Tomáš Chorý
11.10.
fotbal mol cup

Chorého galapředstavení! Vyškovu dal čtyři góly, Plzeň zvítězila

Fotbalisté Plzně ve třetím kole MOL Cupu zvítězili na hřišti třetiligového Vyškova 5:1 a postoupili do osmifinále. Čtyři góly vstřelil Tomáš Chorý, za úřadujícího mistra se jednou trefil i další útočník Jakub Řezníček.

Real Madrid
10.10.
Nejstabilnější kluby

Nejdéle hrají hráči za Real, v žebříčku boduje i český klub

Ryan Giggs, Francesco Totti, nebo Paolo Maldini. Srdcaři, kteří by svůj klub za nic nevyměnili. A takových po trávnících už moc neběhá. V době, kdy jsou na trhu miliardové klauzule, najdeme i tak týmy, které si drží své hráče v průměru déle než pět let. A všem vládne Real Madrid.

Real Madrid vyhrál Ligu mistrů třikrát po sobě.
aktualizováno 08.10.
Nechal se napálit!

Muž naletěl podvodníkům, lístky na Real ho stály skoro celou výplatu

Kolik je člověk ochotný zaplatit za to, aby viděl Real Madrid na vlastní oči? Překupníci lístků ví, že hodně. A jednomu z nich naletěl i jeden muž z Přerovska. Ten dal za čtyři lístky téměř celou výplatu a „Bílý balet“ přesto neuvidí. Lístky totiž nedostal.

Prásk.tv píše:

Evropská liga s Libercem a Plzní
čtěte o tématu Viktoria Plzeň na Prásk.tv
David Limberský
03.10.
fobtal debakl v lize mistrů

Koukali jsme na hodiny, aby už to skončilo, sténal Limberský!

Fotbalisté Viktorie Plzeň dostali ve svém druhém utkání v Lize mistrů na půdě římského AS pořádnou lekci z produktivity. Výsledek 0:5 je krutý, přestože svěřenci Pavla Vrby srdnatě bojovali. David Limberský po zápase přiznal, že to bylo utrpení...

Fanoušci Plzně vyčítají trenérovi, že nestřídá hráče
aktualizováno 25.09.

Fotbalisté Plzně prohráli v Jablonci 0:3.

Fotbalisté Plzně
25.09.
fotbal potupa v jablonci

Plivanec do tváře! Fanoušci Plzně nadávají Vrbovi, že nestřídá hráče

Fotbalisté Plzně si v pondělní dohrávce 9. kola první ligy proti sobě poštvali vlastní fanoušky, protože v Jablonci prohráli ostudně 0:3. Příznivci Viktoriánů se po zápase pochopitelně pustili do trenéra Pavla Vrby a vyčítají mu, že nedal šanci hráčům z šiřšího kádru a namísto toho nasadil stejnou sestavu, jako v Lize mistrů proti CSKA Moskva.

David Limberský a radující se Michal Trávník a Jan Chramosta
aktualizováno 24.09.
šlágr fotbalová liga

Znovu potupená Plzeň! Jablonec nadělil mistrovské Viktorii tři góly!

Fotbalisté Jablonce zasadili Viktorii Plzeň v domácí lize další tvrdý úder. Souboj dvou týmů, které hrají evropské pohárové soutěže, skončil jednoznačným výsledkem 3:0. Západočeši nedávno inkasovali debakl i na Slavii, v Edenu dostali čtyři góly.

Fotbalisté Plzně a trenér Josef Csaplár
20.09.
fotbal mezinárodní termín

Na co dojela Plzeň? Rusové na ni nastražili Csaplárovu past!

Fotbalisté Viktorie Plzeň měli ve svém prvním zápase v základní skupině Ligy mistrů slušně našlápnuto. Proti CSKA Moskva vedli po poločase díky gólům Krmenčíka už 2:0, ale ve druhé půli naplno fotbalovém světu naplno předvedli, co znamená termín "Csaplárova past".

Pavel Vrba
20.09.
fotbal liga mistrů

Vrba po remíze s CSKA: Jeden z nejlepších výkonů, které jsem zažil

Fotbalisté Viktorie Plzeň ve svém prvním zápase v základní skupině Ligy mistrů remizovali 2:2 s ruským CSKA Moskva. Domácí neudrželi dvoubrankové vedení, ruský tým vyrovnal až v páté minutě nastavení z penalty a trenér Pavel Vrba přiznal, že ho to hodně mrzí.

Michael Krmenčík
aktualizováno 19.09.
liga mistrů šílený zápas

Plzeň s CSKA jen remizovala, dostala gól v nastavení z penalty!

Fotbalisté Viktorie Plzeň neudrželi Lize mistrů proti CSKA Moskva dvoubrankový náskok a nakonec remizovali 2:2. Sudí navíc neuznal ruskému soupeři v závěru zápasu dva góly. Obě trefy Plzně zařídil Michael Krmenčík, Rusové vyrovnali ve čtvrté minutě nastavení z penalty.