Karel Abrahám
Aktualizováno 22.4. 2017 22:15
MotoGP Závod v Austinu

Abraham odstartuje v závodě ze 17. místa. Kvalifikaci vyhrál Marquez

Karel Abraham se v dnešních trénincích hodně trápil. Ne snad až tak v rámci svých výkonů, ale po pádu se zranil. Se zlomeným kotníkem a meniskem však nastoupil do kvalifikace. Z ní půjde do závodu ze 17. místa. Kvalifikaci pak vyhrál Marc Marquez.

IndyCar Kvalifikace

Long Beach patří Castronevesovi. Kvalifikaci vyhrál potřetí v řadě!

Brazilec Hélio Castroneves odstartuje do nedělního závodu v Long Beach z prvního místa. Už potřetí v řadě se mu na tradičním městském okruhu podařilo ovládnout kvalifikaci. V předchozích letech po startu z prvního místa nikdy nechyběl na stupních vítězů. Oblíbený závod populární brazilský veterán vyhrál už v roce 2001.

MotoGP Skvělá jízda

Nečekaný úspěch: Skvělý Karel Abraham dojel v kvalifikaci druhý!

V Argentině se jela kvalifikace mistrovství světa silničních motocyklů a na nejlepší výsledek ve své kariéře v MotoGP útočil Karel Abraham a to se mu povedlo. Do zítřejšího závodu vyrazí z druhého místa.

Fotbal Kvalifikace mistrovství světa

Češi přejeli fotbalového trpaslíka. San Marino deklasovali 6:0!

Čeští fotbalisté dnes odehráli v San Marinu výsledkově nejpovedenější poločas v samostatné historii. Národní tým ovládl úvodní dějství zápasu kvalifikace o postup na mistrovství světa v Serravalle poměrem 5:0 a o jednu branku překonal svůj rekord. Ve druhé části stanovil konečné skóre 6:0 brankou z penalty Vladimír Darida.

Will Power během závodu v St. Petersburgu
Aktualizováno 11.3. 2017 23:32

Risk se vyplatil! Power políbil zeď, ale má další pole position

Australan Will Power ukázal, že mu trať v St. Petersburgu náramně sedí a získal svou už sedmou pole position na tomto okruhu. Sesadit z kvalifikačního trůnu jej nedokázal ani Scott Dixon, který vyhrál 2. a 3. trénink. Power triumfoval i přes drobný kontakt se zdí během prostředního segmentu kvalifikace.

Francie a Portugalsko po EURO
Aktualizováno 7.9. 2016 15:05
ms 2018 ani jeden nevyhrál

Kocovina po EURO: Finalisté na úvod kvalifikace totálně vyhořeli!

Na letošním evropském šampionátu došli až do finále, první ostré zápasy po EURO ale vůbec nezvládli. Francouzi, kteří šampionát hostili, nečekaně klopýtli v Bělorusku, odkud si po bezbrankové remíze odvezli pouze bod. Ještě hůř vstoupili do kvalifikace o postup na MS 2018 jejich fináloví přemožitelé Portugalci. Úřadující evropští šampioni prohráli ve Švýcarsku.

Karel Jarolím
Aktualizováno 25.8. 2016 14:15
reprezentace na koho ukázal?

Kouč Jarolím poprvé nominoval! Mladíci Schick s Černým chybějí

Nová éra fotbalové reprezentace začíná. Kromě odchodu několika stálic nastala po EURO ve Francii změna i na postu kouče. Pavla Vrbu nahradil Karel Jarolím, který už oznámil svoji první nominaci na přípravný zápas s Arménií (31. srpna) a následný úvodní duel kvalifikace mistrovství světa se Severním Irskem (4. září).

INDYCAR Sobota v Poconu

Favorité bourali a z pole position se radoval "šílený Rus" Aljošin

Ruský závodník Michail Aljošin získal v kvalifikaci na závod IndyCar na oválu Pocono Raceway svou první pole position v kariéře v amerických formulích. Formu ukázal už v úvodním tréninku na nedělní závod, který vyhrál, zatímco jezdci, kterým se na trati v horách ve státě Pensylvánie v minulosti dařilo, skončili v ochranné bariéře.

INDYCAR Trénink a kvalifikace

Favorité bodovali: Jezdci bojující o titul odstartují z první řady

Kvalifikace na závod IndyCar v Ohiu rozdala karty tak, že se v neděli můžeme těšit na skutečně zajímavý závod! Z prvního místa odstartuje, letos už pošesté, lídr šampionátu Simon Pagenaud. Ale hned vedle něj bude stát jeho nejbližší rival Will Power. Scott Dixon, který v Ohiu pětkrát vyhrál, se kvalifikoval až jako jedenáctý.

Drama až do konce. Dixon vyhrál kvalifikaci posledním pokusem

Třetím tréninkem a kvalifikací pokračoval v sobotu program IndyCar Series na okruhu v Torontu. Závěrečný trénink před kvalifikací opět vyhrál Francouz Bourdais. V kvalifikaci pak všem vypálil rybník Scott Dixon. Po nehodách z pátečního odpoledního tréninku musela INDYCAR trať mírně upravit.