Fotbalové nadávky a Tal Ben Chaim
aktualizováno 14.08.
válka slov stačila jedna neděle

Co je horší nadávka? Trpaslík, Jude Slavia nebo Smrt Spartě?

F...king Jewish směrem k Talu Ben Chaimovi nebo Jude Slavia? Co vám vadí víc? Fotbalová liga má nepříjemnou dohru nedělního šlágru mezi Libercem a Spartou. Jen tři kola trvalo, než narážky na svůj původ uslyšel Tal Ben Chaim. A Sparta se brání, jenže docela nešťastně...

Tal Ben Chaim, Jindřich Trpišovský a trpaslíci z Liberce
video tiskovka plná perel

Chci vás jako trpaslíky na zahradu, měl říci Ben Chaim. Bylo to tak?

Zápas Sparty na stadionu U Nisy rozhodně nezklamal. Ztráta favorita, tři červené, těžko pochopitelné chyby sudího i neuvěřitelný komentář trenéra Trpišovského! Liberecký kouč perlil a sparťan Tal Ben Chaim asi není rád...

Ultras
hrozba? běhal mráz po zádech

Fotbalisty Sparty čekalo po remíze v Liberci doma "pekelné" přivítání!

Fotbalisté pražské Sparty uhráli ve 3. kole nejvyšší domácí soutěže na stadionu Liberce jen remízu 1:1, přestože v druhém poločase hráli v početní výhodě. Další nevýrazný výsledek letenského klubu nenechal sparťanské fanoušky v klidu a početná skupinka z nich si na fotbalisty dokonce počkala v noci u letenského stadionu!

Krach Sparty proti devíti! Z Liberce veze jen bod za remízu 1:1

Ačkoliv vedli 1:0 a hráli proti devíti libereckým fotbalistům, nakonec sparťanští hráči vybojovali na severu Čech jen bod. Na gól Frýdka totiž ve dvojnásobném oslavení dokázal odpovědět Breite

Jonathan Biabiany
aktualizováno 08.08.
zjevení chelsea i swansea

Odložený Biabiany: Letnou bude bavit hvězda, kterou nikdo nechtěl

Sparta má konečně posilu, která na první dobrou přesvědčila! Jonathan Biabiany přiletěl do Prahy a téměř bez tréninku naskočil do ligového zápasu s Boleslaví. A byl nejlepší na place! Má to nějaký háček?

Tomáš Rosický
potlesk mozartův návrat

Úsměv, další minuty i tyč: Rosický zářil, hrál už třetí zápas v řadě!

20, 25, 28. Minuta po minutce. Naděje, která dělá radost. Tomáš Rosický se vrací do hry. Zatím ještě sice neodehrál v zápase víc než půl hodiny, ale jsou tu náznaky, že zase může být lépe. A hlavně - Sparta s dirigentem, který kdysi dostal přezdívku Malý Mozart, opravdu vypadá dost dobře.

aktualizováno 07.08.
liga první výhra

Povedená premiéra! Biabiany nahrál na gól, Sparta vyhrála 1:0

Fotbalisté Sparty si ve druhém ligovém kole připsali první výhru v soutěžním utkání pod trenérem Andreou Stramaccionim. Ten hned do základu postavil čerstvou posilu Jonathana Biabianyho a ten se mu odvděčil přihrávkou na vítězný gól Lafaty, kterým Pražané vyhráli v Mladé Boleslavi 1:0.

Václav Kadlec
liga kauza letná

Došla trpělivost? Kadlec není ani na lavičce, Dúbravka i Janko sedí

Fotbalová Sparta už se soustředí jen na domácí soutěže a v Mladé Boleslavi bude napravovat pohárové fiasko. Trenér Stramaccioni už také výrazně sáhl do sestavy, posadil gólmana Dúbravku i útočníka Janka. Václav Kadlec opět záhadně není ani na střídačce.