video pocta od kamaráda

Titul číslo 90 pro Rogera! To je debil, slyšel pak tenisový gentleman

Slavnostní okamžik. Pocta oběma finalistům a poděkování obou hráčů, slova k rivalům, divákům... Jenže prestižní tenisový turnaj v Indian Wells zažil jednu neuvěřitelnou řeč. Švýcar Wawrinka poslal Rogerovi Federerovi tak upřímnou poklonu, že ho nazval debilem...

Roger Federer v Praze - 6
Aktualizováno 20.2. 2017 13:08

GALERIE: Tenista Roger Federer přijel do Prahy

GALERIE: Tenista Roger Federer přijel do Prahy

Berdych vs. Federer pod Karlovým mostem
Aktualizováno 20.2. 2017 17:51
galerie bylo to velké

Tenisová šou: Federer a Berdych hráli pod Karlovým mostem!

Takovou okázalou událost Praha dlouho neviděla! Pod Karlovým mostem na jedné z lodí vyrostl tenisový kurt a kolemjdoucím se představil fenomenální Roger Federer! Co tam tenhle král bílého sportu dělal? Pinkal si s Tomášem Berdychem, aby zpropagoval blížící se Laver Cup!

Prásk.tv píše:

Roger Federer - 1
čtěte o tématu Roger Federer na Prásk.tv
doporučení co je v praze dobré

Jedu do Prahy, napsal Federer! Hned dostal tipy na klobásu a trdlo

Byla to taková nenápadná zpráva na twitteru. Ale doslova spustila tenisové šílenství v České republice. Roger Federer oznámil, že se chystá do Prahy! A ptá se, kam by měl zajít!

Vladislav Šavrda
Aktualizováno 10.2. 2017 17:06
Střepiny Nadal vs. Federer

VIDEO ROZHOVOR: Ve finále jsem přál Rogerovi, přiznává Šavrda!

Český tenisový trenér Vladislav Šavrda poskytl televizi Nova, konkrétně pořadu Střepiny, exkluzivní rozhovor o tom, jak vnímá letošní finalisty Australian Open. Přiznává, že více fandil Federerovi, ale jak jeho, tak i Nadala bere za velké tenisové gentelmany.

Roger Federer a Pat Cash
Aktualizováno 1.2. 2017 10:44
dvě legendy napjatá atmosféra

Legenda napadla Federerův triumf: "Je to podvod!" tvrdí Cash

Na finále, které v neděli vidělo Melbourne, se bude dlouho vzpomínat. Roger Federer v něm v bitvě dvou velkých osobností bílého sportu zdolal Rafaela Nadala a ovládl Australian Open. Hrdina si však našel i svého kritika. A není jím nikdo jiný než tenisová legenda Pat Cash. Ten neváhal nazvat Švýcara dokonce podvodníkem.

Roger Federer a Rafael Nadal
Aktualizováno 29.1. 2017 15:19
velká slova australian open

Mluvil Roger o konci? Jestli tu za rok nebudu, nemohlo to skončit líp

Možná v to ani nedoufal. Musel na půl roku přestat hrát tenis. Ale vrátil se a opravdu ve velkém stylu. Finále pak bylo zážitkem pro všechny. Roger Federer v tenisové klasice udolal Rafu Nadala. Oběma už je přes třicet a kdoví, jestli to nebyl jejich poslední souboj v grandslamovém finále...

Roger Federer
Aktualizováno 29.1. 2017 13:40
sledujeme grandslamová klasika

Vítězem Australian Open se stal Federer, rozhodlo jestřábí oko!

Vítězem tenisového Australian Open se stal Roger Federer. Švýcarský fenomén dokázal vyhrát grandslamové klání poprvé od roku 2012 a v Melbourne se dočkal triumfu dokonce po sedmi letech! Ve finále snů zdolal Španěla Rafaela Nadala v pěti setech! Rozhodující míček muselo posoudit jestřábí oko.

Tenis Australian Open

Federer je v Austrálii prvním finalistou! Udolal Wawrinku

Nezastavitelený Roger Federer má na dosah již osmnáctý gramdslamový titul. Do svého šestého finále na Australian Open postoupil po dnešní švýcarské semifinálové tenisové bitvě se Stanem Wawrinkou, kterého porazil v pěti setech 7:5, 6:3, 1:6, 4:6 a 6:3 za tři hodiny a čtyři minuty.

1954665
Aktualizováno 23.1. 2017 13:39
založili kapelu? internet brečí smíchy

Tenisová kapela: Federer, Dimitrov a Haas přezpívali slavný hit!

Tenisové Australian Open je v plném proudu, ale favorité v čele s Rogerem Federerem nezapomínají ani zábavu. Roger Federer společně s Grigorem Dimitrovem a Tommy Haasem přezpívali slavný hit Hard to Say I am Sorry a své pěvecké umění zveřejnili na instagramu.