Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

ilustrační foto
14.01.
Tragická událost Strašlivé nehody

Sportovní tragédie: Kdo všechno už přišel při atletice o život?

Hrozivá tragédie v sobotu na pražském Strahově, kde po nešťastném zásahu vrhačskou koulí přímo do prsou zemřel rozhodčí, se bohužel v různých podobách stala v aletickém sportu už několikrát. Připomeňme si některé známé případy.

Denisa Rosolová
08.01.
Atletka Potřebuje radu

Rosolová v krizi: Rostou jí prsa, nemůže sehnat podprsenku! FOTO

Denisa Rosolová si užívá atletického důchodu. Navíc si užívá těhotenství a tak má doma spoustu času na různé aktivity, kterým se během své sportovní kariéry nemohla věnovat. Jenže toho volného času má někdy až moc a tak z nudy zaplňuje své sociální sítě. Teď na svém Instagramu řešila velikost prsou a to, že v souvislosti s ní nemůže sehnat odpovídající velikost podprsenky. Poradíte jí?

2087311
aktualizováno 25.12.
překvapení komu to šlo lépe?

Plíšková, Siegl, Hejnová, nebo Dostál: Takhle zazpívali koledy!

Štědrý večer je sice minulostí, ale obrovský úspěch slavila naše včerejší reportáž ze Sportovních novin, kde čeští sportovci zpívají vánoční koledy. Zazpívala lépe tenistka Karolína Plíšková, nebo oštěpař Jakub Vadlejch? Přidali se ale například i bývalí fotbalisté! Jak jim to šlo se podívejte na videu.

Prásk.tv píše:

Darja Klišinová - 4
čtěte o tématu atletika na Prásk.tv
Úspěchy českých sportovců
25.12.
Akce roku česká stopa

Sportovní akce 2017: Smích, slzy, úspěchy i vztek českých sportovců

Ani letos se nejvýznamnější sportovní akce neobešly bez českých sportovců. Podívejte se na jejich stručný přehled a připomeňte si tak nejhezčí sportovní okamžiky z pohledu českého diváka ve finišujícím roce 2017.

Vánoce 2017
25.12.
Vánoce 2017 Rodinná atmosféra

Na Štědrý večer doma u českých sportovců, takhle si to užili: Foto!

Štědrý večer je už zase minulostí a snad všichni si ho náramně užili. A výjimkou nezůstali ani čeští sportovci. Pojďte se podívat na to, jak si letošní Vánoce užili nebo užívají, a jak to u nich doma vypadá.

Usain Bolt a Justin Gatlin
aktualizováno 19.12.
atletika další skandál

Pokazil Boltovi loučení?! Sprinter Gatlin čelí podezření z dopingu

Tak to by byla veliká škoda. Americký sprinter Justin Gatlin čelí podezření z dopingu. Neměl sice žádný pozitivní test, ale novináři převlečení za filmaře natočili, jak jeho agent mluví s trenérem o zakázaných látkách. Gatlin letos vyhrál mistrovství světa v Londýně, kde porazil i loučícího se Usaina Bolta.

Oscar Pistorius
12.12.
atletika život za mřížemi

Další rána pro Pistoriuse! Ve vězení byl napaden a skončil zraněný

Handicapovaný atlet Oscar Pistorius to ve vězení nemá rozhodně jednoduché. Jen pár týdnů poté, co byl odsouzen na dalších 13 let za vraždu své přítelkyně, utrpěl lehčí zranění po rvačce kvůli telefonu.

Filip Sasínek
aktualizováno 10.12.
Smíšená štafeta Stříbrná medaile

Česká smíšená štafeta získala stříbro na ME v krosu

Česká smíšená štafeta ve složení Simona Vrzalová, Filip Sasínek, Kristiina Mäki a Jakub Holuša získala stříbro na mistrovství Evropy v krosu.

Zuzana Hejnová na OH 2016
aktualizováno 01.12.
atletika ojedinělý případ

Hejnová vs. Česká pošta. Atletka se chce soudit kvůli známce!

Česká překážkářka Zuzana Hejnová se chystá soudit s Českou poštou. Důvodem je poštovní známka, kterou státní podnik vydal u příležitosti loňské olympiády v Riu. Dvojnásobná mistryně světa tvrdí, že je na známce ona a že to pošta udělala bez jejího souhlasu. Informaci přinesl deník Mladá fronta Dnes.

Ruské atletky
26.11.
Atletika Rozhodnutí IAAF

Nekompromisně: Ruští atleti mají dál stopku na mezinárodní scéně!

Atletická federace IAAF znovu prodloužila zákaz startů ruských závodníků v mezinárodních soutěžích, který kvůli státem řízenému dopingu vynesla v listopadu 2015. Ruští atleti už přišli například o loňské olympijské hry v Riu de Janeiro i o letošní mistrovství světa v Londýně, po dnešním verdiktu je prakticky vyloučena jejich účast na březnovém halovém mistrovství světa v Birminghamu a srpnovém evropském šampionátu v Berlíně.