Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Caster Semenyaová
aktualizováno 14.02.
Atletika Kauza pohlaví

Je to muž nebo žena? IAAF se postaví proti Semenyaové

Na oválu poráží ženy, slýchá ale, že je muž. Proti Caster Semenyaové se postaví světová atletická federace proti jihoafrické běžkyni. Podle IAAF je totiž Caster „biologický muž“.

Rudolph
13.02.
Mladá naděje Video uvnitř článku

Na Floridě roste nový Bolt, v sedmi letech má neuvěřitelné časy

Rudolph 'Blaze' Ingram. To jméno si zapamatujte, protože za deset let o něm určitě uslyšíte. Důvod? Jeho rychlost. V sedmi letech ohromil svět atletiky neuvěřitelnými výkony. Za jeho časy by se nemusel stydět lecjaký dospělák.

Simona Vrzalová
12.02.
atletika to byl fofr

Holka z večerky překonala další český rekord! Vrzalová opět zářila

Česká mílařka Simona Vrzalová opět pobláznila českou atletiku. Na mítinku Czech Indoor Gala v Ostravě dnes překonala 28 let starý halový český rekord v běhu na 1500 metrů. Časomíra v cíli se zastavila na hodnotě 4:05,73 a o 49 setin vylepšila výkon Ivany Kubešové z roku 1991.

Prásk.tv píše:

Darja Klišinová - 4
čtěte o tématu atletika na Prásk.tv
Usain Bolt
04.02.
Sportovní legenda Stále to v sobě má

Usain Bolt opět v ráži: Jen v teniskách vyrovnal rekord NFL!

Během své sprinterské kariéry byl možná největším fenoménem sportu. Znal ho každý. Především jeho široký úsměv a z něj zářící pohodu. K tomu všemu neustále přidával úspěchy na dráze, když svým konkurentům nedával šanci. Rekordman ve sprintu na 100 metrů si po zavěšení běžeckých treter na hřebík střihl i kariéru fotbalisty, o které dlouho snil. I kopačky si vyzul a se sportem seknul. Avšak před začátkem Super Bowlu ukázal, že se svojí rychlostí by se mohl ujmout tentokrát v americkém fotbale.

Jiřina Ptáčníková a Jan Kudlička
aktualizováno 22.01.
atletická rodina foto uvnitř

Kudlička s Ptáčníkovou hrdými rodiči: Ukázali krásné miminko!

Radostnou zprávu do světa vypustili Jan Kudlička s Jiřinou Ptáčníkovou Českým reprezentantům ve skoku o tyči se v noci na dnešek narodila krásná holčička!

Pavel Maslák
14.01.
super zpráva tak to gratulujeme

Atlet Maslák oznámil radostnou novinu: Malý dráček je na cestě!

Sprinter Pavel Maslák se v uplynulé sezoně trochu stáhl z očí veřejnosti, ale rozhodně se neflákal. To spíše naopak, protože elitní český čtvrtkař teď světu oznámil, že s přítelkyní Nellou čekají přírůstek do rodiny!

Usain Bolt a jeho Vánoce
aktualizováno 27.12.
překvapení dokonce i zatancoval!

VIDEO: Boltův vánoční dáreček? Vnadná přítelkyně to odhalila!

Usain Bolt si dal přes vánoční svátky pauzu v pokusech o fotbalové angažmá a Ježíška si užil doma se svou vnadnou přítelkyní Kasi. Ta také na svém instagramu ukázala, z čeho měl její milý největší radost!

Kasi J. Bennettová, přítelkyně Usaina Bolta - 6
27.12.
wow dobře si vybral

GALERIE: Kasi J. Bennettová, Boltova přítelkyně

Usain Bolt měl vždycky smysl pro milé a vnadné dívky. Dokonce randil i s českou divou Karolínou Krézlovou. Teď jeho srdce ale patří tanečnici Kasi J. Bennettové.

Tomáš Berdych
aktualizováno 25.12.
dárky a pohoda pochlubili se

Ježíšek u českých sportovců: Zásnuby, miminka, ale i tetování!

Vánoce pochopitelně oslavili i přední čeští sportovci, kteří si mohli alespoň na chvíli odpočinout od přísné životosprávy a tvrdé dřiny. Prohlédněte si, jak a kde trávili Štedrý den a jakými dárky se pochlubili na sociálních sítích.

Jan Železný
14.12.
atletická rodina dozvěděl se to v noci

Životní událost pro oštěpařskou legendu! Radost mu udělal syn 

Legendární oštěpař světového formátu Jan Železný se dočkal radostné životní události a pyšní se čerstvým titulem - dědeček. Jeho syn Jan se svojí přítelkyní Natálií, přivedli na svět dceru Sáru a atletická rodina se tak rozrostla o dalšího člena.