Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Atletika Těžké období

Mistr světa Tim Lobinger je v rukou lékařů. Onemocněl leukémií!

Halový mistr světa ve skoku o tyči má leukémii. Čtyřiačtyřicetiletý německý atlet Tim Lobinger momentálně podstupuje na klinice v Mnichově chemoterapii. Informace se rozhodl zveřejnit sám, aby předešel spekulacím.

Usain Bolt a Germaine Mason
Aktualizováno 15.5. 2017 09:54
kamarádi nechcete zažít

Sbohem, brácho! Usain Bolt kopal hrob svému mrtvému kamarádovi

Je jen málo věcí, které člověk skutečně nechce zažít. Takový je ale někdy zkrátka život a tak i Usain Bolt muslel překousnout smutek poté, co se mu 20. dubna zabil kamarád Germaine Mason na motorce. Světový rekordman zatlačil slzy a pomáhal pro něj vykopat hrob na rodné Jamaice.

Jan Železný
Aktualizováno 2.5. 2017 17:33
velké změny

Revoluce: Hrozí rušení rekordů, ohroženy i české legendy!

Nové kroky v boji s dopingem chce podniknout Evropská ateletická asosiace. Její pracovní skupina určila pravidla, která budou nutná k uznání rekordů. To by mohlo vést ke zrušení některých současných světových a evropských rekordů. A v ohrožení jsou i výkony českých atletických legend.

Prásk.tv píše:

Darja Klišinová - 4
čtěte o tématu atletika na Prásk.tv
Adam Sebastian Helcelet a Denisa Rosolová
Aktualizováno 23.4. 2017 16:00
Atletika Sociální sítě

Připravuje se Helcelet na roli otce? Rosolová přiznala, že chce děti!

Zamilovaný pár z atletické prostředí Adam Sebastian Helcelet a Denisa Rosolová se často pochlubí na sociálních sítích nějakou to pikantností ze soukromí. Tentokrát to byl Helcelet, který na svůj Instagram přidal fotografii, na které drží dvojčátka, kterých je podle popisku strýcem. Na to rychle a veřejně zareagovala i jeho přítelkyně Denisa a přiznala, že stojí o pokus o otěhotnění.

Usain Bolt a Germaine Mason
Aktualizováno 20.4. 2017 15:22
tragédie osudná nehoda

Olympijský medailista se zabil na motorce. Měl u toho být i Bolt!

Nejen atletický svět zasáhla smutná zpráva. V pouhých čtyřiatřiceti letech tragicky zahynul stříbrný olympijský medailista z Pekingu Germaine Mason. Britskému výškaři se stala osudnou nehoda na motocyklu.

Antonina Krivošapková
Aktualizováno 19.4. 2017 13:05
doping nucený odpočinek

Tresty za doping! Pět ruských atletů si dva roky nezazávodí

Dva roky má zakázanou činnost pětice ruských atletů. Jde o důsledek dopingových provinění letní olympiády v Londýně v roce 2012 a světového šampionátu, který se v dalším roce konal v Moskvě.

Facebook Po pádu

Rosolová přiznala fanouškům: Moje vrchní část? To není ono!

Na začátku března poznamenal Denisu Rosolovou ošklivý pád na atletickém mistrovství Evropy. Po něm v rozběhu na 400 metrů skončila na nosítkách a následně putovala rovnou do nemocnice. Na svůj Facebook teď přidala fotku, na které trénuje, ale jak sama napsala, není se všemi partiemi svého těla zrovna spokojená.

Běžkyni v Ostravě trefila sedmikilová koule
Aktualizováno 7.3. 2017 19:52
video neuvěřitelné selhání

Kousek od tragédie: Běžkyni v Ostravě trefila pětikilová koule!

Moc nechybělo a byla to obrovská tragédie. Na mistrovství republiky juniorů, které se konalo v Ostravě, došlo k neuvěřitelné události. Jednu z běžkyň finále na 400 metrů sestřelila koule z vrhačského sektoru!

Pavel Maslák
Aktualizováno 5.3. 2017 20:19
Atletika HME Srbsko

HME končí se šťastnou sedmičkou medailí! Česká štafeta má bronz

Mužská štafeta získala na halovém mistrovství Evropy bronzovou medaili. Postaral se o to především skvělým finišem Pavel Maslák. První je Polsko, druhá Belgie. Česká výprava tak získala v Bělehradě celkem sedm medailí.

Atletika HME Srbsko

Další medaile z HME: Helcelet urval bronz ve víceboji!

Z českého pohledu úspěšné halové mistrovství Evropy završil bronzovou medailí vícebojař Adam Sebastian Helcelet. Ten byl v sedmiboji už po šesti disciplínách stabilně na třetím místě a zisk cenného kovu utvrdil v závodě na 1000 metrů.