hned dvakrát. Poprvé v roce 2005 ve Vídni, poté v roce 2010 v Kolíně nad Rýnem. V rozhovoru pro Nova Sport řekl, co je podle něj největší zbraní České republiky ve čtvrtfinále s USA.

Vladimír Růžička a Marie Růžičková
13.05.
Hokej Růžičkovo soukromí

Zajímavá zpověď Růžičky: Toto je důvod, proč chtěl s Marií dítě!

Na kouče Chomutova Vladimíra Růžičku mají lidé odlišné názory. Někteří mu zejména v internetových diskuzích přejí manželství s Marií, se kterou má ve čtyřiapadesáti dceru, jiní nad tím kroutí hlavou a myslí si, že zcela zapomněl na své ostatní děti, které měl s bývalou manželkou Evou. Ta podlehla rakovině. Růžička o tom hovořil v rozhovoru pro časopis Téma a jeho zpověď je velmi zajímavá…

Prásk.tv píše:

Vladimír Růžička - 2
čtěte o tématu Vladimír Růžička na Prásk.tv
Adepti na trenéra české hokejové reprezentace
24.04.
hokej Hledá se kouč!

Zábranský, Pešán, Růžička... Kdo by měl převzít hokejový nároďák?

Blížící se mistrovství světa v Dánsku má z českého pohledu už teď jednu jistotu. Ať na severu Evropy dopadneme jakkoli, po šampionátu skončí v roli hlavního kouče Josef Jandač. Kdo by ho měl nahradit?

Vladimír Růžička s Lejlou
19.04.
hokej Táta Růža

Růžička šel s pravdou ven! Prozradil, jak to má teď doma!

Jeho chomutovští Piráti mu v této sezoně moc radosti neudělali, u něj doma vládne ovšem pohoda! Řeč je o hokejovém trenérovi Vladimíru Růžičkovi, který si ve svém království užívá mladou manželku Marii i půlroční dcerku Lejlu. Jak ale zvládá roli tatínka?

Vladimír Růžička s manželkou Marií
19.04.
galerie

Šťastná rodina Vladimíra Růžičky

Šťastná rodina Vladimíra Růžičky

Hokejová Sparta slaví postup do play off
aktualizováno 02.03.
rozhodnuto hokejová extraliga

Hokejová Sparta uhrála play-off! To Růžička a Piráti mají smůlu

Hokejová Sparta to nakonec zvládla! Díky vítězství 6:2 nad Mladou Boleslaví si Pražané zajistili účast v extraligovém play off. Pomohlo jim k tomu i zaváhání Chomutova, který prohrál 2:5 ve Zlíně. Trenér Vladimír Růžička teprve podruhé v kariéře nebude hrát play off.

Vladimír Růžička
19.01.
Hokej korejská mise

Červenka s Vondrkou na olympiádě? Tohle si myslí Růžička

Ač už Vladimír Růžička na střídačce českého hokejového týmu nekoučuje, dění v nároďáku pozorně sleduje. Radost mu udělala i nominace dvou hráčů, se kterými má blízký vztah. Na Romana Červenku sám rád sázel, z Chomutova pak dostal šanci Michal Vondrka.

Lejla Růžičková
aktualizováno 11.01.
foto maminka se pochlubila

Už jí jsou tři měsíce! To je Lejla, krásná dcerka hokejové legendy!

Hokejový trenér Vladimír Růžička si doma v Chomutově užívá nových otcovských radostí. Malá Lejla roste jako z vody a její maminka oznámila oslavu třetího měsíce narození. Nutno říci, že maličká holčička je celá po tátovi!

Vladimír Růžička a Marie Růžičková
11.11.
Hokej Spokojená rodina

Dojemný vzkaz Marie od Vladimíra Růžičky: Za co mu poděkovala?

Trenér hokejového Chomutova Vladimír Růžička má volno. Je totiž reprezentační pauza. Může se tak věnovat své měsíční dcerce a manželce Marii. Ta je i nadále aktivní na sociálních sítích a s fanoušky se dělí o fotky své rodiny. K jedné z nich napsala poděkování na adresu svého manžela, se kterým je po všech stránkách velmi šťastná a u něj to není naopak.