Tomáš Satoranský
14.01.
NBA Další výhra

NBA: Satoranský probudil Washington v duelu s Brooklynem

Šestadvacetiletý Tomáš Satoranský se stal jedním z hrdinů Washingtonu v utkání s Brooklynem. Ve druhé půli totiž vyburcoval své parťáky k budíčku v době, kdy soupeř mohutně dotahoval. Nakonec z toho byla výhra Wizards v prodloužení.

Bradley Beal
06.01.
video pěkná série

Wizards mají čtvré vítězství v řadě! Satoranský hrál 20 minut

Basketbalisté Washingtonu si díky triumfu 102:100 na palubovce Memphisu zapsali už čtvrté vítězství v řadě a upevnili si čtvrtou příčku ve Východní konferenci NBA. Tomáš Satoranský sice dal jen jeden bod, na hřišti ale strávil skoro 20 minut.

Frédéric Forte
02.01.
šok pouhých 47 let

Smutný začátek roku: Předčasně odešel bývalý basketbalista Forte

Začátek roku přinesl hned jednu velmi smutnou zprávu. Ve věku pouhých 47 let zemřel bývalý francouzský basketbalista a prezident klubu Limoges CSP Frédéric Forte.

Prásk.tv píše:

Líbací kamera
čtěte o tématu basketbal na Prásk.tv
LeBron James
aktualizováno 31.12.
video prostě to nejde

LeBronovi zkazili narozeniny. Na prokletém hřišti nevyhrál 7 let!

LeBron James slavil narozeniny a jako na potvoru hrál se svým Clevelandem v Utahu. A historie se neměnila. Palubovka Jazz je pro sueprstar zakletá, už tam sedm levyhrál a nepovedlo se mu to ani tentokrát.

Tomáš Satoranský smečuje v utkání s Houstonem
30.12.
nba to se povedlo

To byl zápas jako ze sna! Tomáš Satoranský byl u vítězství Washingtonu nad Houstonem a navíc se blýskl parádní smečí. U vytržení pak byla nejen střídačka Wizards, ale aplaudovala celá hala.

Joel Embiid
aktualizováno 26.12.
nba vánoční menu

Sixers zastavili šňůru proher, Golden State zdolalo Cleveland

Basketbalové menu v NBA má po Štědrém dnu na programu pět zápasů. V prvním duelu se muslei s prohrou smířit v Madison Square Garden hráči New Yorku Knicks, kteří podlehli Philadelphii 98:105.

Mayweather vs. Bryant
24.12.
Bitva velikánů Odvážná výzva

Nerovný souboj! Mayweather chce dostat nakládačku od Bryanta

V boxerském ringu zůstal neporažen, teď se ale slavný Floyd Mayweather možná může těšit na pořádný výprask. K basketbalovému souboji jeden na jednoho se totiž neuváženě rozhodl vyzvat legendu NBA Kobeho Bryanta!

24.12.
basketbal Triumf Wizards

NBA: Satoranského Washington deklasoval Orlando

Basketbalisté Washingtonu nastříleli v sobotu hned 130 bodů, což je jejich maximum této sezony. Hosty z Orlanda tak doma rozdrtili rozdílem třídy. Čech Tomáš Satoranský se na tom podílel šesti body, čtyřmi doskoky a pěti asistencemi.

Washington Wizards
23.12.
basketbal Výsledkový servis

NBA: Satoranského Washington prožil večer hrůzy v Brooklynu

Basketbalisté Washingtonu i s Tomášem Satoranským v sestavě podlehli v pátek večer 84:1119 Brooklynu. Český hráč si připsal 20 minut, během nichž zaznamenal pět bodů, dva doskoky a jednu asistenci.

20.12.
nba začalo se dařit

Satoranský byl u výhry Wizards, LeBron nasázel 39 bodů

Jediný Čech v NBA Tomáš Satoranský se znovu objevil v sestavě Washingtonu v zápasu proti New Orleans a docela se mu dařilo. Wizards i díky jeho příspěvku vyhráli 116:106.