Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Sir Alex Ferguson s Ole Gunnarem Solskjaerem
26.12.
Fotbal Návrat hrdiny

Legenda je zpět! Ferguson se vrací do Manchesteru United

Sir Alex Ferguson hlásí návrat domů. Legendární trenér opět spojí síly se svým milovaným klubem Manchesterem United a bude pomáhat novému trenérovi Olemu Gunnarovi Solskjaerovi.

Alex Ferguson
aktualizováno 22.09.
Fotbal Návrat trenéra

Alex Ferguson je zpět! Po operaci mozku mu tleskal celý stadion

Poprvé od květnové operace mozku se Alex Ferguson šel podívat na fotbalový zápas. A kam jinam by měl zavítat, než na samotný Old Trafford, na kterém trénoval svůj tým dlouhých 27 let. Fanoušci na služby slavného trenéra nezapomněli a řádně ho přivítali.

Wayne Rooney a Alex Ferguson
06.05.
Fotbal Špatné zprávy

Strach o legendárního kouče: Alex Ferguson je ve vážném stavu!

Fotbalový svět je v šoku. Slavný Sir Alex Ferguson byl v sobotu převezen do nemocnice a je ve vážném stavu. Legenda Manchesteru United měla akutní problém s krvácením do mozku a ihned podstoupila operaci. V Anglii teď neřeší prakticky nic jiného.

Ronaldo - Ferguson - Messi
aktualizováno 18.05.
anketa názor legendy

Ronaldo, nebo Messi? Legendární trenér řekl, kdo je lepší!

Trenérská legenda Sir Alex Ferguson se pustil na charitativním večeru v Dublinu do často probíraného tématu, které rozděluje fotbalový svět na dva tábory. Jedna z nejuznávanějších osobností světového fotbalu prozradila, jestli je lepší Cristiano Ronaldo, nebo Lionel Messi.

Alex Ferguson
17.04.
jdou do dražby

Sir Alex prodává svou sbírku, přes pět tisíc lahví vína. Mají hodnotu 100 milionů!

Bývalý trenér Manchesteru United Alex Ferguson se rozhodl prodat svou kolekci vín. Do dražby v Londýně a Hongkongu tak půjde přes pět tisíc lahví, které dvaasedmdesátiletý Skot během kariéry prý sbíral proto, aby si odpočinul od fotbalu. Celkovou cenu aukční síň Christie's vyčíslila na tři miliony liber (asi 100 milionů korun).