Joel Lundqvist a Martin Ševc
08.11.
video hokejová pohádka

Lundqvistovo dvojče smutní: Liberec vyřadil vítěze Ligy mistrů!

České hokejové kluby šokují Evropu. Hned tři týmy jsou ve čtvrtfinále Ligy mistrů, která rok od roku získává větší prestiž. Liberec dokonce vyřadil loňského vítěze – švédskou Västra Frölunda. A Švédové to zrovna dobře nenesou...

František Výborný
03.11.
šlágr hokejová extraliga

Sparta prohrála počtvrté v řadě! Ve šlágru už jí vedl nový trenér

Hokejová Sparta už počtvrté v řadě prohrála. Tentokrát v ostře sledovaném duelu v Brně. Rozhodující gól šlágru 18. kola hokejové extraligy dal Jan Hruška už ve 41 vteřině prodloužení. Kometa se tak bodově dotáhla na vedoucí Plzeň, která má ale o zápas méně.

Kometa Brno - Sparta Praha
26.09.
extraliga dohrávka 6. kola

První souboj Brna a Prahy pro domácí! Kometa zdolala Spartu 2:1

Hokejisté brněnské Komety zdolali v dohrávce 6. kola Spartu Praha 2:1. Vyhráli tak první letošní vzájemný souboj, a to i navzdory tomu, že ještě v poslední minutě druhé třetiny prohrávali.

Kometa v Lize mistrů válí! Na Brňany nevyzrálo ani Kuopio

Hokejisté Komety Brno si připsali v Lize mistrů ve skupině B třetí výhru. V premiéře na domácím ledě zdolali v prodloužení finské Kuopio 3:2. Vítězný gól vstřelil v 64. minutě Hynek Zohorna, který si připsal i jednu asistenci. Obhájci extraligového titulu ztratili v Lize mistrů zatím pouze jeden bod.

Nový stadion Komety Brno
aktualizováno 16.05.
extraliga projekt

Fanoušci Komety Brno jásají! Takhle bude vypadat nový stadion

Nový hokejový stadion v Brně je o krok blíže k výstavbě. Město schválilo směnu pozemků.

Kometa Brno slaví mistrovský titul
aktualizováno 19.04.
oslavy tohle je velké

V ulicích Brna propukly obrovské oslavy. A ve městě k tomu je určitě důvod. Kometa totiž vyhrála i čtvrtý finálový zápas nad Libercem a po 51 letech získala mistrovský hokejový titul.

Kometa Brno
extraliga po 51 letech

Kometa Brno slaví hokejový titul! Liberec smetla 4:0 na zápasy

Hokejisté brněnské Komety se po 51 letech dočkali mistrovského titulu. Ve finálové sérii nedali šanci soupeři z Liberce, kterého přejeli 4:0 na zápasy. V poslední utkání vyhráli před vlastními fanoušky 5:2.

Hokejisté Komety Brno
aktualizováno 18.04.
finale hokejová extraliga

Brno je v extázi! Kometě chybí k vysněnému titulu jen jeden krok

Hokejisté Brna vyhráli ve třetím finále extraligy nad mistrovským Libercem 3:0, v sérii vedou stejným poměrem na zápasy a jediný úspěch je dělí od historicky dvanáctého titulu.

Kometa Brno
aktualizováno 11.04.
extraliga to už je moc!

Finále za všechny prachy: V Brně za 1250?! Lidi zuří, vedení se hájí

Fanoušky hokejové Komety rozpálily do běla ceny lístků, které si klub účtuje během finálových zápasů extraligy. Za vstupenku na sezení tam fanoušci zaplatí až 1250 korun! Vedení klubu však argumentuje tím, že ceny prostě tak vysoké být musí.

Kometa Brno deklasovala Hradec 8:0
02.04.
play off hokejová extraliga

Pořádná kanonáda v Brně! Kometa smetla Hradec osmi góly

Hokejisté Brna deklasovali ve třetím zápase semifinále play off extraligy Hradec Králové 8:0 a v sérii hrané na čtyři výhry se ujali vedení 2:1. Hattrickem podpořil úspěch domácí Komety obránce Ondřej Němec, brankář Marek Čiliak oslavil dnešní 27. narozeniny čistým kontem.