Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Petr Rada při svém plamenném projevu
Aktualizováno 24.4. 2017 13:57
video o úctě ke starším

Tři žongly neuděláte! Jak trenér Rada sepsul novináře za kritiku?

Novinář jde občas s kůží na trh a pokud napíše svůj názor, někdy trenéra naštve. Petr Rada po prohře Sparty v Jihlavě schytal kritiku. Hodně to v něm asi bublalo a tak když vyhrál nad Plzní, pořádně se rozjel.

David Holoubek a Petr Rada
Aktualizováno 16.4. 2017 11:29
přehled když mluví fakta

Trenéři na Letné: Nejlepší čísla měl Holoubek, Rada už je nejhorší

Fotbalová Sparta neví kudy kam. Za jednu sezonu se na místě hlavního trenéra vystřídali hned čtyři muži a tak i když ještě sezona není u konce, nabízí se hodnocení. Pomohly změny? Jak které. A co byl největší průšvih?

Zmar fotbalové Sparty
Aktualizováno 16.4. 2017 09:16
problém letná na úplné dno

Průjem fotbalové Sparty: Vysmál se jí už i poslední tým tabulky!

Zoufalost, bída, trapas. Fanoušci Sparty nešetří kritikou, jejich milovaný klub je v krizi, nepomáhá ani příchod nového trenéra Petra Rady, báječný výkon z derby je zapomenutý. Prohra na hřišti poslední Jihlavy je pro slavný klub opravdu potupa.

Prásk.tv píše:

Lukáš Vácha
čtěte o tématu Sparta Praha na Prásk.tv
Bizarní zápas Kralupy - Sparta
Aktualizováno 13.4. 2017 18:09
ostuda pád o soutěž níž

Verdikt v kauze vlastních košů: Kralupy i Sparta padají do 2. ligy!

Basketbalová první liga žen bude v příští sezóně bez hráček pražské Sparty a Kralup nad Vltavou. Oba týmy byly totiž vyloučeny ze soutěže a přeřazeny do druhé ligy. Tak zní tresty za sabotování vzájemného utkání, které se hrálo na konci února.

potíže tohle za to může

Přetrvávající problémy Sparty? Testy odhalily, co za nimi stojí!

Fotbalisté Sparty sice v neděli přetlačili Brno 3:2 a pod koučem Radou získali první ligovou výhru, jinak ale nemůžou průběh letošní sezóny hodnotit příliš kladně. Jedním z důvodů je i dlouhodobě početná marodka. Proč se Spartě v poslední době kupí marodi? Teď už je možná příčina známá.

první liga

Trápení, ale nakonec výhra! Sparta měla proti Zbrojovce i štěstí

Fotbalisté Sparty porazili ve 23. kole první ligy Brno 3:2 a po třech zápasech konečně naplno bodovali. O výhře domácích rozhodli dvěma góly David Lafata a Michal Kadlec, za hosty se prosadil Jan Polák a vlastní branku si dal stoper Mario Holek.

Slavia - Sparta, jaro 2017
Aktualizováno 2.4. 2017 19:32
emoce fotbalová tradice

Slavii v derby spasila penalta v nastavení! Sparta cítí křivdu

Derby Slavie se Spartou končilo opět v emocích a o konečném výsledku rozhodla až penalta v nastaveném čase. Proměnil jí domácí kapitán Škoda, který zachránil sešívaný tým od prohry. Sparta totiž vedla v Edenu 1:0 po trefě Václava Kadlece.

Fanoušci Sparty před pochodem Prahou
Aktualizováno 2.4. 2017 19:57
video když je v praze derby

Světlice v pochodu zranily čtyři lidi. Šest sparťanů policie zadržela

Derby pražských S je i tentokrát příležitostí pro tábory fanoušků obou klubů, aby se předvedli. Jarní duel se nese ve znamení pochodu příznivců Sparty. Letenští vyrazili do Edenu okolo 14 hodiny a ač pálilo slunce, vzali na sebe černá trička...

Josef Hušbauer v pražském derby
Aktualizováno 28.3. 2017 18:12
derby bude velká sláva

Lístky na derby zmizely? Má je Hušbauer, vypravuje pět autobusů!

Po dlouhých devíti letech půjde Slavia do derby proti Spartě v roli favorita. V Edenu bude vyprodáno a dorazí i Hujerovi - tak se teď v kabině sešívaných přezdívá rodině a známým záložníka Josefa Hušbauera.

Sparta - Zlín
Aktualizováno 17.3. 2017 22:34
fotbal předehrávka

Přesilovka i protesty. Sparta se s Radou nezvedá, jen 0:0 se Zlínem

Fotbalistům Sparta zatím nepomohla ani změna trenéra. V prvním utkání pod vedením Petra Rady Pražané se Zlínem jen remizovali 0:0, když navíc nevyužili více než čtvrthodinovou přesilovku. Zápas doprovázel neklid na tribunách, kdy skalní příznivci domácích dávali najevo nesouhlas s vedením klubu.