Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

masters turnaj v miami

Král je zpátky! Federer porazil v Miami Nadala a slaví titul

Švýcarský tenista Roger Federer ovládl v Miami finálový duel se Španělem Rafaelem Nadalem a letos slaví už třetí turnajový titul. Pětatřicetiletý Federer porazil Nadala po setech 6:3 a 6:4 a celkem už má na kontě 91. titulů.

Nick Kyrgios
Aktualizováno 1.4. 2017 16:32
Tenis Miami Open

VIDEA: Bouřlivák Kyrgios: Nejdřív úder roku, potom rozmlátil raketu! 

Teprve jednadvacetiletý Nick Kyrgios už několikrát dokázal, že oplývá tenisovými kvalitami. Na druhou stranu už přes tak mladý věk proslul jako velký bouřlivák a cholerik. Také na to už párkrát doplatil pokutou i vlnou nevole od svých soupeřů. V semifinále turnaje v Miami proti Rogerovi Federerovi předvedl skvělý výkon, ukázal nádherný úder, ale také opět nezvládl své emoce udržet na uzdě.

čtvrtfinále málem překvapení

Berdych měl Federera na stříbrném podnose! Švýcar duel otočil

Na turnaji v Miami se schylovalo k velkému překvapení, o které se mohl postarat český tenista Tomáš Berdych ve čtvrtfinálovém duelu se Švýcarem Rogerem Federerem. Berdych bohužel nevyužil ani dva mečboly a švýcarskému favoritovi podlehl 2:6, 6:3 a 6:7.

Prásk.tv píše:

Roger Federer - 1
čtěte o tématu Roger Federer na Prásk.tv
video pocta od kamaráda

Titul číslo 90 pro Rogera! To je debil, slyšel pak tenisový gentleman

Slavnostní okamžik. Pocta oběma finalistům a poděkování obou hráčů, slova k rivalům, divákům... Jenže prestižní tenisový turnaj v Indian Wells zažil jednu neuvěřitelnou řeč. Švýcar Wawrinka poslal Rogerovi Federerovi tak upřímnou poklonu, že ho nazval debilem...

Roger Federer v Praze - 6
Aktualizováno 20.2. 2017 13:08

GALERIE: Tenista Roger Federer přijel do Prahy

GALERIE: Tenista Roger Federer přijel do Prahy

Berdych vs. Federer pod Karlovým mostem
Aktualizováno 20.2. 2017 17:51
galerie bylo to velké

Tenisová šou: Federer a Berdych hráli pod Karlovým mostem!

Takovou okázalou událost Praha dlouho neviděla! Pod Karlovým mostem na jedné z lodí vyrostl tenisový kurt a kolemjdoucím se představil fenomenální Roger Federer! Co tam tenhle král bílého sportu dělal? Pinkal si s Tomášem Berdychem, aby zpropagoval blížící se Laver Cup!

doporučení co je v praze dobré

Jedu do Prahy, napsal Federer! Hned dostal tipy na klobásu a trdlo

Byla to taková nenápadná zpráva na twitteru. Ale doslova spustila tenisové šílenství v České republice. Roger Federer oznámil, že se chystá do Prahy! A ptá se, kam by měl zajít!

Vladislav Šavrda
Aktualizováno 10.2. 2017 17:06
Střepiny Nadal vs. Federer

VIDEO ROZHOVOR: Ve finále jsem přál Rogerovi, přiznává Šavrda!

Český tenisový trenér Vladislav Šavrda poskytl televizi Nova, konkrétně pořadu Střepiny, exkluzivní rozhovor o tom, jak vnímá letošní finalisty Australian Open. Přiznává, že více fandil Federerovi, ale jak jeho, tak i Nadala bere za velké tenisové gentelmany.

Roger Federer a Pat Cash
Aktualizováno 1.2. 2017 10:44
dvě legendy napjatá atmosféra

Legenda napadla Federerův triumf: "Je to podvod!" tvrdí Cash

Na finále, které v neděli vidělo Melbourne, se bude dlouho vzpomínat. Roger Federer v něm v bitvě dvou velkých osobností bílého sportu zdolal Rafaela Nadala a ovládl Australian Open. Hrdina si však našel i svého kritika. A není jím nikdo jiný než tenisová legenda Pat Cash. Ten neváhal nazvat Švýcara dokonce podvodníkem.

Roger Federer a Rafael Nadal
Aktualizováno 29.1. 2017 15:19
velká slova australian open

Mluvil Roger o konci? Jestli tu za rok nebudu, nemohlo to skončit líp

Možná v to ani nedoufal. Musel na půl roku přestat hrát tenis. Ale vrátil se a opravdu ve velkém stylu. Finále pak bylo zážitkem pro všechny. Roger Federer v tenisové klasice udolal Rafu Nadala. Oběma už je přes třicet a kdoví, jestli to nebyl jejich poslední souboj v grandslamovém finále...