Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

zlatá tretra populární mítink

Už znám i hotelový pokoj, baví Bolt a hlásí: Jdu si pro devátou tretru!

Devátou účast na mítinku Zlatá tretra chce proměnit v deváté vítězství. Jamajský sprinter Usain Bolt přicestoval do své oblíbené Ostravy s jasným cílem. Ještě než se jej ale pokusí naplnit, vyznal se ze svých pocitů, které k populárnímu atletickému klání chová.

frajer zlatá tretra

Usain Bolt je podeváté v Ostravě! Pro akreditaci si přišel jako první

Osminásobný olympijský vítěz Usain Bolt už je v Ostravě. Ve středu ho čeká poslední start na atletickém mítinku Zlatá tretra. A protože je zvyklý být všude jako první, opravdu se jako první z atletů akreditoval.

Alysia Montana
Aktualizováno 23.6. 2017 12:33
nebojí se je v pátém měsíci

Americká atletka opět šokovala. Do závodu nastoupila těhotná!

Americká atletka Alysia Montaňová opět rozdělila ženskou společnost. Na národním šampionátu totiž nastoupila k závodu na 800 metrů v pátém měsíci těhotenství a reakce na sebe nenechaly dlouho čekat.

Prásk.tv píše:

Darja Klišinová - 4
čtěte o tématu atletika na Prásk.tv
Blessing Okagbareová
Aktualizováno 16.6. 2017 07:48
nová disciplína to svět neviděl

Olympioničce uletěly vlasy! Skočily rekordních 582 cm 

Atletický mítínk Diamantová liga viděl kromě třetího místa Pavla Masláka v závodě na 400 metrů i jeden zvláštní rekord. V dálkařském sektoru totiž nigerijské atletce při jejím pokusu uletěla paruka!

atletika diamantová liga

Maslák doběhl v Oslu třetí, všem vyrazil dech šestnáctiletý talent!

Čtvrtkař Pavel Maslák doběhl třetí na mítinku Diamantové ligy v Oslu. Český rekordman časem 45,52 sekundy o desetinu zaostal za svým letošním maximem ze závodu v americkém Eugene. Při třetím letošním startu v prestižním seriálu poprvé skončil na stupních vítězů. Vyhrál dvacetiletý Baboloki Thebe z Botswany, který o pět setin pokořil hranici 45 sekund. Masláka porazil ještě Brit Matthew Hudson-Smith (45,16).

riziko to je škoda

Zranění! Atletka Hejnová nepojede na ME družstev, riskovala by

Překážkářka Zuzana Hejnová kvůli problémům s achilovkou vynechá mistrovství Evropy družstev, které se uskuteční od 23. do 25. června ve francouzském Lille. Tři běhy by pro ni představovaly příliš velké riziko. Dvojnásobná mistryně světa v běhu na 400 metrů překážek by musela absolvoval rozběh a finále své disciplíny a ještě čtvrtkařskou štafetu.

Sanya Richardsová-Rossová
Aktualizováno 15.6. 2017 12:29
těžké rozhodnutí cena za úspěch

Zpověď: Před olympiádou jsem radši potratila, přiznala atletka

Vrcholoví sportovci musí kvůli úspěchu často obětovat nejen veškerý svůj čas, ale i rodinu a své blízké. Své o tom ví americká olympionička Sanya Richardsová-Rossová. Ve své autobiografické knize totiž přiznala, že před olympiádou v Pekingu podstoupila potrat.

Zuzana Hejnová
Aktualizováno 12.6. 2017 13:41
atletika pěkně ubohé

Podpásovka! Bývalý kouč Zuzany Hejnové se vysmál její trenérce

Ani ne před měsícem se atletka Zuzana Hejnová dohodla na ukončení spolupráce s trenérem Frankem Balzerem. S německým koučem spolupracovala přibližně půl roku, než jejich spolupráce skončila. Balzer si ale nebere servítky a dnes už šije do její stávající trenérky!

mčr mistrovství republiky

Maslák má nový rekord! Třinec viděl i parádní hod Špotákové

Čtvrtkař Pavel Maslák na mistrovství republiky v Třinci vylepšil vlastní národní rekord na dvoustovce na 20,46 sekundy. Čtyři roky starý výkon zlepšil o tři setiny. Rekord šampionátu výkonem 21,61 metru překonal koulař Tomáš Staněk.

hvězda přijede atletický mítink

POTVRZENO! Na Zlatou tretru do Ostravy přijede i Usain Bolt

Je to dojednané. Na atletickém mítinku Zlatá tretra, který se každoročně koná v Ostravě, bude i jedna z největších hvězd světové atletiky sprinter Usain Bolt. Pořadatelé zprávu potvrdili dnes na svém facebooku.