NBA Basketbalová noc

Satoranský nehrál ani minutu, ale bodoval. Washington vyhrál!

Basketbalisté Washingtonu dál pokračují ve vítězné šňůře. Vyhráli potřetí v řadě a tentokrát si odvezli skalp z palubovky Clevelandu, kde zvítězili 127:115. Jediný český zástupce v NBA Tomáš Satoranský odehrál 57 vteřin, ale během nich stačil zaznamenat 2 body.

Devin Booker
Aktualizováno 25.3. 2017 08:46
NBA Basketbalový večer

Mladíček Booker nastřílel 70 bodů! Satoranského Washington vyhrál

Neskutečný výkon předvedl v NBA teprve dvacetiletý basketbalista Devin Booker z Phoenixu. Ten v zápase proti Bostonu nastřílel úctyhodných 70 bodů, a přesto jeho tým prohrál 120:130. To naopak jediný český zástupce v této soutěži Tomáš Satoranský nebodoval. Jeho Washington však vyhrál nad Brooklynem 129:108.

DeMar DeRozan
Aktualizováno 24.3. 2017 07:33
nova sport noc v nba

Druhá čtyřicítka v řadě! DeRozan zavelel v Miami k velkému obratu

Prohrávat o patnáct bodů? To pro Toronto není žádný problém, zvláště když má ve svých řadách DeMara DeRozana. Ten už podruhé za sebou nasázel soupeři alespoň čtyřicet bodů a byl hlavním strůjcem vítězství.

Prásk.tv píše:

Fanynka na basketu
čtěte o tématu basketbal na Prásk.tv
blog názory expertů

Martin Kasparides: Hvězdy z NBA: Hrát, či nehrát? Toť otázka!

Parafrázi Hamletova dilematu řeší v současné chvíli i basketbalová NBA. Ovšem žádný strach. Není řeč o chystané výluce, ale o nešvaru, který se v nejslavnější basketbalové lize planety v posledních letech rozmohl - tedy šetření některých hráčů, kteří dostanou prostě a jednoduše v některých zápasech volno.

Tomáš Satoranský
Aktualizováno 19.3. 2017 08:58

Washington podlehl Charlotte. Satoranský hrál znovu jen chvilku!

Basketbalisté Washingtonu se v posledních zápasech trápí. Ze čtyř třikrát prohráli a to i dnes v noci, kdy nestačili na Charlotte. Hornets na své palubovce vyhráli 98:93. Jediný český zástupce v NBA Tomáš Satoranský odehrál jen něco málo přes 5 minut a v nich nebodoval.

novasport noc v nba

Washington se vrátil do vítězné pohody! Satoranský ale jen tleskal

Basketbalisté Washingtonu přerušili dvouzápasovou sérii nezdarů a doma přehráli Chicago 112:107, Wizards míří do play off, ale Tomáš Satoranský opět sledoval zápas jen ze střídačky.

Cleveland Cavaliers
Aktualizováno 15.3. 2017 12:38

Cleveland s klidem slavil proti Detroitu. Warriors se trápili s Philou!

Ani Cleveland, ani Golden State se nevezou na zrovna nejúspěšnější vlně. I když oba celky stále vedou své konference, v posledních zápasech nejsou tak suverénní. To sice v nočních utkáních Cleveland vyvrátil, ale Golden State se s Philadelphií na vítězství hodně na trápil. Warriors nakonec vyhráli těsně 106:104.

Boston Celtics
Aktualizováno 12.3. 2017 22:55

Boston vyprovodil Chicago, řádil hlavně Isaiah Thomas!

Už od 20:30 se hrál zápas Bostonu s Chicagem. Jasným favoritem v tomto duelu měli být domácí, což také potvrdili. Celtics vyhráli nad Bulls 100:80 a po celý zápas měli hru zcela pod kontrolou. Bodově na měl na výhře největší zásluhu Isaiah Thomas, který nastřílel 22 bodů.

Tomas Satoransky
Aktualizováno 12.3. 2017 11:14

Washington porazil Portland, Satoranský nestačil ani bodovat!

Jediný český zástupce v NBA Tomáš Satoranský nastoupil proti Portlandu na pouhých šest minut. Jeho kolonky ve statistikách však zůstaly prázdné. Washington však dokázal z palubovky Trail Blazers odvést alespoň výhru v prodloužení 125:124.

Washington stvrdil výhru až v prodloužení. Satoranský ale nehrál!

Jediný český zástupce v NBA Tomáš Satoranský nedostal šanci v zápase proti Sacramentu. Tentokrát nefiguroval ani mezi náhradníky. Jeho tým přesto vyhrál 130:122, ale až v prodloužení. Překvapila Minnesota, která porazila suverénní Golden State o pouhý bod.