Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Tal Ben Chaim
Aktualizováno Včera 15:51
skandál to se nevidí

Ostuda hned první den! Novou posilu Sparty okradl taxikář

Sparta přivítala novou posilu, Tal Ben Chaim už zapózoval v novém dresu na Letné. Jenže do světa už unikla i zpráva o ostudě, která se udála hned při první cestě izraelského fotbalisty na stadion Sparty. Taxikář účtoval za 19 minut jízdy šílených 1200 korun!

Sparta vs. Slavia
Aktualizováno Včera 12:16
anketa velký přehled

Slavia nebo Sparta: Který tým lépe posiluje a kdo kolik utrácí?

Liga bude bavit, na to vemte jed! Takových peněz, kolik investují Slavia a Sparta do obnovy týmů, to tu opravdu ještě nebylo. Kdo dá za posily víc a jak se mu to vyplatí? Na první otázku bude možné odpovědět brzy, na druhou je potřeba čas.

velké manévry peníze se točí

Přestupy přinesly i rekord! Jak utrácí pražská "S"? PŘEHLED

Takové přestupové období český fanoušek ještě nezažil! Z Letné i z Vršovic, tedy z domovin Sparty a Slavie, se ozývá jedno zvučné jméno za druhým. Příznivci domácího fotbalu se můžou těšit, že za pár týdnů uvidí na trávnících opravdu velké hvězdy. S tím jsou ale spojeny velké náklady. Jak si oba české kluby vedou na přestupovém trhu?

Prásk.tv píše:

Lukáš Vácha
čtěte o tématu Sparta Praha na Prásk.tv
Tal Ben Haim
Aktualizováno Předevčírem 09:40
nejdražší posila megapřestup

Sparta má nejdražší posilu v historii! Přivedla už i Plavšiče

Fotbalová Sparta zlanařila další posilu a ne tak ledajakou! Letenskému klubu se na 4 roky upsal izraelský záložník Tal Ben Haim z Maccabi Tel Aviv. Sparta měla za sedmadvacetiletého hráče zaplatit téměř 77 milionů korun, což z něj dělá nejdražšího hráče v historii české ligy.

rekord brzy přijde

Sparta chystá pecku. Nejdražší přestup do ligy je na spadnutí!

Po Slavii se v pondělí objevily další informace ohledně posil i v případě jejího rivala z Letné. Sparta by měla být hodně blízko angažování izraelského záložníka Tala Ben Haima.

Daniel Křetínský, Lionel Messi a Cristiano Ronaldo
Aktualizováno 22.6. 2017 15:32
peníze dobrá investice?

Za to by mohla mít Sparta Ronalda i Messiho! Křetínský vzal elektrárny

Lionel Messi a Cristiano Ronaldo v dresu Sparty? Jistě, je to sci-fi. Když se ale podíváme na částku, kterou majitel letenského klubu Daniel Křetínský investoval do svého zatím posledního obchodu, nejednoho fanouška Sparty možná napadne, že mohl místo toho koupit hvězdné posily.

nový ročník datum je známo

Los ligového ročníku: Slavia zahájí s Teplicemi, derby bude v září

Mistrovská Slavia vstoupí zahájí nový ročník první fotbalové ligy na konci července doma proti Teplicím. Derby se Spartou odehraje 16. září v Edenu. Rohodl o tom los ligového ročníku 2017/2018.

Andrea Stramaccioni a Tomáš Rosický
Aktualizováno 20.6. 2017 08:49
tisková konference velké zprávy

Stramaccioni bude mít tiskovku: Rosický se prý zapojí do přípravy!

Dnes odpoledne proběhne na pražské letné první oficiální tisková konference Sparty, kde vystoupí nový trenér Andrea Stramaccioni. Řeč bude pochopitelně nejen o přípravě na nadcházející sezonu, ale hlavně kádru, se kterým italský kouč nejspíš pořádně zamíchá. Jak je na tom ale vlastně věčný marod Tomáš Rosický?

už jen podpis prý se dohodli

Kdo je možná posila Sparty Biabiany? Rychlík s arytmií srdce!

Fotbalová Sparta zbrojí na novou sezonu. Nejprve přišel na řadu zahraniční kouč, pak posily z tuzemské ligy a teď to vypadá, že by do letenského velkoklubu mohla přijít zahraniční posila z Interu Milán! Francouz Jonathan Biabiany je talentovaný záložník, o kterém se však ví, že trpí srdeční aritmií.

Marc Janko
Aktualizováno 6.6. 2017 17:46
posily velká jména

Co bude s Lafatou? Do Sparty míří superstřelec, i Slavia posiluje!

Přestupová kola v nejvyšší české fotbalové soutěži se začínají roztáčet na plné obrátky. A pociťují to i fanoušci obou pražských "S". Do české metropole míří jedno velké jméno evropského fotbalu a na cestě by mohlo být další.