Běžkyni v Ostravě trefila sedmikilová koule
Aktualizováno 7.3. 2017 19:52
video neuvěřitelné selhání

Kousek od tragédie: Běžkyni v Ostravě trefila pětikilová koule!

Moc nechybělo a byla to obrovská tragédie. Na mistrovství republiky juniorů, které se konalo v Ostravě, došlo k neuvěřitelné události. Jednu z běžkyň finále na 400 metrů sestřelila koule z vrhačského sektoru!

Pavel Maslák
Aktualizováno 5.3. 2017 20:19
Atletika HME Srbsko

HME končí se šťastnou sedmičkou medailí! Česká štafeta má bronz

Mužská štafeta získala na halovém mistrovství Evropy bronzovou medaili. Postaral se o to především skvělým finišem Pavel Maslák. První je Polsko, druhá Belgie. Česká výprava tak získala v Bělehradě celkem sedm medailí.

Další medaile z HME: Helcelet urval bronz ve víceboji!

Z českého pohledu úspěšné halové mistrovství Evropy završil bronzovou medailí vícebojař Adam Sebastian Helcelet. Ten byl v sedmiboji už po šesti disciplínách stabilně na třetím místě a zisk cenného kovu utvrdil v závodě na 1000 metrů.

Prásk.tv píše:

Darja Klišinová - 4
čtěte o tématu atletika na Prásk.tv
Aktualizováno 4.3. 2017 20:56

HME: Maslák zlatý, Hejnová a Staněk stříbrní, Sasínek má bronz!

Halové mistrovství Evropy v srbském Bělehradě dál pokračuje. Česká atletka Zuzana Hejnová po skvělém výkonu bere po finále v závodu na 400 metrů stříbrnou medaili. Ve vrhu koulí získal tkaé stříbro Tomáš Staněk. V závodě na 1500 metrů vybojoval nečekaně bronz Filip Sasínek. V závodě na 400 metrů v mužské kategorii získal zlato Pavel Maslák!

Denisa Rosolová
Aktualizováno 4.3. 2017 11:01
Atletika Po hrozivém pádu

Rosolovou "ozdobili" krunýřem. Řekla, čeho se hned bála nejvíce!

Už včera poslala po děsivém pádu Denisa Rosolová vzkaz na sociální sítě o tom, že je v pořádku. Dnes už mluvila i na kameru a tak mohli všichni vidět, jak po tom všem vypadá. Zároveň i popsala, jak se cítí, jaké měla při a po pádu pocity a čeho se v prvních okamžicích bála nejvíce.

Petr Svoboda
Aktualizováno 3.3. 2017 20:28
Mistrovství Evropy Bělehrad

Vynikající překážkář Petr Svoboda: Na HME v Bělehradě bere bronz!

Český překážkář Petr Svoboda získal na halovém mistrovství Evropy v srbském Bělehradě bronzovou medaili a navíc si vylepšil letošní maximum a za čas 7,53. Rozhodl však až fotofiniš. Závod na 60 metrů vyhrál Andy Pozzi z Británie.

Denisa Rosolova
Aktualizováno 3.3. 2017 12:46
mistrovství evropy to je smůla

To snad ne?! Rosolová ošklivě upadla a skončila v nemocnici!

Atletické mistrovství Evropy nezačalo vůbec dobře pro českou atletku Denisu Rosolovou. Po ošklivém pádu v rozběhu na 400 metrů skončila na nosítkách a následně putovala rovnou do nemocnice!

anketa hlasování

ANKETA: Začíná halové ME v atletice. Hlasujte, kdo získá medaili

Už v pátek začíná v Bělehradě halové mistrovství Evropy v atletice. Česká výprava sice postrádá úřadujícího evropského šampiona na 1500 metrů Jakuba Holušu, ale třeba takový Pavel Maslák může na čtvrtce zaútočit na svůj třetí titul a stát se tak nesmrtelným. Koho byste tipovali na medaili vy můžete hlasovat v naší anketě.

Jídelníček
Aktualizováno 1.3. 2017 14:32
inspirace je to pro každého

5 zázračných tipů, jak se stravují vrcholoví sportovci aby zůstali fit

Pokud jste si mysleli, že vrcholoví sportovci se mohou cpát čím chtějí a neztloustnou, tak jste na omylu. Ano, Usain Bolt, nebo Wayne Rooney sice stráví polovinu dne na tréninku, ale hamburgery a párky v rohlíku si rozhodně nedopřávají. Kolik energie vydá tenista, fotbalista, nebo atlet a čím jí pak doplní?

olympijská naděje žádná profesionálka

Prodavačka z večerky pobláznila atletiku! Titul z MČR a nový rekord

Pavel Maslák, Adam Sebastian Helcelet, Denisa Rosolová, nebo Zuzana Hejnová. Česká atletická elita se o víkendu představila na halovém mistrovství republiky v pražské Stromovce, ale šampionát měl jinou hvězdu. Simona Vrzalová doslova rozcupovala své soupeřky v závodě na 3000 metrů, splnila limit na mistrovství Evropy a ještě ke všemu překonala 19 let starý rekord!