Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Adam Sebastian Helcelet a Denisa Rosolová
Aktualizováno Včera 16:00
Atletika Sociální sítě

Připravuje se Helcelet na roli otce? Rosolová přiznala, že chce děti!

Zamilovaný pár z atletické prostředí Adam Sebastian Helcelet a Denisa Rosolová se často pochlubí na sociálních sítích nějakou to pikantností ze soukromí. Tentokrát to byl Helcelet, který na svůj Instagram přidal fotografii, na které drží dvojčátka, kterých je podle popisku strýcem. Na to rychle a veřejně zareagovala i jeho přítelkyně Denisa a přiznala, že stojí o pokus o otěhotnění.

Usain Bolt a Germaine Mason
Aktualizováno 20.4. 2017 15:22
tragédie osudná nehoda

Olympijský medailista se zabil na motorce. Měl u toho být i Bolt!

Nejen atletický svět zasáhla smutná zpráva. V pouhých čtyřiatřiceti letech tragicky zahynul stříbrný olympijský medailista z Pekingu Germaine Mason. Britskému výškaři se stala osudnou nehoda na motocyklu.

Antonina Krivošapková
Aktualizováno 19.4. 2017 13:05
doping nucený odpočinek

Tresty za doping! Pět ruských atletů si dva roky nezazávodí

Dva roky má zakázanou činnost pětice ruských atletů. Jde o důsledek dopingových provinění letní olympiády v Londýně v roce 2012 a světového šampionátu, který se v dalším roce konal v Moskvě.

Prásk.tv píše:

Darja Klišinová - 4
čtěte o tématu atletika na Prásk.tv
Facebook Po pádu

Rosolová přiznala fanouškům: Moje vrchní část? To není ono!

Na začátku března poznamenal Denisu Rosolovou ošklivý pád na atletickém mistrovství Evropy. Po něm v rozběhu na 400 metrů skončila na nosítkách a následně putovala rovnou do nemocnice. Na svůj Facebook teď přidala fotku, na které trénuje, ale jak sama napsala, není se všemi partiemi svého těla zrovna spokojená.

Běžkyni v Ostravě trefila sedmikilová koule
Aktualizováno 7.3. 2017 19:52
video neuvěřitelné selhání

Kousek od tragédie: Běžkyni v Ostravě trefila pětikilová koule!

Moc nechybělo a byla to obrovská tragédie. Na mistrovství republiky juniorů, které se konalo v Ostravě, došlo k neuvěřitelné události. Jednu z běžkyň finále na 400 metrů sestřelila koule z vrhačského sektoru!

Pavel Maslák
Aktualizováno 5.3. 2017 20:19
Atletika HME Srbsko

HME končí se šťastnou sedmičkou medailí! Česká štafeta má bronz

Mužská štafeta získala na halovém mistrovství Evropy bronzovou medaili. Postaral se o to především skvělým finišem Pavel Maslák. První je Polsko, druhá Belgie. Česká výprava tak získala v Bělehradě celkem sedm medailí.

Atletika HME Srbsko

Další medaile z HME: Helcelet urval bronz ve víceboji!

Z českého pohledu úspěšné halové mistrovství Evropy završil bronzovou medailí vícebojař Adam Sebastian Helcelet. Ten byl v sedmiboji už po šesti disciplínách stabilně na třetím místě a zisk cenného kovu utvrdil v závodě na 1000 metrů.

Pavel Maslák
Aktualizováno 4.3. 2017 20:56
Atletika HME Srbsko

HME: Maslák zlatý, Hejnová a Staněk stříbrní, Sasínek má bronz!

Halové mistrovství Evropy v srbském Bělehradě dál pokračuje. Česká atletka Zuzana Hejnová po skvělém výkonu bere po finále v závodu na 400 metrů stříbrnou medaili. Ve vrhu koulí získal tkaé stříbro Tomáš Staněk. V závodě na 1500 metrů vybojoval nečekaně bronz Filip Sasínek. V závodě na 400 metrů v mužské kategorii získal zlato Pavel Maslák!

Denisa Rosolová
Aktualizováno 4.3. 2017 11:01
Atletika Po hrozivém pádu

Rosolovou "ozdobili" krunýřem. Řekla, čeho se hned bála nejvíce!

Už včera poslala po děsivém pádu Denisa Rosolová vzkaz na sociální sítě o tom, že je v pořádku. Dnes už mluvila i na kameru a tak mohli všichni vidět, jak po tom všem vypadá. Zároveň i popsala, jak se cítí, jaké měla při a po pádu pocity a čeho se v prvních okamžicích bála nejvíce.

Petr Svoboda
Aktualizováno 3.3. 2017 20:28
Mistrovství Evropy Bělehrad

Vynikající překážkář Petr Svoboda: Na HME v Bělehradě bere bronz!

Český překážkář Petr Svoboda získal na halovém mistrovství Evropy v srbském Bělehradě bronzovou medaili a navíc si vylepšil letošní maximum a za čas 7,53. Rozhodl však až fotofiniš. Závod na 60 metrů vyhrál Andy Pozzi z Británie.