Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Přestup Ke konkurenci

Zrádce Koukal do Hradce? V Pardubicích to má prý spočítané!

Oficiálně to bude potvrzeno až 30. dubna a nemělo by jít o žádnou spekulaci. Hokejista Petr Koukal se po pěti letech vrátí z ruské KHL do české extraligy. Jeho kroky však nepovedou do Pardubic, se kterými byla jeho kariéra spjata, a se kterými vyhrál dva tituly, jednou dokonce jako kapitán. Český reprezentant se totiž rozhodl, že zamíří ke konkurenci do Hradce Králové. Pro fanoušky Pardubic zrada!

Pavel Vrba
Aktualizováno 1.3. 2017 16:58
Trenér přestupní spekulace

Silná ruka na trenérském postu? Sparta vábí Pavla Vrbu!

Veřejnost velmi nahlas hovoří o tom, že fotbalová Sparta přemýšlí o novém obsazení postu hlavního trenéra. Údajně do svých řad vábí velezkušeného lodivoda Pavla Vrbu. Ten je momentálně volný a v nejbližších dnech by se měl rozhodnout s největší pravděpodobností pro Spartu, někteří hovoří i o návratu do Plzně.

přestup zimy významné rozhodnutí

Těší se i nemá radost. Věřím, že se vrátím, řekl Dočkal po přestupu

Reprezentační záložník Bořek Dočkal má za sebou velký krok v kariéře. Z pražské Sparty přestoupil do čínského klubu Che-nan Ťien-jie. Jaká byla jeho první slova po přestupu do exotického angažmá?

odchod velký přestup

Dočkala nahradíme těžko, ví kouč. Prozradil, jak chce ztrátu řešit

Pražskou Spartu opouští jedna z jejích opor, záložník Bořek Dočkal. Osmadvacetiletý fotbalista přestoupil do čínského klubu Che-nan Ťien-jie. Sparta by si měla přijít téměř na 230 milionů korun, ale ztrácí jednoho z klíčových hráčů. Trenér Tomáš Požár už má ale plány, jak se se situací vypořádat.

Bořek Dočkal děkuje divákům po vyřazení v Evropské lize
Aktualizováno 25.2. 2017 06:02
přestup je hotovo

Je to definitivní! Dočkal odchází do Číny. Přestup potvrdily oba kluby

Už je to jasná věc. Záložník Bořek Dočkal odchází ze Sparty. Vydává se na exotické angažmá do Číny, kde bude následující tři sezóny oblékat dres Che-nan Ťien-jie. Letenští by si měli za jeho prodej přijít až na osm a půl milionů eur, tedy zhruba 229,5 milionů korun. Čínský klub přestup potvrdil na svých oficiálních internetových stránkách a následně i pražská Sparta.

Wayne Rooney
Aktualizováno 23.2. 2017 19:16
konec zvonec přestup se nekoná

Nikam nejdu! Rooney zůstává v United, spekulace smetl ze stolu

Nekoupili si ho! Spekulace ohledně přestupu Wayna Rooneyho do Číny za velkým balíkem peněz jsou pryč. Kapitán Manchesteru United dnes veškeré dohady smetl ze stolu a prohlásil, že chce i nadále bojovat v barvách rudých ďáblů. Informaci přinesl britský web Daily Mail.

Arsenal Agent má jasno

Konec Čecha v Arsenalu: Agent prozradil, jaká je pravda!

To, že Arsenal už s Čechem nepočítá a to, že si za něj dokonce vyhlédl náhradu, jsou podle brankářova agenta jen spekulace. Právě agent Viktor Kolář vše vyvrátil a ujistil fanoušky, že má Petr Čech v týmu stále silnou pozici a dál bude gólmanem číslo jedna.

Antonín Barák
Aktualizováno 31.1. 2017 19:15
Fotbal Aktuální přestup

Víme první: Další přestup ve Slavii. Barák odchází do Itálie!

Antonín Barák opustí pražskou Slavii. Klub se dohodl na přestupu s italským klubem Udinese. Talentovaný záložník zamíří do Itálie od 1. července 2017. Do té doby zůstane v Edenu.

Gino van Kessel
Aktualizováno 31.1. 2017 17:44
Aktualita Odchází pryč

Víme první: Gino Van Kessel míří ze Slavie na hostování do Polska!

Podle informací televize Nova by měl Gino van Kessel odejít na hostování. Jeho novým působištěm bude s největší pravděpodobností Lechia Gdańsk. Ten je aktuálně druhý v polské nejvyšší lize.

Dmitri Payet
Aktualizováno 15.1. 2017 11:00
Problematik Fotbalová válka

Klub ho pustit nechce, fanoušci ho nesnáší! Payet i dál trucuje

Přeskočilo mu? Fotbalista Dimitri Payet začal pořádně trucovat a už odmítá dál hrát za West Ham. Klub ho však pustit nechce, ale jeho chování zároveň nehodlá tolerovat. Ke všemu také klesl v očích fanoušků londýnského klubu a ti ho nesnáší. Tohle bude ještě složitý případ.