Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Adam Sebastian Helcelet a Denisa Rosolová
13.11.
atletika láska ze stadionu

Milostná cesta Denisy Rosolové od výškaře, tenisty až k Helceletovi

Česká atletika momentálně žije milostným příběhem, jako z amerického filmu. Desetibojař Adam Sebastian Helcelet požádal o ruku čtvrtkařku Denisu Rosolovou a udělal to doslova před celým národem. Kdy se ale vlastně "Barbie" a "Ken" české atletiky dali dohromady?

Lamine Diack
18.10.
atletika úplatky a vydírání

Korupční skandál nebere konce! Obvinili bývalého šéfa atletiky

V Brazílii byl před dvěma týdny obviněn a zatčen bývalý předseda národního olympijského výboru Carlos Nuzman. Podle agentury Reuters byl ale obviněn i předseda mezinárodní atletické federace IAAF Lamine Diack.

Petr Svoboda a jeho přítelkyně Kateřina Kodrová
14.10.
Atletika

Sexy přítelkyně atleta Svobody: Odvážné FOTO uchvátilo fanoušky!

Před ošklivým počasím v České republice odletěl překážkář Petr Svoboda se svou přítelkyní Kateřinou za teplem do Egypta. K dovolené patří i fotky, o které se pár podělil s fanoušky. Mnozí z nich byli zejména z jedné, která se objevila na sociálních sítích, doslova uchváceni.

Prásk.tv píše:

Darja Klišinová - 4
čtěte o tématu atletika na Prásk.tv
Jakub Vadlejch
aktualizováno 09.10.
atletika krásná svatba

Oštěpař Vadlejch do toho praštil! Vzal si krásnou Slovenku. FOTO

Aktuálně nejlepší český oštěpař Jakub Vadlech má další důvod k radosti. Po letošním vydařeném mistrovství světa v Londýně, kde vybojoval stříbrnou medaili, si vzal svoji slovenskou přítelkyni Lucii Slaníčkovou.

Karel Kolář
aktualizováno 04.10.
R.I.P. smutná zpráva

Zemřela legenda české atletiky. Koláře překonal až Maslák

Česká atletika smutní. Ve středu přišla o výraznou osobnost a velmi úspěšného reprezentanta. Karel Kolář, který zářil na trati 400 metrů a přes tři desetiletí držel český rekord, zemřel po krátké vážné nemoci ve věku 61 let.

Mezinárodní maraton míru
aktualizováno 02.10.
atletika video 18+

Slovák bojoval o limit na ME, ale v cíli nechtěně pobavil penisem!

94. ročník Mezinárodního maratonu míru v Košicích byl svědkem nejen splněného limitu na evropský šampionát domácího běžce Tibora Sahajdy, ale i poněkud kuriózního momentu. Další slovenský zástupce Jozef Urban si totiž při pokusu o limit nevšiml, že mu z trenýrek kouká penis a nechtěně tak pobavil fanoušky v cíli.

Alica Schmidtová
27.09.

GALERIE: Nejvíce sexy sportovkyně Alica Schmidtová

GALERIE: Nejvíce sexy sportovkyně světa Alica Schmidtová

Dana Zátopková
aktualizováno 19.09.
gratulujeme legenda českého sportu

Dana Zátopková slaví narozeniny, stejného věku by se dožil i Emil

Olympijská vítězka v hodu oštěpem Dana Zátopková dnes slaví 95. narozeniny. Stejného věku by se dnes dožil i její manžel Emil, který se na rok přesně narodil i ve stejný den. Připomeňte si příběh slavných manželů, kteří dokázali vyhrát olympiádu a nesmazatelně se zapsat do dějin českého sportu.

Pierre-Ambroise Bosse
15.09.
Atletika brutalita

Šok! Světového šampiona takto zřídili při přepadení: FOTO

Zážitek, který by nikdo nechtěl absolvovat, má za sebou mistr světa v běhu na 800 metrů. Francouzský závodník Pierre-Ambroise Bosse byl přepaden a brutálně zbit trojicí útočníků. Po incidentu musel předčasně ukončit sezónu. Na sociálních sítích navíc zveřejnil fotografii, jak po útoku vypadá.

Zuzana Hejnová
13.09.
atletika útok na maximum

Chyběl kousíček! Hejnové utekl světový rekord o tři setiny sekundy

Pokus o zaběhnutí světového rekordu na netradiční dvousetmetrové překážkové trati nevyšel české atletce Zuzaně Hejnové o pouhé dvě setiny sekundy. Na mítinku v Kutné Hoře zaběhla čas 25,81. Hodnota světového maxima přitom je 25,79.