Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Costa Nhamoinesu, Michael Ngadeu a Jan Jílek
aktualizováno 18.09.
derby nepovedlo se

Sudí derby nezvládli. Komise rozhodčích: Hrubě chybovali!

Fotbalové pražské derby se rozhodčím nepovedlo. Tak lze ve stručnosti shrnout komuniké komise rozhodčích, která v zápase Slavie proti Spartě našla ze strany sudích chyby na obou stranách. Nelíbil se jí neuznaný gól slávisty Milana Škody a fakt, že rozhodčí neposlal ze hřiště domácího Jana Bořila.

Andrea Stramaccioni a Horst Siegl
18.09.
legenda co na to říká?

Zklamaný Siegl po derby: Neviděl jsem, aby trenér připustil chybu!

Fotbalisté Sparty v prvním derby aktuální sezóny neuspěli. Na Slavii prohráli 0:2 a své fanoušky nepotěšili ani výkonem. Po utkání se nejen k derby, ale i celkově k situaci na Letné vyjádřila legenda Pražanů Horst Siegl.

Policie při derby
aktualizováno 18.09.
slavia vs. sparta drsné video

Proti fanouškům při derby drsně zasáhla policie a nikdo neví proč!

Fotbalové derby mezi Slavií a Spartou je minulostí, ale kromě neuznaného gólu do sítě Sparty se řeší i video, na kterém policisté během pochodu drsně zpacifikovali dvojici fanoušků.

Tomáš Řepka a Pavel Kuka
18.09.
ohlasy Slavia - Sparta - 2:0

Řepka po derby: "Nechci se o tom vůbec bavit!" Kuka volá po videu

Fotbalové derby pražských "S" vyvolalo znovu velké vášně. Nejen mezi fanoušky se mluví třeba o neuznaném gólu Slavia, sparťanům po prohraném zápase zase není příliš do řeči.

Derby
aktualizováno 18.09.
dozvuky neuznaný gól

Chyboval jsem! Omlouvám se Slavii, přiznal asistent rozhodčího

Asistent rozhodčího Petr Blažej přiznal, že během nedělního derby mezi Slavií a Spartou chyboval, když v 29. minutě nedal sudímu Janu Jílkovi signál, aby uznal gól domácího Milana Škody.

Andrea Stramaccioni
17.09.
derby kdy to skončí?

Další kolaps Sparty. Stramaccioni vysvětloval, proč ztratil i derby

Zase ztráta, zase to nevyšlo. Sparta nezvládla další důležitý zápas v sezoně. A trenér Andrea Stramaccioni na tiskové konferenci vysvětloval, že o předčasném konci nepřemýšlí. A to ani přesto, že na Slavii jeho tým selhal a vidět nebyly ani milionové posily.

Milan Škoda a Tomáš Rosický
aktualizováno 17.09.
prestiž nejslavnější zápas

Derby slavných S bude po letech s Rosickým! A nemá favorita

Je to česká fotbalová klasika, jiný ligový zápas neznamená víc. Derby pražských S je letos pikantní o to víc, že oba tábory v létě dosti nakupovaly. Slavia i Sparta navíc hodně ztrácí na první příčku a další zaváhání už může být osudové.

Costa Nhamoinesu
aktualizováno 16.09.
bez bázně slova před zápasem

VIDEO: Costa perlil česky. Derby? To je zápas o Prahu i republiku!

Pražské derby je událost. A zvlášť po létě, kdy Slavia i Sparta utrácely velké peníze. Těší se na něj i Costa Nhamoinesu, který předstoupil před novináře a opravdu překvapil parádní češtinou! Po čtyřech letech v Praze opravdu umí!

Rio Mavuba a Vladimír Šmicer
aktualizováno 26.07.
vzpomínky sparta vs. slavia

Rio Mavuba? Sparťan, se kterým půjdu na oběd, směje se Šmicer

České fotbalové prostředí oživí muž, jehož životopis by vydal na román. A z nové posily Sparty má vlastně radost i legenda konkurenční Slavie. Mladého Rio Mavubu potkal Vladimír Šmicer při svém angažmá v Bordeaux. Po deseti letech se jejich cesty zase zkříží a prý se půjde na oběd.

Chuligáni pochodují Opavou
aktualizováno 08.06.
Fotbal Baník vs. Opava

Chuligánům Ostravy a Opavy sklaplo. U soudu vyslechli trest

Pět fotbalových fanoušků si u soudu vyslechlo tresty za výtržnosti během březnového slezského derby mezi Baníkem a Opavou. Odsouzeni jsou tři ostravští fanoušci a dva opavští příznivci. U okresního soudu padly pokuty, ale i jedna podmínka.