Tomu se říká romantika! Zatímco v Moskvě to byla pro Stanley Cup jedna velká party, po příletu do Čech začala báječná moravská idylka. Michal Kempný se slavné trofeje dočkal už v pondělí večer a byla z toho parádní událost.

Martin Erat a Marek Čiliak
21.05.
nová sezona novinky u mistra

Kometa přijde o gólmana Čiliaka! Erat zůstane, i když dostane pauzu

Hokejový mistr z Brna už začal přípravu na novou sezonu a majitel a hlavní kouč Komety Libor Zábranský oznámil, jak bude tým vypadat při obhajobě titulu. Téměř jisté je to, že odchází hlavní opora – gólman Marek Čiliak.

Studie nové arény v Brně
23.04.
nové plány jsou to jen sliby?

Na Kometu na výstaviště? Nová hala má prý stát už za čtyři roky!

A už je to tady znovu. Na úspěchu se vždycky dobře prodávají sliby. Hokejisté brněnské Komety podruhé v řadě vyhráli extraligu a jako ozvěna přišly zaručené informace o stavbě nové arény. Staré Rondo prý brněnskému hokeji nestačí…

Prásk.tv píše:

Tomáš Řepka a Michal Gulaši - 1
čtěte o tématu Kometa Brno na Prásk.tv
Oceláři Třinec
aktualizováno 14.04.
o titul hokejová extraliga

Třinec začal finále extraligy vítězně, Kometě dal PĚT GÓLŮ!

Oceláři Třinec vstoupili do finálové série hokejové extraligy vítězně. V domácím prostředí porazili v prvním duelu Kometu Brno přesvědčivě 5:1. Dva góly vítězů dával Jakub Petružálek.

Kometa Brno
01.04.
play off tipsport extraliga

Kometa vybrakovala Plzeň i podruhé! Indiáni marně chytali Nečase

Hokejisté Komety Brno vyhráli ve druhém semifinále extraligy na ledě vítěze základní části Plzně 4:1 a vedou v sérii 2:0 na zápasy. Úřadující mistr uspěl i v šestém zápase v play off v této sezoně.

Kometa Brno - Sparta Praha
31.03.

Kometa začala semifinále vítězně! Plzeň na ní doma nestačila

Hokejisté Komety Brno prodloužili vítězné tažení bitvami play off. V úvodním semifinále na ledě Plzně uspěl obhájce extraligového titulu 3:2 a v součtu s minulou mistrovskou sezonou vyhrál už jedenáctý duel v řadě.

Kometa Brno
17.03.
čtvrtfinále hokejová extraliga

Kometa má mečbol! Vítkovice nezvládly ani třetí zápas play-off

Hokejisté Komety Brno porazili ve třetím čtvrtfinále play off extraligy Vítkovice 4:0 a v sérii na čtyři vítězství už vedou 3:0. O jasné výhře obhájců titulu rozhodla hned úvodní třetina, ve které po brankách Petra Holíka, Tomáše Vincoura a Jana Hrušky získali Brňané tříbrankový náskok.

HC Kometa Brno
13.03.
hokej Tipsport extraliga

Kometa začala čtvrtfinále výhrou, Třinec zlomil Pardubice

Hokejisté Brna vykročili za obhajobou mistrovského titulu vítězstvím 3:2 v prodloužení v úvodním čtvrtfinálovém utkání ve Vítkovicích. Na rozdíl od ostravského klubu využil domácího prostředí Třinec, který vyhrál nad Pardubicemi 3:2 po samostatných nájezdech.

Marek Čiliak
30.12.
extraliga hokejová extraliga

Vítkovická vítězná série skončila: Kometa jí nedovolila dát gól

Hokejisté Komety Brno zvítězili v utkání 35. kola extraligy ve Vítkovicích 1:0 a ukončili tak sérii devíti výher domácích. Utkání rozhodl v 54. minutě Jan Hruška, čtvrté čisté konto v sezoně si připsal Marek Čiliak.

Vlak Komety Brno
aktualizováno 22.12.
Modrobílá tsunami

Praha v pozoru! Řítila se na ni tisícovka fanoušků z Brna

Při večerním hokejovém utkání Tipsport extraligy mezi Spartou a brněnskou Kometou bylo pořádné horko. Do hlavního města totiž vlakem zamířila spolu s hráči i početná skupina moravských fanoušků, kteří zápas v honosné O2 areně vzali opět hodně vážně.