Zdeněk Ščasný
aktualizováno 14.11.
fotbal přípravné utkání

Sparťanská ostuda! Letenští padli s třetiligovým Benešovem

Reprezentační pauzu využívají prvoligové týmy k přípravným zápasům, aby hráči zůstali v zápřahu. Stejně tak pražská Sparta, která změřila síly s jedenáctým týmem ČFL Benešovem. Jenže zápas nakonec skončil překvapením a letenští ostudně prohráli 0:1.

Smutek fotbalové Plzně
08.11.
prvenství debakl s realem madrid

Smutný fakt o Plzni: Historicky nejhorší výsledek českého týmu

Fanouškům plzeňské Viktorie se to asi moc líbit nebude, ale fakta mluví jasně. Středeční pětigólový výprask, který Plzeň schytala od Realu Madrid, je historicky nejhorší výsledek českého týmu v Lize mistrů. Dodejme, že na domácím hřišti.

Sparta proti Tatranu
07.11.
skandál to je zase kauza

Ragbisté Sparty měli hrát o titul, místo toho ale přišla kontumace!

V sobotu se měli ragbisté pražské Sparty utkat ve finále extraligy s Tatrou Smíchov, ale nakonec se tak nestane. Sportovně etická komise totiž zápas s Vyškovem, ve kterém Sparta vybojovala postup nakonec kontumovala. Důvodem bylo, že jeden z hráčů nastoupil do utkání neoprávněně.

Pražské derby skončilo remízou, Slavia dala oba góly z rohů

Fotbalisté Sparty měli vítězství v derby na dosah, dokázali otočit z 0:1 na 2:1, jenže nakonec se musí spokojit jen s bodem. Remízu 2:2 zařídil pro Slavii Tomáš Souček. Oba góly dali slávisté po rohových kopech.

Fanoušci Slavie Praha
02.11.
fotbal tohle týmu nepomůže

Dusno ve Slavii před derby! Fanoušci drsně válčí mezi sebou

Derby pražských "S" je na programu už tuto neděli a slávističtí fanoušci rozhodně nepůsobí jednotným dojmem. Příčinou je trest od disciplinární komise UEFA, který slávistickým příznivcům zakazuje účast na příštím utkání Evropské ligy v Bordeaux.

Daniel Křetínský
aktualizováno 01.11.
Fotbal Patnáctimiliardová nabídka

Podle Italů chce koupit Křetínský evropského giganta, ten vše popřel

Kellner si chce koupit Chelsea, Křetinský směřuje svůj výběr více na jih. Terčem majitele Sparty se stal slavný AC Milán. Za celosvětově známou značku nabídl 15,5 miliardy korun.

Jean-David Beauguel
aktualizováno 27.10.
fotbal pořádné překvapení

Sparta zase prohrála! Zlínskou euforii rozpoutala rána Beauguela

Fotbalisté Sparty zase selhali. Na zlínské Letné prohráli s domácím Fastavem 0:1, jediný gól zápasu dal pět minut před koncem Jean-David Beauguel. Sparta byla sice první půli lepším týmem, po přestávce ale přestala být nebezpečná a Zlín po zásluze zvítězil.

Sparta prohrála s Litvínovem
23.10.
Hokejová extraliga

Litvínov utnul černou sérii porážek, chytil se na Spartě

Hokejisté Litvínova zvítězili v předehrávce 24. kola extraligy v pražské O2 areně nad vedoucí Spartou 2:1 a ukončili sérii čtyř porážek. Díky vítězné brance Martina Hanzla v početní výhodě se Verva posunula na páté místo tabulky. Sparta sice od 11. minuty vedla díky jubilejní 200. trefě Lukáše Pecha v extralize, ale před polovinou utkání zahájil obrat v přesilové hře František Lukeš.

Benjamin Tetteh
22.10.
fotbal fortuna liga

Sparťané si zastříleli! Boleslav si z Letné veze čtyřgólový nášup

Fotbalisté Sparty v dohrávce 12. kola fotbalové ligy porazili 4:1 Mladou Boleslav a po dvou porážkách za sebou bodovali. Dvěma góly se na výhře domácích podílel Benjamin Tetteh, po jedné brance přidali Matěj Pulkrab a Guélor Kanga. Za hosty v závěru zmírnil debakl Lukáš Hůlka. Letenští jsou díky vítězství třetí v tabulce se ztrátou dvou bodů na druhou Plzeň a čtyř na vedoucí Slavii.

Sparta Praha
aktualizováno 19.10.
fotbal mol cup

Spartu čeká souboj v Opavě, druholigová Chrudim přivítá Slavii!

Fotbalisté Sparty se v osmifinále pohárové soutěže MOL Cupu představí v Opavě, Plzeň hostí Ostravu a obhájce Slavia pojede do druholigové Chrudimi.