Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Vladimir Putin na fotbale v Petrohradu
Aktualizováno 18.6. 2017 10:17
ms 2018 už jen rok

Putin se na fotbalu v Rusku zděsil. Projev viděl poloprázdný stadion

Už se to blíží, Rusové za rok budou pořádat mistrovství světa ve fotbale. A tak se tradičně koná Konfederační pohár, který má prověřit organizaci hlavní akce. Po Petrohradu dorazil i Vladimir Putin a podle reportérů byl docela nepříjemně zaskočený.

video jaké jsou škody?

Poplach v Rusku: Jiskra zapálila stadion pro mistrovství světa!

Během prací na stavbě fotbalového stadionu ve Volgogradu, jenž bude příští rok hostit zápasy mistrovství světa, dnes vypukl požár.

Vladimír Darida
Aktualizováno 11.6. 2017 19:45
krok po kroku mistrovství světa

Šance na MS pořád existuje! Co musí Češi uhrát, aby postoupili?

Rozehráno to bylo parádně, ale nakonec české fotbalová reprezentace v Norsku fanouškům připravila zklamání. Ve druhé půli vyklidila pole a pouze remizovala. Postup na mistrovství světa nyní už svěřenci Karla Jarolíma nemají ve svých rukou.

Prásk.tv píše:

Neny - 2
čtěte o tématu mistrovství světa na Prásk.tv
Hokejbal Mistrovství světa

Překonal rakovinu, zahrál si AHL. Teď chce udělat úspěch s Řeckem!

Spiro Goulakos je kanadský hokejista s řeckými kořeny, který Řecko reprezentuje na právě probíhajícím hokejbalovém mistrovství světa v Pardubicích. Ve svém životě toho už překonal hodně, ale to největší vítězství si připsal nad zdoláním rakoviny. Teď se chce s řeckou reprezentací probít do semifinále.

Hokejbal Mistrovství světa

MS 2017 Pardubice: Indický Jágr, rváč z NHL, Slipčenko za Kajmany!

Hokejbalové mistrovství světa by se mohlo zdát možná nezajímavé. Medializace tohoto sportu není zdaleka tak rozsáhlá, jako je tomu u mnohých jiných disciplín. Světový šampionát se ale přesouvá po osmi letech zase do českého města, konkrétně do Pardubic. Pokud do dějiště turnaje zavítáte, potkáte mnoho zajímavých tváří. Českou reprezentaci vede Drahomír Kadlec a za Indii bude znovu hrát hokejbalový Jágr.

Trapas Travise Konecneho
Aktualizováno 22.5. 2017 10:46
video mistrovství světa

Je Konecny Kanaďan? Hokejový simulant to kolébce hokeje zavařil

Mělo to být dovršení zlatého hattricku, jenže místo toho hrdá Kanada řeší trapas. Nejenže ve finále se Švédskem prohrála, ale také se po celém světě mluví o simulujícím forvardovi, díky kterému je kolébka hokeje k smíchu.

Švédsko vs. Kanada
Aktualizováno 21.5. 2017 23:49
Finále Kolín nad Rýnem

Mistrovství světa 2017 je u konce: Zlaté medaile vyhrálo Švédsko!

81. mistrovství světa, které se konalo v Paříži a Kolíně nad Rýnem, skončilo. Ve finálovém souboji proti sobě nastoupily výběry Kanady a Švédska. Zlaté medaile získalo po výhře 2:1 po nájezdech Švédsko. V zápase o bronz uspělo Rusko, které porazilo Finy 5:3.

Hokej Mistrovství světa

Rusové potvrdili proti Finům roli favorita, získali bronzové medaile!

Hokejisté Ruska se na mistrovství světa radují z bronzových medailí. Proti Finsku, kterému se šampionát nepovedl a je jistě rádo, že končí čtvrté, svěřenci Olega Znaroka vedli už 4:0. Severský celek však zkusil zabojovat a stáhl na jen jednogólové manko. Sborná si však pátým gólem výhru v boji o cenný kov pojistila. Rusko - Finsko 5:3 (1:0, 3:1, 1:2).

Hokej Mistrovství světa

Finále pro gólmana z loga MS2017: Zemřel před 8 lety na rakovinu!

Dnes vrcholí v Kolíně nad Rýnem 81. mistrovství světa v ledním hokeji. Nejen, že se hokejoví fanoušci dočkají nového světového šampiona, který vzejde z dvojice Kanada - Švédsko, ale jedná se také o velmi symbolický den. Ten se odráží ze samotného loga turnaje, na kterém je vyobrazen bývalý gólman německé reprezentace Robert Müller. Před osmi lety prohrál svůj boj s rakovinou.

Hokej Mistrovství světa

Finalisté MS: O zlato si dnes zahraje Kanada se Švédskem!

Hokejisté Kanady otočili semifinálové utkání s Ruskem ze stavu 0:2 na konečných 4:2. Sborná se tak pokusí urvat alespoň bronz proti Finsku, které podlehlo skandinávskému rivalovi – Švédsku, 1:4. Zámořský celek tak má možnost zaútočit na zlatý hattrick, svěřenci trenéra Coopera tedy budou chtít získat třetí zlato v řadě. V cestě jim však bude stát tým okolo gólmana Lundqvista a útočníka Bäckströma.