Fotbalisté Plzně
dnes 07:44
evropská liga sledujte na nova sport

Rozjetá Plzeň chce v Záhřebu slavit, Slavia musí v Belgii zabrat!

I tento týden odvysílají stanice Nova Sport fotbalové zápasy Evropské ligy UEFA. Tentokrát jsou na programu odvetné zápasy prvního kola vyřazovací části. V nich už půjde o další bytí a nebytí v soutěži. Navíc Nova Sport opět odvysílá i zápas českého týmu.

Tomáš Vaclík
aktualizováno včera 21:03
Fotbal Evropská liga

Vaclík proti Laziu nepustil gól, Sevilla postoupila do osmifinále

Fotbalisté Sevilly postoupili do osmifinále Evropské ligy. Tomáš Vaclík vychytal čisté konto a po výhře v Římě vyhrála Sevilla i druhý zápas. Tentokrát 2:0.

Jakub Brabec
aktualizováno včera 10:42
fotbal dohodli se na letišti

Plzeň překvapivě posílila! Do týmu získala reprezentanta Brabce

K fotbalistům Viktorie Plzeň se před odletem do chorvatstkého Záhřebu připojil na letišti bývalý hráč pražské Sparty Jakub Brabec. Šestadvacetiletý obránce tureckého Rizesporu se s Plzní dohodl na půlročním hostování. Klub to potvrdil na svém twitterovém účtu.

Žena ikony prosila a Čech mrznul! Lepší než sex, ulevil si pak kouč

Evropská liga viděla ve čtvrtek nejedno překvapení. O to největší se ale zřejmě postaral běloruský BATE Borisov, který pokořil slavný Arsenal Londýn. A trenér Alexej Baga to po zápase glosoval po svém…

Záhadné hrby pod dresem
15.02.
odhalení proč to tam mají?

Záhadné hrby! Co měli fotbalisté v Evropské lize pod dresem?

Taky jste si všimli toho záhadného hrbu na zádech u fotbalistů Dinama Záhřeb v zápase Evropské ligy? Pod světlezelenými dresy byl podivný výrůstek na páteři opravdu znatelný. A zřejmě nevyrostl jen členům chorvatského týmu.

Fanynka Viktorie Plzeň
15.02.
valentýnská noc příběh ze života

Láska v Plzni! Pomozte zamilované fanynce najít muže ze stadionu

Fotbalisté Viktorie Plzeň ve čtvrteřním zápase Evropské ligy porazili chorvatské Dinamo Záhřeb 2:1 a fanoušci mohli slavit. Jedna z plzeňských fanynek však více než výhru milovaného klubu řešila něco úplně jiného. Na stadionu se totiž zamilovala do jednoho ze stánkařů a pomocí sociálních sítích teď svého vyvoleného hledá.

Řádění chuligánů v Plzni
hrůza to snad není možné

DRSNÉ VIDEO: Chuligáni v Plzni házeli na koně světlice i zábradlí!

Na fotbalových stadionech se občas dějí zvěrstva. Vymýtit řádění chuligánů se prostě dlouhá léta nedaří. Nejnovější zkušenost mají v Plzni. Při čtvrtečním klání s Dinamem Záhřeb se děly věci nevídané, světlice a železná zábradlí z rukou výtržníků létaly na bohužel i koně.

Philippe Clement
15.02.
evropská liga pozápasová tiskovka

Kouč Genku vysekl Slavii poklonu! Jeho slova fanoušky potěší

Fotbalisté pražské Slavie remizovali v úvodním utkání vyřazovací fáze Evropské ligy s belgickým Genkem bez branek. Souboj lídrů domácích soutěží byl v Edenu vyrovnaný a každý z týmů jednou trefil tyč. Odveta se hraje za týden na soupeřově půdě a hostující trenér Philippe Clement na pozápasové tiskové konferenci uvedl, jak kvalitní kádr Slavia má.

Luděk Pernica
evropská liga dozvuky zápasu

Jen jsem nastavil nohu, jásal radostí plzeňský střelec Pernica!

Fotbalisté Plzně na úvod vyřazovací fáze Evropské ligy zdolali Dinamo Záhřeb po obratu 2:1. Oba domácí góly vstřelil obránce Luděk Pernica, který ve druhém poločase odpověděl na vedoucí branku Daniho Olma z 41. minuty.