Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Jablonec - Plzeň
Aktualizováno 6.5. 2017 16:07
liga 27. kolo

"Pelta ven!" volal Jablonec. Severočeši remizovali s Plzní 2:2

Mezi fotbalovými fanoušky populární heslo "Pelta ven!" zaznělo poprvé i z kotle příznivců Jablonce. To v reakci na uvalení vazby na Miroslava Peltu. Domácí fotbalisté pak dohnali dvoubrankovou ztrátu proti Plzni a s obhájcem titulu remizovali 2:2.

Fotbal Černé na bílém

Pavel Vrba se oficiálně vrací do Plzně. Viktoria to dnes potvrdila!

Už včera se o tom spekulovalo, spíše se to považovalo za hotovou věc. Oficiálně však až dnes Viktoria Plzeň potvrdila, že jejím novým trenérem se stává Pavel Vrba. Ten se na západ Čech vrátil po třech a půl letech. Podepsal smlouvu na 3 roky.

smutné góly vzpomínalo se

Góly do nebe, krásné choreo! Tak se Plzeň loučila s Rajtoralem

Fotbalová Plzeň je stále zahalená v černém. při sobotním duelu s Duklou si její hráči i s fanoušky připomněli hráče klubu Františka Rajtorala. Ten si vzal život na svém angažmá v Turecku.

Prásk.tv píše:

Evropská liga s Libercem a Plzní
čtěte o tématu Viktoria Plzeň na Prásk.tv
Adolf Šádek a Pavel Vrba
Aktualizováno 29.4. 2017 16:05
viktorka bude velký návrat

Svědectví o tajné schůzce: Vrba už si prý v pátek plácl s Plzní!

Fotbalová Plzeň sice stále se Slavií bojuje o titul, ale klubové vedení nemá vyřešenou otázku trenéra. Po vyhazovu Romana Pivarníka vede tým Zdeněk Bečka, jenže ani to není finální řešení. Vypadá to, že se do Štruncových sadů vrací Pavel Vrba!

Frantisek Rajtoral
Aktualizováno 27.4. 2017 17:22
vzpomínka zaslouží si to

Pocta pro Rajtorala: Takhle Viktoria Plzeň uctí jeho památku!

Fotbalová Viktoria Plzeň vzdá před sobotním utkáním proti Dukle Praha hold svému bývalému hráči Františku Rajtoralovi, který v neděli tragicky zesnul. Nebude však obvyklá minuta ticha, ale naopak minuta potlesku. A to není vše, jak se Viktoria chystá uctít kamarádovu památku.

vzpomínka bude všem chybět

VIDEO: Plzeň vzpomíná na přítele. Františku, nezapomeneme!

Nejen fotbalový svět se vzpamatovává z předčasného úmrtí Františka Rajtorala. Ten si sáhl na život během svého angažmá v Turecku. Jeho smrt zasáhla především Viktorii Plzeň, kde byl Rajtoral u největších klubových úspěchů. Svého kamaráda si Plzeňští připomněli v krásném videu.

kauza slova z viktorie

Drogy v Plzni? Nemůžete dát ruku za každého jedince, zní z Plzně

Fotbalová Viktoria Plzeň konečně prolomila mlčení po vypuknutí drogového skandálu fotbalistů Ondřeje Vaňka a Jana Kopice. Podle dnešního vyjádření vedení mistrovského týmu hráče testuje na drogy. Přesto ale nemůže jednoznačně vyloučit, že někdo z fotbalistů drogy neužívá.

Vítězslav Meišner
Aktualizováno 18.4. 2017 18:07
profil kámoš jako hrom

Kdo je tajemný Meišner, se kterým se fotbalisté radili o drogách?

Jsou to fotbaloví mistři. A tak není divu, že se na ně lepí kdovíjaká pochybná existence. Fotbalisté Viktorie Plzeň teď asi litují známosti s Vítězslavem Meišnerem. Co je tenhle chlap vůbec zač a kde se vzal?

jak to bylo? mistrovská kocovina

Záhada mejdanu: Chyběl Vaněk v sestavě kvůli kokainu a extázi?

Byla to ve Štruncových sadech zase velká sláva. Velká éra fotbalové Viktorky pokračovala. Poslední dubnový den roku 2016 Plzeň doma porazila Baník 2:0 a fandové mohli slavit. Pak přišla velká party a také záhadné absence v sestavě. Byly důsledkem právě kokain a extáze a únava?

Ondřej Vaněk
Aktualizováno 18.4. 2017 10:19
drogy ve fotbale to je vtip?!

Hráči Plzně se zapletli s dealerem, klub poslal toto směšné vyjádření!

Propršené úterní ráno rozvířila zpráva o skandálu plzeňské Viktorie, jejíž bývalý hráč Ondřej Vaněk měl podle informací Radiožurnálu nakupovat drogy od dealera a současný hráč A-týmu Jan Kopic stejnému distributorovi půjčit půl milionu korun. Fotbalisté budou v kauze, která brzy půjde před soud, figurovat jako svědci. Vedení Viktorie Plzeň se ke skandálu vyjádřilo poněkud zvláštním způsobem.