Nicolae Stanciu
včera 15:06
Fotbal Evropská liga

Sparta se ve 2. předkole EL utká s Coleraine, nebo Suboticou!

Fotbalisté pražské Sparty se v druhém předkole Evropské ligy utkají buď se srbským týmem Spartak Subotica, nebo severoirským klubem Coleraine. První zápas letenský celek odehraje 26. července venku, domácí odveta ho čeká 2. srpna. Rozhodl o tom dnešní los v Nyonu.

České volejbalistky
15.06.
Volejbal Česká reprezentace

Volejbalistky mají po výhře 3:1 nad Finskem v Evropské lize bronz

České volejbalistky zdolaly v zápase o bronzové medaile v Evropské lize Finsko 3:1 po setech 25:17, 28:26, 25:27 a 25:21. Svěřenkyně trenéra Zdeňka Pommera splnily v Budapešti roli favoritek, s výjimkou prvního setu ale musely o vítězství s houževnatými soupeřkami tvrdě bojovat. Ve třetím setu české volejbalistky neproměnily tři mečboly. Ve finále se od 20:00 střetne domácí Maďarsko s Bulharskem.

Český volejbal
aktualizováno 27.05.

Nároďák po dlouhé době v Praze: Plná hala sledovala dvě výhry!

Po dlouhé době se reprezentační volejbal představil v Praze. A akce to byla v plné parádě. Zcela zaplněná hala na Podvinném mlýně mohla oslavovat v sobotu dvě výhry. Volejbalistky v rámci Evropské ligy porazily Slovensko 3:0 na sety, muži si zase poradili se Španělskem výsledkem 3:1. "Bouřlivější atmosféru jsem v České republice možná nezažila," konstatovala Michaela Mlejnková, hlavní opora českého týmu.

Prásk.tv píše:

Nova Sport prodloužil vysílací práva na UEFA Evropskou ligu do roku 2021
čtěte o tématu Evropská liga na Prásk.tv
Evropské poháry a české kluby
17.05.
Fotbal Dobré časy

České kluby a evropské poháry? Pět jistých míst a tyto pozice!

Český fotbal v rámci evropských soutěží zažívá příjemné časy. Hned pět českých týmu bude mít šanci se porvat o evropské poháry. Podívejte se v tomto článku na přehled toho, kdo bude v jaké pozici a připomeňte si, jak tomu bylo za posledních 15 let.

Radost Atlética Madrid
16.05.
fotbal Finále Evropské ligy

Atlético vyhrálo Evropskou ligu. Proč tím rozjásalo český fotbal?

Fotbalisté Atlética Madrid potřetí vyhráli Evropskou ligu. Ve finále v Lyonu porazili Marseille 3:0 a navázali na triumfy z let 2010 a 2012. V obou poločasech se trefil útočník Antoine Griezmann, těsně před koncem uzavřel skóre kapitán Gabi. Atlético tím udělalo radost i českému fotbalu, jelikož druhému týmu konečné tabulky zajistilo jistý podzim v Evropě!

2137726
aktualizováno 04.05.
fotbal Evropská liga

Wenger se rozloučí bez trofeje, finále si zahraje Atlético s Marseille

Ve finále Evropské ligy si zahrají fotbalisté Atlética Madrid a Olympique Marseille. Španělský celek dnes v domácí semifinálové odvetě porazil díky brance Diega Costy 1:0 Arsenal a po remíze 1:1 z Londýna postoupil do finále. Olympique v Salcburku nejprve promrhal dvoubrankový náskok z prvního zápasu, ale v prodloužení snížil Rolando a zajistil hostům postup. Finále je na programu za dva týdny v Lyonu.

Paul Pogba
21.04.
Fotbal Trestný čin

Pohár pro vítěze Evropské ligy byl ukraden. Nikdo neví, jak zmizel!

Trofej pro vítěze Evropské ligy byla ukradena. Stalo se tak při sponzorské akci v Mexiku. Nikdo neví, jak k trestnému činu došlo. Policie odmítla podrobnosti komentovat. Pouze se ví, že pohár zmizel z auta. Dobrou zprávou ale je, že se už našel a je zase ve správných rukou.

Olympique Marseille - RB Lipsko 5:2
aktualizováno 13.04.
video sestřih zápasu

Evropská liga UEFA: Olympique Marseille - RB Lipsko 5:2

Fotbalisté Olympique Marseille porazili v odvetném čtvrtfinále Evropské ligy RB lipsko vysoko 5:2 a po prohře 0:1 z prvního duelu postupují do semifinále soutěže.

Sporting Lisabon - Atlético Madrid 1:0
13.04.

Evropská liga UEFA: Sporting Lisabon - Atlético Madrid 1:0

Fotbalisté Sportingu Lisabon vyhráli v odvetném čtvrtfinále Evropské ligy nad Atlétikem Madrid 1:0 ale po prohře 0:2 u úvodního duelu se se soutěží loučí.

Red Bull Salcburk - Lazio Řím 4:1

Evropská liga UEFA: Red Bull Salcburk - Lazio Řím 4:1

Fotbalistům Red Bullu Salcburk se povedl úžasný obrat. V odvetném utkání čtvrtfinále Evropské ligy porazili italské Lazio Řím 4:1 a po úvodní prohře 2:4 postupují do semifinále soutěže.