Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Bitka brněnských a ostravských fanoušků
29.07.
video hned první zápas

Bitka Brno vs. Ostrava? Fanoušci mají jasno: Začali si Zbrojováci!

Hned úvodní utkání nového ročníku nejvyšší fotbalové soutěže vyvolalo velké vášně. Během poločasové přestávky zápasu mezi brněnskou Zbrojovkou a Baníkem Ostrava došlo k bitce obou táborů. Kdo za celou melu vlastně mohl?

Policie zasahuje na fotbalovém utkání v Brně
28.07.
Fotbal Výtržnosti

Zásah policie v Brně: Fanoušci Zbrojovky a Baníku se porvali!

Fotbalové utkání Brna a Baníku Ostrava se neobešlo bez problémů. Policie musela v poločase zasáhnout proti fanouškům. Zajistila celkem dvanáct lidí. Jeden z výtržníků skončil na záchytce.

Milan Baroš
28.07.
Fotbal 1. fotbalová liga

První ligové kolo: Baník se navrátil vítězně, Baroš zase gólově!

Baník Ostrava je znovu mezi českou fotbalovou elitou. V prvním kole ročníku 2017/2018, tuzemské nejvyšší soutěže, si vyjel do Brna, odkud si nakonec odvezl výhru 3:1. O druhou branku se navíc postaral navrátilec do ostravského celku Milan Baroš, který začal zápas na lavičce.

Tomáš Zápotočný
24.07.
vyhazov? tvrdý direkt

Debakl a konec: Baník se po potupné prohře zbavil kapitána!

Byla to jedna velká jistota, trenér Vlastimil Petržela měl ve druholigové soutěži v Tomášovi Zápotočném obrovskou oporu. I díky velezkušenému stoperovi se ostravský klub vrátil mezi elitu. Teď je ale všechno jinak.

Milan Baroš
aktualizováno 19.06.
Fotbal Legenda se vrací

Milan Baroš má podle všeho namířeno domů, vrátí se Baníku!

Fanoušci Baníku se mohou radovat, podle všeho by se měl do klubu vrátit Milan Baroš. Informaci přinesl iSport.cz, kterému to řekl zdroj z Barošova okolí. Žádná ze stran to ještě oficiálně nepotvrdila.

Radim Kučera
12.06.
Fotbal Nový lodivod

Baník má nového trenéra: Ostravský celek povede Kučera!

Fotbalisty Ostravy bude při návratu do nejvyšší soutěže trénovat Radim Kučera. Bývalý kouč Znojma podepsal s Baníkem dvouletou smlouvu a nahradí Vlastimila Petrželu, který se po uplynulé sezoně přesunul na pozici poradce majitele klubu.

Chuligáni pochodují Opavou
aktualizováno 08.06.
Fotbal Baník vs. Opava

Chuligánům Ostravy a Opavy sklaplo. U soudu vyslechli trest

Pět fotbalových fanoušků si u soudu vyslechlo tresty za výtržnosti během březnového slezského derby mezi Baníkem a Opavou. Odsouzeni jsou tři ostravští fanoušci a dva opavští příznivci. U okresního soudu padly pokuty, ale i jedna podmínka.

Vlastimil Petržela
aktualizováno 02.06.
odchod to je překvapení

Postup a konec! Petržela už není trenérem Baníku, co se stalo?

Fanoušci ostravského Baníku jsou možná nemile překvapeni, ale musí to vzít jako fakt. Na postu hlavního trenéra skončil Vlastimil Petržela, který ostravský klub dovedl zpět do nejvyšší soutěže!

Baník Ostrava se vrací mezi fotbalovou elitu
aktualizováno 28.05.
postup tam, kam patří

Baník se vrací mezi elitu! Slavil na vyprodaném stadionu

Baník Ostrava se po roční pauze vrací zpět do první ligy! Tradiční klub oslavil postup zpět mezi elitu vítězstvím 3:0 nad Znojmem. Na Městském stadionu ve Vítkovicích podporovalo domácí tým 11 500 fanoušků.

David Bystroň
20.05.
Fotbal Nemohou uvěřit

Bývalé kluby Davida Bystroně truchlí: Takhle na něj vzpomínají!

Tragická zpráva o tom, že si bývalý fotbalista David Bystroň vzal život, ke všemu necelý měsíc po Františku Rajtoralovi, zasáhla všechny. Nemohou tomu stále uvěřit ani bývalé kluby mládežnického reprezentanta České republiky a na svých oficiálních webech a sociálních sítích vyjádřily svůj smutek.