Marek Čiliak
30.12.
extraliga hokejová extraliga

Vítkovická vítězná série skončila: Kometa jí nedovolila dát gól

Hokejisté Komety Brno zvítězili v utkání 35. kola extraligy ve Vítkovicích 1:0 a ukončili tak sérii devíti výher domácích. Utkání rozhodl v 54. minutě Jan Hruška, čtvrté čisté konto v sezoně si připsal Marek Čiliak.

Vlak Komety Brno
aktualizováno 22.12.
Modrobílá tsunami

Praha v pozoru! Řítila se na ni tisícovka fanoušků z Brna

Při večerním hokejovém utkání Tipsport extraligy mezi Spartou a brněnskou Kometou bylo pořádné horko. Do hlavního města totiž vlakem zamířila spolu s hráči i početná skupina moravských fanoušků, kteří zápas v honosné O2 areně vzali opět hodně vážně.

Joel Lundqvist a Martin Ševc
08.11.
video hokejová pohádka

Lundqvistovo dvojče smutní: Liberec vyřadil vítěze Ligy mistrů!

České hokejové kluby šokují Evropu. Hned tři týmy jsou ve čtvrtfinále Ligy mistrů, která rok od roku získává větší prestiž. Liberec dokonce vyřadil loňského vítěze – švédskou Västra Frölunda. A Švédové to zrovna dobře nenesou...

Sparta prohrála počtvrté v řadě! Ve šlágru už jí vedl nový trenér

Hokejová Sparta už počtvrté v řadě prohrála. Tentokrát v ostře sledovaném duelu v Brně. Rozhodující gól šlágru 18. kola hokejové extraligy dal Jan Hruška už ve 41 vteřině prodloužení. Kometa se tak bodově dotáhla na vedoucí Plzeň, která má ale o zápas méně.

Kometa Brno - Sparta Praha
26.09.
extraliga dohrávka 6. kola

První souboj Brna a Prahy pro domácí! Kometa zdolala Spartu 2:1

Hokejisté brněnské Komety zdolali v dohrávce 6. kola Spartu Praha 2:1. Vyhráli tak první letošní vzájemný souboj, a to i navzdory tomu, že ještě v poslední minutě druhé třetiny prohrávali.

Kometa Brno - Kuopio
aktualizováno 31.08.
hokej další výhra

Kometa v Lize mistrů válí! Na Brňany nevyzrálo ani Kuopio

Hokejisté Komety Brno si připsali v Lize mistrů ve skupině B třetí výhru. V premiéře na domácím ledě zdolali v prodloužení finské Kuopio 3:2. Vítězný gól vstřelil v 64. minutě Hynek Zohorna, který si připsal i jednu asistenci. Obhájci extraligového titulu ztratili v Lize mistrů zatím pouze jeden bod.

Nový stadion Komety Brno
aktualizováno 16.05.
extraliga projekt

Fanoušci Komety Brno jásají! Takhle bude vypadat nový stadion

Nový hokejový stadion v Brně je o krok blíže k výstavbě. Město schválilo směnu pozemků.

Kometa Brno slaví mistrovský titul
aktualizováno 19.04.
oslavy tohle je velké

V ulicích Brna propukly obrovské oslavy. A ve městě k tomu je určitě důvod. Kometa totiž vyhrála i čtvrtý finálový zápas nad Libercem a po 51 letech získala mistrovský hokejový titul.

Kometa Brno
extraliga po 51 letech

Kometa Brno slaví hokejový titul! Liberec smetla 4:0 na zápasy

Hokejisté brněnské Komety se po 51 letech dočkali mistrovského titulu. Ve finálové sérii nedali šanci soupeři z Liberce, kterého přejeli 4:0 na zápasy. V poslední utkání vyhráli před vlastními fanoušky 5:2.

Hokejisté Komety Brno
aktualizováno 18.04.
finale hokejová extraliga

Brno je v extázi! Kometě chybí k vysněnému titulu jen jeden krok

Hokejisté Brna vyhráli ve třetím finále extraligy nad mistrovským Libercem 3:0, v sérii vedou stejným poměrem na zápasy a jediný úspěch je dělí od historicky dvanáctého titulu.