Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Jakub Jankto
15.11.
fotbal výhra v polsku

Gól jsem už potřeboval jako sůl, zářil nadšením Jankto po zápase!

Fotbalisté českého národního týmu dokázali v přípravném utkání porazit Polsko a po výhře 1:0 tak u svěřenců Jaroslava Šilhavého panuje velmi dobrá nálada. Jediný střelec zápasu Jakub Jankto se po zápase tetelil blahem a přiznal, že terén v Gdaňsku nebyl vůbec ideální.

Jaromír Zmrhal
aktualizováno 12.11.
Fotbal národní tým

Šilhavý doplnil reprezentaci o pět hráčů, vypadli Kopic a Zmrhal!

Trenér české fotbalové reprezentace Jaroslav Šilhavý dodatečně povolal k přípravném zápasu v Polsku a závěrečnému utkání Ligy národů se Slovenskem pětici hráčů. Tým doplnili útočník Martin Doležal, který je v národním týmu nováčkem, obránce Patrizio Stronati a záložníci Martin Frýdek, Jiří Skalák a Ladislav Krejčí. Kvůli zranění naopak vypadli z nominace křídelní hráči Jan Kopic s Jaromírem Zmrhalem.

Vladimír Darida
07.11.
nominace národní tým

Darida dostal pozvánku! Pomůže české repre s bojem o záchranu

Trenér fotbalové reprezentace Jaroslav Šilhavý nezařadil do nominace pro přípravný zápas v Polsku a utkání Ligy národů se Slovenskem žádného úplného nováčka.

Bořek Dočkal a Patrik Schick
aktualizováno 17.10.
přehled povedená premiéra

OSM změn, které probudily český nároďák: Co udělal Šilhavý jinak?

Česká fotbalová reprezentace obživla! Na sociálních sítích si můžete všimnout neobvyklého jevu. Po prohře se nenadává, naopak chválí! Národní tým totiž po příchodu Jaroslava Šilhavého zatím baví!

Patrik Schick
16.10.
liga národů

Čeští fotbalisté padli na Ukrajině 0:1, i když soupeře přestříleli

Čeští fotbalisté prohráli v Lize národů na hřišti Ukrajiny 0:1, když jediný gól zápasu dal před poločasovou přestávkou Ruslan Malinovskij. Češi se tak musí smířit s tím, že postup do elitní skupiny soutěže už je ztracený.

Michael Krmenčík
13.10.
Fotbal Liga národů

Vydařená Šilhavého premiéra: Češi v Trnavě porazili Slováky!

Česká fotbalová reprezentace má za sebou první vystoupení pod novým trenérem Jaroslavem Šilhavým. Ten své svěřence hned dovedl k výhře a to 2:1 nad Slováky v utkání Ligy národů. Skóre otevřel Michael Krmenčík, po kterém vyrovnal Marek Hamšík. O výhře českého národního týmu rozhodl čtvrt hodinu před koncem Patrik Schick skvělou hlavičkou po povedeném centru Bořka Dočkala.

Bořek Dočkal a Tomáš Sivok
aktualizováno 03.10.
repre chce to nejlepší

První nominace Šilhavého: Dočkal je zpět, Sivok mezi náhradníky!

Nový trenér fotbalové reprezentace Jaroslav Šilhavý zařadil do své první nominace i záložníka Davida Pavelku a obránce Lukáše Hejdu a Ondřeje Čelůstku, kteří se vracejí po delší době.

Česká fotbalová reprezentace
aktualizováno 20.09.
fotbal aktuální pozice

Fotbalová reprezentace padá stále hlouběji! Na žebříčku si pohoršila

Česká fotbalová reprezentace si po prohrách s Ukrajinou a Ruskem na světovém žebříčku FIFA opět pohoršila. V zářijovém vydání se propadla o tři místa až na 47. příčku.

Jaroslav Šilhavý
aktualizováno 18.09.

GALERIE: Jaroslav Šilhavý se stal trenérem fotbalové reprezentace

Jaroslav Šilhavý byl v úterý 18. září oficiálně dosazen do funkce trenéra fotbalové reprezentace.

Karel Poborský
aktualizováno 13.09.
Fotbal Asistent trenéra

Poborský k reprezentaci nepůjde, svaz už má nového favorita

Poborský to nebude. Spekulace o pozici manažera pro bývalého reprezentanta jsou smeteny ze stolu. S Poborským se dokonce na tuto pozici ani nepočítalo. V plánu FAČRu bylo ho zapojit v roli asistenta trenéra. V tom ale nevidí česká legenda smysl.