Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Hokejové MS v pražské O2 areně
14.08.
ms 2024 můžete se těšit

Hokejové MS 2024 má být v Česku! Prozradil to hokejový šéf

Hokejoví fandové v Česku možná pomalu mohou vyhlížet letopočet 2024. Právě v tomto roce by se mělo vrátit mistrovství světa do Česka. Prozradil to šéf Mezinárodní hokejové federace IIHF René Fasel.

Inline hokej
28.07.
FIRS 2018 Mistrovství světa

Skvělí Češi porazili Francii 7:2 a jsou mistry světa v inline hokeji!

Čeští inline hokejisté se stali v Itálii mistry světa pro rok 2018. Svěřenci trenéra Martina Tvrzníka poměřili ve finále síly s Francií, tedy s týmem, který byl stejně tak, jako ten český, po celý šampionát neporažený. Česko vyhrálo 7:2.

Nikola Kalinič
21.07.
Fotbal Mistrovství světa

Po prvním zápase MS ho trenér vyhodil: Kalinič odmítl medaili!

Chorvatsko na letošním mistrovství světa zářilo. Dostalo se až do finále, kde nestačilo na Francii. Celá země žila fotbalem. Přitom na začátku šampionátu museli Chorvaté řešit jednu nepříjemnost. Útočník Nikola Kalinič totiž odmítl nastoupit do utkání s Nigérií, do kterého byl nominován jen jako náhradník. Trenér Dalič ho proto z kádru vyloučil a pro Kaliniče turnaj skončil. Teď tento rebel odmítl převzít stříbrnou medaili…

Prásk.tv píše:

Patricie Solaříková - 1
čtěte o tématu mistrovství světa na Prásk.tv
Francouzská reprezentace
18.07.
Fotbal Mistři světa

Sázky Francouzů, které se po MS musí splnit: Párty i oholené hlavy!

V neděli vyhráli titul mistrů světa a stále ještě slaví. Fotbalisté Francie zažívají nejhezčí dny fotbalové kariéry a fanoušci ze země galského kohouta jsou stále v euforii. Navíc je baví sami hráči, kteří před šampionátem uzavřeli sázky, které museli splnit za předpokladu, že vyhrají titul. A to se stalo. Sázka je sázka a ty první už se plní…

Ante Rebič
13.07.
Fotbal Mistrovství světa

Nejvyhledávanější na internetu? Diskvalifikace Chorvatů! DŮVOD

"Diskvalifikace Chorvatska na mistrovství světa," takhle zněl nejvyhledávanější výraz ve vyhledávači Google v posledních dnech. Pokud jste nezachytili, o co šlo, vše vám shrneme v tomto článku.

Luka Modrič
aktualizováno 13.07.
Hádanka Patří ke špičce

Poznáte tuto sportovní hvězdu? V dětství prchala před granáty!

Měl neskutečně těžké dětství a dotáhl to až mezi sportovní elitu. Někdo z vás blonďatého klučinu možná na fotce z dětství už poznal, někdo stále netuší, o koho jde. Než vám prozradíme jeho jméno, dáme vám několik indicií, ať je tento kvíz zajímavější…

Dopingová kontrola
12.07.
Fotbal Mistrovství světa

Doping na fotbalovém MS: FIFA vydala výsledky a takhle dopadly!

Doping, strašák moderního sportu, který se nejednou objevil na olympiádě, ale i na dalších velkých sportovních akcích. Dnes vydala Mezinárodní federace fotbalových asociací FIFA prohlášení, ve kterém uvádí, jak dopadly dopingové testy na finišujícím mistrovství světa. Byli fotbalisté čistí?

Radost Chorvatska
12.07.
Fotbal Chorvatská párty

ŠÍLENSTVÍ v chorvatských ulicích: Slavil se postup do finále! VIDEO

Rok 2018 se překlenul do druhé poloviny teprve nedávno. Už teď je ale jasné, že v jedné malé zemi na jihu Evropy to bude jeden z těch vůbec nejúspěšnějších. Čtyřmilionové Chorvatsko se totiž dostalo do finále mistrovství světa ve fotbale. Po semifinálovém zápase, ve kterém porazilo zakladatele fotbalu z Anglie, se v ulicích slavilo dlouho do noci, ne-li až do rána.

Radost Chorvatska
11.07.
fotbal Slavná otočka

Velký obrat! Anglie se rvala, do finále jde ale Chorvatsko!

Finále mistrovství světa v Rusku už zná své finalisty. S týmem Francie si o zlatý grál zahraje Chorvatsko, které v semifinále dotáhlo v prodloužení obrat nad Angliíí. Albion tak čeká zápas o bronz s Belgií.

Amálie Švábíková
10.07.
atletika mistrovství světa

Vyskočí si nadějná tyčkařka Amálie Švábíková pro medaili?

Největší nadějí české výpravy a také prvního dne světového šampionátu juniorů je 19letá tyčkařka Amálie Švábíková, které patří v letošních světových tabulkách třetí místo výkonem 4.45. Před ní už je pouze Britka Molly Cauderyová (4.53) a Švédka Lisa Gunnarssonová (4.60).