Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Hokej Přehled před šampionátem

Týden před MS 2017: Češi mají 7 hráčů z NHL, ale co ostatní týmy?

Už se to pomalu, ale jistě blíží. Start letošního hokejového mistrovství světa, které se koná v Paříži a Kolíně nad Rýnem, je už v pátek 5. května. Národní týmy se proto stále ještě snaží posílit své kádry hokejisty z NHL, kteří vypadávají v play off. Trenérovi Jandačovi jako zatím poslední z Čechů potvrdil účast David Pastrňák. Švédsko se chlubí patnácti hráči z nejprestižnější soutěže, ale co jiní?

Fanzóna
Aktualizováno Předevčírem 11:10
MS 2017 Terorismus vs. sport

V Paříži mají před MS obavy z terorismu: Nebude fanzóna!

Fanzóna se stala nedílnou součástí hokejových šampionátů i jiných sportovních akcí. Místo, kde zní živá muzika, fanoušci se baví doprovodným programem, pánům dělají radost usměvavé hostestky a studené pivo a sliny tečou při pohledu na velké pochutiny. Na to však může v Paříži každý zapomenout.

Libor Hudáček
Aktualizováno Předevčírem 10:37
Hokej Mistrovství světa

Češi před MS zbrojí, Slovensko v problémech: Hudáček havaroval!

Zatímco se čeští fanoušci radují, že do výběru pro mistrovství světa přichází jedna opora za druhou, náš východní soused řeší jen samé problémy. Reprezentovat Slovensko totiž odmítlo už dvacet hráčů a jednu z opor, která o účast na šampionátu stojí, provází v posledních dnech jen smůla. Řeč je o Liborovi Hudáčkovi, který v přípravném zápase utrpěl otřes mozku a včera měl navíc autonehodu.

Prásk.tv píše:

Mistrovství světa ve šklebení - 1
čtěte o tématu mistrovství světa na Prásk.tv
Tomáš Plekanec
Aktualizováno 25.4. 2017 11:46
srdcař tradiční opora

Kapitán se hlásí! Plekanec bude hrát za Česko na mistrovství světa

V nominaci českých hokejistů na Carlson Hockey Games v Českých Budějovicích je pět posil z NHL. Na mistrovství světa v Paříži a Kolíně nad Rýnem pak národní tým posílí také útočník Tomáš Plekanec z Montrealu, který se připojí až 3. května před turnajem ve francouzské metropoli.

sestava první jména

Voráčkovo dvojče i Jágrův strážce! To je hokejová Kanada pro MS

Hokejová Kanada chce zlato! Je to zřejmé ze seznamu hráčů, kteří se hlásí trenérovi Jonu Cooperovi pro turnaj mistrovství světa. Kolébka hokeje má zcela jistě z čeho vybírat, ale důležitá je i chuť samotných hráčů.

Tomáš Bábek
Aktualizováno 16.4. 2017 10:19
gratulace! dráhový šampionát

Senzace na mistrovství světa! Český cyklista má stříbro i bronz!

Český cyklista Tomáš Bábek si na mistrovství světa dráhařů v Hongkongu vyjel druhou medaili. Po bronzu z keirinu dosáhl na stříbro ze závodu na kilometr s pevným startem. Vyhrál Francois Pervis z Francie, který získal v této disciplíně již čtvrté zlato.

hokej bude to bez nich

Gudas a Zacha na MS nebudou! Neprošli lékařskou prohlídkou

Obránce Radko Gudas z Philadelphie a útočník Pavel Zacha z New Jersey nebudou podle všeho reprezentovat Českou republiku na nadcházejícím mistrovství světa v Paříži a Kolíně nad Rýnem. Oba neprošli povinnou výstupní lékařskou prohlídkou ve svých klubech.

hokej příprava na ms

Češi zvládli i druhý přípravný zápas. Nad Norskem vyhráli 6:3

Česká hokejová reprezentace přehrála Nory i ve druhém vzájemném přípravném utkání před mistrovstvím světa. V Chomutově tentokrát nad soupeřem ze Skandinávie vyhráli Češi 6:3.

ČR - Norsko
Aktualizováno 12.4. 2017 19:33
před ms úvodní zápas

První příprava před MS vyšla: Hokejisté nasázeli Norům 4 góly

Čeští hokejoví reprezentanti zvládli úvodní přípravné utkání před mistrovstvím světa. V Chomutově přehráli Norsko 4:0, když všechny branky vstřelili soupeři ve druhé dvacetiminutovce.

Jakub Voráček a Petr Mrázek
Aktualizováno 9.4. 2017 20:01
přehled hezký seznam

Pět borců z NHL pro repre: Do Paříže na MS chce jet i Voráček!

Česká hokejová reprezentace bude mít na mistrovství světa opravdu hvězdné posily. V neděli potvrdilo zájem trenéru Jandačovi už šest borců z NHL! A nejsou to ledajaká jména...