Baník Ostrava - Sigma Olomouc
aktualizováno 20.10.
liga 11. kolo

Baník sahal po výhře, nakonec se ale se Sigmou o body dělí

Baník Ostrava remizoval v 11. kole nejvyšší české fotbalové soutěže se Sigmou Olomouc 1:1. Skóre otevřel na začátku druhé půle Robert Hrubý, čtvrt hodiny před koncem vyrovnával Pavel Moulis.

Bazaly
20.10.
fotbal za 14 měsíců

Legendární Bazaly znovu ožijí. Bude tu tréninkové centrum!

Z legendárního stadionu na Bazalech, kde desítky let hráli fotbalisté Baníku Ostrava, bude tréninkové centrum. Daňové poplatníky vyjde na zhruba 400 milionů korun.

Baník vs. Bohemians
13.10.
Fotbal 1. fotbalová liga

Baroš poslal Baník do vedení. Nakonec se radovala Bohemka!

Fotbalisté Bohemians Praha 1905 v předehrávce 10. kola první ligy doma porazili Baník Ostrava 2:1 a teprve podruhé v sezoně dali v jednom utkání více než jeden gól. Baník vedl brankou Milana Baroše, ale nejprve hezkou trefou srovnal Jevgenij Kabajev a utkání rozhodl svým premiérovým zásahem v nejvyšší soutěži Rudolf Reiter. Ostrava popáté za sebou venku prohrála a na výhru čeká už devět utkání.

Baník Ostrava vs. Sparta Praha
11.10.
los osmifinálové dvojice

Cesta Sparty do Evropy vede přes Baník. Takový je los MOL Cupu

Fotbalový MOL Cup zná los dalšího kola. Soutěž, ze které se postupuje přímo do pohárové Evropy tak zajímá hlavně pražskou Spartu. Ta se probojovala mezi posledních 16 týmů a v osmifinále se utká s Baníkem Ostrava.

Viktoria Plzeň - Baník Ostrava
aktualizováno 27.08.
fotbal nezaváhali

Plzeň má zase čtyřbodový náskok. Baník přejela třemi góly po pauze

Viktoria Plzeň vede prvoligovou tabulku znovu o čtyři body. Rozhodla o tom její výhra 3:0 nad ostravským Baníkem, která se ale nerodila lehce. Západočeši o svém vítězství rozhodli třemi góly až po přestávce.

Fanoušci Baníku Ostrava
27.08.
fotbal odvolání vyšlo

Velký obrat! Fanoušci Baníku nakonec na zápas v Plzni mohou

Fanoušci Baníku Ostrava nakonec do Plzně na nedělní utkání pátého ligového kola jet mohou. Po odvolání ostravského klubu o tom rozhodla Odvolací komise FAČR.

Fanoušci Baníku při zápase v Brně
aktualizováno 26.08.
výjezd na ligu se jede

Do Plzně i přes zákaz! Pro neúčast není omluva, hlásí Baníkovci

Mají to zakázané, přesto se fanoušci Baníku chystají na ligové utkání do Plzně. Na fanouškovských stránkách ostravského klubu se objevila výzva příznivcům, aby na západ Čech dorazili po vlastní ose. A pro neúčast prý není omluva...

24.08.
trest

Velký výjezd nebude! Baník se musí v Plzni obejít bez fanoušků

Fotbalisté Baníku Ostrava se budou muset při zápase v Plzni spoléhat jen sami na sebe. S podporou fanoušků přímo na stadionu totiž tentokrát nebudou moci počítat. Disciplinární komise Ligové fotbalové asociace udělila klubu trest za výtržnosti fanoušků na Slovácku.

Baník Ostrava
19.08.
první liga to se nevidí

Šest gólů v Ostravě! Velký obrat ale Baník nakonec ztratil

Nový Baník baví! Pokud chcete vidět góly, jděte na zápas fotbalové Ostravy. Tým okolo Milana Baroše dokázal v domácím utkání s Teplicemi otočit skóre z 0:2 na 3:2, nakonec ale v nastavení přišel o dva body!

Bitka brněnských a ostravských fanoušků
29.07.
video hned první zápas

Bitka Brno vs. Ostrava? Fanoušci mají jasno: Začali si Zbrojováci!

Hned úvodní utkání nového ročníku nejvyšší fotbalové soutěže vyvolalo velké vášně. Během poločasové přestávky zápasu mezi brněnskou Zbrojovkou a Baníkem Ostrava došlo k bitce obou táborů. Kdo za celou melu vlastně mohl?