HK Mountfield - Kometa Brno
Aktualizováno Včera 20:06
hokej extraliga

Prvnímu semifinále vládli gólmani. Výhru nakonec urvala Kometa

Více než dvě třetiny čekali diváci v aréně královéhradeckého Mountfieldu na gól v prvním semifinálovém utkání proti Kometě Brno. Nakonec se dočkali, ale domácí fanoušci příliš radost neměli. Brňané totiž vyhráli na ledě soupeře 2:0 a ujali se vedení v sérii 1:0.

extraliga čtvrtfinále

Kometa ukončila Spartě sezónu. Pražany smetla ve 4 zápasech!

Cesta pražské Sparty letošním play-off skončila už ve čtvrtfinále. A brněnské Kometě stačil na Pražany nejmenší možný počet zápasů. V tom čtvrtém vyhráli Brňané na domácím ledě 4:1.

Hokejová Sparta na hraně vyřazení. Kometa má první mečbol!

Hokejistům Sparty teče do bot čím dál tím více. Nezvládli ani třetí čtvrtfinálový zápas, ačkoliv na ledě brněnské Komety vedli brzy o dvě branky. Nakonec ale prohráli v prodloužení a Brňany dělí jediná výhra od postupu do semifinále. V sérii mezi Litvínovem a Hradcem Králové je po výhře Mountfieldu 1:4 stav 1:2 na zápasy.

play off hokejová extraliga

Kometa ničí Spartu! Pražský led dobyla senzačně i podruhé

Hokejisté Komety Brno vyhráli ve druhém čtvrtfinálovém utkání extraligy na ledě Sparty 3:2 v prodloužení a vedou v sérii hrané na čtyři vítězné zápasy 2:0. Brňané před nejvyšší návštěvou letošního play off 13.003 diváků dvakrát v utkání dotáhli ztrátu a v čase 63:06 rozhodl o jejich úspěchu obránce Jozef Kováčik.

Martin Erat
Aktualizováno 20.5. 2016 10:48
posila kariéra z kopce

V NHL byl boháčem, pak už ho nechtěli. Erat teď podepsal Kometě

Ještě v roce 2013 mu v NHL běžela taková smlouva, že mu museli všichni závidět. Martin Erat v Nashville vydělával 5,5 milionu dolarů za sezonu. Pak už se ale jen potloukal, skončil v Rusku a nakonec v Brně. Pro Kometu je to ale posila jako hrom!

Petr Ton v Kometě Brno
Aktualizováno 3.3. 2016 10:57
šok to se legendám nedělá

Úcta stranou. Hokejová Kometa vyhodila kanonýra Tona!

Byl takovým Jágrem české hokejové extraligy. I když mu bylo 40 let, byl nejproduktivnějším hráčem pražské Sparty. Pak přišel nečekaný odchod do Komety Brno. A teď? Dost potupný konec... Tohle se hrajícím legendám nedělá.

České Winter Classic
Aktualizováno 29.2. 2016 19:40
hokej mastný účet

Šok pro Kometu: Radnice chce další miliony za lední Hokejové hry!

Další dva miliony korun naúčtovali úředníci z Králova Pole hokejovému klubu Kometa Brno za pronájem pozemků při lednových Hokejových hrách v Brně. Pořadatelé se však proti tomuto rozhodnutí chtějí pochopitelně odvolat, protože rozpočet byl stanoven dopředu a pokryly ho tržby ze vstupenek a sponzoři.

Libor Zábranský
Aktualizováno 6.2. 2016 18:29
hokej rychlá náhrada

Z kanceláře na lavičku! Hokejisty Komety Brno převzal Zábranský

Hokejisty Komety Brno bude po pátečním odstoupení kouče Aloise Hadamczika do konce sezony trénovat majitel klubu Libor Zábranský. Asistenti Kamil Pokorný a Karel Beran u mužstva zůstanou, nezmění se ani další složení realizačního týmu.

Alois Hadamczik
Aktualizováno 6.2. 2016 09:16
odchod trenéra

Hadamczik v Kometě končí! Po debaklu s Litvínovem rezignoval

Domácí vysoká porážka s Litvínovem 1:6 byla posledním zápasem na lavičce Komety Brno pro Aloise Hadamczika. Ten po nezdaru na svou funkci rezignoval. Brněnští prohráli sedm z posledních osmi zápasů. O Hadamczikově nástupci vedení klubu zatím nerozhodlo.

HC Sparta Praha
Aktualizováno 9.1. 2016 10:11
Open Air

21 500! Kromě diváckého rekordu padla ale i domácí Kometa

Letitý divácký rekord padl v utkání mez brněnskou Kometou a hokejisty Sparty hraném pod širým nebem. Většina z 21 500 fanoušků sice zažila netradiční představení, z výsledku však radost neměla. Sparta otočila nepříznivý vývoj zápasu a vyhrála v Brně 4:2.