Nový hokejový stadion v Brně je o krok blíže k výstavbě. Město schválilo směnu pozemků.

Kometa Brno slaví mistrovský titul
Aktualizováno 19.4. 2017 22:56
oslavy tohle je velké

V ulicích Brna propukly obrovské oslavy. A ve městě k tomu je určitě důvod. Kometa totiž vyhrála i čtvrtý finálový zápas nad Libercem a po 51 letech získala mistrovský hokejový titul.

Kometa Brno
Aktualizováno 19.4. 2017 20:02
extraliga po 51 letech

Kometa Brno slaví hokejový titul! Liberec smetla 4:0 na zápasy

Hokejisté brněnské Komety se po 51 letech dočkali mistrovského titulu. Ve finálové sérii nedali šanci soupeři z Liberce, kterého přejeli 4:0 na zápasy. V poslední utkání vyhráli před vlastními fanoušky 5:2.

Brno je v extázi! Kometě chybí k vysněnému titulu jen jeden krok

Hokejisté Brna vyhráli ve třetím finále extraligy nad mistrovským Libercem 3:0, v sérii vedou stejným poměrem na zápasy a jediný úspěch je dělí od historicky dvanáctého titulu.

Kometa Brno
Aktualizováno 11.4. 2017 10:46
extraliga to už je moc!

Finále za všechny prachy: V Brně za 1250?! Lidi zuří, vedení se hájí

Fanoušky hokejové Komety rozpálily do běla ceny lístků, které si klub účtuje během finálových zápasů extraligy. Za vstupenku na sezení tam fanoušci zaplatí až 1250 korun! Vedení klubu však argumentuje tím, že ceny prostě tak vysoké být musí.

play off hokejová extraliga

Pořádná kanonáda v Brně! Kometa smetla Hradec osmi góly

Hokejisté Brna deklasovali ve třetím zápase semifinále play off extraligy Hradec Králové 8:0 a v sérii hrané na čtyři výhry se ujali vedení 2:1. Hattrickem podpořil úspěch domácí Komety obránce Ondřej Němec, brankář Marek Čiliak oslavil dnešní 27. narozeniny čistým kontem.

HK Mountfield - Kometa Brno
Aktualizováno 29.3. 2017 20:06
hokej extraliga

Prvnímu semifinále vládli gólmani. Výhru nakonec urvala Kometa

Více než dvě třetiny čekali diváci v aréně královéhradeckého Mountfieldu na gól v prvním semifinálovém utkání proti Kometě Brno. Nakonec se dočkali, ale domácí fanoušci příliš radost neměli. Brňané totiž vyhráli na ledě soupeře 2:0 a ujali se vedení v sérii 1:0.

extraliga čtvrtfinále

Kometa ukončila Spartě sezónu. Pražany smetla ve 4 zápasech!

Cesta pražské Sparty letošním play-off skončila už ve čtvrtfinále. A brněnské Kometě stačil na Pražany nejmenší možný počet zápasů. V tom čtvrtém vyhráli Brňané na domácím ledě 4:1.

Hokejová Sparta na hraně vyřazení. Kometa má první mečbol!

Hokejistům Sparty teče do bot čím dál tím více. Nezvládli ani třetí čtvrtfinálový zápas, ačkoliv na ledě brněnské Komety vedli brzy o dvě branky. Nakonec ale prohráli v prodloužení a Brňany dělí jediná výhra od postupu do semifinále. V sérii mezi Litvínovem a Hradcem Králové je po výhře Mountfieldu 1:4 stav 1:2 na zápasy.

Kometa ničí Spartu! Pražský led dobyla senzačně i podruhé

Hokejisté Komety Brno vyhráli ve druhém čtvrtfinálovém utkání extraligy na ledě Sparty 3:2 v prodloužení a vedou v sérii hrané na čtyři vítězné zápasy 2:0. Brňané před nejvyšší návštěvou letošního play off 13.003 diváků dvakrát v utkání dotáhli ztrátu a v čase 63:06 rozhodl o jejich úspěchu obránce Jozef Kováčik.