SK Slavia Praha vs. APOEL
15.08.
Kvalifikace Liga mistrů

Slavii se na Kypru nedařilo: Dobré šance, žádný gól a prohra 0:2!

Fotbalisté Slavie ani přes mnoho dobrých šancí brankáře Nikósie Boye Watermana nepřekonali. Z Kypru si odváží prohru 0:2 a za týden v odvetě této kvalifikace Ligy mistrů, která se koná v Edenu, nečeká svěřence trenéra Šilhavého vůbec jednoduchý úkol.

Karel Abraham
12.08.
MotoGP Red Bull Ring

Abraham skončil v kvalifikaci 11., pole position má Marquéz!

Zítra jsou na programu závody Velké ceny Rakouska. Dnes mají za sebou závodníci kvalifikace. V královské třídě MotoGP skončil na 11. místě Karel Abraham. Pole position si vyjel Marc Marquez, který bude bojovat o třetí vítězství v řadě.

Karel Abrahám
05.08.
MotoGP Velká cena Brna

Abraham zajel v kvalifikaci své maximum. Kornfeilovi se nedařilo!

Karel Abraham skončil v kvalifikaci na Velkou cenu Brna na sedmnáctém místě. Vyhrál úřadující mistr světa Marc Márquez ze Španělska. Ve třídě Moto3 se nedařilo Jakubu Kornfeilovi. Ten si vybral pořádnou smůlu. Přimotal se do pádu ještě dřív, než si stihl zapsat nějaký čas. Nakonec skončil na 24. místě a do závodu tak půjde až z osmé řady.

Lukáš Rosol
29.06.
Tenis Kvalifikace Wimbledon

Lukáš Rosol vyhrál kvalifikaci. Zahraje si na Wimbledonu!

Tenista Lukáš Rosol porazil v posledním kole kvalifikace Dariana Kinga z Barbadosu 3:1 a postoupil tak do Wimbledonu. Ten začíná už 3. července a Rosol se tak přidá na kurtech All England Clubu k dalším českým účastníkům. Vy budete moci tenisový svátek sledovat na stanicích Nova Sport.

Barbora Krejčíková
aktualizováno 29.06.

Po Krejčíkové končí v kvalifikaci i Bouzková. Nestačila na Lin Zhu!

Největší tenisový svátek už se svižným krokem přibližuje stále blíže k datu 3. července, kdy nejstarší turnaj na světě začíná. Kvalifikace už jsou ale v plném proudu a figurují na nich i čeští hráči. Bohužel ne všichni se až na kurty All England Clubu probojují. V Londýně končí česká tenistka Barbora Krejčíková, která ve druhém kvalifikačním zápase nestačila na Destanee Aiavaovou. Po ní vypadla i Marie Bouzková, prohrála s Lin Zhu.

Lukáš Rosol

Rosol slavil, dařilo se i Češkám! I dnes pokračují kvalifikace

Lukáš Rosol uspěl ve včerejší kvalifikaci na Wimbledon nad Američanem Rajeevem Ramem, kterého porazil 2:1. Dařilo se také českým tenistkám. Marie Bouzková přejela poměrně hladce Rusku Viktorii Kamenskajovou 2:0, Barbora Krejčíková slavila po výhře 2:1 nad Britkou Maií Lumsdenovou. Kvalifikační zápasy na travnatém povrchu pokračují i dnes!

aktualizováno 24.06.
MotoGP Assen

Kornfeil zajel svou nejlepší letošní kvalifikaci. Abraham má 18. místo!

Jakub Kornfeil zajel v Nizozemsku svou nejlepší kvalifikaci v letošní sezoně. I přes deštivé počasí skončil třináctý. V nedělním závodě Moto3 odstartuje český jezdec z páté řady. Karel Abraham skončil v kvalifikaci MotoGP na 18. místě.

aktualizováno 03.06.
MotoGP Velká cena Itálie

Kvalifikaci v Itálii vyhrál Viňales. Abraham odstartuje z 21. pozice!

Kvalifikaci na Velkou cenu Itálie vyhrál Maverick Viňales, který tak zítra odstartuje do závodu z první pozice, což se mu povedlo už potřetí v sezoně. Naopak český závodník Karel Abraham nepostoupil do druhé části kvalifikace a zítra tak odstartuje z 21. místa.

Sebastien Bourdais vážně havaroval
21.05.
500 mil Indianapolis 1. den kvalifikace

Vážná nehoda: Šampion Bourdais se v kvalifikaci těžce zranil. VIDEO

Španělský závodník Fernando Alonso se v sobotní kvalifikaci umístil mezi nejrychlejšími devíti jezdci, kteří se v neděli utkají o pole position. O tu nebude bojovat Francouz Sebastien Bourdais, který byl nejrychlejším v posledním tréninku. I v kvalifikaci mířil do skupiny, která se utká o pole position, ve třetím kole ale těžce havaroval a s vážným zraněním skončil v nemocnici.

Hélio Castroneves ve Phoenixu
29.04.
IndyCar kvalifikace

Castroneves ve Phoenixu doslova létal, překonal i rekord dráhy

Brazilec Hélio Castroneves odstartuje do závodu IndyCar Series ve Phoenixu z pole position. Oblíbený Brazilec si připsal letos už svůj druhý kvalifikační triumf. Ve Phoenixu se z vítězství v kvalifikaci radoval už vloni. Přímý přenos závodu začíná v neděli v 3:15 ráno na programu Nova Sport 2.