Alexander Zverev
17.11.
Tenis Turnaj mistrů

Zverev vyřadil rekordmana Federera a v Londýně je ve finále

Německý tenista Alexander Zverev si v 21 letech zahraje poprvé finále Turnaje mistrů. Švýcarského favorita a se šesti tituly rekordmana prestižní akce Rogera Federera porazil 7:5 a 7:6. Připravil ho tak zároveň o šanci získat v Londýně jubilejní stý titul na okruhu ATP.

16.11.
tenis poslední turnaj

Zverev si zajistil semifinále Turnaje mistrů, čeká ho Federer!

Německý tenista Alexander Zverev si na Turnaji mistrů v Londýně díky výhře nad Američanem Johnem Isnerem 7:6 (7:5), 6:3 zajistil postup do semifinále, v němž jej v sobotu čeká Švýcar Roger Federer.

Roger Federer
aktualizováno 15.11.
tenis turnaj mistrů

Vše hraje do karet Federerovi! Na postup stačí set, může i prohrát

Roger Federer má postup do semifinále Turnaje mistrů ve svých rukou a ani nemusí porazit Jihoafričana Kevina Andersona. Švýcarskému tenistovi stačí uhrát jediný set!

Prásk.tv píše:

čtěte o tématu Roger Federer na Prásk.tv
13.11.
tenis setkání nejlepších

Federer pro sebe zachránil Turnaj mistrů. Thiem má druhou prohru

Švýcar Roger Federer razantně odvrátil hrozbu vyřazení na tenisovém Turnaji mistrů. Souboj s Rakušanem Dominikem Thiemem vyhrál jednoznačně 6:2 a 6:3 a o postup do semifinále bude bojovat s Kevinem Andersonem.

Roger Federer se svojí ženou Mirkou
22.10.
tenis Překvapivé problémy

Jsme špatní rodiče? Federer se bojí, že jeho děti kvůli němu trpí

Má vydělané miliardy, svojí rodinu zabezpečil na několik životů dopředu, přesto má dilema, jestli je dobrý rodič. Tenisový miláček Roger Federer prozradil, že si není jistý, jestli je dobře, že kvůli tenisu tahá své děti po světě.

Björn Borg a tým Evropy znovu vyhrál Laver Cup
24.09.
tenis fantastická podívaná

Evropa dobyla Ameriku! Laver Cup opět patří Federerovi a spol.

Tenisový Laver Cup, který se hrál loni poprvé v Praze, má za sebou druhou edici. A i tentokrát kraloval evropský výběr. Svěřenci Björna Borga porazili Výběr světa 13:8, i když na začátku posledního dne prohrávali 7:8.

Novak Djokovič s Rogerem Federerem
22.09.
tenis Laver Cup

Hvězdám to vedle sebe neklape: Djokovič sestřelil Federera

Dvě hvězdy vedle sebe na kurtu = automatická výhra. Kdo si tohle myslel po zveřejnění obsazení první čtyřhry na Laver Cupu, šeredně se mýlil. Nejenže hvězdná dvojice Djokovič/ Federer prohrála, ale také si na kurtu nerozuměli a utržili nějaký ten šrám.

04.09.
Tenis Americky gradnslam

ŠOK na US Open: Pětinásobný vítěz Federer vypadl s Millmanem

Pětinásobný vítěz tenisového US Open Švýcar Roger Federer skončil letos v New Yorku už v osmifinále. Australan John Millman, 55. hráč světového žebříčku, ho porazil 3:6, 7:5, 7:6, 7:6. S napětím očekávaná čtvrtfinálová bitva Federera se Srbem Novakem Djokovičem se tak neuskuteční.

Nick Kyrgios žasne nad úderem Rogera Federera
02.09.
video prostě neuvěřitelný

Génius Federer! Nejúžasnější úder všech dob? Žasl sám i Kyrgios

Tak tohle snad ne! Co ještě Roger Federer na tenisových grandslamech předvede? Po utkání s Nickem Kyrgiosem se mluví o nejúžasnějším úderu, který kdy zahrál. A výraz australského tenisty mluví za vše.

Novak Djokovič
20.08.
tenis první tenista v historii

Djokovič porazil Federera a má kompletní sbírku titulů z Masters!

Srbský tenista Novak Djokovič má jako první tenista v historii kompletní sbírku ze všech devíti turnajů Masters. Zkompletoval jí díky vítězství na turnaji v Cincinnati, kde ve finále porazil Švýcara Rogera Federera.