Ženské ultras
11.04.
Video Výstraha pro dámy

Rusky z ultras trénují na MS: Takhle se seřezaly mezi sebou! VIDEO

Dámy, chystáte se na mistrovství světa ve fotbale do Ruska? Pak zbystřete. Nebo snad ještě lépe, přihlaste se na nějaký ten kurz sebeobrany. Až totiž uvidíte, jak se na světový šampionát chystá místní ženské ultras, pochopíte proč.

Jan Rutta
11.04.
Hokej Mistrovství světa

Rutta na MS nemůže, Slováci hlásí 3 posily z NHL. A co ostatní týmy?

Už se pomalu rýsují jména, která se objeví na květnovém mistrovství světa v Dánsku a to včetně hráčů z NHL. Vzhledem k tomu, které týmy nepostoupily do play off, mohl trenér Jandač pomýšlet na deset hráčů. Po dnešku si ale minimálně jedno jméno musí ze svého seznamu škrtnout. Obránce Chicaga Jana Ruttu totiž vedení Blackhawks neuvolní. To Slováci už mají tři borce z NHL potvrzené.

John Tavares, Henrik Lundqvist a Conor McDavid
08.04.
Hokej Další sezonní meta

Skončila základní část NHL: Tyto hvězdy mají volno a mohou na MS!

Skončila základní část NHL a fanoušci už se těší, kdo v bojích o Stanley Cup dojde nejdál a kdo slavnou trofej v letošním ročníku získá. To je jedna strana mince. Ta druhá je neméně zajímavá. Týmy, pro které po dnešku skončila sezona, tedy ty týmy, které do vyřazovacích bojů nepostoupily, uvolní některé své opory na mistrovství světa.

Prásk.tv píše:

Neny - 2
čtěte o tématu mistrovství světa na Prásk.tv
Česko vs. Švýcarsko
aktualizováno 04.04.
Hokej Příprava v Příbrami

První generálka na MS se Čechům povedla. Švýcary porazili 5:2!

Čeští hokejisté porazili v prvním ze dvou zápasů Euro Hockey Challenge v Příbrami, kam se reprezentace vrátila po dlouhých 17 letech, Švýcarsko 5:2. Svěřenci kouče Josefa Jandače měli od začátku navrch a vedli 3:0 už ve 27. minutě.

Michal Březina
24.03.
Krasobruslař Mistrovství světa

Skvělý Březina: Životní jízdou se posunul na 10. místo na MS!

Krasobruslař Michal Březina si po více než pěti letech vylepšil osobní rekord ve volné jízdě a na mistrovství světa v Miláně se posunul ze 17. místa po krátkém programu na desátou příčku. Díky šesti čtverným skokům a druhé nejlepší volné jízdě historie vyhrál Američan Nathan Chen, Březinův tréninkový kolega ze stáje Rafaela Arutjunjana.

22.03.
ms tohle nevyšlo

Březina začal mistrovství světa pádem! Naděje na úspěch zmizela

Krasobruslař Michal Březina pokazil krátký program na mistrovství světa a průběžně mu patří 17. příčka. Český reprezentant spadl při čtverném salchowu, a když za flipem zachraňoval kombinaci, skočil jen dvojitý toeloop. Vede Američan Nathan Chen s náskokem necelých dvou bodů před Rusem Michailem Koljadou.

Ondřej Synek
21.03.
veslování po 29 letech

Velký úspěch pro Česko: Bude se u nás konat mistrovství světa!

Mistrovství světa ve veslování se v roce 2022 uskuteční v České republice. Závodit se bude na přelomu září a října v Račicích. Vrcholná veslařská akce se do Česka vrátí po 29 letech, naposledy se zde konala v roce 1993.

Markéta Davidová
04.03.
Biatlon Mistrovství světa

Vynikající Davidová: Na MS juniorů získala zlato ve stíhacím závodu!

Česká biatlonistka Markéta Davidová je juniorskou mistryní světa ve stíhacím závodě. V estonském Otepää se tak rozloučila s juniorskými závody nejlépe, jak jen mohla. Druhá skončila Polka Žuková a třetí Francouzka Begueová.

Videorozhodčí při fotbale
03.03.
FIFA velká revoluce

Video ve fotbale má zelenou! Sudím bude pomáhat i na MS 2018

Mezinárodní pravidlová komise IFAB dnes po dvouletém testování jednomyslně schválila zavedení videorozhodčího ve fotbale. Světové federaci FIFA tak nic nebrání v tom, aby ho využila už na letním mistrovství světa v Rusku.

Tomáš Staněk
aktualizováno 03.03.
hms světový šampionát

Koulař Staněk získal na halovém mistrovství světa atletů bronz!

Koulař Tomáš Staněk získal pro Českou republiku první medaili z halového mistrovství světa atletů. Díky vrhu dlouhému 21,44 metru skončil na třetím místě. Stejný výkon zaznamenal i Němec David Storl, ten ale měl lepší další pokus.Vítězem se stal Novozélanďan Tomas Walsh.