Milan Baroš
07.12.
Fotbal 1. fotbalová liga

Baroš zná trest: Za sprostá slova na sudího zaplatí "jen" pokutu!

Snad každý fotbalový fanoušek v Česku zaregistroval, jak pustil Milan Baroš do rozhodčího Jana Jílka po utkání Baníku a Slavie. Bývalý reprezentant byl naštvaný, že na něj nebyla odpískána penalta, která mohla ovlivnit výsledek utkání, který ostravský celek prohrál 1:2. Dnes se celá situace řešila před disciplinární komisí, která rozhodla o tom, že Baroš zaplatí pokutu sto tisíc korun, ale k té nedostal žádný distanc.

Slavia vs. Ostrava
04.12.
fotbal dozvuky ligy

Ostravě upřel rozhodčí penaltu, Krmenčíkův gól platit neměl!

16. kolo naší nejvyšší fotbalové soutěže je sice minulostí, ale jeho dozvuky se řešily ještě dnes při zasedání komise rozhodčích FAČR. Podle ní v zápase mezi Slavií Praha a Baníkem Ostrava měla v 85. minutě kopat penalta proti domácí Slavii a rozhodčí Jan Jílek tak chyboval.

Milan Baroš
04.12.
fotbal čeká ho trest?

Barošovy nadávky rozhodčímu bude řešit disciplinární komise!

Zápas mezi pražskou Slavií a ostravským Baníkem nabídl mnohé. Kromě vítězství domácího týmu 2:1 se řešila hlavně neodpískaná penalta na hostujícího útočníka Milana Baroše a jeho následné nadávky, kterými zasypal rozhodčího Jana Jílka. Barošovo chování teď bude řešit disciplinární komise.

Jan Jílek a Milan Baroš
03.12.

Rozhodčí, kterému Baroš nadával: Toto mám od něj teď čekat!

Už snad každý fotbalový fanoušek v České republice ví, že v utkání 16. kola české nejvyšší soutěže mezi Slavií a Baníkem došlo k velké chybě rozhodčího Jílka, který neodpískal penaltu na Milana Baroše. Ten se po utkání pořádně ostrými výrazy do sudího pustil. Jílek teď pro Blesk prozradil, co ještě následovalo a co mu Baroš k tomu všemu dodal.

Milan Baroš
02.12.

VIDEO z útrob Edenu: "Zk**vysynu, kde jsi?" řval Baroš na sudího!

Už včera se hrálo 16. kolo HET ligy. Hned po něm se mluvilo o tom, že útočník Baníku Milan Baroš po utkání na Slavii poslal při odchodu do kabin pár ostrých slov na adresu rozhodčích. Byl naštvaný, že po faulu na něj v 85. minutě nebyla nařízena jasná penalta. Štáb televize Nova jako jediný natočil to, co se v Edenu po prohře Baníku 1:2 dělo.

Milan Škoda a Michal Frydrych
01.12.

Frydrych si dal vlastňák a pak rozhodl. Slavila porazila Baník 2:1!

Fotbalisté Slavie Praha udolali v 16. ligovém kole Ostravu 2:1. Baník vedl od osmé minuty po vlastní brance domácího Michala Frydrycha, ale ve 24. minutě vyrovnal Milan Škoda. Za čtyři minuty odčinil zaváhání z úvodu vítěznou trefou Frydrych. Úřadující mistr částečně napravil pondělní remízu v Jablonci a dostal se o skóre na druhé místo tabulky před Olomouc, která má k dobru utkání v Liberci. Ostravský nováček prohrál v lize venku poosmé za sebou a je čtrnáctý.

Milan Baroš
28.11.
fotbal česká liga

Karviná cítí křivdu! Baník otočil utkání, ale góly platit neměly

Páteční ligový duel mezi ostravským Baníkem a Karvinou má nemilou dohru. Komise rozhodčích totiž na dnešním zasedání uvedla, že ani jeden gól Baníku neměl platit kvůli ofsajdu. Karviná nakonec zápas na ostravské půdě prohrála 1:2.

Zdeněk Šreirer
28.11.
fotbal smutná zpráva

Baník přišel o legendu. Zemřel olympijský vítěz z Moskvy Šreiner

V úterý po těžké nemoci zemřel ve věku 63 let bývalý fotbalový reprezentant Zdeněk Šreiner. O smrti bývalého československého reprezentanta informoval fotbalový klub Baník Ostrava.

Milan Baroš
aktualizováno 25.11.
legenda fotbalová liga

Baroš spasil Baník PĚT minut před koncem. Gól ale asi dal z ofsajdu

Fotbalisté Baníku Ostrava vyhráli derby nad Karvinou 2:1 díky rozhodující trefě Milana Baroše. Ostrava přitom ve druhé půli prohrávala 0:1. V závěru se jí ale podařil velký obrat.

Milan Baroš
19.11.
fotbal Ostrá kritika

Baroš bez servítek: Jsme prostě v prd..., moje nejhorší sezona!

Hodně rozladěný byl po sobotní prohře Baníku Ostrava 1:2 v Liberci vůdce Slezanů Milan Baroš. Jeho tým je s osmi body poslední, což hvězdného fotbalistu vyprovokovalo k ostré kritice směrem do vlastních řad.