Červené karty pro Spartu
Aktualizováno Dnes 12:22
klíčové zápasy proč je nezvládají?

Problém Sparty? Nekázeň! Seznam červených karet je děsivý

Dva zápasy proti Rostovu, dvě červené karty pro Spartu. Pražané vypadli v play off Evropské ligy s ruským celkem i kvůli nedisciplinovanosti svých fotbalistů. A pohled do nedávné historie napovídá, že ani v minulosti nebyly červené karty pro sparťanské hráče v evropských pohárech výjimkou.

Matěj Pulkrab
Aktualizováno Dnes 10:47
video to muselo bolet

HOROR na Spartě: Pulkrabovo oko zmizelo v krvi! Co řekli lékaři?

Spartu bolel dvojzápas s Rostovem hodně. Debakl a remíza znamenaly vyřazení. Jenže o level horší šrám utrpěl mladík Matěj Pulkrab. Podlité oko vypadalo hrozivě. bude na něj ještě vidět, ptali se mnozí...

Tomáš Rosický
Aktualizováno Předevčírem 17:32
smutné to už není možné

Čekání na Rosického: Znovu se objevily problémy, přiznala Sparta

Rosický je na soustředění! Rosický trénuje s míčem! Takhle přes zimu Sparta vábila fanoušky. Jenže pak to přišlo. Malý Mozart s týmem ani neodletěl do Rostova, chyběl v lize a nyní tým z Letné připustil, že je ikona opět zraněná!

Ostuda sparťanských fanoušků! Konaté ven, řvali na něj a nadávali

Fotbalisté pražské Sparty přivítali na Letné sousedy z Vršovic. Jenže zatímco příznivci Bohemians hráče svého milovaného klubu podporovali a fandili, sparťantští fanoušci jakoby nemohli těm svým přijít na jméno. Respektive pouze jednomu z nich - Tiémokovi Konatému.

Tiemoko Konaté
Aktualizováno 17.2. 2017 10:48
anketa evropská liga

Může za to Konaté? Sparta zase musí řešit smutnou kauzu

To to pěkně začíná! Výprask 0:4 v prvním zápase, kdo o něco šlo. Fotbalová Sparta schytala takovou dardu, o jaké se jí ani nezdálo. A navíc znovu musí řešit kauzu Timmyho Konatého. Už mu skoro bylo odpuštěno. Jenže po zápase v Rostovu zní z letenské kabiny zvláštní hlasy...

velká paráda oslava hokeje

Sparta nalákala na ligu 14 tisíc diváků a nadělila Třinci tucet gólů

Hokejisté Sparty porazili ve 43. extraligovém kole Třinec 12:3. Oceláři před nejvyšší návštěvou sezony (14.020 diváků) už od první minuty vedli, ale Pražané ještě v první třetině otočili skóre na 4:1 a porazili Třinec poprvé v sezoně. Při obratu stihli vstřelit tři góly v rozmezí pouhých 65 sekund.

kapitán pan střelec

Lafata potěšil fanoušky Sparty. Prodloužil smlouvu o další rok!

Fanoušci fotbalové Sparty dostali novou milou zprávu. Klubová ikona David Lafata zůstane na Letné až do roku 2018! Renomovaný střelec se dohodl na prodloužení stávající smlouvy.

ostuda milionová pokuta

Sektor uzavřen! Fandové Sparty nesmí na Evropskou ligu do Ruska

Fotbalisté pražské Sparty se budou muset smířit s tím, že v Rostově při utkání Evropské ligy budou hrát bez podpory svých fanoušků. Jak informuje klub z Letné, trest následuje výtržnosti v utkání na Interu Milán na stadionu San Siro.

nedůstojné proč se to vlastně hraje?

Liga mistrů? Nezájem! Na Spartu přišlo ve Švédsku jen 1300 diváků

Hokejová Sparta je jen krok od finále Ligy mistrů. Ve Växjö vyhrála 2:1 a ruku na srdce, zasloužila si to nejen svým výkonem. Na švédský tým se totiž vykašlali fanoušci. Anebo je to jinak? A proč vlastně bylo v publiku oficiálně jen 1300 diváků?

Hokejisté Sparty vyhráli ve Växjö
Aktualizováno 10.1. 2017 23:27
první zápas parádní úspěch

Sparta dobyla arénu ve Växjö, má na dosah finále Ligy mistrů!

Hokejisté Sparty jsou už jen krok od postupu do finále Ligy mistrů. Pražané vyhráli na ledě švédského týmu Växjö Lakers 2:1 a připravili si skvělou pozici do odvety. Český celek vedl po gólech Gernáta a Kudrny už dvoubrankovým rozdílem, v závěru zmírnil prohru domácí Hennessy.