Klim Kostin neunesl prohru
05.01.
hokej Mistrovství světa do 20 let

Ruský kapitán neunesl prohru: Slzy vystřídalo vulgární chování

Byl se svým týmem kousek od postupu do finále mistrovství světa. Ruský tým ale na juniorském šampionátu nestačil v semifinále na USA a kapitán Klim Kostin prohru vůbec neunesl.

Čeští hokejisté do 20 let
03.01.
hokej ms do 20 let

Čeští mladíci na turnaji končí! Ve čtvrtfinále prohráli s USA

Česká hokejová dvacítka podlehla ve čtvrtfinále mistrovství světa ve Victorii Spojeným státům americkým 1:3 a nezopakovala účast mezi nejlepšími čtyřmi z loňska z Buffala. Obhájcům bronzu získali dvoubrankový náskok Noah Cates a Josh Norris, v 52. minutě sice snížil v přesilové hře Martin Kaut, ale při power play pečetil výsledek Alexander Chmelevski.

Hannah Mounceyová
aktualizováno 02.01.
transgender je tam štastná

Před 6 lety hrál MS mužů. Teď vystřílela postup i pro ženský tým!

Austrálie v prosinci mohla slavit. Tým žen se kvalifikoval na mistrovství světa v házené. Pomohla tomu i Hannah Mounceyová. 188 centimetrů vysoká pivotka, která ještě v roce 2015 reprezentovala zemi v týmu mužů jako Callum Mouncey.

Prásk.tv píše:

Patricie Solaříková - 1
čtěte o tématu mistrovství světa na Prásk.tv
Michael van Gerwen
31.12.
video mistrovství světa

Potupa pro tátu? Van Gerwenův podpis chtěl syn velkého rivala!

Tohle táta asi vidět nechtěl! Když nastupoval král šipkařů Michael Van Gerwen na semifinálový zápas mistrovství světa proti Garymu Andersonovi, požádal ho jeden z malých fandů o podpis. Nyní vyšlo najevo, že to byl právě Garyho syn Taiho!

Jeden ze stadionů pro MS
19.12.
Katar 2022 Z metra rovnou na tribunu

Fotbalová nálož: Fanoušci stihnou na MS i čtyři zápasy za den

Mají o čtyři dny méně a skvělý plán. Zkrátit fotbalové mistrovství světa v Kataru prý nebude problém. Hrát se budou čtyři zápasy během jednoho dne a fanoušci můžou navštívit všechny. Pomoci k tomu má i vybudování nového metra.

Jan Micka
16.12.
plavání Mistrovství světa

Plavec Micka byl na patnáctistovce na MS šestý, štafeta sedmá

Plavec Jan Micka skončil na mistrovství světa v krátkém bazénu šestý v závodě na 1500 metrů volný způsob. Při první finálové účasti v pětadvacítce na vrcholném světovém podniku o dvě místa vylepšil pozici z rozplavby a vyrovnal české maximum, o které se na MS v čínském Chang-čou postarala kraulařka Barbora Seemanová na stovce. Seemanová dnes skončila s českou kraulařskou štafetou sedmá na 4x50 metrů, ve finále plavkyně znovu posunuly národní rekord.

16.12.
šipky Mistrovství světa

Útok na hvězdného van Gerwena: Fanoušek po něm hodil pivo!

Ve věhlasném sportovním areálu Alexandra Palace v Londýně právě probíhá mistrovství světa šipkařů. Mezi hráči nechybí pochopitelně ty největší hvězdy, mezi které patří i Nizozemec Michael van Gerwen. Toho však angličtí fanoušci úplně příjemně nepřivítali.

Karel Sedláček
aktualizováno 15.12.
nova sport alexandra palace

Sedláček si zahrál v Ally Pally. Na MS šipkařů ale končí v prvním kole

Karel Sedláček skončil své premiérové účinkování na mistrovství světa v šipkách už v prvním kole. Duel s Angličanem Keeganem Brownem ve věhlasné aréně Alexandra Palace prohrál 0:3 na sety.

13.12.
šipky už je to tady

V Londýně startuje MS v šipkách! Hraje se o rekordní prémie

Šipky už dávno překročili práh restaurací a hospod. Nejznámější hráči patří mezi světové sportovní hvězdy a svými výdělky dokonce předstihují i své kolegy z o mnoho renomovanějších sportovních odvětví. Díky obrovskému rozmachu popularity jsou šipky označovány jako nejrychleji se rozvíjející sport v Evropě.

Simona Baumrtová
12.12.
úspěch kuriozní premiéra

Mistrovství světa poprvé s novým jménem: Kubová skončila sedmá!

Znakařka Simona Kubová na stovce i polohová štafeta obsadily ve finále mistrovství světa v krátkém bazénu sedmé místo. O medaile bude v Číně znovu bojovat teprve osmnáctiletá kraulařka Barbora Seemanová, jež se dostala mezi elitní osmičku i na stometrové trati. Dvakrát si dnes vylepšila osobní rekord.