Ester Ledecká
15.12.
zimní sporty další závod

Ledecká je v laufu! V Cortině byla v kvalifikaci opět nejrychlejší

Snowboardistka Ester Ledecká včera vyhrála první závod ve Světovém poháru a dnes jí čeká obří slalom. Stejně jako ve čtvrtek dnes ovládla i kvalifikační jízdu.

Curling
10.12.
curling Neúspěšný boj

Čeští curleři prohráli s Dány a na olympiádu se nedostali

Čeští hráči curlingu si účast na olympijských hrách v Pchjongčchangu nevybojovali. Tým skipa Jiřího Snítila prohrál v napínavém duelu play off dodatečné olympijské kvalifikace v Plzni s Dánskem těsně 2:4.

Česká reprezentace
08.10.
Fotbal Kvalifikace MS

Jednoduchá rozlučka s kvalifikací: Češi porazili San Marino 5:0!

Česká fotbalová reprezentace se už rozloučila s účastí na mistrovství světa 2018. Kvalifikaci však musela dohrát a v rámci jejího posledního zápasu poměřila síly se San Marinem. Svěřenci Karla Jarolíma potvrdili svou roli favorita a v pohodě vyhráli nad fotbalovým trpaslíkem 5:0.

Karel Jarolím
02.10.
Kvalifikace o mistrovství světa

Česká repre před závěrem kvalifikace MS: Jankto by hrát měl!

Česká fotbalová reprezentace se dnes sešla v Praze před závěrečnými zápasy kvalifikace mistrovství světa v Ázerbájdžánu a doma se San Marinem. Lehce nachlazený je záložník Jakub Jankto z italského Udine, jeho start v utkáních by ale neměl být ohrožen.

Josef Newgarden slaví vítězství v Alabamě
17.09.
indycar Kvalifikace

Drama vrcholí! Jezdci bojující o titul odstartují z prvních řad

Poslední závod sezóny čeká v neděli na piloty IndyCar Series. Okruh v kalifornské Sonomě potřetí v řadě rozhodne o tom, kdo si odnese Astor Cup, tedy trofej pro šampiona IndyCar Series. Nejblíže k němu má Josef Newgarden a v kvalifikaci se k němu opět přiblížil. Svým soupeřům nedal šanci a vedle nejvýhodnější pozice na startu také získal jeden mistrovský bod.

Národní kvalifikace na Světový pohár v bowlingu
11.09.
video bowling

Kvalifikace na Světový pohár skončila! Kdo bude hájit barvy ČR?

Kvapně se blíží vrchol letošní bowlingové sezóny, světový pohár v Mexiku. V minulých dnech se uskutečnila česká kvalifikace o místa na této prestižní soutěži. A nabídla napínavé souboje!

Mesut Ozil a Vladimír Darida
02.09.
Reakce Po zápase

Fanoušci: Není to fér, bojovali jste! Bolí to, nevzdáváme se, říkají hráči

Čeští reprezentanti včera v Edenu sahali po důležitém bodu v kvalifikaci na mistrovství světa proti Německu. Deset minut po Daridově vyrovnání ale přišel hořký moment, kdy v 88. minutě vrátil vedení na německou stranu Hummels. Fanoušci si i tak výkon svěřenců Karla Jarolíma pochvalují, ale hráče to zpětně velice mrzí. O to víc, že se sen o baráži zase vzdálil.

Timo Werner
aktualizováno 01.09.

Drama v Edenu: Češi sahali po bodu, nakonec se radovali Němci!

Česká reprezentace sahala v Edenu po skvělém bodu v kvalifikaci MS proti úřadujícím mistrům světa z Německa. Svěřenci Karla Jarolíma prohrávali od čtvrté minuty po gólu Tima Wernera 0:1, ale dokázali díky brance Vladimíra Daridy v 78. minutě vyrovnat na 1:1. Jenže o 10 minut později rozhodl o výhře německého celku Mats Hummels.

SK Slavia Praha vs. APOEL
15.08.
Kvalifikace Liga mistrů

Slavii se na Kypru nedařilo: Dobré šance, žádný gól a prohra 0:2!

Fotbalisté Slavie ani přes mnoho dobrých šancí brankáře Nikósie Boye Watermana nepřekonali. Z Kypru si odváží prohru 0:2 a za týden v odvetě této kvalifikace Ligy mistrů, která se koná v Edenu, nečeká svěřence trenéra Šilhavého vůbec jednoduchý úkol.

Karel Abraham
12.08.
MotoGP Red Bull Ring

Abraham skončil v kvalifikaci 11., pole position má Marquéz!

Zítra jsou na programu závody Velké ceny Rakouska. Dnes mají za sebou závodníci kvalifikace. V královské třídě MotoGP skončil na 11. místě Karel Abraham. Pole position si vyjel Marc Marquez, který bude bojovat o třetí vítězství v řadě.