Česká reprezentace
08.10.
Fotbal Kvalifikace MS

Jednoduchá rozlučka s kvalifikací: Češi porazili San Marino 5:0!

Česká fotbalová reprezentace se už rozloučila s účastí na mistrovství světa 2018. Kvalifikaci však musela dohrát a v rámci jejího posledního zápasu poměřila síly se San Marinem. Svěřenci Karla Jarolíma potvrdili svou roli favorita a v pohodě vyhráli nad fotbalovým trpaslíkem 5:0.

Karel Jarolím
02.10.
Kvalifikace o mistrovství světa

Česká repre před závěrem kvalifikace MS: Jankto by hrát měl!

Česká fotbalová reprezentace se dnes sešla v Praze před závěrečnými zápasy kvalifikace mistrovství světa v Ázerbájdžánu a doma se San Marinem. Lehce nachlazený je záložník Jakub Jankto z italského Udine, jeho start v utkáních by ale neměl být ohrožen.

Josef Newgarden slaví vítězství v Alabamě
17.09.
indycar Kvalifikace

Drama vrcholí! Jezdci bojující o titul odstartují z prvních řad

Poslední závod sezóny čeká v neděli na piloty IndyCar Series. Okruh v kalifornské Sonomě potřetí v řadě rozhodne o tom, kdo si odnese Astor Cup, tedy trofej pro šampiona IndyCar Series. Nejblíže k němu má Josef Newgarden a v kvalifikaci se k němu opět přiblížil. Svým soupeřům nedal šanci a vedle nejvýhodnější pozice na startu také získal jeden mistrovský bod.

Národní kvalifikace na Světový pohár v bowlingu
11.09.
video bowling

Kvalifikace na Světový pohár skončila! Kdo bude hájit barvy ČR?

Kvapně se blíží vrchol letošní bowlingové sezóny, světový pohár v Mexiku. V minulých dnech se uskutečnila česká kvalifikace o místa na této prestižní soutěži. A nabídla napínavé souboje!

Mesut Ozil a Vladimír Darida
02.09.
Reakce Po zápase

Fanoušci: Není to fér, bojovali jste! Bolí to, nevzdáváme se, říkají hráči

Čeští reprezentanti včera v Edenu sahali po důležitém bodu v kvalifikaci na mistrovství světa proti Německu. Deset minut po Daridově vyrovnání ale přišel hořký moment, kdy v 88. minutě vrátil vedení na německou stranu Hummels. Fanoušci si i tak výkon svěřenců Karla Jarolíma pochvalují, ale hráče to zpětně velice mrzí. O to víc, že se sen o baráži zase vzdálil.

Timo Werner
aktualizováno 01.09.

Drama v Edenu: Češi sahali po bodu, nakonec se radovali Němci!

Česká reprezentace sahala v Edenu po skvělém bodu v kvalifikaci MS proti úřadujícím mistrům světa z Německa. Svěřenci Karla Jarolíma prohrávali od čtvrté minuty po gólu Tima Wernera 0:1, ale dokázali díky brance Vladimíra Daridy v 78. minutě vyrovnat na 1:1. Jenže o 10 minut později rozhodl o výhře německého celku Mats Hummels.

SK Slavia Praha vs. APOEL
15.08.
Kvalifikace Liga mistrů

Slavii se na Kypru nedařilo: Dobré šance, žádný gól a prohra 0:2!

Fotbalisté Slavie ani přes mnoho dobrých šancí brankáře Nikósie Boye Watermana nepřekonali. Z Kypru si odváží prohru 0:2 a za týden v odvetě této kvalifikace Ligy mistrů, která se koná v Edenu, nečeká svěřence trenéra Šilhavého vůbec jednoduchý úkol.

Karel Abraham
12.08.
MotoGP Red Bull Ring

Abraham skončil v kvalifikaci 11., pole position má Marquéz!

Zítra jsou na programu závody Velké ceny Rakouska. Dnes mají za sebou závodníci kvalifikace. V královské třídě MotoGP skončil na 11. místě Karel Abraham. Pole position si vyjel Marc Marquez, který bude bojovat o třetí vítězství v řadě.

Karel Abrahám
05.08.
MotoGP Velká cena Brna

Abraham zajel v kvalifikaci své maximum. Kornfeilovi se nedařilo!

Karel Abraham skončil v kvalifikaci na Velkou cenu Brna na sedmnáctém místě. Vyhrál úřadující mistr světa Marc Márquez ze Španělska. Ve třídě Moto3 se nedařilo Jakubu Kornfeilovi. Ten si vybral pořádnou smůlu. Přimotal se do pádu ještě dřív, než si stihl zapsat nějaký čas. Nakonec skončil na 24. místě a do závodu tak půjde až z osmé řady.

Lukáš Rosol
29.06.
Tenis Kvalifikace Wimbledon

Lukáš Rosol vyhrál kvalifikaci. Zahraje si na Wimbledonu!

Tenista Lukáš Rosol porazil v posledním kole kvalifikace Dariana Kinga z Barbadosu 3:1 a postoupil tak do Wimbledonu. Ten začíná už 3. července a Rosol se tak přidá na kurtech All England Clubu k dalším českým účastníkům. Vy budete moci tenisový svátek sledovat na stanicích Nova Sport.