Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Milan Baroš
12.11.
Fotbal 1. fotbalová liga

Simulující Baroš jako vzor pro děti? Klub od toho dává ruce pryč!

Milan Baroš, fotbalista, kterých v České republice moc podobných není. Přesto někdejší útočník Premier League či české reprezentace nemůže být úplně dobrým příkladem pro malé fotbalové naděje. Proč? V derby s Opavou totiž nafilmoval pád a pak se svíjel v bolestech. Z videa je přitom patrné, že ke kontaktu s opavským Svozilem vůbec nedošlo. A co na to klub? Nechce se v tom dál "šťourat".

Milan Baroš
12.11.
fotbal posuďte sami

Baroš rozzuřil fanoušky! Po skluzu dělal, jako kdyby přišel o nohu

Slezské derby mezi domácí Opavou a hostujícím Baníkem Ostrava provázela pěkně vyhecovaná atmosféra. Kromě fanouškovských nepokojů to však vřelo i na hřišti. Zvláště poté, co v prvním poločase viděl domácí Jaroslav Svozil žlutou kartu po zákroku na Milana Baroše, který se ho však podle videa ani nedotkl!

Jochem Kamphuis
30.04.
Fotbal Eredivisie

Historicky první karta pro sudího? Viděl ji v nejvyšší nizozemské lize!

Tak to tu ještě nebylo. Fotbalový rozhodčí viděl poprvé v historii žlutou kartu, respektive vůbec první kartu. Tu mu udělil hráč a to za "podražení". Navíc to nebylo v žádné nevýznamné soutěži, ale v nejvyšší nizozemské lize. Podívejte se níže ve videu, jak kuriózní situace dopadla.

Viktoria Plzen
aktualizováno 25.08.
nějak to urvat zajímavý rozdíl

Zvláštní cesta Plzně do EL: Agresivita a nedisciplinovanost!

Fotbalisté Viktorie Plzeň ve čtvrtek na Kypru doslova vydřeli bezbrankovou remízu, která v konečném součtu znamenala postup do základní skupiny Evropské ligy. Šest žlutých karet pro hráče Viktorie však poukázalo na pozoruhodnou taktiku, kterou svěřenci Pavla Vrby narozdíl od české nejvyšší soutěže v Evropě razí.

Dagmar Damková
aktualizováno 26.06.
fotbal novinka

Další fotbalová revoluce: Za žlutou kartu půjde hráč ze hřiště!

Všechny sporty se modernizují a jdou kupředu, ani fotbal není výjimkou. Čeká ho pořádná změna, která zatím zasáhne pouze mládežnické kategorie. Dagmar Damková seznámila kluby s novým pravidlem, které zahrnuje změnu kolem udělení žluté karty.

Marco Veratti
22.01.
Fotbal Velmi divné

Zbláznil se hráč nebo rozhodčí? To byla divná žlutá karta! VIDEO

Marco Veratti z PSG možná ještě teď doma kroutí hlavou nad žlutou kartou, kterou dostal v zápase proti Nantes. V podstatě šlo o normální přihrávku v souladu s pravidly. Italský reprezentant chtěl jen takticky nahrát brankáři tak, aby nešlo o malou domů. Rozhodčí proto však pochopení neměl.

Rovers Ashton Surber
aktualizováno 15.01.
Fotbal Romantický moment

Frajer: Dal krásný gól, požádal o ruku, ale viděl žlutou kartu! VIDEO

Dojemné i vtipné zároveň. Ve fotbalové lize na ostrově Guam se odehrál krásný lidský i sportovní příběh v jednom. Útočník Rovers Ashton Surber vstřelil krásný gól, když vyšvihl perfektní nůžky. Oslavil to tak, že si to bude on, i jeho spoluhráči a hlavně nadcházející manželka pamatovat navždy. Svlékl si dres, pod kterým měl tričko se vzkazem: "Vezmeš si mě?". Sudí byl však nekompromisní.

Teofilio Gutierrez
aktualizováno 11.12.
video evropská liga

Bláznivá oslava: Skóroval, okradl rozhodčího a dostal jen žlutou!

Fotbalista Sportingu Lisabon předvedl vskutku originální gólovou oslavu. V utkání Evropské ligy proti Besiktasi zaznamenal v 77. minutě gól, který pomohl jeho týmu k výhře 3:1 a poslal tak fotbalisty portugalského celku do další části soutěže.

Norský hráč Solli schoval míč pod dres a dostal žlutou
aktualizováno 16.04.
VIDEO smí se to?

Nejpodivnější žlutá všech dob? Dostal ji hráč, co chytil míč pod dres

Hammarby smázlo ve švédské druhé lize Degerfors 5:0 a diváci viděli kromě pěti branek taky jednu hodně kuriózní žlutou kartu.