Milan Baroš
aktualizováno 21.09.
Fortuna Liga

Baník ukončil vítěznou sérii Zlína, opět úřadoval Baroš

Fotbalisté Baníku Ostrava zvítězili v předehrávce 9. kola první ligy 2:1 ve Zlíně, který neuspěl po sérii čtyř vítězství bez inkasované branky a promarnil šanci dostat se znovu alespoň na chvíli do čela tabulky. Neprůstřelnost zlínského brankáře Stanislava Dostála ukončil po 435 minutách Milan Baroš, na 2:0 zvýšil chvíli nato v 65. minutě Lukáš Pazdera. Domácí už jen korigovali gólem Jeana-Davida Beauguela. Zlín zůstal čtvrtý, ale Baník se na něj bodově dotáhl.

Milan Baroš
17.09.
fotbal dozvuky zápasu

Baroš řval na Ščasného! Pak oba popsali, co se na hřišti odehrálo

Sparta Praha si ve šlágru 8. kola Fortuna ligy odvezla z Ostravy cenné tři body po těsném vítězství, které jediným gólem zápasu rozhodl Benjamim Tetteh. Ostravský útočník Milan Baroš se během zápasu pustil i do hádky s hostujícím trenérem Zdeňkem Ščasným a po utkání vysvělil, proč si "vjeli do vlasů".

Benjamin Tetteh
aktualizováno 17.09.
fotbal fortuna liga

Sparťanský Tetteh sestřelil Baník! Šlágr kola byl pořádně vyhrocený

Šlágr 8. kola nejvyšší fotbalové soutěže mezi Baníkem Ostrava a Spartou Praha rozhodl v 77. minutě hostující Benjamin Tetteh, který využil přihrávku Martina Frýdka. Zápas byl od začátku plný emocí a také ostrých zákroků na obou stranách.

Ilustrační foto
17.09.
Fotbal Dubnové incidenty

Baník bude hostit Spartu: Poslední zápas? Bitky, pyro i opilí chuligáni!

Zápas Baníku a Sparty je opět tady a policisté mají z této akce už tradičně obavy. V minulosti se téměř pokaždé, když se tyto dva celky střetly, řešily problémy s neukázněnými fanoušky a chuligány. Naposledy se ostravský tým s tím letenským utkal v dubnu a výsledkem bylo trestní stíhání celkem třinácti osob.

Dame Diop (vpravo) a Michal Vepřek
20.08.
Fotbal 1. fotbalová liga

Baník venku přejel Olomouc. Nezastavitelný Diop dal hattrick!

Fotbalisté Baníku Ostrava potvrdili vydařený vstup do sezony výhrou 4:1 na hřišti Olomouce. Po pěti kolech první ligy tak mají na kontě 12 bodů a na čtvrtém místě mají stejně bodů jako třetí Slavia. Hattrickem se o triumf Baníku postaral Dame Diop, skóre otevíral Martin Fillo. Za Sigmu snižovala letní posila Pavel Dvořák. Olomouc tak prohrála čtyři z pěti ligových zápasů, z toho potřetí doma, a nenaladila se tak ideálně na čtvrteční duel Evropské ligy se Sevillou.

Baník Ostrava
aktualizováno 13.08.

Bráchové sestřelili Bohemians! Baník ale přišel o Baroše

Fotbalisté Bohemians sahali v dohrávce 4. kola nejvyšší domácí soutěže po bezbrankové remíze s Baníkem Ostrava, ale hosté těsně před koncem dokázali vstřelit branku. Po odstoupení zraněného Milana Baroše se prosadil Ondřej Šašinka, kterému na gól nahrál jeho bratr Jakub.

Jaromír Jágr
04.08.
Borec Velká pocta

Jágr vysekl poklonu Barošovi za hattrick: Toto o něm prohlásil!

Co by asi dal Jaromír Jágr za to, kdyby mohl být stoprocentně zdravý a hrát naplno hokej? Asi všechno, ale berme v potaz, že hokejové legendě je už 46 let. To Milan Baroš je o deset let mladší, ale i tak je úctyhodné, že hraje fotbal stále na nejvyšší úrovni. A když dal Baroš v utkání s Příbramí hattrick, vysloužil si od Jágra veřejnou pochvalu…

Milan Baroš
04.08.

Baroš hattrickem sestřelil Příbram. Baník díky tomu vyhrál 3:0!

Útočník Milan Baroš rozhodl hattrickem o vítězství fotbalistů Ostravy nad Příbramí 3:0 v třetím ligovém kole. Kapitán Baníku, který vstřelil tři góly v jednom utkání nejvyšší soutěže po pěti a půl letech, mohl přidat i další trefy, ale zbylé příležitosti mu pochytal hostující brankář. Ostrava doma v lize poosmé za sebou neprohrála a 315 minut tam neinkasovala. Baník si připsal druhou výhru v sezoně a připravil Příbrami její první porážku po návratu do nejvyšší soutěže.

Žongly Petra Rady
24.07.
nejvíc! bravo, fotografe!

Foto, které bourá internet! Kolik uděláte žonglů, pane Rado?

Někdy stačí jeden snímek a je z něj zřejmé úplně všechno. Duel Ostravy s Jabloncem skončil těsnou výhrou domácího Baníku a obrázek, který pořídil fotograf Petr Kotala se stává hitem. Nejde ani tak o vysmátého Bohumila Páníka, jako spíš o úsměvnou pozici trenéra Jablonce Petra Rady.

Milan Baroš
23.07.
1. kolo fobalová liga

Zase Baroš! Baník vyhrál první zápas sezony, má skalp Jablonce

Fotbalisté Baníku Ostrava vstoupili do sezony vítězně. Da domácím hřišti ve Vítkovicích porazili Jablonec těsně 1:0 díky vlastnímu gólu Tomáše Holeše, který však jen tečoval míč před číhajícím Milanem Barošem.