Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Milan Baroš
Aktualizováno 19.6. 2017 14:08
Fotbal Legenda se vrací

Milan Baroš má podle všeho namířeno domů, vrátí se Baníku!

Fanoušci Baníku se mohou radovat, podle všeho by se měl do klubu vrátit Milan Baroš. Informaci přinesl iSport.cz, kterému to řekl zdroj z Barošova okolí. Žádná ze stran to ještě oficiálně nepotvrdila.

Fotbal Nový lodivod

Baník má nového trenéra: Ostravský celek povede Kučera!

Fotbalisty Ostravy bude při návratu do nejvyšší soutěže trénovat Radim Kučera. Bývalý kouč Znojma podepsal s Baníkem dvouletou smlouvu a nahradí Vlastimila Petrželu, který se po uplynulé sezoně přesunul na pozici poradce majitele klubu.

Chuligáni pochodují Opavou
Aktualizováno 8.6. 2017 13:47
Fotbal Baník vs. Opava

Chuligánům Ostravy a Opavy sklaplo. U soudu vyslechli trest

Pět fotbalových fanoušků si u soudu vyslechlo tresty za výtržnosti během březnového slezského derby mezi Baníkem a Opavou. Odsouzeni jsou tři ostravští fanoušci a dva opavští příznivci. U okresního soudu padly pokuty, ale i jedna podmínka.

Vlastimil Petržela
Aktualizováno 2.6. 2017 14:30
odchod to je překvapení

Postup a konec! Petržela už není trenérem Baníku, co se stalo?

Fanoušci ostravského Baníku jsou možná nemile překvapeni, ale musí to vzít jako fakt. Na postu hlavního trenéra skončil Vlastimil Petržela, který ostravský klub dovedl zpět do nejvyšší soutěže!

Baník Ostrava se vrací mezi fotbalovou elitu
Aktualizováno 28.5. 2017 17:04
postup tam, kam patří

Baník se vrací mezi elitu! Slavil na vyprodaném stadionu

Baník Ostrava se po roční pauze vrací zpět do první ligy! Tradiční klub oslavil postup zpět mezi elitu vítězstvím 3:0 nad Znojmem. Na Městském stadionu ve Vítkovicích podporovalo domácí tým 11 500 fanoušků.

Fotbal Nemohou uvěřit

Bývalé kluby Davida Bystroně truchlí: Takhle na něj vzpomínají!

Tragická zpráva o tom, že si bývalý fotbalista David Bystroň vzal život, ke všemu necelý měsíc po Františku Rajtoralovi, zasáhla všechny. Nemohou tomu stále uvěřit ani bývalé kluby mládežnického reprezentanta České republiky a na svých oficiálních webech a sociálních sítích vyjádřily svůj smutek.

Řádění chuligánů v ulicích Opavy
Aktualizováno 20.3. 2017 11:42
svědectví nechutné řádění

DĚSIVÉ VIDEO: Chuligáni Slezanu zdemolovali i rodinný dům!

Sobotní fotbalové derby v Opavě se bohužel kvůli řádění chuligánů stalo černou můrou pro jinak docela klidné slezské město. Na světlo světa se pomalu dostávají videa, která dokumentují zvěrstva, které primitivní bezmozci páchali.

Fotbal Slezské derby

V Opavě se to zvrtlo: Zatýkání chuligánů, ale i jeden mrtvý!

Derby mezi Opavou a Baníkem Ostrava, přezdívané mezi chuligány "bitva o Slezsko," má vedle padesáti zadržených i jednu oběť. Tou je fanoušek z Polska, který v brzkých ranních hodinách v neděli zemřel na kolejích, když ho v podnapilém stavu srazil projíždějící vlak. Jednačtyřicetiletý muž měl na sobě opavský dres.

Střety fanoušků Baníku a Opavy před zápasem v Opavě - 1
Aktualizováno 18.3. 2017 18:04
galerie prostě derby

Chuligáni řádili v Opavě! Padesát zadržených, několik lidí zraněno

Fotbalové derby Opavy s Baníkem Ostrava ani tentokrát nemohlo proběhnout hladce. Prestižní duel z čela druholigové tabulky si totiž vybrali chuligáni k drsným střetům i s policisty. Konflikty se nakonec neobešly bez zraněných, policie zadržela padesát výtržníků.

šílenci chuligáni v akci

GALERIE: Střety fanoušků Baníku a Opavy před zápasem v Opavě

Fotbalové derby Opavy s Baníkem Ostrava ani tentokrát nemohlo proběhnout hladce. Prestižní duel z čela druholigové tabulky si totiž vybrali chuligáni k drsným střetům.