Diego Costa
včera 22:15
Fotbal Mistrovství světa

Írán potrápil Španěly, vyrovnání zabránil ofsajd! Rozhodl Costa

Španělé zvítězili ve skupině B 1:0 nad Íránem gólem Diega Costy a mají velmi blízko k postupu do vyřazovací fáze. Na vítězství se však hodně natrápili a Írán byl blízko vyrovnání, rozhodčí ale gól neuznal kvůli ofsajdu.

Luiz Suárez
včera 19:07

Uruguay porazila Saúdskou Arábii a společně s Ruskem postoupila!

Fotbalisté Uruguaye a domácího Ruska se stali prvními dvěma postupujícími do osmifinále mistrovství světa. Jihoamerický celek ve svém druhém duelu skupiny A porazil gólem Luise Suáreze Saúdskou Arábii 1:0, navázal na úvodní výhru rovněž 1:0 nad Egyptem a na MS se probojoval do vyřazovací fáze potřetí za sebou. Uruguayské vítězství vyneslo definitivu postupu i Rusku, které rovněž dosud na turnaji neztratilo ani bod a ze skupiny jde dál poprvé od roku 1986.

Cristiano Ronaldo
včera 16:02

Portugalsko vyhrálo díky gólu Ronalda. Maroko pálilo šance!

Fotbalisté Portugalska ve druhém zápase skupiny B na mistrovství světa porazili Maroko 1:0 gólem Cristiana Ronalda a se čtyřmi body se přiblížili osmifinále. Africký tým naopak podruhé prohrál a jako první účastník turnaje v Rusku ztratil i teoretickou šanci na postup.

Prásk.tv píše:

Patricie Solaříková - 1
čtěte o tématu mistrovství světa na Prásk.tv
Rusko
19.06.

Uzdravený Salah skóroval. Rusko ale zápas zvládlo a vyhrálo 3:1!

Rusko si poradilo bez větších problémů i se svým dalším soupeřem na mistrovství světa a to s Egyptem. Pořadatelský tým porazil faraony 3:1. Za egyptskou reprezentaci poprvé nastoupil uzdravený Mohamed Salah, který se hned prosadil, když proměnil penaltu.

Senegal
19.06.

Vlastní gól a velká chyba: Poláci podlehli na úvod turnaje Senegalu!

Fotbalisté Polska vstoupili do mistrovství světa v Rusku nečekanou porážkou 1:2 se Senegalem. Africký celek v Moskvě za vítězstvím nasměroval v prvním poločase vlastní gól stopera Thiaga Cionka, po přestávce přidal druhou branku Mbaye Niang. Poláci stihli v závěru už jen snížit zásluhou Grzegorze Krychowiaka.

Kieran Trippier
19.06.

Trippier neslavil se spoluhráči vítězný gól. Důvod vás překvapí!

Anglie se hodně natrápila ve včerejším zápase na výhru 2:1 nad Tuniskem. Rozhodující gól dal Harry Kane až v první minutě nastavení. Poté následovala hromadná oslava v rohu, kam běželi všichni Angličané, krom Kierana Trippiera, ten se naopak sám vydal na opačnou stranu. Proč? Důvod je prostý, ale možná mnohé z vás velmi překvapí.

Shinji Kagawa
19.06.

Japonci využili rychlého vyloučení Kolumbie a na úvod vyhráli 2:1!

Fotbalisté Japonska porazili v úvodním utkání skupiny H na mistrovství světa Kolumbii 2:1. Jihoameričané inkasovali už ve 3. minutě z penalty, Carlos Sanchéz navíc za hraní rukou v pokutovém území dostal červenou kartu.

Mohamed Salah
19.06.

Salah podle lékařů proti Rusku nastoupí: Jsem připraven, říká Mo!

Od finále Ligy mistrů je Mohamed Salah mimo hru. Stále ho trápilo zraněné rameno po střetu se Sergiem Ramosem. I proto do úvodního zápasu Egypta na mistrovství světa proti Uruguayi nenastoupil. Do druhého klání by už ale nejlepší střelec letošního ročníku Premier League měl zasáhnout. Podle lékařů je už zdravý, sám Salah pak hlásí, že je připraven.

Saudská Arábie
18.06.

Vyděšený tým Saúdské Arábie: Jejich letadlu hořel motor! VIDEO

Mistrovství světa píše krásné fotbalové příběhy, ale se šampionátem jsou spojeny i méně veselé chvíle. A nemusí se týkat jen dějství na hrací ploše. Fotbalisté Saúdské Arábie řešili komplikaci při cestě na zápas do Rostova. V jejich letadle vypukl požár. Nikomu se naštěstí nic nestalo.

Harry Kane
18.06.

Tunisané sahali po remíze s Anglií. Nakonec se však trefil hrdina Kane

Anglie se na mistrovství světa velmi natrápila na výhru nad Tuniskem. Hrdinou zápasu byl Harry Kane, který otevřel skóre a v nastaveném čase rozhodl o vítězství 2:1. Za Tunisany skóroval Ferjani Sassi, který proměnil penaltu.