Ester Ledecká
Aktualizováno 15.3. 2017 17:19
snowboarding mistrovství světa

Snowboardistka Ledecká má z MS stříbro! Podlehla až ve finále

Snowboardistka Ester Ledecká získala stříbrnou medaili na světovém šampionátu v Sierra Nevadě. Její cestu za obhajobou prvenství zastavila až ve finálové jízdě paralelního slalomu mladá Rakušanka Ulbingová.

mistrovství světa drsné podmínky

Závody odvál vítr a sníh, Ledecká se musela schovat do hospody

Kvůli sněžení a hlavně silnému větru se dnes neuskutečnil paralelní obří slalom snowboardistů na mistrovství světa v Sierra Nevadě. Mezinárodní federace FIS a španělští organizátoři přeložili závod, ve kterém je žhavou kandidátkou na zisk medaile Ester Ledecká, na čtvrtek.

velký můstek mistrovství světa

Králem skokanských můstků je Kraft! Český prapor drželo mládí

Rakouský skokan na lyžích Stefan Kraft se stal v Lahti mistrem světa i na velkém můstku. Z trojice českých reprezentantů v závodu byl nejlepší letošní juniorský světový šampion ze středního můstku Viktor Polášek, který obsadil 25. místo.

Prásk.tv píše:

Mistrovství světa ve šklebení - 1
čtěte o tématu mistrovství světa na Prásk.tv
video neuvěřitelný finiš

Dva se prali, třetí se smál. Šílený konec štafet na lyžařském MS

Ruští běžci na lyžích Nikita Krjukov a Sergej Usťugov vyhráli na mistrovství světa v Lahti sprint dvojic klasickou technikou. O zlato přitom bojovali Finové s Nory, oba finišmani ale po vzájemné kolizi před nájezdem do cílové rovinky upadli.

Adrian Solano
Aktualizováno 23.2. 2017 11:20
klasické lyžování mistrovství světa

Spletli si ho s teroristou, na běžkách ho pak litoval celý svět!

Chudák Adrian Solano, to je prostě smolař roku. Běžkař z Venezuely měl poprvé v životě závodit na sněhu, jenže jeho cesta do Finska na mistrovství světa v klasickém lyžování byla jedno velké fiasko. Nejprve si ho spletli s teroristou, pak ho deportovali a nakonec sice závodil, ale byla to spíše komedie, než sportovní výkon.

biatlon dojmy po závodě

Je to velké zklamání. Nevyšlo to, zhodnotila závod Koukalová

Biatlonistka Gabriela Koukalová zakončila mistrovství světa čtvrtým místem v závodu s hromadným startem a o jednu pozici jí tak unikla čtvrtá medaile. Pro rekordní páté zlato v Hochfilzenu si doběhla Němka Laura Dahlmeierová, kterou na šampionátu dokázala porazit pouze Koukalová ve sprintu.

Gabriela Koukalová
Aktualizováno 17.2. 2017 16:38
biatlon chyběl kousek

Štafeta bere "brambory"! České holky skončily na MS těsně čtvrté

České biatlonistky skončily ve štafetovém závodě na mistrovství světa na čtvrtém místě. Ze zlata se radují Němky, za nimi skončily Ukrajinky a Francouzky. Gabrielu Koukalovou a spol. dělilo od cenného kovu necelých šest sekund.

Stíhačky na MS ve Svatém Mořici
Aktualizováno 17.2. 2017 14:59
video pořádné štěstí

VIDEO: Hazard na MS. Stíhačka sestřelila lanovku s kamerou!

Jsou věci, nad kterými zůstává rozum stát. Jen kousek chyběl k tragédii na mistrovství světa ve sjezdovém lyžování. Při exhibičním přeletu stíhaček nad dějištěm šampionátu v St. Moritz přeťalo jedno z letadel lanovou konstrukci, nesoucí kameru, která následně spadla do prostoru cíle.

Luca Aerni
Aktualizováno 13.2. 2017 14:07
mistrovství světa to se jen tak nevidí

Skvělý výkon! Po sjezdu byl 30., nakonec Aerni slaví světové zlato!

Velkým překvapením skončila kombinace mužů na mistrovství světa v alpském lyžování. Z titulu mistra světa se totiž raduje domácí závodník Luca Aerni. Ten přitom do druhé části závodu vyjížděl až z 30. místa po sjezdu.

Ondřej Moravec
Aktualizováno 11.2. 2017 16:02
Biatlon MS Hochfilzen

Moravcovi jen těsně utekla medaile! Závod ovládl Němec Doll

Ondřej Moravec sahal po skvělém výkonu na MS v Hochfilzenu po medaili ze sprintu, ale ta mu i kvůli chybě při poslední ráně o sedm vteřin utekla, skončil pátý. Vítězem se stal o 0,7 sekundy německý biatlonista Benedikt Doll, který za sebou těsně nechal Johannese Thingnese Boe.