Tomáš Grigar
14.05.
fotbal sázkaři si přišli na své

Podezřelé výsledky? Kdyby jen Teplice, ale i Barcelona a Bayern!

Nedělní ligový zápas mezi Teplicemi a Brnem do běla rozpálil fanoušky domácích. Aby také ne, když jejich klub ostudně prohrál 1:4 se Zbrojovkou, která bojuje o záchranu. Jenže podezřelé výsledky se zrodily i v Německu, Španělsku a Francii!

Marcelo
aktualizováno 02.05.
fotbal šokoval novináře

Marcelovo přiznání: Jasná ruka, Bayern měl kopat penaltu!

Velkou křivdu cítili fanoušci Bayernu Mnichov po remíze 2:2 v semifinále Ligy mistrů s Realem Madrid, která nakonec do finále posunula španělský velkoklub. Důvod je jasný - penalty, které rozhodčí neodpískal. Obránce Realu Madrid Marcelo se po zápase dokonce přiznal, že ve vápně hrál rukou!

Marcelo hraje rukou ve velkém vápně
video když se zavřou oči

Tři penalty proti Realu? Mělo jich být hned ŠEST, ukazuje video

Fotbalová Liga mistrů zažila další báječný večer, kazou na kráse je však hned několik podivných momentů, při kterých se daly kopat penalty proti Realu Madrid. Postoupil by Bayern, kdyby sudí aspoň při jedné ze tří ukázal na bod ve vzdálenosti 11 metrů od brankové čáry?

Sven Ulreich
fotbal jako v přeboru

Šílená minela gólmana Bayernu! Tohle Liga mistrů ještě nezažila

Semifinále Ligy mistrů mezi Realem Madrid a Bayernem Mnichov je sice minulostí, ale fotbalový svět stále řeší neuvěřitelnou chybu brankáře Bayernu Svena Ulreicha. Ten podcenil "malou domů" a nechal Karima Benzemu pohodlně skórovat.

Real Madrid
01.05.
fotbal semifinálová odveta

Real Madrid je potřetí ve finále LM! Bayern si stěžoval na rozhodčího

Fotbalisté Realu Madrid potřetí za sebou postoupili do finále Ligy mistrů. Obhájce titulu v domácí odvetě semifinále remizoval 2:2 s Bayernem Mnichov a díky výhře 2:1 v úvodním duelu může usilovat o rekordní třetí triumf v prestižní soutěži po sobě.

Radující se Real Madrid
25.04.
Fotbal Liga mistrů

Real otočil zápas s Bayernem: Španělé v Německu vyhráli 2:1!

Fotbalisté Realu Madrid otočili úvodní semifinále Ligy mistrů na hřišti Bayernu Mnichov a zvítězili 2:1. Obhájci trofeje tak mají do finále blíž. Odveta ve Španělsku se hraje příští úterý.

Bayern Mnichov - Real Madrid
13.04.
los liga mistrů

Zápas snů zase předčasně! Real a Bayern se potkají už v semifinále

V semifinále Ligy mistrů na sebe v souboji gigantů narazí fotbalisté Bayernu Mnichov a vítěz posledních dvou ročníků Real Madrid. Druhou dvojici tvoří Liverpool a AS Řím, kde působí i český útočník Patrik Schick. První zápasy jsou na programu 24. a 25. dubna, odvety 1. a 2. května.

Kočka na zápase
aktualizováno 15.03.
fotbal kočičí liga

Turecký kocour přerušil zápas Ligy mistrů! Teď je hitem internetu

Fotbalová Liga mistrů nabídla kromě dvougólového představení Lionela Messiho také jasný postup Bayernu Mnichov, který hrál na horké turecké půdě s Besiktasem. Kromě hráčů se ale na trávníku objevil i jeden nezvaný host!

Lionel Messi
aktualizováno 14.03.
velká jízda Liga mistrů

Skvělý Messi dotáhl Barcelonu k postupu, dál jde i Bayern

Fotbalisté Barcelony a Bayernu Mnichov postoupili do čtvrtfinále Ligy mistrů. Barcelona po remíze 1:1 v Londýně dnes v odvetě na Camp Nou porazila londýnskou Chelsea 3:0 i díky dvěma gólům Lionela Messiho. Bayern nepřipustil po vydařeném úvodním utkání (5:0) překvapení a v odvetě zvítězil na hřišti Besiktase Istanbul 3:1.

20.02.
fotbal Liga mistrů

Chelsea remizovala s Barcelonou, Bayern rozdrtil Besiktas 5:0

Fotbalisté Chelsea remizovali v úvodním osmifinále Ligy mistrů s Barcelonou 1:1 a s katalánským klubem neprohráli poosmé za sebou. V 62. minutě otevřel skóre domácí Willian, ale v 75. minutě srovnal Lionel Messi, který se trefil v devátém utkání proti "Blues" vůbec poprvé. V druhém dnešním duelu Bayern Mnichov využil proti Besiktasi Istanbul přesilovku po vyloučení Domagoje Vidy z 16. minuty a díky dvěma gólům Thomase Müllera a Roberta Lewandowského zvítězil 5:0.