Ještě z něj není profesionální fotbalista a už si na něj dávají dopingoví komisaři pozor. Usain Bolt si tak velmi rychle připomněl to, co ve své atletické kariéře zažíval pravidelně.

Barbora Malíková
15.10.
atletika olympijské hry mládeže

Další zlato pro Česko! Malíková ovládla závod na 400 metrů

V pořadí již třetí zlatou medaili pro českou výpravu na olympijských hrách mládeže v argentinském Buenos Aires vybojovala atletka Barbora Malíková. Ta ovládla závod na 400 metrů v čase 54,58.

Usain Bolt v dresu Central Coast Mariners
10.10.
Fotbal Zvládne to?

Bolta čeká poslední zkouška, rozhodne o jeho budoucnosti

Bude z atleta fotbalista? Světový rekordman na 100 i 200 metrů Usain Bolt se v pátek popere o své první fotbalové angažmá. V Austrálii ho čeká přátelský zápas.

Internet se bouří. Začal se prodávat kostým vrahouna Pistoria

Nemáte v čem jít na halloweenskou párty? V Anglii se na internetovém obchodě objevil převlek, který už je za hranou morálního uvažování. Je to totiž převlek za Oscara Pistoriuse. Atleta bez nohou, který v roce 2013 zabil svoji přítelkyni.

Usain Bolt
28.09.
video velký přestup k fotbalu

Boltova fotbalová kariéra nekončí. Už zná termín dalšího zápasu!

Usain Bolt zná termín dalšího zápasu, do kterého naskočí. A navíc dostal další čas na to, aby přesvědčil, že je dobrým fotbalistou! Australský tým Central Coast Mariners prostě s jamajskou sportovní celebritou počítá, má to ale podmínku.

Roman Šebrle
16.09.
Atletika Decastar

Šebrle přišel po 17 letech o rekord. Ten nový zaznamenal Mayer!

Francouz Kévin Mayer vytvořil v Talence světový rekord v desetiboji výkonem 9126 bodů. Dosavadní tři roky staré maximum Američana Ashtona Eatona vylepšil o 81 bodů a stal se třetím atletem, který pokořil hranici 9000 bodů. Jako první to v roce 2001 v Götzisu dokázal Roman Šebrle (9026).

Jakub Vadlejch
aktualizováno 09.09.
Atletika Kontinentální pohár

Američtí atleti vyhráli Kontinentální pohár, Vadlejch byl pátý

Kontinentální pohár v atletice vyhrál v Ostravě tým Ameriky. Evropa, pro niž vybojovali oštěpaři Jakub Vadlejch a Nikola Ogrodníková páté a sedmé místo, skončila druhá. Třetí příčka patří týmu Asie a Pacifiku, čtvrtá byla Afrika.

Tomáš Staněk
08.09.
neudržel se kontinentální pohár

Strašný! Koulař Staněk řval vzteky, protože mu dali tričko, co nesnáší

Kontinentální pohár českého koulaře Tomáše Staňka evidentně nenadchl. Kritizoval formát soutěže, organizátory a v neposlední řadě také to, že nedostal žádný dres, ve kterém by závodil.

Simona Vrzalová
aktualizováno 08.09.
atletika kontinentální pohár

Vrzalová a Staněk skončili šestí, Amerika celkově nad Evropou vede

Po prvním dnu atletického Kontinentálního poháru vede v Ostravě tým Ameriky, který nasbíral 135 bodů. Před obhájci trofeje z Evropy má dvanáctibodový náskok. Průběžně třetí je společný tým Asie a Oceánie, čtvrtá příčka patří Africe. Do bojů dnes zasáhli první dva ze čtyř českých zástupců. Mílařka Simona Vrzalová i koulař Tomáš Staněk skončili šestí.

Barbora Špotáková
05.09.
Dodatečné ocenění

Další zlato z MS pro Špotákovou! Ruská sokyně dopovala

Oštěpařka Barbora Špotáková získá dodatečně titul mistryně světa z Tegu 2011 a bude trojnásobnou šampionkou. Její tehdejší přemožitelka Maria Abakumovová z Ruska musí vrátit zlatou medaili kvůli dopingu.